User
Pass
2FA
 
 

Recuperare helper ... probema

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Admin request
Author Message823
^_^ChOwDeR^_^

[Pyssu]



Status: Offline
(since 01-08-2019 19:56)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 48, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 1

       
Post Posted: 25-05-2017, 22:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick : ^_^ChOwDeR^_^
2. Ore jucate (linkul cu gametracker) : https://www.gametracker.com/server_info/93.119.24.201:27015/top_players/?
query=%5E_%5EChowDeR%5E_%5E
3. De cat timp joci pe server : De aproximativ un sfert de an.
4. Varsta : 16 ani.
5. De ce vrei sa fii helper? : In primul rand vreau sa devin helper pentru a ridica nivelul serverului de punctualitate si de respectarea intre playeri-admini aceasta este putin cam o problema deteriorata pentru server in unele actiuni pe server unii player ridica tonul la admini sau chiar nu respecta ordinul lor nu o spun ca pe o porunca dar de exemplu sa nu mai faca block/sa nu mai stea afk daca nu stau la spectator si mai altele.In al doilea rand as vrea sa fac parte din aceasta comunitate indragita de mine foarte mult a fii helper ma cam defineste deseori cand playeri de pe server sunt nelamuriti incerc sa ii ajut si deseori reusesc cu desavarsire,imi place foarte mult acesta meserie sa spun asa si de mult asteptam un momentan ca asta.Activitate o am mare dar am avut o problema cu calculatorul dar am revenit si totul este cum se cade si cum ar trebui sa fie.
6. Puncte de fidelitate : Dobandesc 1 punct de fidelitate.
link: https://forum.wow-freakz.com/view-post-5441086.html
7. Detii Golmember (VIP) ? : Partial , nu.
8. Accepti regulamentul zmx.freakz.ro ? : Da il accept este un regulament bine scris si gandit as vrea sa le multumesc lui inlovee si lui k1nG pentru scrierea sa sau celor care au anticipat la crearea acestuia,este un regulament foarte bun si cum ar trebui sa fie si regulile sunt clare si sunt de parere ca toti ar trebui sa-l iubeasca si sa-l respecte.
Am luat flood , 2 luni nu am putut accesa internetul si acum am revenit si sper ca ma veti intelege , majoritatea adminilor m-au cunoscut si au incredere in mine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xflay2014

[The Law of Life]



Status: Offline
(since 03-04-2020 12:20)
Joined: 23 Jul 2014
Posts: 1066, Topics: 76
Location: Bucharest

Reputation: 350.1
Votes: 8

Post Posted: 26-05-2017, 08:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deși stai cam prost cu activitatea, nu ai fost un player problema.. Cel puțin cat timp eram eu online.. De la mine ai un PRO, acum fugi și baga activitate -





Cãsuța Vocalã - JuDeCaToRuL
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aLexaNdru_-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2017 23:50)
Joined: 06 Mar 2017
Posts: 118, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 6.9
Votes: 1

Post Posted: 26-05-2017, 12:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO . baiat fain , pacat de fata -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexcr

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2020 17:09)
Joined: 13 Jun 2016
Posts: 631, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 12.2
Votes: 13

 
Post Posted: 26-05-2017, 13:07:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai mai spus ca te tii si inainte si nu am vazut asta,sper ca pe viitor sa nu mai fie probleme de genul altfel nu prea iti mai dau sanse la grad in orice caz PRO,sa fi activ si mai usor cu "romanele" tale fi direct si la obiect ca iti cunosc mentalitatea.

ZMX.FREAKZ.RO
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brutii
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-08-2017 16:28)
Joined: 30 Apr 2017
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -56.2
Votes: 3

Post Posted: 26-05-2017, 13:55:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum a zis si Alex, mai lasa romanele. Punctualitatea inseamna mereu simplitate.
Incearca sa nu mai fii asa impulsiv, PRO.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 26-05-2017, 15:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o lua ca pe o insulta sau jignire, eu incerc sa iti spun asta pentru ca poate vei avea nevoie. Cum au mai spus si ceilalti admini, incearca sa renunti in a te mai complica sa creezi un ditai comentariu argumentativ, folosind niste termeni "fistichii" a caror semantica nu o cunosti. Iti spun si eu asta pentru ca nu da bine. Nu intelege gresit, e un lucru bun ca vrei sa te afisezi cat mai rafinat si cultivat, dar nimeni nu cunoaste toate cuvintele propriei sale limbi, iar pentru asta exista dexul si totodata trebuie sa te uiti cel putin inca o data pe ceea ce scrii.

^_^ChOwDeR^_^ wrote:
7. Detii Golmember (VIP) ? : Partial , nu.
(nu suna logic "partial, nu")
^_^ChOwDeR^_^ wrote:
6. Puncte de fidelitate : Dobandesc 1 punct de fidelitate.
-
Spoiler:

^_^ChOwDeR^_^ wrote:
aceasta este putin cam o problema deteriorata pentru server
- aici suna foarte aiurea exprimarea
^_^ChOwDeR^_^ wrote:
in unele actiuni pe server unii player ridica tonul la admini sau chiar nu respecta ordinul lor
- tot aiurea suna

Ca o concluzie, incearca sa fii cat mai natural, nu te complica, aici suntem pe un joc si in plus stiu ce poti, dar sper ca de data asta sa nu te mai lasi prea curand si vreau sa fii cat poti tu de activ pe server zi de zi.

Acceptat, pm cu nick si pass lui Inlovee.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 26 May 2017 13:17



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Admin request  


The time now is 20-04-2024, 03:41:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x