User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin SphinCS
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4824
HaoS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2010 08:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 193, Topics: 8
Location: RETIRED

Reputation: 125.6
Votes: 4

Post Posted: 04-01-2010, 04:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume : HaoS
nume admin : SphinCS
harta/data/ora : dust2 / 04.01.2010 / 03:50
motiv : am primit Fux si superss pe nedrept .. si as dori sa vad si eu dovezile care l-au determinat sa ia aceste masuri

dovada :








PS. nu e nimic iesit din comun sunt obisnuit sa iau banuri aiurea sau diverse comenzi gen cele de mai sus, o dimineata cat mai placuta si pe viitor mai invata CS ca la adminat nu prea am pretentii am vazut "cum observi tu codatii".


Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2010, 04:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

banuiesc ca are demo pentru ca s-a pus spec inainte sa dea fux , sper sa il pui pe forum amice sa vada toata lumea ca n-ai nici o treaba cu adminatul .. eu eram chiar langa haos, ma uitam la el cum joaca cs .. i-a spart tzeasta de cateva ori lui SphinCS dupa kre s-a pus spec cateva runde si a folosit puterea adminului ca in joc era cam neputincios - Pune aici dovezile pe care le ai .. chiar sunt curios pentru ce dai tu fux si superss.

Referitor la reclamatia lui haos mai adaug :

Reguli incalcate : regula nr. 2 si nr. 15

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 04-01-2010, 04:42:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

serios acum. oricine poate gresi. daca ti se pare ca esti neindreptatit poti sa vorbesti frumos.

am facut demo fiindca mi se parea foarte interesant cum puneai mai intai awp fara zoom fix pe tinta si dupaia bagai zoom si trageai. am prins la inceputul demo-ului vreo 2-3 faze de genul acesta.

daca e neconcludent nu e absolut nici o problema. iei unban. pana atunci putin respect te rog pentru ca nu ti-am zis nimica nici tie nici prietenilor tai ca sa va luati asa de mine. oricum am observat ca voi din rko sunteti foarte ostili fata de cei din war3. e treaba voastra cu cine aveti problemele. dar nu sunt implicat si nu-mi place cand ma atacati gratuit.

daca nu puteti da dovada de respect atunci nu vad de ce mai aveti si pretentii de la mine

imediat uploadez demo-ul.

repet din nou. daca am gresit imi cer scuze si iti scot ban *** tot. DAR daca nu stiti sa vorbiti normal fara insulte si altele ramaneti cu ele.



http://www.speedyshare.com/files/20134014/demo1000.dem



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 04-01-2010, 08:08:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SphinCS e owner poate sa foloseasca diverse comenzi cu sau fara dovezi, dar a facut demo, poate cand imi revin dupa calatorie voi urmari si eu acel demo desi nu am experienta.
va rog sa nu mai atacati alti useri in posturile voastre urmatoare sa pastram discutia aceasta cat mai politicoasa, ms -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advocad

[Creep]



Status: Offline
(since 05-08-2011 22:08)
Joined: 29 Mar 2009
Posts: 678, Topics: 21
Location: Netherlands

Reputation: 255.1
Votes: 11

Post Posted: 04-01-2010, 11:18:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HaoS wrote:
nume : HaoS
nume admin : SphinCS
harta/data/ora : dust2 / 04.01.2010 / 03:50
motiv : am primit Fux si superss pe nedrept .. si as dori sa vad si eu dovezile care l-au determinat sa ia aceste masuri

dovada :








PS. nu e nimic iesit din comun sunt obisnuit sa iau banuri aiurea sau diverse comenzi gen cele de mai sus, o dimineata cat mai placuta si pe viitor mai invata CS ca la adminat nu prea am pretentii am vazut "cum observi tu codatii".


NU stiam ca merg pe Steam skinurile alea pt CS


iubesc, urasc, injur, iert, uit, beau, mint, plang, distrug, fur, creez, protejez, daruiesc, merg inainte.. sunt doar om.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Himera

[Ga!a]



Status: Offline
(since 11-12-2020 21:02)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 2037, Topics: 114
Location: Apulum

Reputation: 447.8
Votes: 42

Post Posted: 04-01-2010, 11:34:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SphinCS nsht ce ai vazut tu acolo da ma rog e neconcludent.
Cum ai zis si u mai greseste omul, facem demo pune pe forum discutam, iata concluzia mea.

Respecta, salve




I must not Fear ...
Fear is the mind killer ...
I will face my Fear ...
I will let pass through me ...
When the Fear is gone ...
Then will be nothing ...
Only i will remain !!!



