User
Pass
2FA
 
 

[CATACLYSM] Recrutari [4.0.6]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message95791
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 05-12-2012, 22:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gabytzu339 wrote:
Nume In-Game : Wowempire
Varsta: 15
Ora de culcare aprox` : 22:30-23:00
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Mage , ms fire , off tot fire..
Ilvl (min 360) : 362
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wowempire
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Engineering
De cat timp joci wow + /played : 1an
Experienta cu clasa curenta : 1 an
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : omno 25n/10n arta 10/25 n/h
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : The Darksiders .. praf guilda nu au progres .. nu sunt capabili de ods pe h ..
De ce vrei sa vii la noi in guilda: Pentru ca aveti progres pve si vreau sa fac raiduri impreuna cu voi


RESPINS



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hrothghor1991

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2012 21:27)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -33.7
Votes: 4

 
Post Posted: 07-12-2012, 07:32:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Hrothghor
Varsta:21
Ora de culcare aprox` :Nu am
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Warrior.TANK/FURY
Ilvl (min 360) :369 TANK/368 DPS
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hrothghor
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/i0sg8mtmd/
Profesii (Sa fie full) : Jewelcrafting,Blacksmithing,Cooking,Fishing,First Aid
De cat timp joci wow + /played :6 ani si jumatate.160 de zile played pe charul asta pe Freakz.
Experienta cu clasa curenta :Daca va referiti la ani,tot 6 ani si jumatate.M-am apucat de curand de un druid in care imi prind urechile,dar pana in momentul de fata joc pe aceeasi clasa de 6 ani si jumatate.
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : Da pe toate dificultatile.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :I Need a Life.De nota 10 guilda.Eu nu pot juca la hoarda.Negasindu-mi o guilda care sa fie pe placul meu am plecat la hoarda in cautarea sfantului graal.Nu l-am gasit,m-am dus la banca,am dat 30 de lei si mi-a zis tipa de la banca ca s-a mutat sfantul graal inapoi in Darnassus inauntrul lui Tyrande Whisperwind si nu in Thunder Bluff.
De ce vrei sa vii la noi in guilda:De cand mi-am luat kick de la voi din cauza comportamentului uneori deplasat alteori obiectiv,sincer am fost in absolut fiecare guilda de pe serverul asta inafara de GM's and Donors si HKP,guilde in care nu ma voi duce niciodata.I-am dat doua Pm-uri lui Eresea la care nu a raspuns fiindca cred ca nu a fost online,nu l-am vazut zilele astea.Am vazut ca nu recrutati War.In cazul in care ati revenit la sentimente mai bune,ganditi-va la revenirea mea in guild.Vreau sa ma intorc.In ciuda faptului ca la un moment dat am intrecut total masura,as vrea sa ma intorc.Repet:Nu astept un raspuns imediat,ganditi-va si ma anuntati in caz de ceva.THX.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 07-12-2012, 16:43:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hrothghor1991 wrote:
Nume In-Game :Hrothghor
Varsta:21
Ora de culcare aprox` :Nu am
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Warrior.TANK/FURY
Ilvl (min 360) :369 TANK/368 DPS
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrothghor
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/i0sg8mtmd/
Profesii (Sa fie full) : Jewelcrafting,Blacksmithing,Cooking,Fishing,First Aid
De cat timp joci wow + /played :6 ani si jumatate.160 de zile played pe charul asta pe Freakz.
Experienta cu clasa curenta :Daca va referiti la ani,tot 6 ani si jumatate.M-am apucat de curand de un druid in care imi prind urechile,dar pana in momentul de fata joc pe aceeasi clasa de 6 ani si jumatate.
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : Da pe toate dificultatile.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :I Need a Life.De nota 10 guilda.Eu nu pot juca la hoarda.Negasindu-mi o guilda care sa fie pe placul meu am plecat la hoarda in cautarea sfantului graal.Nu l-am gasit,m-am dus la banca,am dat 30 de lei si mi-a zis tipa de la banca ca s-a mutat sfantul graal inapoi in Darnassus inauntrul lui Tyrande Whisperwind si nu in Thunder Bluff.
De ce vrei sa vii la noi in guilda:De cand mi-am luat kick de la voi din cauza comportamentului uneori deplasat alteori obiectiv,sincer am fost in absolut fiecare guilda de pe serverul asta inafara de GM's and Donors si HKP,guilde in care nu ma voi duce niciodata.I-am dat doua Pm-uri lui Eresea la care nu a raspuns fiindca cred ca nu a fost online,nu l-am vazut zilele astea.Am vazut ca nu recrutati War.In cazul in care ati revenit la sentimente mai bune,ganditi-va la revenirea mea in guild.Vreau sa ma intorc.In ciuda faptului ca la un moment dat am intrecut total masura,as vrea sa ma intorc.Repet:Nu astept un raspuns imediat,ganditi-va si ma anuntati in caz de ceva.THX.

