User
Pass
2FA
 
 

Application to Old Gang
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message19468
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 23-01-2013, 06:10:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gareth wrote:
1. Nume IRL: Gareth
2. Varsta: 21
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : 3-4 ore
4. Clasa/Race: Worgen Druid
5. Main Spec/Off Spec: Balance/Resto
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gareth
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: stiu sa joc ... (am jucat pe oficial 3 ani) cu priest, hunter, druid
8. Foste Guilde: The darkness
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : normal
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: stiu scripturile de pe 4.0.6 trebuie sa ma mai documentez pt 4.3.4
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : dps speck
Sa avetzi o seara faina in continuare (caracteru e facut nou nu am iteme excelente da imi fac repede ) mi_as dori mult sa ma alatur voua -


Rejected








Last edited by WtbtongueFTW on 15-02-2013, 16:40:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 25-01-2013, 07:12:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda Old Gang recruteaza urmatoarele clase :

2 Warlocks destro/affli/demonology

1 Priest Shadow/Holy

1 Paladin Holy

1 Shaman Resto/Enhacement

Daca nu aveti ilvl decent si imi puteti demonstra ca sunteti un player bun care poate face diferenta puteti face aplicatie.

P.s: Respectati modelul de cerere !!!

WtbtongueFTW wrote:
AICI AVETI SI UN MODEL DE APLICATIE PENTRU GUILDA OLD GANG

1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :
4. Clasa/Race:
5. Main Spec/Off Spec:
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit :
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? :
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :


Mentionez sa va legati contul ingame cu cel de pe forum. P.S: Nu recrutam off-chare






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 29-01-2013, 14:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Strachinaru Adrian
2. Varsta: 18
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : Mereu pentru raiduri sau daca e nevoie !
4. Clasa/Race: Human mage
5. Main Spec/Off Spec: fire/fire sau frost
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strachi 365 + ilvl PVE ca vad ca nu merge amory.
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: La inceput pyro castez, apoi living bomb, orb si dai cu fireball . Cand se activeaza Hot STreak de obicei imi dau burstul si daca e crit bun dau combustion si in caz de AOE incep sa il impart. Si tot asa, depinde de boss. Gems - intelect, intelect + crit si hit +intellect daca e nevoie.
8. Foste Guilde: madness,hkp,opus dei, ffa, deathwish, showdown (toate au fost inainte de 434 - in ultimile 2 luni nu am mai jucat si am ramas singur)
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Joc din TBC si am experienta la orice encounter.
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : As prefera sa fac o proba cu cineva undeva cand nu o sa fie lagul actual. MAgul pe dummy e cam slabut (singl;e target) , fiind vorba de noroc la crit. Am dat si 15k si 8k , variaza foarte mult.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcstab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2024 13:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 341, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 400.1
Votes: 20

   
Post Posted: 29-01-2013, 14:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wisp in game pe oldstab


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Anaas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 14:16)
Joined: 31 Jan 2013
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2013, 09:59:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL:Darkfuryy
2.Varsta:16 ani
3.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW/raiduri etc.:In timpul saptamanii in jur de 3 ore dimineata si seara de la 8 la 10,in week-end de la 6 ore incolo.
4.Clasa/Race:Human Death Knight
5.Main Spec/Off Spec:blood main si frost off spec.Pe viitor poate incerc si unholy daca e mai bun
6.Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkfuryy
7.Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc.:Gemurile le am puse incat sa profit si de bonusurile itemelor.Rotatia la blood nu este una exacta,folosesc skillurile in functie de dificultate,nu irosesc vampiric blood sau icebone fortitude degeaba.
8.Foste guilde si de ce le-ai parasit:Toxic Reloaded si The Legends of Crime,motiv:erau guilde pve care faceau raiduri mai mult cu globalu
9.Ai TeamSpeak3/Microfon:Da
10.Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:joc de pe WotlK,pe cataclysm am in bwd toti bosii facuti pe normal si doar magmaw si chimareon pe hc ptr ca m-am lasat o perioada si a bagat 4.3.4.
11.:Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy:nu merge screenshot dar scot 15k+ fara niciun fel de buff,flask.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcstab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2024 13:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 341, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 400.1
Votes: 20

   
Post Posted: 31-01-2013, 10:47:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins , avem prea multi dk


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 10-02-2013, 18:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM URMATOARELE CLASE

2 Priests Shadow/Holy

2 Warlocks orice spec

2 Shamans Resto/Elemental

No gear required , only SKILL


RESPECTATI MODELUL DE CERERE si NU UITATI SA VA LEGATI CONTUL DE FORUM CU CEL INGAME






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryus2012

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2021 16:01)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 66, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 5

