User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 354, 355, 356 ... 760, 761, 762  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1291470
Iulyart

[Gospodar Consumator]



Status: Offline
(since 31-12-2021 22:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 1115, Topics: 92
Location: Romania

Reputation: 151.7
Votes: 25

   
Post Posted: 16-04-2013, 01:10:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasand toata chestia asta la o parte cat costa jocul? Sau mai bine zis cat te costa in total ca sa incepi sa joci pe blizz?

Apropo sta cineva prin Spania?


"The world has come to a point where nobody is an asshole. Because everyone is."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 16-04-2013, 01:35:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati violat casuta ca niste pizde. Punky vechimea ta nu iti dreptul sa jignesti pe nimeni din guilda. Putin imi pasa ca ai cat ai in guilda. Iar pentru restul de au zdruncinat guilda a fost alegerea lor. Fiecare joaca unde se simte bine. Poate ca am inceput sa avem o varsta si sa ni se cam rupa de fiecare impresie de mare zeu pe care o etaleaza unu sau altu.



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 16-04-2013, 02:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
-------- Kleptomaniac, Drodu, Moofasa, Anca si ce stiu eu ce soareci de oameni mai sunt ca de cand au intrat oamenii cu harfe de gm ( exclusi cei aflati deja in g si primise gm aia n-au uitat de unde au plecat) BY Emanuel --------


What? ... ce dracu am facut de am spart guilda, dupa parerea ta? ...cand jucam eram nonstop on si veneam la toate raidurile cu ce character aveati nevoie, de ce aveati nevoie, cam pe la orice ora ... acum nu mai joc wow pentru ca am bacul si sunt un pic presata de timp, so ... cu ce am spart eu guilda? si ce arfe, omule? ca stau pe ts si mai glumesc cu unu, cu altu, ti se par arfe? Cand eu am intrat in guilda tu veneai doar la raiduri si mai erai on cateodata pentru pvp, pentru rated bgs, cand au aparut and shit. N-ai stat cu mine de vorba, nu ma cunosti, n-am facut nimic sa 'destram' guilda deci nu vad care e problema ta. Cum eu nu te cunosc pe tine, nici tu nu ma cunosti pe mine si n-ai dreptul sa spui ***** la adresa mea.

N-am nimic cu faptul ca va mutati pe Blizz, doar imi pare oarecum rau ca n-o sa mai existe HKP pe Freakz, pentru ca e un nume. As fi venit si eu cu voi daca aveam timp de asa ceva, dar n-am. Nu incerca sa pui la zid toti playeri mai noi ca tine care au rezistat in guilda pentru ca gresesti.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 16-04-2013, 03:36:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
Ati violat casuta ca niste pizde. Punky vechimea ta nu iti dreptul sa jignesti pe nimeni din guilda. Putin imi pasa ca ai cat ai in guilda. Iar pentru restul de au zdruncinat guilda a fost alegerea lor. Fiecare joaca unde se simte bine. Poate ca am inceput sa avem o varsta si sa ni se cam rupa de fiecare impresie de mare zeu pe care o etaleaza unu sau altu.


Asiria go chill out, nu jignesc pe nimeni , ceea e i-am zis lui moofasa este pe buna dreptate , poate acus cateva luni te facea copil retard si acum --: loving moofasa, si nu cred ca vre-o data am spus de ranku meu in guilda cv, asa ca daca u ai degand sa ma iei asa cu japca sry n-am timp pentru tine




mistique. wrote:
Punkyfunky wrote:
-------- Kleptomaniac, Drodu, Moofasa, Anca si ce stiu eu ce soareci de oameni mai sunt ca de cand au intrat oamenii cu harfe de gm ( exclusi cei aflati deja in g si primise gm aia n-au uitat de unde au plecat) --------


What? ... ce dracu am facut de am spart guilda, dupa parerea ta? ...cand jucam eram nonstop on si veneam la toate raidurile cu ce character aveati nevoie, de ce aveati nevoie, cam pe la orice ora ... acum nu mai joc wow pentru ca am bacul si sunt un pic presata de timp, so ... cu ce am spart eu guilda? si ce arfe, omule? ca stau pe ts si mai glumesc cu unu, cu altu, ti se par arfe? Cand eu am intrat in guilda tu veneai doar la raiduri si mai erai on cateodata pentru pvp, pentru rated bgs, cand au aparut and shit. N-ai stat cu mine de vorba, nu ma cunosti, n-am facut nimic sa 'destram' guilda deci nu vad care e problema ta. Cum eu nu te cunosc pe tine, nici tu nu ma cunosti pe mine si n-ai dreptul sa spui ***** la adresa mea.

N-am nimic cu faptul ca va mutati pe Blizz, doar imi pare oarecum rau ca n-o sa mai existe HKP pe Freakz, pentru ca e un nume. As fi venit si eu cu voi daca aveam timp de asa ceva, dar n-am. Nu incerca sa pui la zid toti playeri mai noi ca tine care au rezistat in guilda pentru ca gresesti.



hmmm daca bine imi aduc aminte noi 2 am avut odata o discutie legata de oamenii vechi eram eu cu tine si cu emanuel pe TS, si venise vorba de oameniii vechi in guilda iti mai aduci aminte rasp tau ? si daca tot te lauzi cu am venit de pe 1000 de chauri sa va ajut vezi ca te inseli amarnic, pe spatele celor din HKP te-ai imbracat, nu zic al meu pt ca eu nu am fost deacord cu gear up 10000 offchars , deci cu mine nu ai fost la raiduri dastea fantoma.
in fine nu ma cert cu tine asta e parearea mea de om in vacanta la HKP freakz




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 16-04-2013, 04:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stii absolut nimic -

Nu, nu mai tin minte ce-am raspuns, adu-mi aminte te rog.