Spun asta cu riscul de a ma repeta! Esti player cu skill destul de bun! ai fost in aproape toate guildele de pe server dupa cum si tu spui asta! dar uite ca atitudinea si comportamentul tau nu au resuit sa se integreze in nicio comunitate!Eu sambata dimineata ajung acasa,si atunci o sa discutam.Dar iti dau cuvantul meu ca asta e ultima oara cand te mai bag in seama!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neboo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-12-2012 16:06)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-12-2012, 11:37:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Neboo
Varsta: 19
Ora de culcare aprox` : 03:00(cand nu ies in oras)
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : War & Fury/Prot
Ilvl (min 360) : imi cer scuze ca nu am ilevel 360 si postez. am ilevel 357. e char nou pe genesis am jucat pe evolution m-am transferat pe exodus si am revenit aici cu char nou ... dar am incercat sa nu ma umplu cu iteme vicious sa dau la ilevel si ilevel mare n-am apucat sa fac pentru ca n-am avut cu cine,asta este motivul pentru care aplic la voi.
Link Armory : ARMORY
Printscreen interfata : INTERFATA
Profesii (Sa fie full) : Datorita faptului ca am inceput de curand pe genesis n-am apucat nici sa imi cresc ambele profesii full deoarece am stat mai mult de farmat epice/dungeon-uri. BS/Mining
De cat timp joci wow + /played : Am jucat pe toate Expansion-urile Vanilla/Tbc/Wotlk
Experienta cu clasa curenta : Experienta mea cu Warriorul este egala cu experienta mea cu celelalte clase deoarece am jucat pe toate clasele acelasi interval de timp inafara de Paladin.
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : Le-am dat pe Exodus si pe Normal si pe HC pe genesis am doar normal deoarece am precizat ca n-am gasit o guilda cu potential.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Madness/SlayerS (guild-uri fara potential)
De ce vrei sa vii la noi in guilda: imi doresc sa fac parte dintr-un guild care stie ce inseamna cu adevarat WoW

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 08-12-2012, 15:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neboo wrote:
Nume In-Game : Neboo
Varsta: 19
Ora de culcare aprox` : 03:00(cand nu ies in oras)
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : War & Fury/Prot
Ilvl (min 360) : imi cer scuze ca nu am ilevel 360 si postez. am ilevel 357. e char nou pe genesis am jucat pe evolution m-am transferat pe exodus si am revenit aici cu char nou ... dar am incercat sa nu ma umplu cu iteme vicious sa dau la ilevel si ilevel mare n-am apucat sa fac pentru ca n-am avut cu cine,asta este motivul pentru care aplic la voi.
Link Armory : ARMORY
Printscreen interfata : INTERFATA
Profesii (Sa fie full) : Datorita faptului ca am inceput de curand pe genesis n-am apucat nici sa imi cresc ambele profesii full deoarece am stat mai mult de farmat epice/dungeon-uri. BS/Mining
De cat timp joci wow + /played : Am jucat pe toate Expansion-urile Vanilla/Tbc/Wotlk
Experienta cu clasa curenta : Experienta mea cu Warriorul este egala cu experienta mea cu celelalte clase deoarece am jucat pe toate clasele acelasi interval de timp inafara de Paladin.
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : Le-am dat pe Exodus si pe Normal si pe HC pe genesis am doar normal deoarece am precizat ca n-am gasit o guilda cu potential.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Madness/SlayerS (guild-uri fara potential)
De ce vrei sa vii la noi in guilda: imi doresc sa fac parte dintr-un guild care stie ce inseamna cu adevarat WoW

Respins in urma interviului



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
piciu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 01:16)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 4.2
Votes: 3

