User
Pass
2FA
 
 

Pony Zone 11 - Winter is here!
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 108, 109, 110  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message337558
Yapiz

[Caineeee]



Status: Offline
(since 14-02-2024 16:50)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 11925, Topics: 279
Location: Constanta

Reputation: 569
Votes: 266

   
Post Posted: 21-01-2017, 04:24:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Mai vede cineva strategia de marketing abordata sau sunt doar eu paranoic

Pai si ce ti se pare anormal in a avea o strategie de marketing ?
Probabil ca dupa ceva timp cand realmul de mop o sa inceapa sa moara iti va permite sa muti characterul..

Padurarul wrote:
Chiar daca iti dau link nu stiu daca merge daca nu ai acces.

Pai si cum fac sa am acces ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-01-2017, 06:00:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot apareau enșpemii de bugs cand se facea conversia in masa. E mai bine asa.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-01-2017, 15:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wingz stop QQ . Cam multe pretentii . Ramai pe MoP si o sa ramai cu toate avutiile tale virtuale . Nu te obliga nimeni sa joci pe legion . Mie mi se pare foarte bine sa o iei de la 0 . Se da sansa si altor playeri sa aiba ce in prezent e imposibil pe realmul de MoP . Deci overall e spre bine miscarea asta .( plus alte avantaje pe care mi-e prea lene sa le enumar )

Oricum e stiut ca romanul nu e multumit indiferent de ce i-ai face .


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobi!

[Ag. de poliție]



Status: Offline
(since 28-12-2023 22:52)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 4763, Topics: 1195
Location: Vrancea

Reputation: 1040
Votes: 304

 
Post Posted: 21-01-2017, 15:54:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

câştigă 150 reputation points https://forum.wow-freakz.com/eBets-of-the-week-v1.0-t449637.html

Pariuri Sportive | Tournaments | Music Contests

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 21-01-2017, 18:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@kirov

Quote:
Auzi sefu'? (Da)
Ai facut ce te-am rugat? (Ce m-ai rugat?)
Te-am rugat sa nu mai mananci rahat
Ca te murdaresti la bot si angajatii o sa pofteasca
Sa te pupe-n fund, uite asa sa rotunjeasca.
(Aha)


Adevarat, cam multe pretentii avand in vedere ca joc aici de pe wotlk, am si donat ceva banisori, am fost si gm vreo 6-7 luni deci am facut si munca in folosoul comunitatii etc... Ba nu mai poate omu' sa-si spuna nemultumirile ca apare cate-un lacheu cu replici gen:" stop qq // m-am murdarit la bot de romengleza" / "romanul vesnic nemultumit"

"Ramai pe MoP si o sa ramai cu toate avutiile tale virtuale . Nu te obliga nimeni sa joci pe legion"

E normal sa experimentezi progresiv in ordinea aparitie toate expansionurile si tot progresul avut in expansionurile trecute sa iti fie salvat sub forma de achievements / mounts / titles etc. aka "avutii". Am si specificat, singurul lucru care m-a tinut aici a fost timpul deja investit in farming (achievs / mounts etc...)
Daca e sa joc acelasi patch ca pe blizz si sa o iau de la zero de ce sa mai stau aici si sa nu ma duc blizz bugfree / lagfree?

"Mie mi se pare foarte bine sa o iei de la 0 ."
Normal ca ti se pare fain, ai 12d played pe main char si oricum vad ca nu mai joci de ceva timp -

"Se da sansa si altor playeri sa aiba ce in prezent e imposibil pe realmul de MoP"
Ce e imposibil pe realmul de mop? Crezi ca daca o sa am pe legion ce am pe realmul de MoP o sa-mi influenteze gameplay-ul in vre-un fel? O sa dau mai tare? Nu boule, doar o sa imi ramana salvata munca deupusa sub forma de "avutii". Pentru "avutiile" alea am jucat mii de ore, eu si alte sute de playeri, e normal sa le avem in plus fata de gigel / un ***** ca tine care apare pe freakz in februarie sa joace demon hunter.

