User
Pass
2FA
 
 

Consiliu Admini !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 166, 167, 168  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90988
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 02-06-2016, 07:19:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JonSnow wrote:
La ce dracu ma consum eu nu stiu...
Faceti ce vreti,nici ca mai ridic un deget sau sa fac ceva pentru server,jungla ramane.



@JonSnow
Spoiler:




JonSnow wrote:
Shop
Spoiler:

E vechi,deci nu garantez ca mai e compatibil cu noile module.

Si pentru slot -> Slot
Cine se pricepe sa includa slot in shopu' de mai sus,poftim -> Slot-Reservation
De super-knife nu gasesc .sma soo
Am gasit altceva mai simplu:
DrShop .sma
DrShop .amxx

Nu ma duce capu' sa modific aceste scripturi incat sa iasa ceea ce doresc eu...un shop cu super-knife,asa ca va las voua o portita sa incercati.



@JonSnow - hai sa te ajut sa, deci ...

1. Deathrun Shop, are cateva iteme care vor creea probleme cu deathrun manager (adica pluginu de baza a deathrun)

1.1 Longjump va fi buguit datorita bhop de pe server
1.2 Parachute nu e tocmai folositor pentru mod-u acesta
1.3 Life system iar va creea problema deoarece prin cvar este setat din deathrun manager fiind dezactivat
1.4 Jetpack deci zburam pe unde vrem trecem pe unde vrem am inteles
1.5 Noclip iar trecem prin zid ajungem la Tero poc HS -
1.6 Hook iar scurtam harta in 2 secunde.



2. Nick registration , am deja o versiune foarte buna care a fost bagata o perioada scurta pe Furien dar bogdan a scos'o.

2.1 In momentul in care jucatorul intra ii cerea sa bage parola + email ( motive de securitate ) dupa care dadea register intra pe server cu ajutorul setinfo _nr (motive sa scoti porcaria cu buy slot + super knife ) care iti permite sa adaugi alt knife mod, sa il modifici dupa bunul plac modele + efecte etc. dar na nu gandim in termeni lungi.

2.2 Acest plugin consider ca e de folos, iti permite modificarea a multor pluginuri sau scoaterea lor. deci sunt deacord cu el.



3. Slot-Rezervation , nu e tocmai ceea ce crezi Snow, el defapt iti rezerva dreptul de a juca pe server, adica daca serverul are 32 sloturi iar pe server sunt 32 de jucatori, x cu slot (adica B) vrea sa intre pe server, ii da kick unui jucator fie cu cel mai lung timp pe server, ori cel mai scurt, ori in functie de fraguri/decese (scuze de repetitie ORI ORI ORI)

3.1 Deci nu e tocmai folositor pentru modu deathrun, pe clasic ar merge.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 02-06-2016, 08:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
1. Deathrun Shop, are cateva iteme care vor creea probleme cu deathrun manager (adica pluginu de baza a deathrun)

1.1 Longjump va fi buguit datorita bhop de pe server
1.2 Parachute nu e tocmai folositor pentru mod-u acesta
1.3 Life system iar va creea problema deoarece prin cvar este setat din deathrun manager fiind dezactivat
1.4 Jetpack deci zburam pe unde vrem trecem pe unde vrem am inteles
1.5 Noclip iar trecem prin zid ajungem la Tero poc HS -
1.6 Hook iar scurtam harta in 2 secunde.

Din ce stiu si eu si ce am vazut prin scripting le poti elimina pe acelea adaugand ";","/*' sau "//" in fata lor nu?

Code:
3. Slot-Rezervation , nu e tocmai ceea ce crezi Snow, el defapt iti rezerva dreptul de a juca pe server, adica daca serverul are 32 sloturi iar pe server sunt 32 de jucatori, x cu slot (adica B) vrea sa intre pe server, ii da kick unui jucator fie cu cel mai lung timp pe server, ori cel mai scurt, ori in functie de fraguri/decese (scuze de repetitie ORI ORI ORI)

3.1 Deci nu e tocmai folositor pentru modu deathrun, pe clasic ar merge.



Asta am inteles cum functioneaza deci cade.

