User
Pass
2FA
 
 

Prima vizita o faci aici + discutii .
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 139, 140, 141  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message65220
Alex[;x]

[.....]



Status: Offline
(since 16-09-2021 18:02)
Joined: 06 Dec 2016
Posts: 681, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 42.6
Votes: 131

 
Post Posted: 26-12-2016, 14:17:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba,dovada ca dovada.Dar in legatura cu Ana. Tu dece nu i-ai spus sa se calmeze? De i-ai dat direct ban? Tu oricum aveai dracii pe ea ca a comentat la gagicata si asa mai departe..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 26-12-2016, 14:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pWd17 wrote:
Ba,dovada ca dovada.Dar in legatura cu Ana. Tu dece nu i-ai spus sa se calmeze? De i-ai dat direct ban? Tu oricum aveai dracii pe ea ca a comentat la gagicata si asa mai departe..

Nu te doare pe tine daca sunt sau nu "gagica" lui new - nu mai știi cum sa te mai scoți de aici. Cu vrãjealã nu merge, logourile rãmân dovada și vor fi verificate. Cu scuze gen 'am fãcut ce am fãcut cã s-a luat de Ana" nu vii cã nu am omorat-o cu "ești frumoasã ca o lemne" (pai daca suntem șmecheri și doar cu mistocareala ne înțelegem atunci așa facem. Ea îmi zice mereu cate ceva oricum deci...). De când are avocat? Vi tu repede sa imi iei mortii si nemortii? Am procedat corect cu comanda, am avut motiv. Voi in schimb ați dat fata motiv. Nu te mai obosi sã faci off-topic ca nu ajungem nicaieri, așteaptã sa vezi ce are de zis mrs daca tot vrei sa se faca "dreptate".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ana .

[*White lies*]



Status: Offline
(since 04-04-2023 13:00)
Joined: 09 May 2015
Posts: 646, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 227
Votes: 21

 
Post Posted: 26-12-2016, 14:38:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lavinia, pe server tare-n gura si aici ''Pe mine una nu mă interesează de ei, eu nici nu bag prea mult in seama'' .
Esti a dracului de mincinoasa, scuze ca ti-o spun. Eu nu imi dau aere ca n-as avea de ce. Pana acum mi-am vazut de treaba mea, insa pana intr-o limita. Nu-ti permiti tu sa comentezi de mine aiurea, fara motiv. La tine in cap toti sunt ratati, no?

Va fac eu rezumat la tot ce s-a intamplat aseara, pentru ca altii infloresc.
Bun deci, aseara Aygean a inceput sa-mi faca reclama la adresa mea de facebook, totusi am tacut, pana cand s-a bagat lavinia si comenta de felul cum arat, astfel frumusetea intruchipata(in ghilimele) pe nume lavinia a dus totul la extrem. De la amenintari(ca ne da remove) pana la 2 ban-uri si un destoy, toate date lui Alex[;x]. Apoi a intrat Ionut si i-am explicat ce s-a intamplat, insa nu i-a facut nimic(normal cei favorizati sunt favorizati pana la capat). Astfel, am reationat nervos si i-am dat si eu destroy laviniei. BINEINTELES CA MIE IONUT MI-A DAT BAN PERMANENT, IAR EI DUPA CE CA A DAT 2 BAN URI SI UN DESTROY, NIMIC.
PS: daca ionut nu o favoriza si rezolva intr-un fel problema, nu ii dadeam destroy.

Cum spune si b1, lavinia se crede n1 si ameninta tot ce prinde.
Trezeste-te la realitate draga mea, caci deja esti o cauza pierduta.

Update @ 26-12-2016, 14:38:41

In legatura cu replicile pe care ti le dau pe server, le meriti. Stii foarte bine ca tu ai inceput tot, nu esti prea sfanta.


ZMX2.FREAKZ.RO


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 26-12-2016, 14:42:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am cum sa va dau remove că nu îs n1 , am zis că o să ia sigur pentru limbajul ăla.
Chill că si tu zici că ma faci de ***** că is panaramă că arat cum arat. Gata cu rezumatele. Răbdare.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ana .

[*White lies*]



Status: Offline
(since 04-04-2023 13:00)
Joined: 09 May 2015
Posts: 646, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 227
Votes: 21

 
Post Posted: 26-12-2016, 14:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aminteste-ti cine a inceput. Daca nimeni nu face nimic, trebuie sa-mi fac dreptate intr-un fel sau altul.

ZMX2.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alex[;x]

[.....]