Sunt doar revoltat ca a gasit un mod ieftin de a face playerii sa doneze / munceasca pentru lucruri care au mai donat / muncit. (amandoua implica beneficii pt el, donatii = $$ / munca = ingame players multi, server populat etc.)

"plus alte avantaje pe care mi-e prea lene sa le enumar"
Daca esti putoare si ti-e lene si gura s-o deschizi stai dracu in banca ta.

Hai Pa



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 21-01-2017, 19:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Sunt doar revoltat ca a gasit un mod ieftin", nu stiu cat de ieftin a fost, la fel ca tine, joc si eu de pe wotlk aici si nu stiu de ce investesti intr-un server privat in achievs, e la mintea cocosului ca situatia e imprevizibila pe un server privat cu un singur owner.
Printre frustrari, ai sansa sa te bucuri macar de ultimul exapansion, fara bani, ca pana la urma nu o sa te oblige nimeni sa donezi un cent ca sa joci aici, e la alegerea ta.
In plus, cum am zis si in celalalt topic, daca ar fi sa se transfere toate caracterele pe Legion, serverul de MoP ar ramane gol.
Tu nu esti revoltat ca a gasit o modalitate de a face playerii sa doneze, astea-s abureli, tu esti frustrat ca ai stat luni in fata calculatorului pentru unele chestii, iar acum nu o sa mai fii "special" in fata unor playeri veniti noi. Mai lasa dramele, la fel cum a zis si kirkov, daca vrei inca sa stralucesti, o poti face pe serverul de MoP, nu-ti sterge nimeni caracterul si nici nu inchide realm-ul.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 21-01-2017, 19:38:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 wingz

mai bine de atat nu puteai sa spui despre donatii si un mod mai ieftin sa procure bani -

kirov stai jos. ai 2 anul asta



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017



Last edited by but#pglist on 21-01-2017, 20:18:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-01-2017, 19:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca voi credeti ca aceste decizii s-au luat pentru a procura mai multi bani din donatii sunteti destul de limitati... Incercati totusi sa ganditi putin mai obiectiv si sa nu mai aruncati cu rahat in server si cei ce lucreaza la el. Toata treaba asta e inca discutabila, doar initial asta a fost hotararea luata. Terminati cu drama, mersi.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 21-01-2017, 19:45:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spoiler:


teoretic seful ar trebui sa tina cont de parerea noastra dar nu o face niciodata si nici nu o sa tine cont de ea.
de cand s-a anuntat ca se trece la legion dar pe un alt server nu prea am mai avut chef de wow iar acum 30 min am intrat sa vad care e treaba cu demon hunter si arata bestial doar ca nu imi place partea cu un server separat.
Dar...nu ai ce face...poate ca asta e un semn ca o sa ma las de wow -)

Update @ 21-01-2017, 19:45:37

Wipe wrote:
Daca voi credeti ca aceste decizii s-au luat pentru a procura mai multi bani din donatii sunteti destul de limitati... Incercati totusi sa ganditi putin mai obiectiv si sa nu mai aruncati cu rahat in server si cei ce lucreaza la el. Toata treaba asta e inca discutabila, doar initial asta a fost hotararea luata. Terminati cu drama, mersi.


analizam si raspundem la cele postate pe site si anuntate . nu cred ca ne-am pus sa discutam asta INAINTE sa fie anuntata treaba. termina cu vorbitul de sus



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-01-2017, 19:46:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abis, tu esti cel mai mare trol de pe freakz nabanat (momentan). Incearca sa gandesti inainte sa postezi ceva. Eu ti-am explicat cum sta treaba, cred ca nici n-ai citit.


