User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [ 5.4.8 ]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message69231
Arrabu

[Slayer of Stupid]



Status: Offline
(since 25-02-2017 16:31)
Joined: 08 Jun 2016
Posts: 93, Topics: 7
Location: Database Error

Reputation: -69.3
Votes: 18

Post Posted: 14-07-2016, 23:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Arrabu
Varsta:21
Ora de culcare aprox` :Pot sta oricat
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Arms
TS ON?-a
Ilvl :545
Link Armory :https://armory.freakz.ro/character/genesis/arrabu
Profesii (Sa fie full) :Tailoring Engineering
De cat timp joci wow + /played :8 ani
Experienta cu clasa curenta :8 ani
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : Full run 10N/25N/10HC/25HC
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :Multi s-au mutat pe Official si eu am ramas singur.
De ce Equinox :Am vazut ca este foarte buna activitatea aici si lumea este foarte placuta ! si chiar as dorii sa particip acestui colectiv !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
matrxxx

[Old Deus]



Status: Offline
(since 01-05-2019 17:34)
Joined: 03 May 2013
Posts: 395, Topics: 44
Location: Equinox

Reputation: 602.5
Votes: 26

   
Post Posted: 14-07-2016, 23:14:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whistler

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2020 10:10)
Joined: 08 Jul 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 34.2
Votes: 3

 
Post Posted: 08-09-2016, 11:48:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Imhotep
Varsta: 31
Ora de culcare aprox` : Buna asta -
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid RESTO + Feral
TS ON?: Yeah
Ilvl : 493
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character/genesis/imhotep
Profesii (Sa fie full) : Alchemy + Herbalism
De cat timp joci wow + /played : 5 ani
Experienta cu clasa curenta : 5 ani
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : Full run 10N
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : -
De ce Equinox : Din cate-mi aduc aminte - si sper sa nu gresesc - am fost si inainte tot in EQX pe 4.3.4 cu alt char. La trecerea la MOP m-am lasat si acu am revenit ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 08-09-2016, 13:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

whistler wrote:
Nume In-Game : Imhotep
Varsta: 31
Ora de culcare aprox` : Buna asta -
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid RESTO + Feral
TS ON?: Yeah
Ilvl : 493
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character/genesis/imhotep
Profesii (Sa fie full) : Alchemy + Herbalism
De cat timp joci wow + /played : 5 ani
Experienta cu clasa curenta : 5 ani
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : Full run 10N
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : -
De ce Equinox : Din cate-mi aduc aminte - si sper sa nu gresesc - am fost si inainte tot in EQX pe 4.3.4 cu alt char. La trecerea la MOP m-am lasat si acu am revenit ...


Respins !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whistler

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2020 10:10)
Joined: 08 Jul 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 34.2
Votes: 3

 
Post Posted: 09-09-2016, 17:31:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

**** mea .. asta-i treaba ... Motiv pentru care nu sunt/suntem/vom fi in guild?? ? se da .. un motiv anume ? Sau e in functie de nivelul de revarsarea a lichidului rosu din partea aparatului genital feminin, în formã de canal cilindric, musculos și membranos, care face legãtura între vulvã și uter, al adminului care le citeste ? Adica Vagin!?

 
Staff message (Wipe):
 
+1 warn, limbaj & flame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krystynutzah

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2021 09:21)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 43, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 175.6
Votes: 7

Post Posted: 13-09-2016, 10:12:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

whistler wrote:
**** mea .. asta-i treaba ... Motiv pentru care nu sunt/suntem/vom fi in guild?? ? se da .. un motiv anume ? Sau e in functie de nivelul de revarsarea a lichidului rosu din partea aparatului genital feminin, în formã de canal cilindric, musculos și membranos, care face legãtura între vulvã și uter, al adminului care le citeste ? Adica Vagin!?



