User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin SphinCS
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4791
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2010, 15:02:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

@rkopac sa stii ca nu sunt nici primul nici ultimul om care da *** unui suspect. la noi unii chiar fac ss si dau *** pentru orice eventualitate. te-ai panicat aiurea pentru ca nu strica jocul.


Nu strica jocul a? dar cu superss mai poate juca pe alt server ? ai primit vreodata superss sa vezi ce efecte are? Nu ne-am panicat .. pur si simplu n-am vrut sa apelam la tine pt unfux.. te-ai gandit la asta? Te-a deranjat ca nu am venit sa plangem la tine sa ne rezolvi problema ?

@dudette

a spus HaoS ca nu mai intra oricum .. asa ca poti sa lasi banul .. ramaneti cu jucatori precum acel tero cu seringa din demo.. gen faci kill , omori boti , urci in top .. oleee esti cwl.

Quote:

rKoPak, nu vorbi tu de reguli pentru ca regulile sunt facute de catre noi, ownerii acestui server deci le stim si da faptul ca platim serverul lunar ne da dreptul sa aplicam anumite comenzi jucatorilor, nu stiu daca realizezi dar o data ce intri pe acest server inseamna ca ai citit regulamentul, ca il stii si ca esti de acord sa ti se aplice orice comanda doresc admini sau chiar mai mult, ownerii.


Nu ii pun la indoiala cunostintele despre regulament , ci skilul ca si administrator. Am mentionat regulile pe care le-a incalcat pentru ca asa prevede modelul vostru pentru reclamatie. Si totusi da-mi voie sa vorbesc de reguli pentru ca noi nu suferim de owner , la noi regulile sunt reguli pentru toti .. pe baza lor adminam zilnic. Tu imi spui mie ca e corect sa primesc fux de la un owner din moment ce sunt clean ? Omu` da bani pentru server, asta nu ii da dreptul sa imi buleasca mie cs-ul. Asta e problema la voi .. aveti reguli degeaba pt ca nu le respectati.. asa sunteti voi exemplu pentru ceilalti admini .. doh

1. Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare .

Va bateti joc de regula asta, sal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 04-01-2010, 15:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fiecare cu perpsectiva lui. voi tot v-ati batut joc de sphincs degeaba. asa ca scuteste-ma cu discutiile diplomatice.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 04-01-2010, 15:10:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKoPac wrote:
Nu strica jocul a? dar cu superss mai poate juca pe alt server ? ai primit vreodata superss sa vezi ce efecte are? Nu ne-am panicat .. pur si simplu n-am vrut sa apelam la tine pt unfux.. te-ai gandit la asta? Te-a deranjat ca nu am venit sa plangem la tine sa ne rezolvi problema ?


Din cate stiu eu, iar ownerii pot confirma, singura chestie pe care o face comanda "admin_superss" e executarea a 100 de screenshot-uri, care se pot sterge usor din folderul "cstrike". Poate te referi la comanda "***".

rKoPac wrote:
Nu ii pun la indoiala cunostintele despre regulament , ci skilul ca si administrator.


Daca ai un suspect pe server, tu ce masuri iei? Il lasi sa joace, ca doh, e mai skillat ca tine?

rKoPac wrote:
Tu imi spui mie ca e corect sa primesc fux de la un owner din moment ce sunt clean?


Din nou, intrebarea de mai sus. Nu avea de unde sa stie ca esti curat, intelegi?

rKoPac wrote:
Omu` da bani pentru server, asta nu ii da dreptul sa imi buleasca mie cs-ul.


Daca ai avea numai rabdare sa-ti-l "debuleasca"...



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2010, 15:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ahahah .. daca am suspect ? il verific .. poze , blind , daca vad mai multe hs`uri ma pun spec , ma uit pe el fac demo .. Suspect nu este egal cu Codat .. suspecul poate sa fie si clean sa stii .. asta e culmea .. sa dau fux la orice suspect doar pentru ca nu pot deosebi skilul de cod .. incredibil.. din respect pentru ion ma opresc aici ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 04-01-2010, 15:22:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKoPac wrote:
ma uit pe el fac demo


Acum sper ca te-ai lamurit si te-ai calmat. -



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 04-01-2010, 15:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omule. superss face doar multe poze. le stergi si nai nici o treaba.

