User
Pass
2FA
 
 

jurnal anon1Mus

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message920
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 09-02-2015, 17:20:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)



sanse de reusita 60% ( in opinia mea , clar)

o sa incerc sa va dau pronosticuri sigure in weekend , in care o sa detaliez si de ce aleg pronosticurile respective.
In timpul saptamanii joc strict la inspiratie !

Succes!

Posturi unite automat, 09-02-2015, 17:20:01



70% sansa de reusita


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 10-02-2015, 08:09:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

al doilea bilet win.
Primul pierdut , a fost aproape.
Revin si cu un bilet pe ziua de azi .


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 10-02-2015, 09:41:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun.
varianta risc maxim , ghicitul surprizelor



si varianta mea safe pe ziua de azi



bafta !

bilete pierdute


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri


Last edited by anon1Mus on 11-02-2015, 15:50:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 11-02-2015, 12:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

United se va impune cu 2-3 goluri diferenta , motivul pentru care nu o iau la handicap este simplu , nu-mi permit sa ma scoata tocmai meciul in care am cea mai mare incredere -
Chelsea dupa cum o stiu va incerca sa vina cu centrari si sa caute puncte slabe in defensiva lui everton , de aici vor rezulta multe cornere , targetul se poate atinge lejer in primele 60 minute
Barcelona - goluri , nu cred ca mai am nevoie de argument (e)
Chievo - o sa bata , parma din pacate nu mai are pic de motivatie , pe cand chievo se mai poate salva. am luat x2 pentru siguranta si pentru ca imi place cota propusa tinand cont ca meciul se poate termina si egal
Crystal - Newcastle - ambele echipe simt aici ca pot obtine victoria ,si cred ca ambele vor marca

sanse de reusita 90%
selectii 5



'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 11-02-2015, 23:45:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bilet castigator.

Vineri revin cu un bilet pentru tot weekendul , o sa fie un bilet cat de sigur o sa pot , cota 10.
Stay tunned!


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 12-02-2015, 13:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pana la weekend , am gasit 2 meciuri de fotbal care pot fi jucate cu incredere
si a 2'a dragoste a mea ( am noroc mult mai mare la baschet)-

Mai jos aveti variantele jucate de mine astazi :

Galatasaray - cornere ... o sa atace , o sa obtina cornere , iar oaspetii o sa aiba ocazia sa joace pe contre si este foarte posibil sa scoata si ei minim 4 cornere cu vreo 6 de la galata ... cred ca o sa avem parte de minim 10
In franta alta este situatia , este un meci mult mai echilibrat decat o arata cotele , m-as mira sa avem multe ocazii de gol la ambele porti . nu cred ca vor fi mai mult de 10 cornere


Bun , trecand la baschet.
Olimpyakos trebuie sa castige , nu ma astept la o victorie clara , dar am luat inclusiv overtime.

Real cu zalgiris , nu cred ca gazdele au capacitatea sa produca mai mult de 50 pct , iar realu nu cred ca va forta atat de tare , de asta am luat sub 160 pct. marcate in meci
Macabi vs Alba berlin , macabi au reusit meciuri spectaculoase acasa , unde au marcat in jur de 80 pct
cred ca se va apropia de 100 in seara asta , si cred ca vor reusi si oaspetii minim 60



Multa bafta !

Bilete Pierdute !


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri


Last edited by anon1Mus on 19-02-2015, 16:09:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 19-02-2015, 16:05:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun , dupa o perioada de meditatie revin cu un bilet "bomba" pe care eu sper sa prind mai mult de jumate din meciuri si sa inchid biletul pe la un castig de 500-600 ron.

Biletul este pus pe bet365 , dar poza nu incape intr-un singur print , de asta o sa postez doar meciurile si pronosticul ales
==> Aalborg vs Club Brugge - Club Brugge sa castige oricare din reprize ( asta inseamna ca daca Aalborg le da 3 goluri in prima repriza si Brugge marcheaza un singur gol in repriza 2'a si se termina 3-1 pronosticul este castigator) cota 1.57
==> Dnipro - Olympiakos - X2 ( grecii sunt mai bine pregatiti , au meciuri in picioare , si cred ca vor castiga meciul ) cota 1.42
==> PSV - Zenit Petersburg - peste 8 Cornere ( un meci in care ma astept la multe faze de poarta , si la mult mai multe cornere cota 1.40
==> AS Roma - Feyenoord - peste 8 cornere ( ma astept ca As Roma sa scoata singura 8 cornere , si un corner tot scoate Feyenoord chiar si din greseala - cota 1.40
==> Torino - Bilbao - peste 1.5 goluri Aici presimt ca bilbao se va impune , dar nu fara sa primeasca un gol. Cota 1.44
=>> Wolfsburg - Sporting - peste 2.5 goluri , cred ca va fi un meci spectaculos , in care Wolsfburg se va impune , si in care se va marca 3-4 goluri cota 1.66
==> Liverpool vs Besiktas - Liverpool are capacitatea , si se vor impune la un avantaj linistitor pentru retur. Victorie Liverpool cota 1.57
==> Tottenham vs Fiorentina - peste 1.5 goluri , pe White Hart Lane ma astept ca Tottenham sa marcheze minim 2 goluri , si sa si primeasca macar 1 , cota 1.25
==> Ajax Vs Legia , Victorie Ajax , trebuie si se vor impune , sanse la campionat nu mai au , si europa trebuie sa fie un obiectiv clar cota 2.05
==> Celtic Vs Inter , sub 3.5 goluri , Daca reuseste vreo echipa sa dea vreun gol , o sa fie un mare soc pentru mine , daca o sa se inscrie mai mult de 3 goluri o sa fie blat - cota 1.28
==> Guingamp - Din. Kiev , Din. Kiev sa castige oricare din reprize , ma astept ca oaspetii sa se impuna , preventiv am luat ca o sa castige una din cele 2 reprize , cota 1.83

Iar daca ma intrebati ce procentaj de reusita are intregul bilet , eu am incredere in el , dar nu recomand sa il jucati pe sume mai mari de 5 lei , eu sunt mai unic -




'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 08:30:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x