User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Kent HD

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message663
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 21-06-2016, 19:21:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau :Cristian
- Numele adminului reclamat:Kent HD
- Harta, ora si data faptei reclamate:de_inferno ,20:17
- Motivul / Regula incalcata:L-am luat de vreo 4 ori,mi-a facut poza,i-am dat-o si apoi mi-a dat ban dupa ce i-am zis cuvintele:"numai o poza?trebuia sa faci si tu mai multe" ,el replicand "termina ca zbori" si eu i-am zis ca "n-am aripi" si m-am trezit cu ban...
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : Poza: http://www34.zippyshare.com/v/uA4vI8XE/file.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 21-06-2016, 19:59:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asteptam dovada banului de la Domnu Kent sa vedem ce masuri luam.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nasti-Boy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2017 09:13)
Joined: 19 Feb 2016
Posts: 321, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 189.6
Votes: 11

Post Posted: 21-06-2016, 20:01:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost impertinent , KENT ii spunea sa taca daca nu ia ban . Iar el tot comenta...

Totul sau nimic !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 21-06-2016, 20:02:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm...din ce ai spus tu am inteles faptul ca ti-a facut kent poza(un specialss din cate am vazut)...tu ai predat-o...el a vazut-o si totul e ok. Numai ca tu l-ai provocat si dat niste replici cam ne la locul lor ca sa zic asa...si probabil ca el s-a suparat..asta ar fi si motivul banului. Cred ca ai incalcat oarecum regula asta:
Code:
Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza

Cred ca asta e regula pe care s-a bazat si kent cand ti-a dat banul. Dupa parerea mea nu meritai ban DOAR PENTRU ATAT...sper ca nu ai UITAT CEVA ce era de mentionat. Asa cum ti s-a mai spus si in trecut nu mai exagera cu unele glume si replici...si mie cand sunt pe server uneori imi vin niste replici de vai de mine..dar ma abtin..ca altfel cred ca as fi mai rau decat toti. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 21-06-2016, 20:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca cererea unei explicatii inseamna "impertinent" atunci, voi modifica lista cu accese, chiar acum.
Daca asta inseamna "impertinent", atunci considerati-ma pe mine un "impertinent" permanent, pentru ca eu mereu cer explicatii, oriunde ma aflu pe freakz.
Astept sa vad motivul, sper sa fie unul decent, altfel voi verifica activitatea tuturor adminilor la sange si voi face toate sanctiunile publice.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 21-06-2016, 20:25:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nush ce sa zic i-a facut o poza si el a intrebat daca e doar una si el sa zica termina ca zbori nush dc trebuie sa dea o explicatie sa vedem varianta lui
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yonut*Stars

[Soferul Iadului]



Status: Offline
(since 18-10-2017 11:18)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 748, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 261.9
Votes: 25

Post Posted: 22-06-2016, 01:51:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu accept sa fiu luat la misto de nimeni pe acest server... Nasty poate sa confirme cand i=am zis sa termine cu mistourile cu mine... Cand i-am facut poza m-a luat la misto si imi zice ca vezi doamne l-am prins si ca-i pare rau ca nu o sa mai joace pe acest sv... bun, mia dat poza a fost curat i-am zis sa termine cu mistourile si ironiiele ca zboara si el imi da o replica frumoasa si plina de misto zicand ca nu are aripi... pentru asta i-am dat ban 10 minute... Repet nu vreau sa ma ia nimeni la misto aici, nu sunt pus admin de maimutoi frate... pai ti-am facut poza respecta regulamentu da-mi poza si atat nu o da in mistouri si ironii ca nu suntem pusi de maimutoi aici sa ne luati voi la misto.... Daca am gresit cu ceva imi asum, dar nu cred ca am gresit... O seara buna !! :)

Update @ 22-06-2016, 02:51:41

luci.freakz wrote:
Eu nush ce sa zic i-a facut o poza si el a intrebat daca e doar una si el sa zica termina ca zbori nush dc trebuie sa dea o explicatie sa vedem varianta lui

Ce-ai vazut tu ma frate...???!!! Nu vezi ca esti pe langa subiect ?! zi toata varianta care si cum a fost... daca nu sti nu mai vorbii !!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 22-06-2016, 08:45:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yonut*Stars wrote:
Nu accept sa fiu luat la misto de nimeni pe acest server... Nasty poate sa confirme cand i=am zis sa termine cu mistourile cu mine... Cand i-am facut poza m-a luat la misto si imi zice ca vezi doamne l-am prins si ca-i pare rau ca nu o sa mai joace pe acest sv... bun, mia dat poza a fost curat i-am zis sa termine cu mistourile si ironiiele ca zboara si el imi da o replica frumoasa si plina de misto zicand ca nu are aripi... pentru asta i-am dat ban 10 minute... Repet nu vreau sa ma ia nimeni la misto aici, nu sunt pus admin de maimutoi frate... pai ti-am facut poza respecta regulamentu da-mi poza si atat nu o da in mistouri si ironii ca nu suntem pusi de maimutoi aici sa ne luati voi la misto.... Daca am gresit cu ceva imi asum, dar nu cred ca am gresit... O seara buna !! -

Update @ 22-06-2016, 02:51:41

luci.freakz wrote:
Eu nush ce sa zic i-a facut o poza si el a intrebat daca e doar una si el sa zica termina ca zbori nush dc trebuie sa dea o explicatie sa vedem varianta lui

Ce-ai vazut tu ma frate...???!!! Nu vezi ca esti pe langa subiect ?! zi toata varianta care si cum a fost... daca nu sti nu mai vorbii !!!



E clar, nu ai inteles nimic din treaba asta cu adminul.
Oare ma intreb, de ce ai general?
Nu, nu vreau sa imi raspunzi, ca deja stiu raspunul, esti un admin care nu este luat la misto, probabil de asta..



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 22 June 2016 06:46



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 20-04-2024, 13:04:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x