User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Melkutza

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message345
DrT

[Sponsor de paraziti]



Status: Offline
(since 14-07-2019 18:27)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 214
Votes: 4

 
Post Posted: 08-12-2013, 19:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : DrT
Numele adminului reclamat: melkutza
Harta, ora si data faptei: acum 2-3 zile ... pe absolute parca -
Motiv/Regula incalcata: Abuz de admin ....
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : http://tinypic.com/view.php?pic=2qtef0p&&s=5#.UqSjjNIW1lC , http://tinypic.com/view.php?pic=i5dnwg&&s=5#.UqSmbNIW1lA , http://tinypic.com/view.php?pic=2njaet5&&s=5#.UqSm2dIW1lA , http://tinypic.com/view.php?pic=2njaet5&&s=5#.UqSm2dIW1lA

Alte precizari :1) Imi da ban ( e a 2,3 - a oara ) pe degeaba - Dau arma la tero pe absolute deoarece a fost free ... zic " tero prost hai sa iti dau arma" .. am zis asta deoarece el tot fugea si imi aplicase deja un cutit si ma lasase cu 45 HP .... imi da gag dupa cum si trebuie si dupa reclam tero pe u@- Si ea/el imi da ban - Am ca si martor pe H0ly-Sh!t care era si el pe server -
2) Si-a cam luat-o in cap de cand cu adminu - Scurteaza/face abuz/si o doare drept in degetu mic de playeri - La faza cu scurtatu poate sa reiasa si din poza cand H0!y-Sh!t o intreaba daca admini au regim special si ea raspunde ca "poate avem" ... inca o dovada de neseriozitate
3) Mai nu ai voie sa reclami pe u@ cand ai gag ca primesti ban - Adica nu mai ai voie sa reclami deloc ... scri direct pe chat sa vada si cel in cauza si sa iasa/sa nu mai comita fapta .... Asta e parerea lui melkutza observ...
4) Drupy nu o mai tot apara ok ? Si ai si tu putin respect data viitoare - " eu tiam dat ma fome " ai admin si iti permiti sa vorbesti asa nu ?
5) Eu iau drept jignire cand o persoana oarecare , care nu ma cunoaste face precizari la adresa mamei mele si tatalui meu (D-zeu sa-l ierte) .....
6) Nu stiam ca pe arctic ai voie sa scurtezi si sa te urci pe mapa :o ... Melcuta observ ca tu cam lasi playeri sa faca asta si din cate am vazut/auzit cam practici si tu acest sport

Samo : "Dragii mei admini , cum sa va zic , sau sa nu mai zic ?
CARE MAI ABUZEAZA DE COMENZI REMOVE , NU MA UIT CINE E. ULTIMA DATA CAND MAI ZIC" -> sper ca se aplica

Va rog -> sa posteze aici numai Dire/Samo(in ei am increderea cea mai mare) si cei precizati Drupy/melcuta si daca ii permiteti lui holy sa aduca argumente ca dovezi ....Si daca sunteti daca sunteti cu bun simt nu faceti tiganime in reclamatia asta -

EDIT 1 : Reclamatia nu e facuta aiurea - Nu te-am luat "la 11 metri" . Nu te-am luat drept proasta . Nu ai zis toata mapa sa nu scriem pe u@ . Da nu ti-ai facut treaba fiindca trecuse runda si nu ii facusei nimic la tero . Daca eu ma cred zeu inseamna ca tu esti titanul dintre noi "zeii" .
EDIT 2 : Observ ca eu cu ho!y nu suntem singuri care "ne intelegem bine " cu tine , esti o personalitate cam impulsiva .... te-ai mai certat si cu poke,extasy....Mare dreptate ai ca suntem eu cu ho!y zei -)- ca doar fanul nostru era angel --)- Doamne mentalitatea asta ...



Last edited by DrT on 08-12-2013, 21:33:58; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meLLkuTza

[<3 Myself]



Status: Offline
(since 29-06-2014 20:17)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 157, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 93.3
Votes: 5

Post Posted: 08-12-2013, 19:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am gresit cu nimic, daca tu ma iei pe mine peste picior inseamna ca eu trb sa inghit ce zici tu? Poti sa zici mersi ca nu ai luat gag de cate ori te injurai cu holy pe chat si va lasam in pace si nu numai eu ca si celalti admini. Nu e nici un abuz. Ti-am dat gag si toata mapa am dat pe chat " nu mai vorbiti pe u@ ca luati ban" nu trebuia sa scrii, pentru ca vedem si noi daca se intampla ceva ce nu trb pe server. Nu cred ca te-am jignit cu ceva cand am zis de mama ta si de tatal tau. imi pare rau.. asta e nu am stiut ca tatal tau nu mai este.. Dumnezeu da-l odihneasca, atata timp cat un player ma respecta, il respect si eu dar daca sunt luata de proasta de anumiti playeri stai linistit ca nu o sa le fie bine pe server acelor playeri. Pune dovada ca am scurtat cum a pus DrUpY pentru George, nu vorbii fara dovezi ca am scurtat si abureli. Eu tin sa nu se scurteze pe server si de fiecare data pe orice mapa stau sa ma uit care scurteaza si cred ca doar 2-3 admini stam sa facem asta. Asta e datoria noastra, ne mai scapam si noi odata cum o fac cu toti, nimeni nu e perfect. Ai un regulament de respectat, in proportie de 90% cred ca-l respecta toata lumea de pe server. Interesant totusi.. cate ban-uri am dat pentru ca playerii vorbeau pe u@ doar tu ai facut reclamatie pentru ca ai vazut ca nu iti merge cu mine pe server sa ma iei la 11 metri, nici tie nici lui holy si mai sunt si altii. Nu va convine ca un admin nu va "pupa in fund" ca voi sunteti zei treceti la atac, sa "sapati" acel admin. Bafta cu reclamatia. Dupa parerea mea e o reclamatie facuta chiar innutil. Cum ti-am spus si la sectiunea " Anunturi " Bafta pe alt server .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 08-12-2013, 21:37:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Va rog -> sa posteze aici numai Dire/Samo(in ei am increderea cea mai mare) si cei precizati Drupy/melcuta si daca ii permiteti lui holy sa aduca argumente ca dovezi ....Si daca sunteti daca sunteti cu bun simt nu faceti tiganime in reclamatia asta "

Aici nu posteaza cine vrei tu ma , aici posteaza cine trebuie .Nu o sa fie nevoie de nicio tiganie , nu e nevoie sa-ti dam tie nicio explicatie , pentru ca deja ma scoti din sarite si incepi sa-mi devi foarte antipatic , nu-mi pasa daca ai jucat , sau inca joci pe server.. dar tin sa te anunt ca daca mai vrei sa joci pe dr.freakz.ro , sa nu mai intri cu numele DrT, pa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by hvan, 08 December 2013 19:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 00:22:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x