Last edited by Himera on 04-01-2010, 14:10:37; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1BuN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2010 10:15)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 87.4
Votes: 5

Post Posted: 04-01-2010, 12:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti Penibili -))))))

 
Staff message (SeaGer):
 
ia tu un warn de aici pentru postul asta incredibil de inteligent.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HaoS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2010 08:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 193, Topics: 8
Location: RETIRED

Reputation: 125.6
Votes: 4

Post Posted: 04-01-2010, 12:21:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Advocad wrote:
HaoS wrote:
nume : HaoS
nume admin : SphinCS
harta/data/ora : dust2 / 04.01.2010 / 03:50
motiv : am primit Fux si superss pe nedrept .. si as dori sa vad si eu dovezile care l-au determinat sa ia aceste masuri

dovada :








PS. nu e nimic iesit din comun sunt obisnuit sa iau banuri aiurea sau diverse comenzi gen cele de mai sus, o dimineata cat mai placuta si pe viitor mai invata CS ca la adminat nu prea am pretentii am vazut "cum observi tu codatii".


NU stiam ca merg pe Steam skinurile alea pt CS


da..nu-mi place deloc skin-ul original al steam-ului dupa mine e cam greu sa ii deosebesc si am un skin de cs counterii albastri tero rosii .. simplu


@SphinCS te asigur eu ca ai facut o greseala si cum ai zis si tu .. suntem oameni toti gresim daca nu am gresi poate am fi roboti nu oameni...ideea e ca tu ai folosit niste comenzi si mi-ai bulit tot steamu sper ca esti fericit fuk si susperss pe nedrept .. iar cum trag eu cu awp`u .. sunt sigur ca ai vrea si tu sa stii intr`o zi, bafta.

in legatura cu respectul si "jigniri gratuite?" ti se pare ca ar fi jigniri gratuite ? eu nu cred din moment ce ai folosit niste comenzi in necunostiinta de cauza .. am foarte multi ani de cs in spate si nu ma laud cu asta dar dupa atatia ani cred ca am invatat si eu cat de cat sa joc si nu credeam ca pe un asa server vreodata o sa patesc ce am patit...se pare ca m-am inselat, scoateti sau nu banul ..nu conteaza...oricum nu cred ca o sa mai intru pe server, o zi buna


Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.


Last edited by HaoS on 04-01-2010, 12:31:11; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2010, 12:24:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SphinCS wrote:
serios acum. oricine poate gresi. daca ti se pare ca esti neindreptatit poti sa vorbesti frumos.

am facut demo fiindca mi se parea foarte interesant cum puneai mai intai awp fara zoom fix pe tinta si dupaia bagai zoom si trageai. am prins la inceputul demo-ului vreo 2-3 faze de genul acesta.

daca e neconcludent nu e absolut nici o problema. iei unban. pana atunci putin respect te rog pentru ca nu ti-am zis nimica nici tie nici prietenilor tai ca sa va luati asa de mine. oricum am observat ca voi din rko sunteti foarte ostili fata de cei din war3. e treaba voastra cu cine aveti problemele. dar nu sunt implicat si nu-mi place cand ma atacati gratuit.

daca nu puteti da dovada de respect atunci nu vad de ce mai aveti si pretentii de la mine

imediat uploadez demo-ul.

repet din nou. daca am gresit imi cer scuze si iti scot ban *** tot. DAR daca nu stiti sa vorbiti normal fara insulte si altele ramaneti cu ele.



http://www.speedyshare.com/files/20134014/demo1000.dem


De acord cu tine, oricine poate gresi .. dar daca nu erai sigur puteai sa dai doar ban. Nu te-a atacat nimeni gratuit, cand dai fux aiurea la ce te astepti ? la un premiu ? o statuie ? Ma rog a reinstalat cs acum .. doar nu te astepta pe tine sa te trezesti ca sa ii dai unfux. Am postat pentru ca a fost vorba de fratele meu. scz daca te-ai simtit jignit. last post

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OrHaN+

[Creep]



Status: Offline
(since 28-09-2019 17:26)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 672, Topics: 65
Location: Rko.FreaKz.Ro

Reputation: 300.9
Votes: 16

Post Posted: 04-01-2010, 12:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
SphinCS e owner poate sa foloseasca diverse comenzi cu sau fara dovezi, dar a facut demo, poate cand imi revin dupa calatorie voi urmari si eu acel demo desi nu am experienta.
va rog sa nu mai atacati alti useri in posturile voastre urmatoare sa pastram discutia aceasta cat mai politicoasa, ms -


Pai si daca este owner acum trebuie sa ii strice steam-ul la jucatori ?
Acum presedintele ar trebui sa ne omoare pe toti ca are imunitate ...
Scuze dar ai minte de comunist fara suparare .
Dupa cum vezi haos nu face parte din rko pentru ca sa retras asa ca numai atacati fara un motiv .
O zi buna va doresc .

Cel de sub mine daca nu sti la ce ma refer dece comentezi in plus nu inteleg daca erai destept intelegeai ce am spus


Blaaaa..