Post Posted: 15-02-2013, 16:32:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Marius
2. Varsta:15
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :nu am timp.(nelimitat) oricand
4. Clasa/Race:priest(draenei)
5. Main Spec/Off Spec:Depinde.cand este nevoie stau si disci si holy ce este nevoie.
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maryusprst
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:pai...mai bine spun cuiva personal care se pricepe..ingame (old gang)
8. Foste Guilde: the warlords,the darkisders,equinox...
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? -A
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:pe 4.0.6 am avut un paladin..cu el am facut toti bosii. (BWD-BOT-BH)HC/N achiev tot cu guilda bineinteles.dar mi sa banat contul si..mi am facut altul si acum joc pe acesta(priest)
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :Sunt heal

Mentionez sa va legati contul ingame cu cel de pe forum. P.S: Nu recrutam off-chare:nu este off char.am legat contul cu cel de pe forum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 15-02-2013, 16:37:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

maryus2012 wrote:
1. Nume IRL:Marius
2. Varsta:15
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :nu am timp.(nelimitat) oricand
4. Clasa/Race:priest(draenei)
5. Main Spec/Off Spec:Depinde.cand este nevoie stau si disci si holy ce este nevoie.
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maryusprst
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:pai...mai bine spun cuiva personal care se pricepe..ingame (old gang)
8. Foste Guilde: the warlords,the darkisders,equinox...
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? -A
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:pe 4.0.6 am avut un paladin..cu el am facut toti bosii. (BWD-BOT-BH)HC/N achiev tot cu guilda bineinteles.dar mi sa banat contul si..mi am facut altul si acum joc pe acesta(priest)
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :Sunt heal

Mentionez sa va legati contul ingame cu cel de pe forum. P.S: Nu recrutam off-chare:nu este off char.am legat contul cu cel de pe forum.


Rejected






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2fatboy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2013 16:45)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 11, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 99.6
Votes: 2

 
Post Posted: 15-02-2013, 17:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 21
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : 3 - 4 ore,se intampla sa am si toata noaptea in functie de programul din urmatoarea zi
4. Clasa/Race: dwarf shaman, din cauza pasivei foarte buna in pvp
5. Main Spec/Off Spec: elemental pvp / enha pve
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stressed
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: pvp : statsurile sunt banale hit(4%)>int>haste, incerc sa nu fiu primul care se baga,folosesc los-ul cand pot,abuzez de acest glyph http://www.wowhead.com/item=71155 + https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=79206 (wowhead link) + roots/slows de la frost shock si earthbind totem .. gemurile si ele sunt banale , stack int , int+ haste daca ies in castig cu bonusul de la item
pve : desi am ales spec de dps , ma pot trece pe resto daca este nevoie din moment ce nu am terminat inca gearul de pve
8. Foste Guilde: anonimuS
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: joc wow inca din clasic ,cu pauze mai mari sau mai mici dar am avut experiente pe toate expansionurile . In patchul curent am jucat frost/fire mage cu care eram in top 3 dps in fl dar era plictisitor si warrior arms/fury care m.a dezamagit complet
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : din moment ce nu am gearul pve terminat nu am cum sa postez un screen, dar am fost anuntat ca skillul si nu gearul conteaza in aceasta guilda, motiv pentru care am ales.o

Alte cuvinte :ascult de sfaturi in general , invat unde este nevoie si am ales shamanul din cauza diversitatii lui: meele dps, spel dps ,healer(exceleaza la aoe heal)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 15-02-2013, 19:03:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2fatboy wrote:
1. Nume IRL: George
2. Varsta: 21
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : 3 - 4 ore,se intampla sa am si toata noaptea in functie de programul din urmatoarea zi
4. Clasa/Race: dwarf shaman, din cauza pasivei foarte buna in pvp
5. Main Spec/Off Spec: elemental pvp / enha pve
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stressed
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: pvp : statsurile sunt banale hit(4%)>int>haste, incerc sa nu fiu primul care se baga,folosesc los-ul cand pot,abuzez de acest glyph http://www.wowhead.com/item=71155 + https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=79206 (wowhead link) + roots/slows de la frost shock si earthbind totem .. gemurile si ele sunt banale , stack int , int+ haste daca ies in castig cu bonusul de la item
pve : desi am ales spec de dps , ma pot trece pe resto daca este nevoie din moment ce nu am terminat inca gearul de pve
8. Foste Guilde: anonimuS
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: joc wow inca din clasic ,cu pauze mai mari sau mai mici dar am avut experiente pe toate expansionurile . In patchul curent am jucat frost/fire mage cu care eram in top 3 dps in fl dar era plictisitor si warrior arms/fury care m.a dezamagit complet
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : din moment ce nu am gearul pve terminat nu am cum sa postez un screen, dar am fost anuntat ca skillul si nu gearul conteaza in aceasta guilda, motiv pentru care am ales.o

Alte cuvinte :ascult de sfaturi in general , invat unde este nevoie si am ales shamanul din cauza diversitatii lui: meele dps, spel dps ,healer(exceleaza la aoe heal)


Am observat ca esti open-minded deci accepted , mai vorbim ingame






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabytzu339

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2019 22:24)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 125, Topics: 28
Location: Braila

