User
Pass
2FA
 
 

Balans PvP
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message48733
NoNameGlad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2019 18:02)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 357, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 201.2
Votes: 25

 
Post Posted: 13-10-2016, 18:40:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evydence wrote:
Iti dai seama ca ce ai spus tu mai sus nu o sa fie niciodata nu?

Faza cu spammer nici nu cred ca exista un player care stie sa joace pvp si spameaza heal, poti spama, dar plangi dupa mana, iar faza cu 1v1 pvp adevarat, pls, PvP adevarat e la 3v3, nu 2v2, nu 1v1, pana si in BG-uri e mai mult PvP decat in 2v2 (ma refer pe blizz, ca aici stai 2 ore sa faci un alterac cu playeri "pro"), la 2v2 te joci un singur combo care vezi ca da mai tare pe sv, sau reroll in orice clasa devine "OP" si aia e, asta nu e PvP, si nu e mereu vina ca nu se fac fixuri, doar se fac zilnic, dar lumea stie sa se planga mereu de orice, ca iti da X one shoot, ca Y nu mai moare, dar vorbiti toti in nestiinta de cauza, 1 din 10 playeri pvp de pe freakz stiu cum a fost pvp pe blizz, si stiu cum mergeau acolo clasele, nu zic ca avem cel mai perfect sv de PvP, pentru ca noi ne bazam pe PvE, dar zic eu ca e decent PvP pe server, problema este ca multi se joaca 2v2 ca na, e greu sa faci teams de 3v3, normal ca voi o incepeti cu blamatu, ca 2v2 e shitty mode, nu ai sa vezi pe blizz ca se lauda cnv ca are 2900 rate la 2v2, ala e un mod de oameni puturosi care nu stiu decat sa joace un singur combo, normal ca nu e balans, nici la momentu actual pe blizz nu e balans la 2v2, ca exista combo-uri de kkt gen monk ww + disc sau war + mw care pur si simplu nu ai ce sa le faci, tot 3v3 ramane baza, ca acolo nu prea conteaza ce combo folosesti (nu asa de mult ca la 2v2), acolo si daca vezi un combo bun tot ai sanse sa ii bati daca unu dintre ei face miss play sau ii dai burn la burst si imbratisezi pilaru.


Incercati si voi sa mai lasati 2v2 ala si sa incercati 3v3, va asigur eu ca e mult mai funny si balansat decat 2v2.


Wall of text degeaba. Am impartit in ce era mai important adica prima si a 3-a propozitie.

but#pglist wrote:
^ voi vorbiti ca se face pvp la 3v3 iar eu spun ca pvp se face la 15 v 15 ( bg style ) - iar legat de cei care se plang : daca esti bun cu adevarat te descurci in orice situatie in fata oricarei clase ( defensiva sau ofensiva )


Tu ar trebui sa fii spanzurat de limba, nu ai legatura cu jocul.

Sa imi dau si eu cu parerea:

- Freakz - PvE server.
- PvP = aceiasi 10-15 oameni (am fost generos) - restul sunt de umplutura.

Daca nu s-a schimbat nimic (in bine) in ultimii 3 ani, nu stiu de ce va mai chinuiti, o sa fie mereu la fel.
Pentru cei care se plang de clase unbalanced, va invit pe Legion. Ce e acum pe MoP e LUX.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frid@y

[shamaniancutotemqtro]



Status: Offline
(since 13-06-2020 22:18)
Joined: 02 Jul 2012
Posts: 2161, Topics: 322
Location: Buzau Totem

Reputation: 22.6
Votes: 125

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-09-2017, 12:23:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Pentru cei care se plang de clase unbalanced, va invit pe Legion. Ce e acum pe MoP e LUX.

Unul dintre motivele pentru care am revenit pe MoP.



Music





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13    


The time now is 19-04-2024, 11:39:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x