User
Pass
2FA
 
 

***; Casatoriile intre persoanele de acelasi sex.
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message14381
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 08-01-2015, 10:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CATI IPOCRITI BA NENE.

Deci .. 99% din cei care au postat aici si sunt impotriva *** au adus ca argument faptul ca ... nu le place -

Ma nene, ori aduci argumente concrete gen e imoral, indecent, in contradictie cu religia mea, bla bla bla ... ori nu mai zici nimic.

Ori esti impotriva tuturor ***, girl x girl included, ori nu esti deloc.

@wipe!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2015, 13:13:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anca wrote:
CATI IPOCRITI BA NENE.

Deci .. 99% din cei care au postat aici si sunt impotriva *** au adus ca argument faptul ca ... nu le place -

Ma nene, ori aduci argumente concrete gen e imoral, indecent, in contradictie cu religia mea, bla bla bla ... ori nu mai zici nimic.

Ori esti impotriva tuturor ***, girl x girl included, ori nu esti deloc.

@wipe!

I don't like poop on my dick :-s that's the only argument i can think of - ah si partea cu usturatul in cur :-s that too

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 08-01-2015, 13:24:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Don't worry about it, i'll do you as gentle as I can





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2015, 13:33:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anca wrote:
Don't worry about it, i'll do you as gentle as I can


Thinking they look good together, daca asta va dezgusta inseamna ca deep down inside chiar aveti o atractie catre genul respectiv si va deranjeaza acest lucru, daca sunteti perfectly comfortable with your sexuality atunci nu vad de ce ati sari de cur in sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2015, 09:33:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical, argumentul tau nu are nici o logica. Daca te dezgusta, atunci simti o respingere categorica fata de asemenea chestii. Am avut noroc ca m-am uitat dimineata inainte sa mananc, ca daca as fi mancat, imi parea rau dupa mancare.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2015, 12:47:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe wrote:
Radical, argumentul tau nu are nici o logica. Daca te dezgusta, atunci simti o respingere categorica fata de asemenea chestii. Am avut noroc ca m-am uitat dimineata inainte sa mananc, ca daca as fi mancat, imi parea rau dupa mancare.

So u're not *** :< and i had so high hopes for us -
Well ideea e ca si pe mine ma dezgusta multe chestii, dar nu sunt "hater" de chestiile care ma dezgusta, pur si simplu le ignor.
Am dat un exemplu mai sus, daca mie nu imi place zacusca si voi o mancati de fata cu mine ar trebui sa va dau foc in numele lui Iisus Hristos pentru ca ma dezgusta zacusca?
Sau hai sa dau un exemplu mai scarbos, daca un homeless man se caca in mijlocul trotuarului- ma dezgusta, o sa ma duc sa ii dau in cap aluia ca de ce nu se caca la el acasa sau intr-un vc public unde mai nou trebuie sa dai bani sa platesti? logic ca nu. La fel si cu *** , daca ei au o atractie fata de persoanele de acelas sex, si tot odata persoana de care sunt ei atrasi dau acelas sentimen, atunci nu e problema mea sau a ta sau a oricaruia unde cei doi/cele doua se saruta, nu avem noi 3coaie sa avem dreptul de a ne saruta in public si ei nu.
Aici mereu se aduce argumentul " vai o sa vada fimiu pe aia cum se saruta ", pai si defapt tie iti e frica ca nu cumva sa ii placa nu? pai si nu mai bine vezi de mic daca ii place? sa nu te trezesti la 20 de ani ca a vazut el pe net un film cu unu care i-o suge la altul si ii s-a sculat cocoselul ? nu e mai bine sa previ si sa fi impacat cu ideea decat sa te trezesti la 20 de ani ca ala pleaca din casa pentru ca tu esti un *** si nu va mai vorbi cu tine niciodata doar pentru ca te dezgusta pe tine un lucru? ...aici vreau sa bat...unii dintre voi ati fi in stare sa va aruncati copiii in strada doar pentru ca sunt nascuti asa si pe voi va dezugsta acest lucru....cine sunt ciudatii in ecuatia asta? ei ca au o atractie necontrolata catre persoanele de acelas sex, sau voi care v-ati pisa pe propriile odrasle doar pentru ca va dezgusta ideea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2015, 18:47:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical wrote:
o sa ma duc sa ii dau in cap aluia ca de ce nu se caca la el acasa

yes please -



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alecks.

[True artist]



Status: Offline
(since 27-07-2016 20:25)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 1443, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -2
Votes: 57

     
Post Posted: 09-01-2015, 21:54:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-ar fi rusine si daca as vedea unul pe strada, nu inteleg ce e asa fascinant cand tu esti barbat si te indragostesti de alt barbat. Amu' nu poti sa zici ca ii "bun" ca sa faceti sex, sincer, parerea mea este ca persoanele *** sunt intr-un fel "bolnave" sau mai bine zis psihopate. Totusi, *** se poate rezolva, e ca si tigarile, daca ai vointa, te lasi, daca nu, asa ramai.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2015, 22:31:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alecks. wrote:
Mi-ar fi rusine si daca as vedea unul pe strada, nu inteleg ce e asa fascinant cand tu esti barbat si te indragostesti de alt barbat. Amu' nu poti sa zici ca ii "bun" ca sa faceti sex, sincer, parerea mea este ca persoanele *** sunt intr-un fel "bolnave" sau mai bine zis psihopate. Totusi, *** se poate rezolva, e ca si tigarile, daca ai vointa, te lasi, daca nu, asa ramai.

