User
Pass
2FA
 
 

slot/admin lukian^^
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2881
Tre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2010 19:40)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 290, Topics: 15
Location: heLL

Reputation: 97
Votes: 4

 
Post Posted: 05-11-2009, 18:02:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa adaug si eu cv l-am vaz codat am stat pe el , m-am abtinut la primul meu post sa spun pt k nu pot dovedi cand m-a mpus sa ii fac demo a fugit rpd si am jurat sa il prind next time dar u am mai dat ochii cu el pe srv. Acu sa stie toata luema dc sunt eu aici gica contra.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NeK

[Maniac]



Status: Offline
(since 17-02-2015 21:30)
Joined: 28 Aug 2009
Posts: 1245, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 527.9
Votes: 11

Post Posted: 05-11-2009, 18:31:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra imi pare rau ...1) nu tine redirecte 2) are un comportament vulgar !!! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
godlike(mihai)

[rKo oWneR]



Status: Offline
(since 15-07-2011 15:44)
Joined: 26 Jul 2009
Posts: 261, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 149.4
Votes: 6

Post Posted: 05-11-2009, 19:02:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai votatzi k o facetzi pedegeaba


si va rog nu va mai certatzi pe forum k nu e frumos;)


Rko.FreaKz.Ro
=>Thc<= PMA

~> Born To Be A Sex Machine !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 13:27)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 436, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 184.6
Votes: 7

Post Posted: 05-11-2009, 19:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vreau doar sa spun ca sunt de acord cu pac... slot merita pt ca joaca mult... si nah... sa aiba loc pe serv daca e plin... dar admin never... a facut cum a facut sa i se scoata banul dar acum ar fi culmea sa ia si admin dupa ce a fost prins codat...

death is certain , life is not! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyStyle

[why so serious?]



Status: Offline
(since 12-04-2016 00:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 643, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 343.3
Votes: 5

Post Posted: 05-11-2009, 20:30:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok fie....PRO SLOT dar la prima abatere si nerespectare a regulamentului sa i se scoata. Eu nu l-am vazut de multe ori vorbind urat dar aceasta acuzatie k a fost prins codat e foarte grava, totusi pentru ca joaca mult, repet, PRO SLOT.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
haZard
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-11-2009 15:40)
Joined: 14 Sep 2009
Posts: 138, Topics: 5
Location: rKo.freaKz.ro

Reputation: 83.1
Votes: 18

Post Posted: 06-11-2009, 00:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HaoS wrote:
sa continui cu off`topicu asta ti-am mai zis o data mai comenteaza mult si cu tupeu dasta obosit si sa vezi cum te zbor imediat de pe server emo ... daca nu-ti convine esti liber sa-i dai drumu pe alt server si asa joci din an in paste pe server


Later Edit

De la: ******
Cãtre: HaoS
Trimis: 03-10-2009, 12:36:52
Subiect: Reclamatie sick Comenteazã mesajul
Salut, scuze de deranj dar am ceva de obiectat in legatura cu comportamentul adminului rKo | sIcK, admin ce tot ma ameninta ca atat timp cat el o sa fie pe server eu n-o sa joc aici pentru ca el zice ca-s codat, si cand zic "zice" vorbesc serios pentru ca doar atat face, vorbeste, n-are nicio dovada, doar pe el insusi, el crezandu-se zeul cs-ul si nimeni nu are voie sa fie mai bun ca el.. -
Am facut topic la reclamatii, e deschis, sau cel putin era cand ma verificat eu ultima oara, sper sa-ti dai si tu cu parerea pentru ca eu vreau sa joc pe server, imi place foarte mult si n-o sa plec doar pentru ca domnul sick are ceva cu mine.
Multumesc si o zi buna.