 
Post Posted: 09-12-2012, 13:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : anonymul
Varsta: 14 ani
Ora de culcare aprox` : 00,01
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :hunter spec:MM
Ilvl (min 360) : 360 ilvl
Link Armory :
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) :engenyring
De cat timp joci wow + /played : 1 an
Experienta cu clasa curenta : am
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : stiu toate scripturile pe hc
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : huge, nu mai au activitate
De ce vrei sa vii la noi in guilda: sa fac raiduri si prietenii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 09-12-2012, 13:25:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

piciu98 wrote:
Nume In-Game : anonymul
Varsta: 14 ani
Ora de culcare aprox` : 00,01
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :hunter spec:MM
Ilvl (min 360) : 360 ilvl
Link Armory :
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) :engenyring
De cat timp joci wow + /played : 1 an
Experienta cu clasa curenta : am
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : stiu toate scripturile pe hc
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : huge, nu mai au activitate
De ce vrei sa vii la noi in guilda: sa fac raiduri si prietenii

Respins!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 09-12-2012, 22:31:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Hexagon
Varsta: 18
Ora de culcare aprox` : 00:00
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Hunter Marksman 4.0.6 / Survival 4.3
Ilvl (min 360) : 365
Link Armory : >Link Here<
Printscreen interfata : Please click signature
Profesii (Sa fie full) : Alchemy / Herb
De cat timp joci wow + /played : 5 ani, char actual 13 days, record 70+ days pe un hunter pe alt server romanesc de wotlk.
Experienta cu clasa curenta : Am jucat cu hunter cel putin 1 an pe fiecare patch
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : ODS 25 hc, Atra 25 hc, Council nu am reusit sa fac cu guilda precedenta.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Asteptam mai multa seriozitate din partea playerilor.
De ce vrei sa vii la noi in guilda: Doresc sa ma reapuc de wow serios pe 4.3 si am nevoie de o guilda pve capabila pentru full progress.

Proof of experience: Pe pagina asta


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII



Last edited by Necris on 09-12-2012, 22:44:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 09-12-2012, 22:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necris wrote:
Nume In-Game : Hexagon
Varsta: 18
Ora de culcare aprox` : 00:00
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Hunter Marksman 4.0.6 / Survival 4.3
Ilvl (min 360) : 365
Link Armory : >Link Here<
Printscreen interfata : Please click signature
Profesii (Sa fie full) : Alchemy / Herb
De cat timp joci wow + /played : 5 ani, char actual 13 days, record 70+ days pe un hunter pe alt server romanesc de wotlk.
Experienta cu clasa curenta : Am jucat cu hunter cel putin 1 an pe fiecare patch
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : ODS 25 hc, Atra 25 hc, Council nu am reusit sa fac cu guilda precedenta.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Asteptam mai multa seriozitate din partea playerilor.
De ce vrei sa vii la noi in guilda: Doresc sa ma reapuc de wow serios pe 4.3 si am nevoie de o guilda pve capabila pentru full progress.


Acceptat in urma interviului. (vedem pe 4.3 restu)



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
firoiumarius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2017 18:26)
Joined: 26 Jul 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 3

 
Post Posted: 11-12-2012, 10:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Heyoswtf
Varsta: 29
Ora de culcare aprox` : nu conteaza
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : tank
Ilvl (min 360) : 358
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Heyoswtf
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : jwl si enchanting
De cat timp joci wow + /played : an jucat pe lk sunt nou pe cata
Experienta cu clasa curenta : destula dar se mai poate invata tot timpul
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : nu
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu
De ce vrei sa vii la noi in guilda:pentru a invata nu stiu pve de pe cataclysm dar pot invata si nici nu sunt disperat dupa raiduri si iteme pot astepta ma cunoaste si mcgrath mai intrebatil si pe el



p.s. lucrez luni,miercuri si vineri de la 3 dupa masa pana la 12 noaptea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 13-12-2012, 20:51:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

firoiumarius wrote:
Nume In-Game : Heyoswtf
Varsta: 29
Ora de culcare aprox` : nu conteaza
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : tank
Ilvl (min 360) : 358
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Heyoswtf
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : jwl si enchanting
De cat timp joci wow + /played : an jucat pe lk sunt nou pe cata
Experienta cu clasa curenta : destula dar se mai poate invata tot timpul
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : nu
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu
De ce vrei sa vii la noi in guilda:pentru a invata nu stiu pve de pe cataclysm dar pot invata si nici nu sunt disperat dupa raiduri si iteme pot astepta ma cunoaste si mcgrath mai intrebatil si pe el



p.s. lucrez luni,miercuri si vineri de la 3 dupa masa pana la 12 noaptea


RESPINS



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nfectoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 09:01)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 43.2
Votes: 3