Reputation: 157.2
Votes: 9

   
Post Posted: 16-02-2013, 23:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 15
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : de la vreo 16-22 ceva de genu .. chiar mai mult
4. Clasa/Race: mage / gnome ( stiu ca nu recrutati mage.. dar poate ma luati si pe mn - )
5. Main Spec/Off Spec: fire/fire ( 369 ilvl pve gear )
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wowempire
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:
Rotatie : Scorch(debuff mereu pe target ) > Lb(mereu pe target) > fireball spam > cand sunt dotsurile : living bomb , pyroblast si ignite .. dau combustion ( creste dps enorm .. daca il dai bine )
Glyphs : vedeti in armory...
gems : vedeti in armory...
Talents : armory..
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : warlords .. ( se pare ca nu prea ma placea leaderul .. ) ; Fallen angels alliance ( nu mai stiu de ce am iesit )
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da/ da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: joc de pe cataclysm .. aprox 2-3 ani ( mage fire joc de la inceput)
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :
1,6kk dmg done ; 19260 dps


2kk dmg done ; 17800 dps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 17-02-2013, 05:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gabytzu339 wrote:
1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 15
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : de la vreo 16-22 ceva de genu .. chiar mai mult
4. Clasa/Race: mage / gnome ( stiu ca nu recrutati mage.. dar poate ma luati si pe mn - )
5. Main Spec/Off Spec: fire/fire ( 369 ilvl pve gear )
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wowempire
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:
Rotatie : Scorch(debuff mereu pe target ) > Lb(mereu pe target) > fireball spam > cand sunt dotsurile : living bomb , pyroblast si ignite .. dau combustion ( creste dps enorm .. daca il dai bine )
Glyphs : vedeti in armory...
gems : vedeti in armory...
Talents : armory..
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : warlords .. ( se pare ca nu prea ma placea leaderul .. ) ; Fallen angels alliance ( nu mai stiu de ce am iesit )
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da/ da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: joc de pe cataclysm .. aprox 2-3 ani ( mage fire joc de la inceput)
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :
1,6kk dmg done ; 19260 dps


2kk dmg done ; 17800 dps


Rejected






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
matazx3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2018 21:45)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 109, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 91.1
Votes: 14

   
Post Posted: 24-02-2013, 02:22:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 16
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : in timpu saptamanii intru la 15:30 cel tarziu si stau cat e nevoie iar in weekend intru in jur de ora 11 pentru ca dimineata mi-o rezerv ca sa beau cafeaua cu prietenii -
4. Clasa/Race: Gnome Warlock
5. Main Spec/Off Spec: Affliction PVE / Demonology PVP
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cyry
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: COE>BURST(demon soul+trinket+vulcanic potion)>Bane of Doom>Corruption>unstable affliction>Haunt>spam shadow bolt. Nu e o rotatie propriu zisa avand in vedere ca sunt foarte multe conflicte intre CD
8. Foste Guilde: Razer
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : DA
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Desi pun suflet in cea ce fac ingame si sunt deschis tuturor ideilor si sugestiilor care imi sunt adresate, nu sunt un zombi care umbla cu tastatura in mana pe veceu si care nu stie ce culoare are cerul pt ca nu iese din casa. WOW pentru mine este un mod de a sparge timpul, nu un mod de a inlocui realitatea
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : http://img201.imageshack.us/img201/9736/wowscrnshot022313183212.jpg ma bazez mult pe bufurile de haste din raid dar asta nu inseamna ca sunt dependent de ele

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 24-02-2013, 06:28:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

matazx3 wrote:
1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 16
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : in timpu saptamanii intru la 15:30 cel tarziu si stau cat e nevoie iar in weekend intru in jur de ora 11 pentru ca dimineata mi-o rezerv ca sa beau cafeaua cu prietenii -
4. Clasa/Race: Gnome Warlock
5. Main Spec/Off Spec: Affliction PVE / Demonology PVP
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cyry
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: COE>BURST(demon soul+trinket+vulcanic potion)>Bane of Doom>Corruption>unstable affliction>Haunt>spam shadow bolt. Nu e o rotatie propriu zisa avand in vedere ca sunt foarte multe conflicte intre CD
8. Foste Guilde: Razer
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : DA
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Desi pun suflet in cea ce fac ingame si sunt deschis tuturor ideilor si sugestiilor care imi sunt adresate, nu sunt un zombi care umbla cu tastatura in mana pe veceu si care nu stie ce culoare are cerul pt ca nu iese din casa. WOW pentru mine este un mod de a sparge timpul, nu un mod de a inlocui realitatea
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : http://img201.imageshack.us/img201/9736/wowscrnshot022313183212.jpg ma bazez mult pe bufurile de haste din raid dar asta nu inseamna ca sunt dependent de ele


Accepted /whisper wtbtongueqt/jaiss ingame .






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 29-09-2024, 23:38:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x