uite ce mesaje primesc cu tine emo (si nu e primul) nu mai suferii tu ca esti marele zeu admin si ca faci tu ca dregi ca esti paralel nu uita cine te-a adus pe server si cine ti-a dat admin cand ai fost dat afara de pe fastfrag pt ca erai cam inapt si asa cred ca o sa patesti si aici... sincer o sa zbori de aici asa repede ca nici nu apuci sa clipesti daca nu-ti convine ceva in legatura cu serveru` esti liber sa pleci nu te tine nimeni aici cu forta si asa daca o sa continui cu mesajele astea mai devreme sau mai tarziu tot o sa ne zici pa



ce mesaj mah? eu de 2 luni nu mai joc cs.. doar 2-3 min.. hai zat.. auzi.. si el baiat.. hai dute si stai la calc.. sau dute sa mananci.. ca altceva nu ai de facut in VIATA.. esti o lepra.. ! .. 1 la mana.. nu traiesc in CS sau pe NET.. cum traiesti tu haos.. 2 la mana.. cand o sa aduci si tu 10 mii in casa.. sa postezi la adresa mea.. HAI PA ca esti cu "un liceu si jumate de fac + 4 ani de munca" .. sub mine.. te vad ca pe un gandac ce mananca din ce gaseste pe sub masa la care a mancat pac.... ! ma abtin sa zic mai multe.. ca ai mai multe de "primit" .. dar nu ma cobor la nivelul tau.. nush ce poti sa zici tu ca ai in plus fata de mine.. poate greutate si nubism.. ca la femei nu ma bag.. ca o respect pe ioana.. da ca numar.. esti gen.. 1 impartit la 1 .. cam asta e "suma" ta.. .. daca si tu te vezi baiaaaat.. pfffff.. te compatimesc.. nu ti-e rusine de tine.. cu tine..? la 24 de ani .. -


*** OFF .. I`m SiCk !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marius28

[Born From Chaos]



Status: Offline
(since 14-06-2014 14:35)
Joined: 04 Aug 2009
Posts: 1661, Topics: 87
Location: Bucuresti

Reputation: 157.9
Votes: 20

 
Post Posted: 06-11-2009, 01:45:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro slot ... PLZ no OFF topic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HaoS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2010 08:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 193, Topics: 8
Location: RETIRED

Reputation: 125.6
Votes: 4

Post Posted: 06-11-2009, 02:23:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer parerea la un drogat emo nu prea ma intereseaza ai vrea sa ai tu mintea mea gunoierule obosit sa stai acasa si sa-ti vina banii dute munceste 10 ore pe zi inclusiv sambata si duminica pe 5 milioane sa-ti iei juma de bila sau sa dai o fuga in club cu 30 de mii in buzunar ---> esti penibil rau de tot chiar imi e mila de tine sincer copil pistruiat si cu frustrari .. uiti cand plangeai pe aici dupa grasa aia Ada iubirea vietii tale acu te-ai smekerit si tu ai scos capu pe geam afara si ai inceput sa grohai pe aici te vezi mare zeu in fata la 2-3 copii de pe server dar intre noi doi fie vorba stim cat de rupt esti

sa nu mai zic cand aveai nevoie de cate ceva veneai cu milogeala ca ultimu sarac sa`ti imprumutam hard/cd-rom etc sa`ti faca pacpac windowsu la rasnitza ta de calculator atunci era bine era ok acu vad ca ai inceput sa suferi ca un mucos de 9 ani pe deasupra si nerecunoscator si nesimtit la adresa mea pe aici crezand ca impresionezi pe careva.

nu degeaba ti-au banat contu aici pe forum te`au citit baietii ce fel de suferinta esti si pana acu nu stiam nici eu ca esti asa ca te zburam de mult de pe server dar vad ca e adevarata zicala aia "cand esti bun esti luat de prost" trebuia sa`l las pe rko sa te baneze de mult de cand nu ai putut sa dai pozele alea care ti le facuse si in care mai mult ca sigur aveai wall de aia chipurile "nu le gaseai" da prost am fost eu ca te`am acoperit dar nu-i nimic copilas nerecunoscator ne vedem pe server daca probabil nu o sa ai ban.

hai liber urmatoarele mesaje aiurea la adresa mea o sa le ai sterse emo cu pistrui


a da...eu ti-am dat admin pe serveru` asta eu ti-l scot acu poti sa te intorci pe fastfrag de unde ti`au dat aia cu flit mucea


Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.


Last edited by HaoS on 06-11-2009, 04:36:33; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 06-11-2009, 02:26:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va paste warn/ban pe forum pe amandoi daca mai continuati asa ca mai bine inchid..

lukian am vb cu orhan pt slot .. dai pm lui sa iti faca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rKoPac, 06 November 2009 00:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-04-2024, 07:29:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x