User
Pass
2FA
 
 

World PvP i PvP zone
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message7809
Sumoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2019 08:48)
Joined: 03 Dec 2014
Posts: 324, Topics: 49
Location: Kappa City

Reputation: 118.2
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-12-2015, 13:57:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aj molim te ne pravi se fin, kakva fina pitanja bre? Pogledaj kako ti se kolega ponasa, nek se vrati tamo na onaj tunjavi molten gde je pay 2 win i nek uziva sa druzinom. Ako se zastupas za nesto barem se ponasaj civilizovano a ne kao da si ti uvek u pravu i sta god da druga strana kaze nije u pravu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dejakosmajac

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 22 Sep 2015
Posts: 22, Topics: 6
Location: Serbia

Reputation: 10.8

Post Posted: 27-12-2015, 20:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Za Ajsija mozemo svatsa reci. I da je tvrdoglav, i ovo i ono... ali jbg, cinjenica je da tip nije klinac i da je verovali ili ne najbolji Hunter (igra i druge klase naravno) kog sam ikada video ne vezano za ekspanizju Gledao sam kako 1 na 1 sa tzv najboljim hunterom na ovom serveru zavrsava duel sa 90 % HP sa dosta losijim girom. Ono zasta se mi zalazemo je blizzlike skripta nista vise nista manje.
I sta sad? Banovali su Ajsija... Zasto? Zato sto nece da proguta sve sto nam serviraju? Ja igram aktivno i pvp i pve ovde, al cinjenica je da usrani lolten ima 3 x vise igraca nego mi. Jbg, ubagovana ali blizzlike skripta. Eto, Ajsi je banovan iako je donor. Ako je dao kintu, ima pravo da iznese misljenje...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sumoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2019 08:48)
Joined: 03 Dec 2014
Posts: 324, Topics: 49
Location: Kappa City

Reputation: 118.2
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-12-2015, 20:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ja stvarno ne znam koliko ti dugo igras WoW i da li si ikada presao 2.2k na nekom jakom serveru ali ako stvarno mislis da je on jedan od najboljih huntera to je kao da neki lik na selu kaze moja rodjaka najbolja riba na svetu, a nije izasao iz sela. Taj rootsgxp za kog on kaze da je najbolji hunter i da ga je odrao 1v1 u duelu toliko da ga je oterao u stormwind je laz jer sam pitao tog lika nikad nije ni cuo za Ajsija. Drugo roots nije ni blizu najboljem hunteru. Nek nadje lika po imenu Badandproud ili Summerdope i nek ga dobije uz neki dokaz i pojescu sva govna ovog sveta.
Sto se tice njega pre ce biti da GM's vise nece gutati njegove pretnje i uvrede kao i reklamiranje drugih servera. Nacin na koji lik iznosi svoje misljenje je toksicno i uvreda za svakoga ko odrzava ovaj server. Lolten ima vise igraca zato sto su spojili 2 najpopularnija servera, imaju dobru reklamu i previse ljudi je tamo donirali tako da ne bi tek tako presli na nov server i da krenu sve iz pocetka. Freakz jednostavno ima losu reklamu i to je to, sve u svemu server raste mnogo brzo i to je ocigledno za one koji igraju ovde duze vreme. Pozz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 24-04-2024, 23:56:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x