 
Post Posted: 15-12-2012, 17:52:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Phatrick
Varsta: 24
Ora de culcare aprox` :
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Sublety/ Combat
Ilvl (min 360) : 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Phatrick
Printscreen interfata : -
Profesii (Sa fie full) : Leatherworking cu Skinning
De cat timp joci wow + /played : 5 ani retail
Experienta cu clasa curenta : 4 ani retail
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : nu am dificultati pe acest caracter deoarece este nou..decat http://www.freeimagehosting.net/4grze
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nici una
De ce vrei sa vii la noi in guilda: Sa ajut in special guilda..sa faca cat mai repede,mare progres..



Last edited by nfectoo on 15-12-2012, 17:57:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nEwBsTyLe

[Creep]



Status: Offline
(since 18-11-2023 22:11)
Joined: 10 May 2012
Posts: 505, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 213.7
Votes: 73

 
Post Posted: 15-12-2012, 17:54:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nfectoo wrote:
Nume In-Game : Phatrick
Varsta: 24
Ora de culcare aprox` :
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Sublety/ Combat
Ilvl (min 360) : 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Phatrick
Printscreen interfata : -
Profesii (Sa fie full) : Leatherworking cu Skinning
De cat timp joci wow + /played : 5 ani retail
Experienta cu clasa curenta : 4 ani retail
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : nu am dificultati pe acest caracter deoarece este nou..decat http://www.freeimagehosting.net/4grze
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nici una
De ce vrei sa vii la noi in guilda: Sa ajut in special guilda..sa faca cat mai repede mare progres..


Respins!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
criplezor

[Tipu' cu prosopul]



Status: Offline
(since 06-01-2014 12:18)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 220, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 106.6
Votes: 5

 
Post Posted: 18-12-2012, 17:05:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Dutzanu
Varsta: 20+
Ora de culcare aprox` : Nu am o ora de culcare fixa lucrez pana la ora 16.00 dupa 17.00 sunt on in fiecare seara pana dupa ora 24
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Combat
Ilvl (min 360) : 369 pve
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dutzanu
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/859iib8v3/
Profesii (Sa fie full) : Jwl / engi
De cat timp joci wow + /played : 40 zile played joc pe freakz de la inceputul anului 2012
Experienta cu clasa curenta : Joc rogue din TBC
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : Full progress pve
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : The Betrayers am avut probleme cu pc am luat kick pentru inactivitate guilda curenta ETH

De ce vrei sa vii la noi in guilda:Inainte de reset ma trasfer la Alianta am auzit ca sunteti o guilda unita si prietenoasa

P.S. pot da interviu pe skipe sau pe Ts.





Last edited by criplezor on 18-12-2012, 17:17:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 18-12-2012, 17:09:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

criplezor wrote:
Nume In-Game : Dutzanu
Varsta: 20+
Ora de culcare aprox` : Nu am o ora de culcare fixa lucrez pana la ora 16.00 dupa 17.00 sunt on in fiecare seara pana dupa ora 24
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Combat
Ilvl (min 360) : 369 pve
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dutzanu
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/859iib8v3/
Profesii (Sa fie full) : Jwl / engi
De cat timp joci wow + /played : 40 zile played joc pe freakz de la inceputul anului 2012
Experienta cu clasa curenta : Joc rogue din TBC
Omno, Atramedes, A.Council ? dificultate ? : Full progress pve
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : The Betrayers am avut probleme cu pc am luat kick pentru inactivitate guilda curenta ETH

De ce vrei sa vii la noi in guilda:Inainte de reset ma trasfer la Alianta am auzit ca sunteti o guilda unita si prietenoasa

P.S. pot da inteviu pe skipe sau pe Ts.


Acceptat in urma interviului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by mayavin, 21 January 2013 18:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next    


The time now is 20-04-2024, 13:42:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x