Auzi la asta - e ca si tigarile -
Sa inteleg ca ai fost *** si te-ai vindecat ? -) zi-ne si noua secretul -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rapy_j

[▲]



Status: Offline
(since 05-02-2021 02:11)
Joined: 03 Dec 2014
Posts: 6153, Topics: 1023
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 350.9
Votes: 680

Post Posted: 09-01-2015, 22:37:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical wrote:
Auzi la asta - e ca si tigarile -
Sa inteleg ca ai fost *** si te-ai vindecat ? -) zi-ne si noua secretul -

- Tu cu parerile tale .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 10-01-2015, 09:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alecks. wrote:
Totusi, *** se poate rezolva, e ca si tigarile, daca ai vointa, te lasi, daca nu, asa ramai.


Daca atractia catre acelasi sex se poate rezolva ... inseamna ca si atractia catre sexul opus se poate rezolva, no? Ca e aceeasi 'boala' si trebuie 'tratata' la fel. Daca ceva nu ti se pare TIE normal asta nu inseamna ca oamenii sunt bolnavi. Mai bolnav esti tu cu mentalitatea ta de om inchis la minte.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 10-01-2015, 11:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anca wrote:
Daca atractia catre acelasi sex se poate rezolva ... inseamna ca si atractia catre sexul opus se poate rezolva, no? Ca e aceeasi 'boala' si trebuie 'tratata' la fel. Daca ceva nu ti se pare TIE normal asta nu inseamna ca oamenii sunt bolnavi. Mai bolnav esti tu cu mentalitatea ta de om inchis la minte.




S-a dovedit stiintific in lume, oameni mult mai destepti decat tine sau mine, ca este o boala mintala a fi ***, nu inseamna a fi sau a nu fi deschis la minte.
Exact cum ziceam cateva pagini mai in spate, acest topic e plin de libidinosi virgini care nu isi dau seama ca barbat + barbat sau femeie + femeie este acelasi lucru naspa si imoral.
Numa vrajeli vorbiti in topicul asta, un fel de spamzone al educatiei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 11-01-2015, 18:32:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este normal . Nu ca sunt un *** , dar sunt si ei oameni cu o boala mintala. Stiu ca e scarbos , dar nu ai ce sa faci.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-01-2015, 18:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand va aud cu "e o boala" e pe dracu, a fost o perioada cand au declarat ca *** e o boala mentala doar pentru ca era mai usor sa dai vina pe o boala decat sa iti bati capul aparand drepturile *** in fata religiei care o cataloga nu ca pe o boala ci ca pe un pacat.
Ia tu asta cu "s-a dovedit stiintific", s-a dovedit de *** poate.


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:

Cu alte cuvinte haterilor, psihologii aia destepti care au zis ei ca vai domne *** e o boala, au mers pe 0 PROOF! zero Z E R O, exact cum mergeti voi pe " nu imi place ce vad, kill it with fire". Si drept urmare nu s-au adus nici in ziua de azi dovezi precum ca *** e o boala. Ca au existat persoane care au avut relatii straight dupa o lunga perioada in care au fost ***/lesbians, la fel de bine se poate spune si de cei care au fost straight foarte mult timp si went *** after.
So bitch all you like, *** is not a mental illness.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 11-01-2015, 19:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RedßuLL wrote:
Este normal . Nu ca sunt un *** , dar sunt si ei oameni cu o boala mintala. Stiu ca e scarbos , dar nu ai ce sa faci.

OMFG!

Sunteti voi bolnavi cu capu',
Cum puteti sa spuneti de niste oameni ca sunt bolnavi mentali? S-a dovedit cumva ca printr-un consult psihiatric reise daca esti ***/lesbi? Oameni buni, ***, asa se nasc.
Spoiler:



Ce este o boala mentala?
O BOALA MENTALA este o boala psihiatrica ce afecteaza gandurile, comportarea si abilitatea sociala a oamenilor.
(cel putin asa spune Wikipedia)

A, da, si tu Titi Briceag atot-stiutorul, ai fost *** si te-ai vindecat? Ca sa stii si tu,nu te poti videca in veci de un comportament uman ce se bazeaza pe emotii.
Nu insist pe faptul ca sunt pro-***, dar pur si simplu sunt si ei oameni. Ganditi-va ce ati fi facut sa fii fost in locul lor.. Hmmm! Greu! STIU!
Insa este mult prea usor sa ii arati cu degetul si sa iti bati joc de ceva ce este LA FEL ca tine, insa cu o alta perspectiva aspura lucrurilor care ii plac.
Sunt enspe mii de milioane de comprtamente umane mult mai grave ca si asta.
SAAAAAU, mutati-va in mama Rusie.

Intradevar e naspa sa ii vezi cum se pupa, cu atat mai putin sa vezi doi barbati cotainduse, insa, pentru ei este un comportament complet normal.





Last edited by BucovinA on 12-01-2015, 00:41:21; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 25-04-2024, 18:51:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x