Eu zic sa abordam un shop simplu de deathrun si sa-l modificam avand .sma.
Cel de sus era de Furien cu .sma adica asta -> DrShop .sma si am modificat ceva fraze sa arate DrShop... presupun ca ar merge,nu l-am testat inca.
Contine si super-knife/HP 50/AP 50.
Intrebarea ce imi macina capu' si nu reusesc sa o scot la cap e cum sa adaug ce vreau eu in shop.

//EDIT
@Vladyt,cand ai timp testeaza asta -> DrShop v1.0.8
Vreau doar sa stiu daca mai ruleaza pe modulu' nostru de deathrun,apoi vom adauga acest plugin :
Code:
2. Nick registration , am deja o versiune foarte buna care a fost bagata o perioada scurta pe Furien dar bogdan a scos'o.

2.1 In momentul in care jucatorul intra ii cerea sa bage parola + email ( motive de securitate ) dupa care dadea register intra pe server cu ajutorul setinfo _nr (motive sa scoti porcaria cu buy slot + super knife ) care iti permite sa adaugi alt knife mod, sa il modifici dupa bunul plac modele + efecte etc. dar na nu gandim in termeni lungi.

2.2 Acest plugin consider ca e de folos, iti permite modificarea a multor pluginuri sau scoaterea lor. deci sunt deacord cu el.

Eliminand problemele .sma super-knife si aolo mi-am pierdut parola.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 02-06-2016, 09:22:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu nick-register rezolva multe probleme care ne/va dau bataie de cap.


Poti sa il bagi fara sa iti faci probleme cu super knife + slot
Cand iti rezervezi numele nu iti da slot, doar iti pune parola pe nume.


Avand asta ca avantaj, poti sa schimbi shop,vip,knife mod cu ce vrei tu si sa le modifici cum vrei tu.



Sa iti raspund la intrebarea ta, ei bine sa adaugi ce vrei tu in shop sau sa il modifici , trebuie sa stii scripting.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 02-06-2016, 10:05:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sh!KaD0Ta wrote:
Faza cu nick-register rezolva multe probleme care ne/va dau bataie de cap.


Poti sa il bagi fara sa iti faci probleme cu super knife + slot
Cand iti rezervezi numele nu iti da slot, doar iti pune parola pe nume.


Avand asta ca avantaj, poti sa schimbi shop,vip,knife mod cu ce vrei tu si sa le modifici cum vrei tu.



Sa iti raspund la intrebarea ta, ei bine sa adaugi ce vrei tu in shop sau sa il modifici , trebuie sa stii scripting.

Mdee...cale lunga pana acolo.

Ce parere ai de asta?
KnifeShop.amxx
KnifeShop.sma

Am gasit si un plugin de VIP,sper eu functional din ce am citit.
Prima versiune EN si originala bineinteles*
Si o alta versiune,insa in mare parte asemanator :
VipMenu.amxx
VipMenu.sma

Si cam asta e marele addons ce trebuie schimbat...ca sa vina poporu'/turma la joaca.

//EDIT.
Dr-ul nostru are acest Manager/Addon?
Deathrun Manager/Addon

Aaa,da si inca ceva frumos :
SkyChanger.sma


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 02-06-2016, 15:02:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ziceti exact ce nu vă convine si ce bug-uri sunt.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 02-06-2016, 19:33:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe scurt...totu' a devenit invechit sau sa zicem prea uzat(folosit).
Trebuie sa schimbam/sa regandim totu' in asa fel incat sa se simta aerul schimbarii.

Bug-uri nu sunt(din ce stiu eu),insa erori da,sunt in error_logs detaliate.

Uitam ideea slot+super-knife cu points.
Bagam "Nick Registration" scapam de tot tapaju' "Aolo parola mea!!","Aolo cum imi cumpar slot!!"

Super-knife va fi separat de slot si astfel o sa putem schimba skinu' cand vrem noi pentru ca va avea .sma,fara alte ascunzisuri punem tot pe masa daca vrem ceva calumea.

O luam de la zero!

Deagle nici auriu,nici pokemon,ceva simplu si tot odata atragator.

