User
Pass
2FA
 
 

Discutii Tournament
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message46007
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2017, 18:54:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai grija la limbaj si nu ma face sa repet ca cel care nu intelege esti tu, daca te crezi mai inteligent decat toti, e strict problema ta.
Inca odata iti explic, mape aim maps sunt o gramada, nu doar aia asa ca termina si informeaza-te, next time cand mai faci pe cineva "greu de cap" o iau ca pe o jignire si warn direct fie ca sunt eu sau altcineva, nu esti in masura sa judeci pe nimeni pentru ca tu ca persoana nu accepti ce-ti spune lumea. Sau ai vrut sa pun numele la topic "aim_map_dd2, aim_map_redline, aim_map etc." ca sa-ti fac pe plac tie, sa intelegi? De la mine nu o sa vezi asta niciodata, explic o data sau de doua ori, daca nu-ti convine esti liber sa nu participi. Seara faina.

@ Avioane ai cuvantul.


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 08-11-2017, 19:05:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omule ce nu intelegi, ca din cauza ta deviaza subiectu.
Melcu m-a intrebat daca particip, am zis da si ce harta, aim_map only, am intrebat exact ce harta, a zis ca aia de am jucat primele meciuri si ca are armura. Si discutia a fost ca jocul o sa se fie DOAR pe mapa respectiva.
Vina in totalitate este a ta pentru ca ai pus altceva pe langa, nu ai anuntat si nu ai verificat harta respectiva sa corespunda.

Si il rog pe melc sa-ti zica ca l-am anuntat dinainte ca voi veni pe forum cu problema asta, dinainte sa intre ala la 1v1, asa ca scuteste-ma cu ideea ca am pierdut sau balarii.
Discutia am deschis FIX pe felul in care s-a organizat, daca ai fi citit corect si nu o luai ca pe o jignire sau alta nebunie. Vi se urca rau la cap moderatoru si se vede.

Tot ce am discutat a fost cu organizatoru, melcu, iar tu ai intervenit in organizare cumva si ai stricat tot !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2017, 19:10:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe mine nu ma intreseaza ce ai vorbit tu si cu cine, aim_map only sunt mape aim, deci nu exista una sigura.
Mapa am postat-o dinainte sa inceapa competitia, de anuntat am facut-o pe SNAIL, ai fi putut refuza sa joci pentru ca te-ai inscris pentru mapa aim_map, nu ai facut-o ai jucat si redline, acum ca ai pierdut nu-ti convine?
Nu-ti merge cu mine asa ca termina, crezi ca ma impresionezi daca faci atata "tam-tam"? Afla ca nu, am adaugat o a 2-a mapa sa fie la alegere in functie de preferinta fiecaruia, daca unu vrea mapa x si unu y se face o runda de lame si ramane cine castiga. Asa a si fost, inca mai ai ceva de obiectat? Nu te crede mai inteligent decat restu, pentru ca nu esti, vrei sa pari si este partea a 2-a.

P.S.
Faydwer wrote:
Vi se urca rau la cap moderatoru si se vede.

Doar in cazu' celor care se cred prea inteligenti si cred ca-si permit tot. Cauta post de al meu in care m-am luat de cineva sau zis ceva fara un motiv concret. Suferi? Poti linistit, dar nu nu mine ca nu "inghit" chestii de genu'.
P.S 2
Faydwer wrote:
Nuu ai verificat harta respectiva sa corespunda.

Corespunde, si pro playerii joaca pe ea, eu zic sa te informezi, daca nu scrie aim_map_redline, si doar aim_redline, nu inseamna ca nu corespunde.
Zi si mie ce am inteles eu din "greu de cap" de nu ar trebuii sa ma simt ofensat cand clar te-ai referit la mine si ai zis sa nu inteleg, vrei definitie?
Code:
greu de cap expr. slab dotat intelectual; prost, nerod; care înțelege greu un lucru.

Hmm, warn ar fi pe merit, insa te-am anuntat la limbaj prima data.


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.