Status: Offline
(since 16-09-2021 18:02)
Joined: 06 Dec 2016
Posts: 681, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 42.6
Votes: 131

 
Post Posted: 26-12-2016, 14:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai fetito, tu esti cu capul?Nici macar nu vreau sa ma scot:)) Eu macar am avut bunul simt sa injur pe u@ , nu precum tine pe chat normal sa vada playeri ce hal de admini are MRS. Cu admini cum esti tu se duce de rapa serverul asta - Nu ai venit tu de pe zpo sa faci tu legea aici si sa de dai n1 si asa mai departe.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewLif3

[Niu💙]



Status: Offline
(since 12-12-2020 11:33)
Joined: 24 Jun 2014
Posts: 3206, Topics: 81
Location: FreaKz

Reputation: -455.7
Votes: 76

Post Posted: 26-12-2016, 14:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pWd17 wrote:
Ba,dovada ca dovada.Dar in legatura cu Ana. Tu dece nu i-ai spus sa se calmeze? De i-ai dat direct ban? Tu oricum aveai dracii pe ea ca a comentat la gagicata si asa mai departe..


I-am spus atunci cand am intrat pe server "potoliti-va cu comenzile pe voi sau trecem la alt ceva" daca tu esti pararel si disperat dupa credite si tu ai vazut asta stai in banca ta nu ma comenta aiure am dat ban pe merit nu am dat asa aiurea am vazut-o cum a dat destroy i-am explicat sa inceteze nu a vrut a zis ca nu o intereseaza de remove si de alte shit-uri asa ca am trecut la ban + tu nici macar despre ce vorbesti auzi gagica-mea X_X

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex[;x]

[.....]



Status: Offline
(since 16-09-2021 18:02)
Joined: 06 Dec 2016
Posts: 681, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 42.6
Votes: 131

 
Post Posted: 26-12-2016, 14:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai copile:)) Eram spec cand ai intrat tu - Ai intrat tu marele n1 cand te-a chemat Aygean aia pe skype sa intri si sa ii dai ban Anei..Ca na..Doar de atat esti in stare - Vai de..


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewLif3

[Niu💙]



Status: Offline
(since 12-12-2020 11:33)
Joined: 24 Jun 2014
Posts: 3206, Topics: 81
Location: FreaKz

Reputation: -455.7
Votes: 76

Post Posted: 26-12-2016, 15:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ana . wrote:
Lavinia, pe server tare-n gura si aici ''Pe mine una nu mã intereseazã de ei, eu nici nu bag prea mult in seama'' .
Esti a dracului de mincinoasa, scuze ca ti-o spun. Eu nu imi dau aere ca n-as avea de ce. Pana acum mi-am vazut de treaba mea, insa pana intr-o limita. Nu-ti permiti tu sa comentezi de mine aiurea, fara motiv. La tine in cap toti sunt ratati, no?

Va fac eu rezumat la tot ce s-a intamplat aseara, pentru ca altii infloresc.
Bun deci, aseara Aygean a inceput sa-mi faca reclama la adresa mea de facebook, totusi am tacut, pana cand s-a bagat lavinia si comenta de felul cum arat, astfel frumusetea intruchipata(in ghilimele) pe nume lavinia a dus totul la extrem. De la amenintari(ca ne da remove) pana la 2 ban-uri si un destoy, toate date lui Alex[;x]. Apoi a intrat Ionut si i-am explicat ce s-a intamplat, insa nu i-a facut nimic(normal cei favorizati sunt favorizati pana la capat). Astfel, am reationat nervos si i-am dat si eu destroy laviniei. BINEINTELES CA MIE IONUT MI-A DAT BAN PERMANENT, IAR EI DUPA CE CA A DAT 2 BAN URI SI UN DESTROY, NIMIC.
PS: daca ionut nu o favoriza si rezolva intr-un fel problema, nu ii dadeam destroy.

Cum spune si b1, lavinia se crede n1 si ameninta tot ce prinde.
Trezeste-te la realitate draga mea, caci deja esti o cauza pierduta.

Update @ 26-12-2016, 14:38:41

In legatura cu replicile pe care ti le dau pe server, le meriti. Stii foarte bine ca tu ai inceput tot, nu esti prea sfanta.


V-am spus si va repede nu favorizez pe nimeni eu fara dovada nu dau ban , te-am avertizat cand am intrat pe server sa incetezi cu comenzile pe alti admini nu ai vrut ai zis ca nu iti pasa de remove si ai inceput cu destroy asa ca ti-am dat ban sa te potolesti , crezi ca daca o vedeam pe ea ca aplica comenzi pe tine nu faceam la fel ? daca ai dovezi clare ca ti-a dat destroy sau ca va dat destroy si alte nebunii da-i lui seth sau mrs care pot rezolva problema asta nu treceti la comenzi pe voi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ana .