Iar de imbracat chare, esti atat de pe langa. Cand am venit in HKP pe druid imi mai trebuia 1 item fara cel de la council, ca inca nu era bagat ... iar warlocku era full de foarte mult timp ... restu charelor le-am imbracat prin alte guilde prin care am fost, light of dawn, deus ex machina and co. plus raidurile de vineri de BH, faceam cate 5 si 5 de 10 si 25, poti sa intrebi - ...nu spun ca n-am luat iteme si fiind in HKP, dar nu m-am imbracat pe spatele nimanui, ci doar p-al meu .... nu ma laud ca am venit pe 1000 de chare, spun doar ca am fost acolo cand a fost nevoie, deci nu vad ce legatura am eu cu 'destramarea' guildei




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 16-04-2013, 05:22:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Io zic sa va duceti la somn astia de aveti chef de cearta @Punky si restu la scoala and shit.
Guilda H K P nu s-a destramat ( ce e drept s-a luat o vacanta in timpul verii dar acum toate bune si frumoase) si nici nu o sa se intample acest lucru.
Cine o sa vrea sa joace pe retail, foarte bine. Eu o sa continui sa joc aici.
Punky nu uita asta este a 3-a idee care nu o sa iti iasa:
1. Rank de pvp in guilda - a intrat doar 1.
2. S-au bagat rated bg-s in joc ai aprut repede ca vrei sa ne mutam la ally si dupa 2 saptamani ai disparut.
3. Mutarea pe blizz - Vi si postezi un scrie strict ca nu ai voie @latest news ( vin si iti zic sa faci topic), acum vad ca vi si aici cu chef de cearta. Ce incerci sa faci?

Potoliti-va toti.

Nu va uitati rankul in guilda, daca esti vechi in guilda nu ai dreptul sa vi sa te certi cu alti playeri pe forum fara a fi sanctionat.

Cine mai posteaza dupa mine si aduce orice fel de acuzatie asupra unui player din guilda iniferent ca este Probie sau SS are report pentru instigare la flame.


@Punky, sper ca nu trebuie sa iti spun sa nu mai postezi pe acest topic decat daca ai ceva dragut de zis.

Va doresc "o zi buna" pentru ca mie mi-ati stricato deja de la prima ora cu posturile pline de ***** pe care ajungeti sa le mancati singuri ( te simti si tu - e vorba de un singur om)


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2013, 06:47:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drodu, poate iti fac ziua mai buna
https://youtube.com/watch?v=gbKTWkypL3Q:




I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 16-04-2013, 08:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Cine mai posteaza dupa mine si aduce orice fel de acuzatie asupra unui player din guilda iniferent ca este Probie sau SS are report pentru instigare la flame. "

Esti cretin ? Toti sunt playeri din guilda. Reclami playeri din guilda? -) lol.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 16-04-2013, 08:43:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citeste ultimele 2 cuvinte.

Oricum nu stau sa imi bat capu ca voi va comportati ca niste copii de gradinita.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 16-04-2013, 08:52:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
Io zic sa va duceti la somn astia de aveti chef de cearta @Punky si restu la scoala and shit.
Guilda H K P nu s-a destramat ( ce e drept s-a luat o vacanta in timpul verii dar acum toate bune si frumoase) si nici nu o sa se intample acest lucru.
Cine o sa vrea sa joace pe retail, foarte bine. Eu o sa continui sa joc aici.
Punky nu uita asta este a 3-a idee care nu o sa iti iasa:
1. Rank de pvp in guilda - a intrat doar 1.
2. S-au bagat rated bg-s in joc ai aprut repede ca vrei sa ne mutam la ally si dupa 2 saptamani ai disparut.
3. Mutarea pe blizz - Vi si postezi un scrie strict ca nu ai voie @latest news ( vin si iti zic sa faci topic), acum vad ca vi si aici cu chef de cearta. Ce incerci sa faci?

Potoliti-va toti.

Nu va uitati rankul in guilda, daca esti vechi in guilda nu ai dreptul sa vi sa te certi cu alti playeri pe forum fara a fi sanctionat.

Cine mai posteaza dupa mine si aduce orice fel de acuzatie asupra unui player din guilda iniferent ca este Probie sau SS are report pentru instigare la flame.


@Punky, sper ca nu trebuie sa iti spun sa nu mai postezi pe acest topic decat daca ai ceva dragut de zis.

Va doresc "o zi buna" pentru ca mie mi-ati stricato deja de la prima ora cu posturile pline de ***** pe care ajungeti sa le mancati singuri ( te simti si tu - e vorba de un singur om)


Sweeeetality!!! The powa of a keyboard and a pretty ***' rank = DEMIGOD LoL Surprise and i like that -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 16-04-2013, 08:54:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incetati. Punky, zagarel, gata. Drodu si asiria, vorbim astazi si va linistesc si pe voi. Imediat. -

Ori schimbati subiectul ori nu mai postati aici cretinisme. Inteles?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 16-04-2013, 08:59:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai bine bagam o dota pe 20k ?- 1 v 1 ?- care se baga ?-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 16-04-2013, 09:15:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma drodu vi pe skype si facem flame acolo -





Last edited by Punkyfunky on 16-04-2013, 09:38:27; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 16-04-2013, 09:16:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Punkyfunky ba ai terminat? Las-o asa .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 16-04-2013, 09:36:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iulyart wrote:
Lasand toata chestia asta la o parte cat costa jocul? Sau mai bine zis cat te costa in total ca sa incepi sa joci pe blizz?

Apropo sta cineva prin Spania?


poi daca iti cumperi tot de acum undeva la 40-50 euro cred.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 25 March 2016 18:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 354, 355, 356 ... 760, 761, 762  Next    


The time now is 25-04-2024, 14:16:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x