User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie (abuz de helper + leader) - Costi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1134
Sanders

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 20:10)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 25-09-2017, 21:25:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in joc: Sanders
Numele persoanei reclamate: Costi
Descrierea incidentului: Membrii mei au primit in timpul warului kick pe motiv getdrugs, vreau dovezile, pozele, filmulete in care sa-i pot vedea pe ei ca dau getdrugs. Kick-urile pot fii usor vazute in loguri, nu merita upload-ul pozelor in care ei au luat kick.
Dovada/poze:-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HeRoInE

[The Real Slim Shady]



Status: Offline
(since 24-01-2019 19:53)
Joined: 18 Aug 2011
Posts: 8913, Topics: 678
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 803.2
Votes: 297

Post Posted: 25-09-2017, 21:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara dovezi,reclamatia este egala cu 0 + parca am discutat ceva legat de reclamatiile intre membrii staff


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sanders

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 20:10)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 25-09-2017, 21:41:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HeRoInE wrote:
Fara dovezi,reclamatia este egala cu 0 + parca am discutat ceva legat de reclamatiile intre membrii staff


Logurile sunt dovezile, repet, controlati logurile, oricum, admini au fost destui martori, inclusiv tu. Am facut reclamatia ca sa astept dovezile lui Costi pentru kick-uri. Daca ai vorbit despre reclamatii intre membrii staff cu mine, te rog vorbeste si cu Costi, reclamatia ramane activa.

Alte informatii - Vreau un rãspuns doar de la Ice, nimeni altcineva sa nu inchida topicul inafara de Ice, respect doar raspunsul lui momentan.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BuLLeT' #

[knubi//]



Status: Offline
(since 14-08-2019 16:18)
Joined: 14 Dec 2011
Posts: 1431, Topics: 102
Location: root

Reputation: 397.7
Votes: 48

   
Post Posted: 25-09-2017, 22:50:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Usor pisi, calmeaza-te ca nu e numa ice owner aici. Intr-adevar, daca n-ar fii fost vorba de dovezile alea ati zbura amandoi, putin imi pasa cat de mult va respectati voi.
Sunteti ca niste copii d-aia de 14' ani, care n-au ce face si intra pe samp si se crizeaza si dupa plang.

@ice vreau sa postezi o poza din log sau ceva cu kick-urile lu costi sa stiu pe cine ard.

# nu luati postu meu ca pe o "atitudine agresiva" la adresa voastra. Cine ma stie , stie ca nu-mi plac magariile.
atata timp cat sunteti helperi respectati regulile la sange.

pup



@Cheloo Sa:Mp !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Costi

[Freakazoid]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2125, Topics: 125
Location: Bucuresti

Reputation: 203.2
Votes: 42

     
Post Posted: 25-09-2017, 22:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat kick la playeri care isi faceau heal cand cand erau inamicii in zona. A dat si un admin kick la acelasi war.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ice_samp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2020 23:15)
Joined: 24 Mar 2015
Posts: 219, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 91.6
Votes: 8

   
Post Posted: 25-09-2017, 23:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
» Regulament war-uri

War-urile au loc de luni până vineri în intervalul orar 19:00 - 22:00.
În timpul war-urilor mafioții au obligația de a-și respecta atât colegii cât și adversarii.
Este interzis să vă acuzați adversarii de cheat-uri, se poate folosi comanda /report pentru a raporta un cheater. Acuzele de cheats in timpul war-urilor se sanctioneaza cu FW.
Remărcile precum: "slab", "m4 noob", "e clar cu tine", "praf", etc, sunt sancționate cu Avertisment Verbal sau Faction Warn in funcție de gravitate. Dacă doriți respect trebuie să oferiți respect la


@Costi de cand un helper supravegheaza war-ul si face dupa capul lui ? Cred ca stiti si voi datoria helperilor. 1/3 ( la 3/3 sti ce se intampla)
@Sanders ma voi uita in log-uri si pt kick-uri dar si daca tu si membrii tai a-ti folosit drugs va dau direct warn la toti.

T.C

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ice_samp, 25 September 2017 21:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-04-2024, 21:54:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x