User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie smeck

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message1002
eXTeSyZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2021 12:55)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 336, Topics: 28
Location: UnderWorld

Reputation: 275.2
Votes: 7

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-01-2017, 17:56:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul meu : eXTeSyZ
Nick-ul adminului : smeck
Motiv : Gag fara motiv, in loc sa-i dea copilului frustrat dupa ce ma jigneste, acesta imi da mine dupa ce-l corectez pe analfabet. Il inteleg ca la varsta lui frageda de 15 ani este un cuvant cat se poate de vulgar si trebuie pedepsit cu inchisoare pe viata.
Dovada (obligatoriu) : http://imgur.com/a/Eoq6F

PS: Cum am zis nu sunt genul care sa faca reclamatii, dar cand vad esuati, care n-au o treaba cu adminatul, roboti, care stau si se uita in chat si cand vad un cuvant cat de mic care poate "ofensa" pe cineva iti da gag orice ar fii. Comanda amx_gag(care este pe bind deja cred) repede sa nu dea altul iaintea lui ca poate mai face si el un raport cu activitate.

https://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-by-Daum-t449065.html Dupa cum se poate observa, regele uSp nu a fost sanctionat cu nimic pentru acest fapt, ba chiar mai mult reclamatie inutila!. Concluzia, oricand poti sa corectezi un analfabet care injura gresit pe server.. sau poate nu a primit nimic pentru ca este admin ?!

PS2: Nu mai am chef sa mai fac screenshot la reclamatia lui Daum , poate o sterge cineva "din greseala" , asa ca merg pe noroc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coltenul

[1vs8 Ez Game]



Status: Offline
(since 18-07-2022 20:20)
Joined: 04 Feb 2016
Posts: 554, Topics: 11
Location: DN1 si A1

Reputation: 141.5
Votes: 12

 
Post Posted: 18-01-2017, 18:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Probabil nu a vazut cand a jignit domnul deienache.. Inca sunt "Boboci" si tre sa se acomodeze cu postu , O sa vorbesc eu cu smeck sa dea gag cum trebuie...
Vedem ce spune Lavy -



^TM^ ColtenMC
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raulraul20141

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:01)
Joined: 21 Nov 2016
Posts: 54, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 24.8

Post Posted: 18-01-2017, 19:15:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tipul care te-a jignit a primit gag de la mine deci totul e pe mana lu' Lavy.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexcr

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2020 17:09)
Joined: 13 Jun 2016
Posts: 631, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 12.2
Votes: 13

 
Post Posted: 18-01-2017, 19:16:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E reclamatie inutila pentru ca:nu avem de unde sa stim daca i-a dat gag lui deienache sau nu deoarece tu ai facut ss-urile alea doar asa deci e inutil si in al doilea aspect nici tu nu esti mai breaz.

ZMX.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxSmeckxXx

[Tipu'Ciudat]



Status: Offline
(since 10-03-2019 12:41)
Joined: 14 Apr 2015
Posts: 90, Topics: 10
Location: La mama acasa!

Reputation: 64
Votes: 2

Post Posted: 18-01-2017, 19:24:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Îmi pare rãu dar lu' deinache i-a dat Raul gag + tu ai zis o înjurãturã
T/C @Lavy


http://imgur.com/OvEa4Wa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daum

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2017 18:58)
Joined: 09 Oct 2016
Posts: 58, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -16.1
Votes: 3

Post Posted: 18-01-2017, 19:35:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie inutila... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eXTeSyZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2021 12:55)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 336, Topics: 28
Location: UnderWorld

Reputation: 275.2
Votes: 7

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-01-2017, 19:40:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tu nu primesti nimic, iar eu raman cu gag-ul luat pe nedrept, uSp nu a gresit cu nimic in reclamatia facuta de Daum si acum voi va bagati pentru prietenul admin smeck , care este incepator, scuzati-ma dar nu cred ca este necesar sa raspunda 100 de admini, normal tinand partea celui reclamat. Automat este cuvantul meu jucator de rand muribund, retard contra unui admin incompetent luat aleator pentru un punct de fidelitate dobandit in urma unei reclamatii fondate din noroc, sprijinit de toti colegii lui ca vai doamne e incepator, incepator ca incepator si uite asa se duce serverul cu toti adminii astia care nu au o treaba cu adminat si testeaza comenzile aleator. Multi vor vedea aceasta reclamatie si vor lua atitudine, deci nu se mai poate asa ceva, jucam pe un server, ofer respect vreau respect!

xXxSmeckxXx wrote:
Îmi pare rãu dar lu' deinache i-a dat Raul gag + tu ai zis o înjurãturã
T/C @Lavy


Cine este acest individ sa declare T/C, cel putin nu mi se pare corect asa ceva, o sa ajungeti sa pierdeti playeri grav de tot cu aceasta atitudine, daca nu chiar au inceput deja sa plece din ei..Daca continuati asa incepe sa-mi para rau ca am donat, mai mult am vrut sa-l ajut pe love cu serverul ca il stiu de mult, dar voi stricati totul.

Voi stiti 2 cuvinte Reclamatie inutila, omuletilor, maturizati-va tata, nu merge treaba asa pentru un +1 la posts sa va dati voi cu parerea.

@InLoveCs tu ai ultimul cuvant, stii tu mai bine ce zic..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxSmeckxXx

[Tipu'Ciudat]



Status: Offline
(since 10-03-2019 12:41)
Joined: 14 Apr 2015
Posts: 90, Topics: 10
Location: La mama acasa!

Reputation: 64
Votes: 2

Post Posted: 18-01-2017, 19:49:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copile, dacă vrei discuție/explicatie îți dau skype-ul și îți explic ce a fost neregula cu limbajul tau .
Ps. Nu mai comenta in topic.


http://imgur.com/OvEa4Wa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 18-01-2017, 19:54:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca a luat gag e in regula, nu o fi vazut se mai intampla nu e nimic tragic. Inteleg ca vrei sa imi dovedesti ce profesor de romana bun esti, dar eu tin cont si de faptul ca doar ce a luat adminul si asta e o chestie minora ca sa il sanctionez cu ceva. Lui uSp i-am atras atentia.
Reclamatie inutila.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 18-01-2017, 20:05:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Extesyz o sa te rog sa fii putin mai calm pe server pentru ca esti putin cam agresiv cu toti,nu e nevoie sa corectezi pe nimeni . Eu am pus adminii de la bun inceput sa sanctioneze playerii care sunt agresivi cu alti jucatori pentru ca nu este moral ceea ce faceti. Pe server trebuie sa fie o ordine care trebuie respectata,nu trebuie sa te iei de nimeni deoarece intra pe el toate tipurile de varste de la 10 la x ani.

Fiecare are gandiri diferite,dar asta nu inseamna ca trebuie sa te iei de ei. Si stiu,sunt o groaza de analfabeti pe el dar nu ai ce sa le faci,tre sa te joci cu ei , ca de asta e un joc si nu altceva ..

O sa te rog sa fii putin mai calm pe server si in afara lui,adminii sunt la inceput,peste 2 zile se decide cine va ramane sau nu,si crede-ma ca se vor lua in calcul si toate reclamatiile facute la adresa lor pe forum/skype etc.

O zi faina

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 18 January 2017 17:54



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 29-03-2024, 13:55:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x