[*White lies*]



Status: Offline
(since 04-04-2023 13:00)
Joined: 09 May 2015
Posts: 646, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 227
Votes: 21

 
Post Posted: 26-12-2016, 15:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ionut stiu ca a fost pe merit ban ul, insa laviniei nu i-ai dat ban ....................... dupa cate a facut ?

Asta inseamna sa favorizezi pe cineva si sa fii n1 efectiv DEGEABA
Si da cum ti-am mai zis, daca e sa iau remove, asta e. Sunt constienta ce am facut, dar asta nu inseamna ca sunt singura care ar merita remove -


ZMX2.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 26-12-2016, 15:02:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat de 2 ori ban și un destroy pentru ca mă înjură destul de grav pe u@ și i-am zis sa termine.
Nu va mai certați.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex[;x]

[.....]



Status: Offline
(since 16-09-2021 18:02)
Joined: 06 Dec 2016
Posts: 681, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 42.6
Votes: 131

 
Post Posted: 26-12-2016, 15:03:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fetito,ai fi putut sa imi faci reclamatie.Dar na..Nu te duce capul ala:))


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewLif3

[Niu💙]



Status: Offline
(since 12-12-2020 11:33)
Joined: 24 Jun 2014
Posts: 3206, Topics: 81
Location: FreaKz

Reputation: -455.7
Votes: 76

Post Posted: 26-12-2016, 15:05:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pWd17 wrote:
Bai copile:)) Eram spec cand ai intrat tu - Ai intrat tu marele n1 cand te-a chemat Aygean aia pe skype sa intri si sa ii dai ban Anei..Ca na..Doar de atat esti in stare - Vai de..



Esti copil asta se vede si in comportamentul tau de copil care nu intelege nimic , nu am skype-ul lui Aygean eu am intrat pe server sa va potolesc si sa vad ce s-a intamplat mi-a dat cineva mesaj cu poza aia in care tu dai kick cu reason "m,u,ie" stii bine ce ai facut si acum te scuzi sa nu mai spun ca aplici si comenzi pe admini faci ce vrei tu aici nici macar nu stii cum sta treaba oricum nu esti tu miezu sa decizi aici
Sa se uite odata @~MRS~ sau @SeTh ca m-am saturat de frustrati ca voi.

Update @ 26-12-2016, 15:05:47

Ana . wrote:
Ionut stiu ca a fost pe merit ban ul, insa laviniei nu i-ai dat ban ....................... dupa cate a facut ?

Asta inseamna sa favorizezi pe cineva si sa fii n1 efectiv DEGEABA
Si da cum ti-am mai zis, daca e sa iau remove, asta e. Sunt constienta ce am facut, dar asta nu inseamna ca sunt singura care ar merita remove -



Pai arata-mi mie in fata dovada poza ceva va spun de miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de ori si va repet fara dovada nu am cum sa dau daca ai dovada se rezolva daca nu astepti sa se uite MRS in logg-uri si asta este.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex[;x]

[.....]



Status: Offline
(since 16-09-2021 18:02)
Joined: 06 Dec 2016
Posts: 681, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 42.6
Votes: 131

 
Post Posted: 26-12-2016, 15:07:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zii sa mori tu:)) Nici tu nu esti ma sa iei decizii de unul singur..Adica, tu daca gandesti mai mult ti se topeste creierul si ti se scurge pe nas..Ori te-a amenintat Aygean ca nu iti mai da poze cu ea in ....? -


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 26-12-2016, 15:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate ce nu înțelegi din ai răbdare și termina cu aberațiile? Aia a fost singura mea greșeală pe care mi-o asum. Eu nu am vrut sa ma mai plâng că nu are rost, ci am rezolvat singură că doar nu îți pica sula să schimbi cfg ăla sau să aștepți. Și in plus dacă înțelegeai omenește sa termini sa ma mai înjuri ca o faci degeaba nu luai nimic de genu. In momentul de fata tu pui paie pe foc cu niste chestii care nici nu au treabă cu subiectul care nici macar nu ar trebui să mai fie continuat.
Nu mai continuați să vă certați și așteptați.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by InLoveCs, 07 January 2018 15:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 139, 140, 141  Next    


The time now is 19-04-2024, 14:46:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x