User
Pass
2FA
 
 

Strigator la cer

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message400
gibilanx13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2014 14:13)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 12, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 3

Post Posted: 27-03-2014, 20:03:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incepem cu inceputul.BG
Toti vrem sa facem bg-uri pentru a pune mana pe iteme ruthless sau altele.
Alianta vs Hoarda.
De cand am inceput sa joc wow freakz de 4 luni tot Hoarda castiga(Putand jura pe tot ce e mai sfant) de cand sunt cu alianta nu am castigat nimic
Toti din Hoarda fac premade si au ori unele buguri de care se folosesc ori sunt mai uniti decat alianta.
Ce doamne iarta-ma fratilor ?de cand joc nu am castigat niciodata un bg.serios ?hoarda e mai tare ?sa fi facut cea mai mare porcarie ca am venit la alianta ?Va rog sa ma ajutati sa faceti o cerere sau ceva sa se schimbe acest lucru sa mai aiba si alianta avantaje nu doar hoarda
2.Niciodata cat mai traiesc nu mai fac un warrior arms sau fury or alte mame.
De cand joc warrior a fost bun dar a tot pierdut ba buff-uri ba i s-au injumatatit puterile incat a devenit cel mai retardat si de kkt caracter joc ca naiba . - - - .Un warrior zau asa e slab chiar si in buff-uri.Pe cand un dk sau un paladin care au buff-uri de heal ori viata mai multa.Bless of might bless of kings,unholy presence,blood presence au si ajutoare.Paladinul aura ingerul acela iar dk are monstrul ala de paie mic.
Ce sa ajuns fratilor umilinta Aliantei si prostia warriorului sper sa se repare deoarece iubesc mult jocul asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 27-03-2014, 20:06:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gibilanx13 posteaza aici(click) pentru probleme legate de wow.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 27 March 2014 18:32



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 27-09-2024, 15:33:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x