Acum cutitele:
Am lasat destule modele pe aici incat sa le schimbam pe toate.
Totusi astept sa incerc un alt knife mode inainte sa-l actualizam pe cel prezent.
Adica asta :
KnifeShop.amxx
KnifeShop.sma


Shopu'...pai aici trebuie schimbat in mare tot dupa cum am zis mai sus.

Alt VipMenu cu .sma,ca nu stiu din ce motive eu il vad Sonic Gold.. acel plugin se regaseste mai sus.

Iar pe scurt maxim,trebuie schimbata estetica serverului in totalitate.

Mai intai sa punem noi astea pe picioare..ca pana acum am fost papagali (Facem paia,dregem paia)
Restu' o sa vina de la sine in curand daca ne mobilizam.
Nu vine nimeni sa iti faca serveru' daca noi decat stam si asteptam sa ne pocneasca in cap,ce sa mai zic de donatii pe DR..de Craciun erau Vipi o veselie.
Acum daca mai doneaza unu,doi...si acu' aud replica aia "Da' ce,noi urmarim profitu'?"
Pai urmarim ca nu prea mi-a placut niciodata ideea sa fiu admin si sa nu ajut cu nimic in timp ce altu' plateste sa ma mascaresc eu.

Inca ceva ce trebuia zis cu mult timp in urma.

Al cui este defapt serveru' asta,al meu?
Sau al nostru ?
Radem,glumim,ne certam,ne prostim
DAR cand trebuie sa lucram si sa intretinem un server nu imi spui ma omule asa ceva..
Te interesezi pe net ce rahat am mancat si lasi un post util,nu pleava asta!

Ksm wrote:
Pentru mine ai vorbit in chineza mai sus ! :d


SENTI#Chris wrote:
Waterfack e aia


gavial28 wrote:
ce e cu aia? -


Cand iti storci creieri sa faci ceva si cineva iti raspunde astfel ce dracu sa mai ceri..mhmm ce?

gavial28 wrote:
Sunt unele chestii pe care trebuie sa le si esxplici ca nu toti inteleg ca si tine ...
si in privinta acestor comenzi sau ce sunt ele nu ai zis nimic

Code:
jungla ramane


Nu vad acea "jungla" de care ne spui .. imi pare rau

Cum sa vezi ceva ce nu intelegi?
Degeaba iti explic ca oricum intra pe-o ureche si iese pe celalata.
Tu singur trebuie sa intelegi nu trebuie nimeni sa iti explice cum se invarte globu pamantesc si cum functioneza un server,cum trebuie mentinut pe linia pe plutire,cum trebuie sa gestionezi lucrurile incat sa ai echilibru in toate.

"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ksm

[Amphisbaena]



Status: Offline
(since 28-02-2019 08:10)
Joined: 08 Aug 2015
Posts: 572, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 43

Post Posted: 02-06-2016, 20:21:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma ce esti asa irascibil?
De la o vreme ai devenit cam monoton
Scuza-ma ca nu stiu ce rahat ai scris tu acolo ,Daca tot explici ceva si daca tot spui despre un lucru ,iti mai faci timp sa si explici
Mai gandeste-te inainte sa scoti ceva pe gura ,nu am nimic cu tine suntem prieteni sau cunostiinte dar gandeste-te
Pana acum am ras si glumit cat Zidul chinezesc si acum intr-o zi te-ai gasit sa schimbi tot serverul ,da good job te respect pentru asta dar nu trebuie sa fi atat de tafnos
Asa iti pot zice si eu "Jon,Motorul Wankel este cu mult mai "uzabil" decat un motor liniar" Poate stii aceste lucruri in fine ,dar unul care nu stie zice ca imi bat joc de el in ce am zis , Cand pot explica "Motor wankel supranumit motor rotativ este mult mai usor de stricat ,decat un motor care functioneaza prin biela-manieva ." Incearca sa explici cand vrei sa zici ceva,nu da vina pe noi ca nu stim ce dracu ai scris tu acolo .
Si ba da cum a zis tu ca "nu trebuie nimeni sa explice cum se invarte pamantul " Ba cam trebuie in unele momente ,nu sa spui ceva si dupa sa te miri ca nu ai nici un raspuns si ca nu stie lumea ce dracu zici .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 02-06-2016, 21:22:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca vrei sa ajungi cineva pe lumea asta faci pe dracu-n patru si descoperi singur,nu astepti poporu' sa-ti bage-n traista.
In ziua de azi toti asteapta sa le explice omu',sa le dea mura-n gura orice cuvant.

