User
Pass
2FA
 
 

La betie....
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5291
Raj

[#rehabisforquitters]



Status: Offline
(since 17-08-2018 16:54)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 3864, Topics: 118
Location: Bucuresti

Reputation: 788.5
Votes: 60

 
Post Posted: 17-12-2015, 13:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmmm...ce-a mai tare betie si de care povestim mereu cu hohote sta cam asa : cred ca aveam vreo 17 ani si impreuna cu cativa prieteni ne-am dus la casa unui altuia in afara orasului sa jucam ping pong pe shot uri. Eram 5 si am luat vreo 4 sticle de votka, cateva de vin si ceva coniac. Eram croiti sa fim knock out tehnic -. Ne-am dus noi pe la 15 dupa masa, ne-am jucat , dai cu shot urile, dai cu paharele, si pe la ora 19 eram toti lesinati.
La un moment dat se aude telefonul fix, la care era tatal prietenului cu casa de vacanta. Raspunde un alt prieten, cu receptorul invers - si ii spune prietenului proprietar ca " Ba tactu!" Raspuns : " da da-l ma in @#%# ce vrea el ". Fiind un baiat care a cauzat destul de multe probleme la vremea respectiva tacsu s-a suit in masina si hop dupa noi. Dupa vreo 20 de minute se aude masina, toti sa ne ascundem pe unde putem. Unul era total lesinat si l-am bagat intr-un covor in alta camera, fisu' era lesinat in alta, 3 bagati in pat. Bate el , deschidem noi : " ce faceti ma aici" "eee...adormisem" ( la ora 20). intra il vede pe ala in covor care dadea la boboci ca o fanta arteziana, fisu' rupsese patul intre timp. "Acasa cu voi, ca va rup capul " . Am luat-o pe jos cam 15 km terminati, fara bani, ca toti banii stransi erau la unul care ii aruncase in toaleta, pe principiul ca noi ne @#$% pe bani -, tragand de 2 lesinati maxim. Neputand sa ii ducem acasa am hotarat sa ii iau la mine, unde la proproiu jumatate de casa mi-au facut-o praf de tot ce varsau din ei.

Nu prea are haz scrisa, povestita e mult mai faina


Uita ceea ce ai invatat pentru a-ti aminti ceea ce stii!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alexandrub

[fanu]



Status: Offline
(since 06-10-2017 09:22)
Joined: 04 Nov 2014
Posts: 10597, Topics: 988
Location: Rãdãuti, Suceava

Reputation: 591.2
Votes: 763

 
Post Posted: 17-12-2015, 20:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PoliceMan~ wrote:
Wipe wrote:
Acesta e un topic in care vreau sa discutam despre unele, sau toate, betii ale voastre. Ce ati facut, unde ati ajuns, care au fost consecintele... Ar fi un subiect interesant de discutat...

Incep eu:
Aveam 12 ani, eram la o nunta undeva la tara... Impreuna cu un amic de-al meu de aceasi varsta ne-am hotarat sa bem vodka, ca deh... ce se poate intampla? Ne-am luat 2 sticle de vocka de 0.5l si cateva beri, sa avem cu ce stinge. Am mers la mine acasa, la bunici defapt, si ne-am apucat de baut: shot-uri de 100ml - dupa ce am terminat o sticla de vodka in 2 m-am decis sa imi impresionez prietenii, pentru ca mai erau inca 2 persoane acolo (2 baieti mai mari) care radeau de noi. Mi-am turnat intr-un pahar de suc (200-250ml) vodka, plin. Si i-am dat groapa... Am picat lat pe pat si m-am trezit seara cu o presiune in gat ca vreo 5 minute am dat la rate in continuu. Eram singur, toata lumea plecase... Nimeni nu stia nimic de mine...
Toata seara, am vomat incontinuu (in reprize, bineinteles). Trebuia sa stau ascuns sa nu ma vada nimeni, si sa nu ma simta nimeni, pentru ca duhneam a spirt.
A doua zi cand m-am trezit, mi-am spus ca nu voi mai face niciodata asa ceva... Insa...


