User
Pass
2FA
 
 

Warcraft zaista nema kraj!!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1961
Creetical

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2017 23:28)
Joined: 11 Dec 2017
Posts: 3, Topics: 2
Location: Serbia

Reputation: 1.1

Post Posted: 11-12-2017, 17:09:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kao dugogodi¹nji igraè i èitalac epske fantastike univerzuma World Of Warcraft-a, odluèio sam da kreiram Youtube kanal koji æe biti iskljuèivo posveæen World Of Warcraft-u. Moj cilj jeste da sa svima koji su zainteresovani podelim istorijske prièe koje nosi Warcraft univerzum, kao i gameplay same igrice, novosti na njenom polju, promene, vesti itd. Pogotovo ¹to je u pitanju igrica starosti 13 - godina i jo¹ uvek je na vrhu MMORPG ¾anra sa preko 10 Miliona aktivnih Subscribed-a.
Za poèetak imam par video kreacija za ljude koji su novi u svetu Warcraft-a i redovno æu raditi update-te . Da bih bio malo precizniji, ono ¹to æu ja na svom kanalu zapravo raditi jeste prikazivanje gameplay-a PvE-a, PvP-a (Retail je u pitanju), vodiæu diskusije sa vama i prièati o moguænostima same igrice, verujem da æete saznati mnogo toga novog, imam u planu da govorim o lore-u Warcraft-a , potom o novostima koje Blizzard planira da uradi u Warcraft-u, naravno veæ je najavljena nova ekspanzija, ja se nadam da æu tokom sledeæe godine dobiti beta key kada bude krenulo deljenje naravno, i svakako planiram da to podelim sa svima vama, dodao sam skoro video kreaciju poslednjeg raida u Legion ekspanziji u pitanju je Antorus the Burning Throne .

©ta me je navelo na kreiranje ovog kanala? Pa pre svega igram World Of Warcraft punih 12 godina, u poèetku me je samo igranje zanimalo, a malo kasnije sam sve vi¹e otkrivao da je zapravo to jedna neisprièana prièa i onda sam krenuo da èitam o tome, kasnije sam odluèio da kreiram kanal na na¹em jeziku ( kada ka¾em na¹em, mislim na Staru Yugoslaviju, ja to tako po¹tujem) nisam ¾eleo da zapoènem na engleskom jer smatram da je previ¹e Youtube-ra veæ to zapoèelo, pa mislim da je ipak lep¹e to èuti na na¹em maternjem jeziku, jer mi nije bio cilj zapravo popularnost kanala, svakako bih imao vi¹e uspeha na engleskom.
Kanal je kreiran pre par nedelja, èisto da se zna jer nisam ¾eleo da ga pustim u opticaj bez ne kreiranih nekoliko video kreacija, èisto da ima ¹ta da se vidi i da ljudi vide da je ovo onako jedan ozbiljan rad ako smem da ka¾em - .



Voleo bih da pogledate moj kanal, iska¾ete svoje neko mi¹ljenje, i da vi¹e mi prijaju kritike nego pohvale, jer æe me kritike unapreðivati. Kako budete gledali video edicije koje sam postavio uviðaæete napredak na svakoj od njih, svakako radim na unapreðivanju kreiranja videa i vremenom æu biti sve bolji. Toliko od mene. - - -


Direktan Link. U¾ivajte.

https://www.youtube.com/channel/UCj2GquxQcdCUY8WLX_1uETA?view_as=subscriber

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Heinekenjaj

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2019 23:23)
Joined: 09 Dec 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Bosnia and Herzegovina

Reputation: 4

Post Posted: 15-01-2018, 23:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ako volite rick and morty i imate twiter zapratite ovog lika tek je poceo
http://twitter.com/ricknmortypics

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-04-2024, 12:48:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x