***-ul se poate scoate si de tine. in 10 secunde ai cs-u la fel ca inainte.

ma asteptam la mai mult de la niste oameni cu asa de multa experienta in cs si mai ales in adminat care imi dau mie lectii dar habar nau sa lucreze cu un config.

EDIT. si inca ceva. tu intotdeauna ai nimerit la fix nu? intotdeauna cel p care l-ai sanctionat era si codat 100% . daca gresesti asta se intampla. eu am acceptat asta si vad ca totusi inca mai comentezi.
nu iti convine ca a luat aia pe nedrept.

TRIST. se intampla. tocmai pentru aceasta avem forumul pentru a combate anumite decizii si pentru a corecta greseli civilizat.

poate nu intelegi cum functioneaza asta. nu pot sa dau timpul inapoi sa nu mai dau alea. ce a fost a fost si eu am cerut ip pentru unban. dar voi vad ca nu prea intelegeti anumite lucruri.

aici nu se taie capul unuia pentru ca a gresit. pentru ca se intampla.

P.S. si te asa pe tine ca nu dai la orice suspect etc etc.. arunci niste acuze aiurea din nou. uitete te rog frumos pe forums a vezi ca asta e singura mea reclamatie. este singura data cand cineva a avut ceva de comentat legat de banurile sau comenzile mele. asta ar trebui sa-ti spuna ceva....

te rog sa taci daca nu ai nimica bun de zis. decat sa mai vad posturi de genul "eu ma dau mare destept si asta e prost ca a dat aiurea nush ce"..... mai bine te abtii.





Last edited by SphinCS on 04-01-2010, 15:30:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 04-01-2010, 15:29:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat de pasnic sa reactionezi dupa ce primesti ***+superss gratuit ? N-a dat nimanui in cap .. putea sa vina altu' sa inceapa sa-si bage si sa-si scoata. S-a intamplat acum, SphinCs isi ceruse scuze initial si a zis ca va scoate banul si ***-ul daca au fost date pe nedrept,mai mult de atat nu se poate face. Laudele de sine nu-si au rostul in acest topic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2010, 15:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da frate .. fac demo dar aplic comenzi doar daca reiese din demo ca e codat .. daca nu vad semne de cod .. ex wall , aim , silent aim .. atunci il las sa joace .. Te-ai uitat la acel demo ? 9 din 10 ti-ar spune ca jucatorul e clean .. referitor la faptul ca e owner.. imi mentin parerea ca nu are dreptul sa abuzeze.. poate sa baneze pe cine vrea, intradevar accepta pe cine vrea pe server .. dar nu are dreptul sa ii provoace nici un fel de damage doar daca este convins ca jucatorul e codat.. asa mi se pare cel mai corect.

rezumat : fux-ul s-a reparat , banul nu conteaza . Succes in continuare

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 04-01-2010, 15:33:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
la noi regulile sunt reguli pentru toti

Nu compara serverul nostru cu al vostru, e o mare diferenta, crede-ma si de vechime si de tot ce vrei.

Code:
Tu imi spui mie ca e corect sa primesc fux de la un owner din moment ce sunt clean ? Omu` da bani pentru server, asta nu ii da dreptul sa imi buleasca mie cs-ul.


DA, esti chior sau .. ? Nu intelegi ca o data ce intri pe serverul asta accepti faptul ca poti primi ***, superss si ce vreau eu, pentru simplu fapt ca am avut impresia ca esti codat ? Atata timp cat are demo dovedeste ca acea comanda nu a fost data aiurea si ca a suspectat ceva, cand o sa intelegi chestia asta atunci mai vorbim pana atunci .. ceea ce spui tu este total irelevant, tu ai un server pe care lucrurile stau altfel, baga bine la cap.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2010, 15:48:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da sunt cam chior imi imprumuti ochelarii tai ? am inteles tot ce s-a discutat si mi-am spus parerea .. care e diferita de a ta .. ai o problema cu asta ?

respect sphincs pentru ca ti-ai recunoscut greseala desi esti owner.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 04-01-2010, 15:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

concluzia este urmatoarea.... GET A REAL LIFE !!!!