P.S Geniala Poveste
..Povestea mea.. Aveam 13 ani cand am vrut sa merg in Caractere in Targu jiu ( e un club foarte tare unde merg de obicei persoanele cu varste peste 16 ani) deoarece toti smecherii mergeau acolo. Ma duc eu linistit cu un prieten, toti aia de acolo se uitau uimiti, si cer 2 beri. Barbatul de acolo, ne da, speriat, dupa toti aia au sarit sa nu ne dea , nu prea am auzit ce ziceau aia dar printre randuri am auzit ca a zis unu, astia nu beau nici un sfert. Am baut-o pe a mea si pe a prietenului meu si am mai cerut doua, le-am baut si pe alea, prietenul meu s-a imbatat de asemenea/. Dpa ne-am dus in baie.. La un moment dat numai vedeam nimic si am cazut pe wc, si prietenul meu la fel. Peste vreo 4 ore, vad ca sunt trezit intr-un mod ciudat( credeam ca sunt acasa in pat) si il vad pe prietenul meu, eram plin de apa, miroseam ca dracu si aveam voma pe haine.. Cand am ajuns acasa, parintii erau disperati, era 2 noaptea si eu nu ajungeam acasa, tata ma cautase in tot orasu.. Si asa.. am fost pedepsit 2 luni sa numai ies din casa, doar in fata blocului ( trist, nu?)


minorii nu merg in cluburi&nu consuma alcool.



REP GRATIS!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 17-12-2015, 20:36:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Incerc din rasputeri sa cred ca tu ai glumit la faza cu minorii nu merg in cluburi si nu consuma alcool. Pe ce lume traiesti? Imediat o sa zici ca minorii nu fumeaza.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobita.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-12-2015 18:15)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 2112, Topics: 242
Location: dm.freakz.ro

Reputation: 16.2
Votes: 144

 
Post Posted: 19-12-2015, 11:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De când m-am nascut nu m-am îmbãtat never.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 20-12-2015, 23:36:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt singurul care nu s-a facut niciodata 'praf' de aici? - Ori nu am baut eu prea mult, ori m-am oprit unde trebuie.. Dar povestile voastre...morrr -



FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bucataru'
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-12-2015 08:21)
Joined: 21 Dec 2015
Posts: 66, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 51.4
Votes: 1

Post Posted: 21-12-2015, 14:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexandrub wrote:
PoliceMan~ wrote:
Wipe wrote:
Acesta e un topic in care vreau sa discutam despre unele, sau toate, betii ale voastre. Ce ati facut, unde ati ajuns, care au fost consecintele... Ar fi un subiect interesant de discutat...

Incep eu:
Aveam 12 ani, eram la o nunta undeva la tara... Impreuna cu un amic de-al meu de aceasi varsta ne-am hotarat sa bem vodka, ca deh... ce se poate intampla? Ne-am luat 2 sticle de vocka de 0.5l si cateva beri, sa avem cu ce stinge. Am mers la mine acasa, la bunici defapt, si ne-am apucat de baut: shot-uri de 100ml - dupa ce am terminat o sticla de vodka in 2 m-am decis sa imi impresionez prietenii, pentru ca mai erau inca 2 persoane acolo (2 baieti mai mari) care radeau de noi. Mi-am turnat intr-un pahar de suc (200-250ml) vodka, plin. Si i-am dat groapa... Am picat lat pe pat si m-am trezit seara cu o presiune in gat ca vreo 5 minute am dat la rate in continuu. Eram singur, toata lumea plecase... Nimeni nu stia nimic de mine...
Toata seara, am vomat incontinuu (in reprize, bineinteles). Trebuia sa stau ascuns sa nu ma vada nimeni, si sa nu ma simta nimeni, pentru ca duhneam a spirt.
A doua zi cand m-am trezit, mi-am spus ca nu voi mai face niciodata asa ceva... Insa...


P.S Geniala Poveste
..Povestea mea.. Aveam 13 ani cand am vrut sa merg in Caractere in Targu jiu ( e un club foarte tare unde merg de obicei persoanele cu varste peste 16 ani) deoarece toti smecherii mergeau acolo. Ma duc eu linistit cu un prieten, toti aia de acolo se uitau uimiti, si cer 2 beri. Barbatul de acolo, ne da, speriat, dupa toti aia au sarit sa nu ne dea , nu prea am auzit ce ziceau aia dar printre randuri am auzit ca a zis unu, astia nu beau nici un sfert. Am baut-o pe a mea si pe a prietenului meu si am mai cerut doua, le-am baut si pe alea, prietenul meu s-a imbatat de asemenea/. Dpa ne-am dus in baie.. La un moment dat numai vedeam nimic si am cazut pe wc, si prietenul meu la fel. Peste vreo 4 ore, vad ca sunt trezit intr-un mod ciudat( credeam ca sunt acasa in pat) si il vad pe prietenul meu, eram plin de apa, miroseam ca dracu si aveam voma pe haine.. Cand am ajuns acasa, parintii erau disperati, era 2 noaptea si eu nu ajungeam acasa, tata ma cautase in tot orasu.. Si asa.. am fost pedepsit 2 luni sa numai ies din casa, doar in fata blocului ( trist, nu?)


minorii nu merg in cluburi&nu consuma alcool.