Eu inainte sa postez ceva analizez,ma informez despre subiectu'/problema adusa in discutie de persoana respectiva.

Code:
Ma ce esti asa irascibil?
De la o vreme ai devenit cam monoton

Cand iti va pasa de server cum imi pasa mie poate o sa intelegi de ce ma macina aceste stari prezicate de tine.

Faptu' ca va atac posturile inutile vad ca e luat in considerare,dar cu asta cum ramane :

BoGdanCoFcd wrote:
Ziceti exact ce nu vă convine si ce bug-uri sunt.


Zic mereu sa fiu ingaduitor,zic de fiecare data ca nu mai fac nimic pentru server,ca ma duc dracu si nu mai intru pe server,ca nu mai aduc in discutie asa ceva...ca de,poate se simte cineva.
"Jon,hai lasa de la tine,mai asteptam poate,poate se trezeste cineva"
Cine dracu sa se trezeasca?
Vedeti-va de ale voastre,moderati serveru',distrati-va,nu mai am trebuinta de nimic.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cakelolz

[ ♛ ]



Status: Offline
(since 29-09-2019 16:40)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 328, Topics: 21
Location: Berlin

Reputation: 1542.2
Votes: 33

   
Post Posted: 02-06-2016, 22:05:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Faptu' ca va atac posturile inutile


mda ... nici nu stiu ce sa zic.. daca postu' meu e inutil inseamna ca si eu sunt inutil?

si acum ne miram de ce am ramas 10 membri staff ...

@JonSnow tu le stiai pe toate cand ai luat grad pe sv?! nu prea cred.. daca ti-am pus o intrebare imi puteai raspunde frumos nu in "sictir" sau scuza-ma era ceva intre oamenii "mari"? ...
Probabil ca si asta va fi considerat un "post inutil" ... dar asta am avut de spus .. totusi "suntem egali"




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 02-06-2016, 22:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gavial28 wrote:
mda ... nici nu stiu ce sa zic.. daca postu' meu e inutil inseamna ca si eu sunt inutil?

O astfel de intrebare o pui doar cand te simti inutil.

Cine a ramas e bun ramas,pentru moment.
Era asa greu sa iti dai seama ca alea erau niste plugine ce trebuiesc retusate sau "vorbesc chineza"?
Daca va luam la sictir,era total diferit crede-ma,aia a fost o simpla rastire de caracter.
Am fost destul de clar.Am zis ce e?
Eu cred ca am zis scripturi pe aici,si daca apesi pe spolier scrie "plugin" prin toate frazele de inceput plus ce reprezinta fiecare respectiv "Shop" "Slot" "Plugine cu .sma si .amxx"
Trebuia s-o spun asa presupun:
"Uite ma aicisa niste dracovenii de pe net trebuiesc modificate pe colo-colo ca sa fie asa"

JonSnow wrote:
Shop
Spoiler:

E vechi,deci nu garantez ca mai e compatibil cu noile module.

Si pentru slot -> Slot
Cine se pricepe sa includa slot in shopu' de mai sus,poftim -> Slot-Reservation
De super-knife nu gasesc .sma soo
Am gasit altceva mai simplu:
DrShop .sma
DrShop .amxx

Nu ma duce capu' sa modific aceste scripturi incat sa iasa ceea ce doresc eu...un shop cu super-knife,asa ca va las voua o portita sa incercati.


Sa iti spun drept cand am facut asta -> [Incep sa regret ca mi-am bagat nasu',dar acum ma priveste in mod direct] habar aveam sa dau un amarat de kick sau slay.
Cerinta cu "Experienta in adminat"am pus la vrajeala 6 luni,nu am fost niciodata admin pe nici un server de Counter-Strike.
Nimeni nu s-a tinut de capu' meu sa imi arate in detaliu cum e aia,de ce e aia asa.