Last edited by fraNNN on 08-11-2017, 19:33:30; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
leonad3s

[MAD SNAIL]



Status: Offline
(since 02-03-2024 20:21)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 1553, Topics: 79
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 1550.6
Votes: 145

        https://www.origin.com/irl/en-us/profile/achievements 
Post Posted: 08-11-2017, 19:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am indus putin in eroare cu titlul aim_map multi s-au gandit la harta originala care a fost jucata si in prima editie aim_map..
De asta din cauza ca nu am anuntat la final vedeti ca se poate juca si aim_redline la alegere intre aim_map_dd2 si aim_map_redline, s-a creat putina confuzie.
My bad ca nu am anuntat la final updateul facut si unii nu au avut habar despre asta. Daca anuntam sau daca participantii se uitau din nou peste contest desi nu prea aveau de ce ar fi vazut updateul..
Anyway eu am organizat tournamentul, my fault ca nu am anuntat. So chillax, pe viitor o sa fiu mai atent sa anunt fiecare update care este facut.

Have funn la urmatoarele tournamente!



Tournaments CS GO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 08-11-2017, 19:37:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leonad3s wrote:
Am indus putin in eroare cu titlul aim_map multi s-au gandit la harta originala care a fost jucata si in prima editie aim_map..
De asta din cauza ca nu am anuntat la final vedeti ca se poate juca si aim_redline la alegere intre aim_map_dd2 si aim_map_redline, s-a creat putina confuzie.
My bad ca nu am anuntat la final updateul facut si unii nu au avut habar despre asta. Daca anuntam sau daca participantii se uitau din nou peste contest desi nu prea aveau de ce ar fi vazut updateul..
Anyway eu am organizat tournamentul, my fault ca nu am anuntat. So chillax, pe viitor o sa fiu mai atent sa anunt fiecare update care este facut.

Have funn la urmatoarele tournamente!


Ia lectii de la baiatu asta "moderatorule", un raspuns bun si pe subiect, nu cu basinile tale cum ca am pierdut si vin sa sufar.
Code:
Pe mine nu ma intreseaza ce ai vorbit tu si cu cine

Hai nu mai spune, nu te intereseaza ca am vorbit cu organizatorul ? Atunci el de ce mai este acolo, nu sa ma lamureasca si sa ma puna la curent ?
El stie ce am vorbit inainte de meci si de acolo toti nervii, asa ca invata sa organizezi si nu te mai baga peste leonad3s daca il lasi sa faca.
Code:
aim_map only

Nu ai specificat NICAIERI ca vor fi doar aim maps, s-a specificat aim_map_dd2 in postul respectiv ca fiind SINGURA MAPA DISPONIBILA.

Cat vrei sa-ti mai arat ca nu stii ce vorbesti si mai presus nici macar ce concurs s-a organizat ?

Ti-am zis, leonad3s a facut totul bine pana ai intervenit tu, de acolo tot balamucul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2017, 19:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai fi vrut sa-mi recunosc o vina care nu o am pentru ca nu ti-ai cascat ochii mai bine? - Baga mare in continuare la aberatiile tale, ca o sa vorbesti singur , evident nu am la cine sa explic.

Hai ca mai amuzat. - Ti-am zis si ma repet, nu ma impresionezi daca incerci sa pari interesant, persoane care se cred mai inteligente decat restu' e plina lumea, insa cei care se lasa la astfel de persoane o sa aiba doar de pierdut.
Vorba aia, "cel destept cedeaza primul" , nu ma lungesc, sa ai o zi minunatat. -

P.S. Nu stiu ce ai tu cu moderatorii, dar cu mine nu-ti merge. Atata am avut de zis.


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 08-11-2017, 19:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovada ca ai ramas fara argumente valide !
Nu aveam la ce sa casc ochii, am citit tot inainte, m-am inscris, normal totul era stabilit o data ce topicul a fost creat, dar faptu ca s-a schimbat si eu am fost anuntat pe server fara nici un post pe forum a fost un rahat total.

Un lucru ce nu inteleg, de unde tot scoti treaba cum ca as dori sa par interesat sau mai inteligent decat restu ?
Mi-am spus punctu de vedere, tu ai venit cu o jignire si niste aberatii mai mari ca tine in loc sa lamurim cu adevarat problema initiala, organizarea stricata de tine.

^AvioanE^ te astept cu o decizie, ca baiatu tau nu intelege de vorba buna, copii la moderare si totu e un haos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2017, 20:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faydwer wrote:
Dovada ca ai ramas fara argumente valide !
Nu aveam la ce sa casc ochii, am citit tot inainte, m-am inscris, normal totul era stabilit o data ce topicul a fost creat, dar faptu ca s-a schimbat si eu am fost anuntat pe server fara nici un post pe forum a fost un rahat total.

Un lucru ce nu inteleg, de unde tot scoti treaba cum ca as dori sa par interesat sau mai inteligent decat restu ?
Mi-am spus punctu de vedere, tu ai venit cu o jignire si niste aberatii mai mari ca tine in loc sa lamurim cu adevarat problema initiala, organizarea stricata de tine.