Esti ratat sau vrei ban pe forum? ai fost respins numai comenta aiurea


 
Staff message (Wipe):
 
Nu pune paie pe foc. Daca e ceva in neregula, fa report si atat, altfel poti fi si tu penalizat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladmen7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 12:49)
Joined: 10 Sep 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Bacau

Reputation: 94.4
Votes: 3

     
Post Posted: 31-12-2016, 02:12:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Hexadia
Varsta: 19
Ora de culcare aprox` : Uneori la 4 dimineata uneori la 10 seara ,depinde de ce fac pot sta oricat e nevoie !
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Warlock/Destruction , doar Destruction ma joc , mi se pare cel mai ok spec in acest patch
TS ON?: Yep
Ilvl : 479
Link Armory :https://armory.freakz.ro/character/genesis/hexadia
Profesii (Sa fie full) : Ambele full Tailoring/Enchanting
De cat timp joci wow + /played : Am jucat aproape 1 an jumatate pe 4.3.4 tot pe Freakz dupa aproximativ 7 luni pe oficial pe acelasi patch 5.4.8
Experienta cu clasa curenta : Cred ca stiu aproape tot ce este nevoie
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : Pe oficial majoritatea bosilor din raid finder
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : De cand am revenit pe Freakz , nu am avut guilda pana acum
De ce Equinox : O guilda populata mi-a recomandat un prieten ca sunteti oameni serios si va tineti de cuvant si poti face niste raid-uri frumusele pe aici si am zis sa dau o sansa sa aplic !
Multumesc foarte frumos ,o zi faina ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 03-01-2017, 17:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vladmen7 wrote:
Nume In-Game : Hexadia
Varsta: 19
Ora de culcare aprox` : Uneori la 4 dimineata uneori la 10 seara ,depinde de ce fac pot sta oricat e nevoie !
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Warlock/Destruction , doar Destruction ma joc , mi se pare cel mai ok spec in acest patch
TS ON?: Yep
Ilvl : 479
Link Armory :https://armory.freakz.ro/character/genesis/hexadia
Profesii (Sa fie full) : Ambele full Tailoring/Enchanting
De cat timp joci wow + /played : Am jucat aproape 1 an jumatate pe 4.3.4 tot pe Freakz dupa aproximativ 7 luni pe oficial pe acelasi patch 5.4.8
Experienta cu clasa curenta : Cred ca stiu aproape tot ce este nevoie
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : Pe oficial majoritatea bosilor din raid finder
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : De cand am revenit pe Freakz , nu am avut guilda pana acum
De ce Equinox : O guilda populata mi-a recomandat un prieten ca sunteti oameni serios si va tineti de cuvant si poti face niste raid-uri frumusele pe aici si am zis sa dau o sansa sa aplic !
Multumesc foarte frumos ,o zi faina ! -


Respins !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kozmo1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2020 16:27)
Joined: 28 Dec 2014
Posts: 53, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 6

     
Post Posted: 13-03-2017, 17:01:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Paladinom
Varsta: 16
Ora de culcare aprox` : 12-1-2
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Paladin Holy/prot
TS ON?: da
Ilvl : 580/555
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character/genesis/paladinom
Profesii (Sa fie full) : Tailoring/Enchanting
De cat timp joci wow + /played : 5 ani
Experienta cu clasa curenta : 5 ani
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : Freakz 4.3.4 full clear...Blizz MoP Soo content full hc clear
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : N-am avut timp sa joc si am primit kick.
De ce Equinox : Am auzit ca e un guild bun si vreau sa fac progress.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tken

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2019 13:16)
Joined: 21 Aug 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.1

 
Post Posted: 14-03-2017, 15:51:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat ! PM Tken cand intri in joc !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vexton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:07)
Joined: 01 Apr 2017
Posts: 29, Topics: 6
Location: United Kingdom

Reputation: 28.1
Votes: 3

 
Post Posted: 01-04-2017, 17:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Vexton
Varsta: 23
Ora de culcare aprox` : Inexistent
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Human Warlock
TS ON?: da
Ilvl : 541
Link Armory : https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/vexton
Profesii (Sa fie full) : Tailoring/Enchanting
De cat timp joci wow + /played : 4 luni, am jucat 1 2 ani pe WOLK freakz acum cativa ani.
Experienta cu clasa curenta : Always warlock
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : LFR SOO pana la Malkorok inclusiv, normal SOO pana la Sha of Pride
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Legion of Darkness, mai mult pvp decat pve.
De ce Equinox : Pentru ca e in top.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 02-04-2017, 20:34:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vexton wrote:
Nume In-Game : Vexton
Varsta: 23
Ora de culcare aprox` : Inexistent
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Human Warlock
TS ON?: da
Ilvl : 541
Link Armory : https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/vexton
Profesii (Sa fie full) : Tailoring/Enchanting
De cat timp joci wow + /played : 4 luni, am jucat 1 2 ani pe WOLK freakz acum cativa ani.
Experienta cu clasa curenta : Always warlock
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : LFR SOO pana la Malkorok inclusiv, normal SOO pana la Sha of Pride
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Legion of Darkness, mai mult pvp decat pve.
De ce Equinox : Pentru ca e in top.