Doua persoane si-au dat interesu' cat de cat cu niste lucruri de baza (amx_votemapmenu/kick/gag...etc) @Chris si @Ricsii,apoi mi-a luminat mintea @Sh!KaD0Ta intr-o reclamatie in care eram amestecat si eu. Poftim.

Am invatat pe pielea mea cum e sa fii luat la sictir si certat si Punisheru' in acele zile era Sh!KaD0Ta,crede-ma ca el ti-o taia repede nu se uita la tine ca esti bun sau nu,de la radacina.
Din asa ceva iti formezi taria de caracter ca admin si inveti ce e bine ce e rau,ce e drept si ce e gresit.

Code:
sau scuza-ma era ceva intre oamenii "mari"? ...

O singura persoana mi-a rezolvat problema si mi-a aratat ce si cum.
Nu vad pe cineva capabil de aici (in afara de vreo 3 persoane) sa imi raspunda la ce am intrebat eu acolo(si se incadreaza la categoria "MARI" ca sa iti raspund si la intrebare)
Am postat aia intentionat si cu ganduri bune.
Scopu' era sa va intrezaresc interesu' si daruirea..dar in schimb primesc o intrebare..ironic

The End,va priveste de acum,nu mai insist sa scot ceva din voi ca e in zadar.


@BoGdan daca ai de gand sa faci ceva prin addon adauga si astea(cel putin grenadele si AWP)
Grenade- aici avem skin-uri din Angry Birds rosu/verde/albastru.
AWP- asta e Asiimov
M4A1- asta e de culoarea alb/rosu/negru
AK-47- asta e de culorea ice/white/gri


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ksm

[Amphisbaena]



Status: Offline
(since 28-02-2019 08:10)
Joined: 08 Aug 2015
Posts: 572, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 43

Post Posted: 02-06-2016, 23:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru mine ai vorbit chineza,ce vrei sa iti mai explic mai mult de atat?
Nu mai face pe muierea cu posturi de genul ,fi dracului barbat nu mai lalaii atat un subiect ,puteai spune simplu "cauta pe google si intereseaza-te" sau " da ma boule ,uite ce ***** inseamna astea : ...." Dar nu frate ..tu lungesti povestea ca drq
Lucru care am vazut doar la femei ,pui o intrebare la care raspunsul este "da" sau "nu" si mi se raspunde cu citate si romane
Puteai sa eviti asta cu o simpla explicatie
ai vazut ca suntem 2-3 care nu stim,trebuie sa faci pe tata sau pe mama ? sa "ne trezesti "?
Pana acum nu sa mai ocupat nimeni ,acum te-ai apucat si vrei sa faci din ca.cat diamante ,ai vorbit cu unul din noi cumva? despre ce vrei sa faci mai exact? "uite ma idiotule,vreau sa schimb asa uite asa ,sa fac asta uite asa ..sa pun asta uite asa si asa " Mie unu NU .
nu te mai victimiza atat ,nu fi muiere!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 03-06-2016, 09:34:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Really ? Iar ajungem aici. Pe partea de plugin/addon am un amic,il rog sa ma ajute sa fac ceva frumos. Dar mai intai sa scot corigenta la bio. Pace

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xanariadcu

[Hokage]



Status: Offline
(since 24-07-2021 21:56)
Joined: 14 Feb 2015
Posts: 1143, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 592.7
Votes: 25

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-06-2016, 13:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
Really ? Iar ajungem aici. Pe partea de plugin/addon am un amic,il rog sa ma ajute sa fac ceva frumos. Dar mai intai sa scot corigenta la bio. Pace


Parca ai zis ca treci -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 03-06-2016, 17:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Şht... Ma asculta marti. IAR

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 03-06-2016, 20:34:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Confa pe skype in jur de 22:30-23:00 incepem. Discutam tot ce e legat de schimbarile pentru server. Add me sau cake

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 166, 167, 168  Next    


The time now is 25-04-2024, 07:29:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x