^AvioanE^ te astept cu o decizie, ca baiatu tau nu intelege de vorba buna, copii la moderare si totu e un haos.

Stai cuminte boss, nu mai zic nimic pentru ca nu am cu cine nu ca nu am argumente valide pentru ca tu nu intelegi, crezi ca-s un copil ca tine sa caut scandal oriunde postez?
Gandeste inainte sa actionezi. -
P.S. Ce sa lamurim ma cand tu nu intelegi ce iti explic? Noi nu lamurim pana nu recunosc ca tu ai dreptate, ceea ce nu mi se pare normal.
Oricine poate vedea asta, infara de tine ca mereu iti sustii punctu' tau de vedere care nu-si are sensul, nu esti informat prea bine si te crezi mai inteligent decat restu' asteptand sa-ti dau dreptate, ceea ce nu o sa vezi de la mine.


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 08-11-2017, 21:10:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am foarte mare dreptate ! Citeste tot si o sa vezi ca am ! Nu ai argumente !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2017, 21:13:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faydwer wrote:
Am foarte mare dreptate ! Citeste tot si o sa vezi ca am ! Nu ai argumente !

Tu nu cauti decat scandal cand defapt esti pe langa subiect, oricat ai incerca sa inveti un caine sa vorbeasca nu ai cum. Nu ai decat sa-ti sustii ideea, din momentul asta nu mai am ce sa vorbesc cu o persoana care habar nu are ce inseamna aim maps dar continua sa se creada mai inteligenta decat toti. HF.


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 08-11-2017, 21:20:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am fost pe langa subiect chiar deloc.

Te rog sa-mi permiti a fi inteligent in momentul asta:
♦ aim maps = harti de aim, mai multe
♦ aim_map = numele unei harti, harta in sine se numeste asa
♦ titlul topicului > aim_map => numele hartii jucate
♦ postul topicului > aim_map => numele hartii jucate ( singura mentionata ) => asta https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126701874

Rezumat, ce zici tu nu s-a mentionat nicaieri, doar in capul tau ai crezut ca merge. Pentru mine conteaza organizarea corecta, cum ar fi fost sa joc de_mirage cand in titlu ar fi scris de_nuke only ?
Mai simplificat de atat crede-ma, nu am cum sa fac pentru tine.

Imi vreau sfanta reputatie asap, nu pot fara, omg omg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2017, 21:30:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ai citit tot sau doar ce ai vrut ai citit? Pentru ca deja o dai in penibil chiar si snail ti-a explicat ca se referea la mape de aim, dar vad ca tu o dai in continuare cu singura mapa. Ma scuzi ca nu mi-am permis si ca nu am insirat toate mapele in numele topic-ului ca sa vezi si tu ce se joaca. Nu stiam ca nu stii sa deschizi si topic-ul. -

Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 09-11-2017, 03:06:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fraNNN wrote:
Pentru ca deja o dai in penibil chiar si snail ti-a explicat ca se referea la mape de aim, dar vad ca tu o dai in continuare cu singura mapa.

Chiar el a zis ca e o singura mapa, mi-a si aratat aim_map_dd2 inainte, wtf ??? -
Dude, tu vorbesti la misto cu mine aici sau chiar nu intelegi absolut nimic din ce explic ?

aim_ , de_ , cs_ inseamna tipul mapei, ce urmeaza dupa este numele, titlul a avut exact tipul si numele mapei, asta insemnand o singura mapa cum scria si in postul initial.
Pe bune, tu ori incerci speriat sa te scoti din rahat, ori ai o problema ca ti-am atras atentia si te ataci aiurea, altfel nu imi pot explica ca nu poti intelege doua lucruri simple.
Prea mult incerc sa-ti explic ce dracu ai gresit, dar tu imi zici in continuare ca nu am citit topicul, de ce l-ar mai citi cineva inca o data dupa ce totul a fost stabilit, s-a dat drumu la concurs si nimeni nu a facut un post referitor la schimbari ?????????

Topicul original a fost modificat la cateva ore dupa ce m-am inscris, deci nu ai scuze, nici o scuza !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-11-2017, 15:13:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel care nu intelege esti tu, insa nu are rost sa continui pentru ca m-am plictisit. Bafta pe viitor la altele. -

Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 10-11-2017, 22:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clar eu sunt ala de nu intelege
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Next    


The time now is 18-04-2024, 22:26:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x