Respins , low gear , posibil offchar.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woodlife

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2019 15:37)
Joined: 21 Dec 2014
Posts: 48, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 121.8
Votes: 16

 
Post Posted: 09-05-2017, 12:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :*** (Woodmistxlol, numele inițial, de când am fost în Reckless)
Varsta:25
Ora de culcare aprox` : Pânã la 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Survival + Beastmastery
TS ON?-Da
Ilvl :547
Link Armory :https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/*** / fãcând și pvp destul de des, e posibil sã vedeți armory uneori cu itemele de pvp
Profesii (Sa fie full) :Tailoring Engineering
De cat timp joci wow + /played :8 ani
Experienta cu clasa curenta :8 ani
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : pe 4.3 Full run 10N/25N/10HC/25HC / pe 5.4.8 10n/10hc/25n/25hc Mogushan Vaults, 10n/10hc/25n 4/4 și 25hc 3/4 Terrace of Endless Spring, full run 10n/10hc/25n Heart of Fear și 25hc parțial, pauzã THOT, Siege of Orgrimar raidfinder, flex, normal pânã la Nazgrim, inclusiv. M-am întors sã fac pve de o sãptãmânã, dar va fi o chestiune constantã de acum încolo.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :Reckless. S-a destrãmat. Era una dintre cele mai bune de la hoardã. O perioadã m-am lãsat de pve, la începutul Throne of Thunder, datoritã programului de muncã, dar între timp situația s-a schimbat, am mult mai mult timp liber.
De ce Equinox :Din câte am înțeles, guilda are un colectiv ce dorește sã progreseze, cu o comunitate care cere respect și disciplinã, ce pune bazã pe un numãr de player capabili. Doresc sã mã alãtur unui astfel de colectiv, care sã ofere raiduri în mod constant, cu un program bine delimitat, la un nivel ridicat!









0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 09-05-2017, 19:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Woodlife wrote:
Nume In-Game :*** (Woodmistxlol, numele inițial, de când am fost în Reckless)
Varsta:25
Ora de culcare aprox` : Pânã la 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Survival + Beastmastery
TS ON?-Da
Ilvl :547
Link Armory :https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/*** / fãcând și pvp destul de des, e posibil sã vedeți armory uneori cu itemele de pvp
Profesii (Sa fie full) :Tailoring Engineering
De cat timp joci wow + /played :8 ani
Experienta cu clasa curenta :8 ani
Ce progres ai avut pe 4.3.4 / 5.4.8 pe Freakz sau Blizz` ? : pe 4.3 Full run 10N/25N/10HC/25HC / pe 5.4.8 10n/10hc/25n/25hc Mogushan Vaults, 10n/10hc/25n 4/4 și 25hc 3/4 Terrace of Endless Spring, full run 10n/10hc/25n Heart of Fear și 25hc parțial, pauzã THOT, Siege of Orgrimar raidfinder, flex, normal pânã la Nazgrim, inclusiv. M-am întors sã fac pve de o sãptãmânã, dar va fi o chestiune constantã de acum încolo.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :Reckless. S-a destrãmat. Era una dintre cele mai bune de la hoardã. O perioadã m-am lãsat de pve, la începutul Throne of Thunder, datoritã programului de muncã, dar între timp situația s-a schimbat, am mult mai mult timp liber.
De ce Equinox :Din câte am înțeles, guilda are un colectiv ce dorește sã progreseze, cu o comunitate care cere respect și disciplinã, ce pune bazã pe un numãr de player capabili. Doresc sã mã alãtur unui astfel de colectiv, care sã ofere raiduri în mod constant, cu un program bine delimitat, la un nivel ridicat!










Acceptat pentru teste, /w Hopss , Hububu, venomspulse



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32    


The time now is 19-04-2024, 17:31:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x