Don't touch this

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-01-2017, 20:00:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wingz wrote:
@kirov

Quote:
Auzi sefu'? (Da)
Ai facut ce te-am rugat? (Ce m-ai rugat?)
Te-am rugat sa nu mai mananci rahat
Ca te murdaresti la bot si angajatii o sa pofteasca
Sa te pupe-n fund, uite asa sa rotunjeasca.
(Aha)


Adevarat, cam multe pretentii avand in vedere ca joc aici de pe wotlk, am si donat ceva banisori, am fost si gm vreo 6-7 luni deci am facut si munca in folosoul comunitatii etc... Ba nu mai poate omu' sa-si spuna nemultumirile ca apare cate-un lacheu cu replici gen:" stop qq // m-am murdarit la bot de romengleza" / "romanul vesnic nemultumit"

"Ramai pe MoP si o sa ramai cu toate avutiile tale virtuale . Nu te obliga nimeni sa joci pe legion"

E normal sa experimentezi progresiv in ordinea aparitie toate expansionurile si tot progresul avut in expansionurile trecute sa iti fie salvat sub forma de achievements / mounts / titles etc. aka "avutii". Am si specificat, singurul lucru care m-a tinut aici a fost timpul deja investit in farming (achievs / mounts etc...)
Daca e sa joc acelasi patch ca pe blizz si sa o iau de la zero de ce sa mai stau aici si sa nu ma duc blizz bugfree / lagfree?

"Mie mi se pare foarte bine sa o iei de la 0 ."
Normal ca ti se pare fain, ai 12d played pe main char si oricum vad ca nu mai joci de ceva timp -)

"Se da sansa si altor playeri sa aiba ce in prezent e imposibil pe realmul de MoP"
Ce e imposibil pe realmul de mop? Crezi ca daca o sa am pe legion ce am pe realmul de MoP o sa-mi influenteze gameplay-ul in vre-un fel? O sa dau mai tare? Nu boule, doar o sa imi ramana salvata munca deupusa sub forma de "avutii". Pentru "avutiile" alea am jucat mii de ore, eu si alte sute de playeri, e normal sa le avem in plus fata de gigel / un ***** ca tine care apare pe freakz in februarie sa joace demon hunter.

Sunt doar revoltat ca a gasit un mod ieftin de a face playerii sa doneze / munceasca pentru lucruri care au mai donat / muncit. (amandoua implica beneficii pt el, donatii = $$ / munca = ingame players multi, server populat etc.)

"plus alte avantaje pe care mi-e prea lene sa le enumar"
Daca esti putoare si ti-e lene si gura s-o deschizi stai dracu in banca ta.

Hai Pa


Mai prietene , sunt in communitatea asta dinaintea ta . daca ai mai mult timp in-game decat mine , se datoreaza faptului ca
Spoiler:
. Pe langa jucat , mai am am si alte activitati . Nu mai plange pentru ce ai strans , achievments , mounts etc . Daca maine se inchide serverul ramai oricum fara ele , deci nu te mai plange ca o domnisoara . Si mai usor cu flame-ul . Ce ai realizat tu in-game , indiferent ca ai fost si GM , nu ma incalzeste cu nimic .

but#pglist tu esti un fel de doua feluri . Mai usor cu bagarea in seama cu mine , nu ma intereseaza nimic din ce ai de spus . Daca esti fanul lui wings , faceti-va un grup , si ramaneti acolo .


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 21-01-2017, 20:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kirov, ce parere ai despre melodia celor de la parazitii?

Da-te-n Gatu Ma*tii


 
Staff message (Wipe):
 
+1 warn, flame si insulte subtile.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 21-01-2017, 20:16:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ denim sunt dezactivat odata si banat odata. ti-am mai spus : nu ma sperie nimeni cu banul. te rog sa incetezi cu amenintarile subtile

@ kirov : nu sunt fanul lui doar ca omul are dreptate si nu am cum sa il contrazic. pe tine pot sa te contrazic in fiecare secunda



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 21-01-2017, 20:19:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ hai sa nu facem flame degeaba daca nu stii sa vezi cine iti activeaza casuta. mersi!


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-01-2017, 20:28:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drama ON!
Dont warn, e pe cale de disparitie la pz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 108, 109, 110  Next    


The time now is 29-03-2024, 12:12:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x