Last edited by OrHaN+ on 04-01-2010, 12:54:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeCh[jk]

[Light-Emitting Diode]



Status: Offline
(since 21-04-2018 22:24)
Joined: 03 Jun 2009
Posts: 267, Topics: 38
Location: Italy

Reputation: 256.2
Votes: 7

   
Post Posted: 04-01-2010, 12:46:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OrHaN+ wrote:
felixcat wrote:
SphinCS e owner poate sa foloseasca diverse comenzi cu sau fara dovezi, dar a facut demo, poate cand imi revin dupa calatorie voi urmari si eu acel demo desi nu am experienta.
va rog sa nu mai atacati alti useri in posturile voastre urmatoare sa pastram discutia aceasta cat mai politicoasa, ms -


Pai si daca este owner acum trebuie sa ii strice steam-ul la jucatori ?
Acum presedintele ar trebui sa ne omoare pe toti ca are imunitate ...
Scuze dar ai minte de comunist fara suparare .
Dupa cum vezi haos nu face parte din rko pentru ca sa retras asa ca numai atacati fara un motiv .
O zi buna va doresc .


Avand in vedere ca SphinCS e owner si plateste pt ca u sa joci poate lua orice decizie,poate sa faca ce vrea cu banii lui, nu crezi?
Ce treaba are presedintele? - asta e chiar amuzant ---

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 04-01-2010, 13:02:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pt toti cei de pe rko...poate va mai potoliti limbajul si invatati sa vb civilizat. fara sa luati la misto ownerii de pe war3.
sau voi sunteti genii la adminat mai nou?
si daca ati avea putina minte,in leg cu fuxul.... in fine.
nu are rost sa ma cert. va las cu mentalitatea voastra....care este "geniala".
o sa ia unban. candva.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 04-01-2010, 13:18:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un ip pentru unban ?

@rkopac sa stii ca nu sunt nici primul nici ultimul om care da *** unui suspect. la noi unii chiar fac ss si dau *** pentru orice eventualitate. te-ai panicat aiurea pentru ca nu strica jocul.

teai grabit repede cu reinstalat de cs. puteai sa scapi mult mai ieftin....

si avand in vedere ca intradevar sunt owner pot sa folosesc ce comenzi vreau. faptul ca am ales sa fiu corect si sami justific actiunile nu se va mai repeta daca ma ironizati ca niste destepti si sunteti incapabili sa vorbiti normal.

numi plac ironicismele voastre deloc. va credeti cam prea destepti.

daca sunteti jucatori atat de buni si de vechi nu stiti sa va descurcati cu un config sa scapati de ***. tre sa reinstalati tot cs-ul, parca va laudati cu experienta multa, nu?.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 04-01-2010, 13:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OrHaN+ wrote:
felixcat wrote:
SphinCS e owner poate sa foloseasca diverse comenzi cu sau fara dovezi, dar a facut demo, poate cand imi revin dupa calatorie voi urmari si eu acel demo desi nu am experienta.
va rog sa nu mai atacati alti useri in posturile voastre urmatoare sa pastram discutia aceasta cat mai politicoasa, ms -


Pai si daca este owner acum trebuie sa ii strice steam-ul la jucatori ?
Acum presedintele ar trebui sa ne omoare pe toti ca are imunitate ...
Scuze dar ai minte de comunist fara suparare .
Dupa cum vezi haos nu face parte din rko pentru ca sa retras asa ca numai atacati fara un motiv .
O zi buna va doresc .

Cel de sub mine daca nu sti la ce ma refer dece comentezi in plus nu inteleg daca erai destept intelegeai ce am spus

nu stimabile nu am minte de comunist, interpretezi tu gresit democratia.
presedintele nu ne omora doar ne saraceste dar hai sa nu ne bagam in politica, nu are relevanta.
Haos chiar te rog sa nu mai intrii pe server e mult sub nivelul tau, multumim.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 04-01-2010, 13:52:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HaoS nu te lauzi dar te lauzi ca ai experienta, cam asa sta treaba cu tine, iti dai singur cu oala in cap, ***-ul se scotea daca erai civilizat si daca ai de gand sa iti aduci toti prietenii sa posteze aici ca sa ne arati noua ca tu ai dreptate esti penibil. rKoPak, nu vorbi tu de reguli pentru ca regulile sunt facute de catre noi, ownerii acestui server deci le stim si da faptul ca platim serverul lunar ne da dreptul sa aplicam anumite comenzi jucatorilor, nu stiu daca realizezi dar o data ce intri pe acest server inseamna ca ai citit regulamentul, ca il stii si ca esti de acord sa ti se aplice orice comanda doresc admini sau chiar mai mult, ownerii.

Code:

PS. nu e nimic iesit din comun sunt obisnuit sa iau banuri aiurea sau diverse comenzi gen cele de mai sus
Inca o data, ma dai pe spate cum iti dai cu oala in cap, sincer.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by felixcat, 04 January 2010 14:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 24-04-2024, 07:58:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x