V-am zis eu in nenumarate posturi despre steam. Ziceati ca sunt eu chitros sau mai stiu eu ce -. Lasati omul in pace!A gresit? Cu toate astea putea sa-ti dea ban fara sa isi mai bata capul cu demo si alte discutii. Dar voi nu prea stiti sa apreciatzi. Pun pariu ca si voi la randul vostru pe serverul vostru (nu am jucat,deci nu prea am idee) ati dat ban unuia care nu era codat.Probabil acela nu stia de forum si nu s-a ajuns aici. A fi un mare player nu consta doar in skill -. Eu imi sustin in continuare ideea "REAL LIVE RULLZ" !!!!!



P.S Nu sunt vreun mare player dar nici nu ma dau. Asta la cs -. In viatza e mare lucru sa fii player -




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HaoS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2010 08:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 193, Topics: 8
Location: RETIRED

Reputation: 125.6
Votes: 4

Post Posted: 04-01-2010, 15:55:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ion.mzk wrote:
Cat de pasnic sa reactionezi dupa ce primesti ***+superss gratuit ? N-a dat nimanui in cap .. putea sa vina altu' sa inceapa sa-si bage si sa-si scoata. S-a intamplat acum, SphinCs isi ceruse scuze initial si a zis ca va scoate banul si ***-ul daca au fost date pe nedrept,mai mult de atat nu se poate face. Laudele de sine nu-si au rostul in acest topic.



nu e nevoie de unban pentru ca nu o sa mai intru,sunt mii de servere de cs am de unde alege.. sunt un pic dezamagit aveam mai multe pretentii de la voi dar o sa-mi treaca, se pare ca tinteam eu prea sus poate

daca voi aveti owner care face asemenea prostii de incepator ca sa nu zic altfel.. nici nu doresc sa ma gandesc mai departe

@orange vorbesti de sus si cu destul de mult tupeu vezi ce zici acolo ca esti in eroare mare .. eu nu am rugat pe nimeni sa intre aici sa posteze si chiar n-am treaba cu cei care au postat, pot sa confirme ca eu am plecat de ceva timp de pe serverul rko si n-am cerut la nimeni sa posteze ceva chipurile sa-mi tina mie partea s.a.m.d asa ca lasa-ma cu atitudinea aia ca nu impresionezi pe nimeni

consider ca s-a facut prea mare caz pentru nimic, singurul motiv pentru care am facut plangere este sa vada toti in anul 2010 ce face un admin care culmea mai are si statut de owner pe un server

am vazut si demo-ul .. am vazut si cum plangeati pe amx_chat mai aveti multe de invatat

banul ramane problema este rezolvata alte posturi nu-si mai au rostul, arivederci.


Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 04-01-2010, 15:56:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok, fara suparare dar eu inchid topicul ca iar se ajunge la flame cu viata reala sau mai stiu eu ce.
pt unban te rog sa i trimit mesaj privat cu ip unui owner la alegerea ta, daca vrei unban si dupa cum ai vazut au fost prezentate scuzele de rigoare.
nu stiu exact de ce alti jucatori au probleme in a scapa de fux sau superss, eu personal sunt mai norocos si le rezolv rapid.
thank you, thank you very much -
bye



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 04-01-2010, 16:53:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu vad rostu rivalitati asteia ;\
haos calm.. spin este owner dar nu are timp sa joace cs incat sa stie ca tu esti player cu skill sau codat.
faza cu "din moment ce intri pe sv si poti primi orice comanda ca asa doreste un owner" nu sunt deacord...
acum sincer... si la voi se mai intampla dastea... chiar acum 2 zile cred cand am intrat pe rko.. adminu o.g. suferea aiurea la mine... pac poate comfirma ca era de fata. si plus ca juma de sv ma facea codat si ca nu mai mor and porcarii.
gresala e umana - asa ca nu mai sariti asa.
***-ul se scoate foarte usor. am luat *** de ogroaza de ori pe war3 ca "ma mancat" sa intru cu alte nickuri. haos o sa-ti dau pm ca sa stii data viitoare cum scapi de *** in 10 secunde -
atat am avut de zis. o zi buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by felixcat, 04 January 2010 14:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-03-2024, 15:34:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x