User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message872
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 05-02-2015, 22:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick D@NEZU
Adminul reclamant, ala care a dat vot, presupun ca Phenom.
Data ora : Acum 10 minute.
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola http://i.imgur.com/nZ2YXEK.jpg

Cand nu erau jucatori pe server se punea dust2 in prostie sub pretestul asa mentinem jucatorii pe server, acum cand serverul e mai mereu full, tot dust2 se joaca ?
Nu se mai respecta regula cu hartile, gen, se baga harti care nu sunt in last ??
Nu intreaba jucatorii ce harti vor pentru vot, baga o harta care s-a jucat in urma cu aproximativ 50,60 de minute... Voua chiar va convine cum procedeaza adminul in cauza ?
Nu imi face placere sa deschid un topic cu reclamatie insa am jucat dust2 si chiar aveam chef sa joc alta harta, aveam de gand sa mai joc o harta si porma sa ma bag la somn.. dar sa joc, tot dust 2 care am jucat-o in urma cu 50 de minute ?

Mastermind - da e aiurea sa mai dam din last, dar nu s-a incalcat regulamenul (nu e precizat nicaieri pt ca vroiam sa aducem jucatori, din cauza asta nu am pus o astfel de regula inca, cel putin pana isi revine sv bine)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 05-02-2015, 22:46:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat vot cu hãrțile care s-au cerut. Iar înainte sã dau votul cu dust 2 (deși fusese cu 2 ture în urmã) mi-am întrebat colegii dacã includ și harta. Au fost de acord sã dau. Mi-au cerut playerii dust2, byca, inferno iar eu am mai adãugat cbble. Și le-am pus în ordinea în care s-au cerut.
Iar data viitoare când mã vei mai jigni te voi bana pentru 50 de minute.

Hãrțile cerute




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 05-02-2015, 22:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt constient ca nu se va lua nici o masura in privinta ta insa am vrut doar sa arat celor din staff ( si nu numai ) cat de incompetent esti si mai mult de atat ,esti si nesimtit, pui doar ce iti convine tie ca dovada, dupa ce ai dat vot ti-au spus 3 jucator ca e in last harta..
Tu si inca cativa , cand dati vot, bagati doar ce va convine voua, nu luati sub nici o forma cerintele jucatoriilor.
Nu incerca sa ma aburesti cu fel si fel de preteste ca nu ai cum.


Ps: vrei sa te invat sa adminezi ? zi-mi si fac o ora pe zi de instruire cu tine, poate asa vei invata sa aplici comenziile cum trebuie..
Cand o harta s-a jucat in urma cu 50,60 de minute nu o pui la vot sub nici o forma, nici pe 4... In caz ca 2 jucatori cere harta care e deja in last, le poti spune ca s-a jucat..
Pana sa intri tu pe server a fost o atmosfera super.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 05-02-2015, 22:59:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt curios cum nu am luat în calcul cerințele jucãtorilor când am dat ce au vrut (mai puțin cbble care a fost alegerea mea). Vãd cât de incompetent sunt, eu am în continuare admin pe când tu nu (da sunt un rãu). Te înțeleg cã vrei sã mã enervezi și sã te banez ca sã fiu sancționat (alt motiv nu gãsesc având în vedere cã mã provoci pe server, aici îmi trimiți mesaje în care mã jignești) Stai liniștit am o foarte mare rãbdare.

Mastermind, reyes, y0y, andiku o decizie ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 05-02-2015, 23:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am nimic cu tine personal, am cu deciziile proate pe care le tot aplici....
Nu sunt disperat dupa un acces, oricum se observa lipsa mea, activitatea ca si admin..
De la un timp vad numai nemultumiri din partea jucatoriilor, jucatori banati aiurea, etc..
Nu mi-am propus sa fac in asa fel sa te scot din sarite pentru a ma bana.. Asta e doar in mintea ta..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 05-02-2015, 23:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D@N wrote:
Sunt constient ca nu se va lua nici o masura in privinta ta insa am vrut doar sa arat celor din staff ( si nu numai ) cat de incompetent esti si mai mult de atat ,esti si nesimtit, pui doar ce iti convine tie ca dovada, dupa ce ai dat vot ti-au spus 3 jucator ca e in last harta..
Tu si inca cativa , cand dati vot, bagati doar ce va convine voua, nu luati sub nici o forma cerintele jucatoriilor.
Nu incerca sa ma aburesti cu fel si fel de preteste ca nu ai cum.


Ps: vrei sa te invat sa adminezi ? zi-mi si fac o ora pe zi de instruire cu tine, poate asa vei invata sa aplici comenziile cum trebuie..
Cand o harta s-a jucat in urma cu 50,60 de minute nu o pui la vot sub nici o forma, nici pe 4... In caz ca 2 jucatori cere harta care e deja in last, le poti spune ca s-a jucat..
Pana sa intri tu pe server a fost o atmosfera super.


@Dan nu ti-ai schimbat deloc comportamentul. La fel ca si pe war4 stii doar sa provoci si sa fugi pe forum sa faci reclamatii. Atata timp cat este 10-11-12 noaptea iar playerii cer d2 noi o sa dam d2 la vot (doar ca sa tinem playerii pe srv). Phoenix e unul dintre cei mai buni admini al servarului war3, ceea ce faci tu sunt doar atacuri asupra lui, nimic mai mult.


aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 05-02-2015, 23:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a schimbat harta conform regulamentului, adica se intreaba ce vor jucatorii si dai vot.. Daca a mai fost harta in ultimele 5 e cam aiurea, mai ales ca acum avem jucatori suficienti dupa-amiaza si seara pana tarziu.. Va rog ca de acum sa nu mai puneti la vot deloc harti din /last, nu mai are logica..


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by adi014, 08 April 2015 23:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 29-03-2024, 01:38:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x