Atunci explica minorii din accidentul din Colectiv. Ha? Ce ai de zis?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dinkas
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-01-2016 19:09)
Joined: 13 Jan 2016
Posts: 868, Topics: 50
Location: Oltenia

Reputation: -254.8
Votes: 24

 
Post Posted: 19-01-2016, 23:21:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe wrote:
Acesta e un topic in care vreau sa discutam despre unele, sau toate, betii ale voastre. Ce ati facut, unde ati ajuns, care au fost consecintele... Ar fi un subiect interesant de discutat...

Incep eu:
Aveam 12 ani, eram la o nunta undeva la tara... Impreuna cu un amic de-al meu de aceasi varsta ne-am hotarat sa bem vodka, ca deh... ce se poate intampla? Ne-am luat 2 sticle de vocka de 0.5l si cateva beri, sa avem cu ce stinge. Am mers la mine acasa, la bunici defapt, si ne-am apucat de baut: shot-uri de 100ml - dupa ce am terminat o sticla de vodka in 2 m-am decis sa imi impresionez prietenii, pentru ca mai erau inca 2 persoane acolo (2 baieti mai mari) care radeau de noi. Mi-am turnat intr-un pahar de suc (200-250ml) vodka, plin. Si i-am dat groapa... Am picat lat pe pat si m-am trezit seara cu o presiune in gat ca vreo 5 minute am dat la rate in continuu. Eram singur, toata lumea plecase... Nimeni nu stia nimic de mine...
Toata seara, am vomat incontinuu (in reprize, bineinteles). Trebuia sa stau ascuns sa nu ma vada nimeni, si sa nu ma simta nimeni, pentru ca duhneam a spirt.
A doua zi cand m-am trezit, mi-am spus ca nu voi mai face niciodata asa ceva... Insa...

La 14 ani am mers la un prieten( mai mare) impreuna cu mai multe persoane. Totul a fost normal, urmatoarea zi urma sa fie ziua lui de nastere asa ca ne-a chemat sa ramanem la el. Zis si facut. Ne pregatisem artificii sa dam la 00:00, bautura, toate cele. Pana in ora 9 jucam cs, si ne distram, Dar ne venise ideea sa jucam sticluta( varianta noastra. Daca Varful sticlei cade pe tine trebuie sa bei un shot de Jack Camataru'(Daniels) am cazut eu la inceput cam de 6 ori , am baut, am baut.. Si incepe sa ma doara burta. Ma duc pana in baie ca sa iau niste pastile( are oglinda de aia smechera cu pastile in spate) Si la un momentdat ma uit in oglinda si vad ceva ciudat( era foarte ametit, aveam sange pe obraz, ma uit speriat. Dupa cad intr-un somn. Pete vreo 3 ore ma scol in pat si aud o discutie intre prieteni"hai ba sa il sculam totusi e ziua lui Mihai( sarbatoritului) si tre sa dam cu artificii) ma trezesc eu si imi explica ce s-a intamplat. Am jurat ca numai beau niciodata doar de revelion
P.S: Aflasem ca am incercat sa imi rad barba sau ceva de genul si m-au gasit aia in cada -


Furien.freakz.ro
FurienMaster
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
saturnfever

[Papa Bless]



Status: Offline
(since 21-12-2020 21:31)
Joined: 24 Feb 2016
Posts: 2909, Topics: 406
Location: Romania

Reputation: 1292.7
Votes: 171

 
Post Posted: 02-03-2016, 15:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu sincer m-am imbatat de sub 10 ori la viata mea, e un sentiment placut, de degajare. Nu stiu despre altii, dar, eu cand sunt beat, nu sunt agresiv, ci mult mai amuzant. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-03-2024, 02:19:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x