User
Pass
2FA
 
 

Read me!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1421
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2014, 20:41:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Filosofie, religie, politica, aberatii de tot soiul.
Ideea sectiunii ii apartine lui Wipe, unul din cei mai turmentati filosofi comunali (si nu am avut de-a face cu el decat pe Facebook, nu vreau sa stiu cum ar fi decurs o discutie de-a noastra, discutie controlata de o tentativa de betie in cadrul unei pomeni la sat). Spor la aberat!



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-11-2014, 21:34:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aceasta sectiune este adresata tuturor curiosilor forumului nostru si constituie in dezbaterea pe subiecte stiintifice, religioase, politice, sau orice alte domenii care va intriga.

Regulament
  • Incercati sa pastrati un limbaj adecvat, nu jigniti/injurati alte persoane doar pentru ca au o parere diferita de a voastra. (1 - 4 warning-uri / ban temporar/permanent)
  • Discutiile sa fie la subiect (adica fara offtopic). (1 Warning)
  • Daca incarcati imagini sau videoclipuri, folositi functia spoiler
    Spoiler:

Acum ca am terminat cu introducerea, insist sa va luati o bere (tedi sau trompi pentru cei sub 18 ani) si sa povestim impreuna despre filozofia celor mai mari curiozitati ale omenirii.
Bineinteles, astept si din partea voastra teme pe care doriti sa le discutam in aceasta sectiune.

Voi inchide subiectele in care nu s-a discutat nimic de mai mult de 60 zile. Pentru a redeschide acele subiecte va rog sa-mi trimiteti PM.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Wipe, 09 November 2014 19:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 18:12:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x