User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message25383
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 15-05-2018, 03:26:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai89Sakalu wrote:
Fritty wrote:

In primul rand toata lumea este tratata cu inferioritate, toti cei care aveti grade acum (absolut toti) va aflati intr-o competie a gradelor cu altcineva chiar daca va dati sau nu seama, chiar daca o recunoasteti sau nu exista cineva acolo peste care va doriti sa fiti.

In al doilea rand, repet ca nu am jignit pe nimeni a fost doar o afirmatie si nici n-am sa jignesc pe nimeni vreodata. Sa jignesti pe cineva reprezinta o dovada clara de creativitate vi inteligenta, eu personal prefer sa-l fac sa se simta inferior din cele mai multe puncta de vedere este si mai amuzant si dai dovada de inteligenta. (uita-te la modul in care dezbat eu comentariile oricui spre exemplu... Reiau sistematie fiecare cuvant care l-a spus cealalta persoana si intorc impotriva tuturor sub o forma mai frumoasa, formala)

In al treilea rand, de ce crezi ca mi-as pierde timpul cu gasirea unei alte comunitati de oameni cu care sa am ceva de impartit? (asta am dedus din ceea ce ai continuat sa scri) Din moment ce eu am fost implicat in aceasta comunitate si prefer sa-mi pierd timpul aici.

Aici cu regret te anunt ca in fiecare comentariu care-l am trebuie sa "ating" pe cineva si intr-un mod direct "Nu scrierea si inteligenta face omu" . Daca vrei sa fi om, asta inseamna sa ai un caracter bine pus la punct." Din acest citat eu in termeni romanesti pot traduce ca inteligenta nu conteaa deci haideti sa fim ultimii prosti deoarece este okay atata timp cat avem un "caracter" adica macar sa tacem din gura daca tot am ajunge sa fim prosti. Fratele tau te dcontrazice aici prin faptul ca modul in care scri, modul in care alegi sa te exprimi si inteligenta pe care doresti sa o expui oricarui tip de "public" denota exact mudul de om care doresti si care ar trebui sa fi. "Sa ai un carater bine pus la punct" -)))) (Aici te "ating") Spune-mi si mie ce caracter extraordinar ai avut tu cand mi-ai bagat mie -800+ reputatie pentru un comentariu care-l dadusem impotriva unuia mai mare in grad de pe acest server (nu mai stiu exact cine) La genul asta de caracter te referi? -) Aaa... Sa nu-ti faci filme aiurea ca dorm lafel de bine - (am urmariu piata acestui forum, crezi ca eu nu pot sa dau 10/15 euro pentru 20k reputatie si sa te bag pe 0? Dar ce as avea de castigat din asta? - )
Vreti sa va arat si ca pot sa bag putina panica in voi? BBAAA!!! Mihaita? Nicoloaie Nu credeti ca este putin ciudat ca deodata am inceput sa postez? Va zice fratele vostru ce s-a intamplat, am fost pus de ala care are sau avea la poza de avatar o imagine cu un cap de zombie ceva... (i-am uitat numele, asta e...) Omul mi-a zis ca-mi da ceva vip la el pe server daca va fac putin de ras si eu am zis ca-i combinatie si m-am bagat... (Sa-mi spuneti cum dormiti in momentul in care va gantiti la asta -, Mihaita, te astept cu nemuritoarea ta replica dupa ce citesti 4 randuri ca de la al 5-lea transpiri si renunti "Nu mai posta pentru +1 - )



Ca sa sti un singur lucru, nu transpir cu absolut nimic, intr-un al doilea punct nu ai cu ce sa bagi panica sub nici un fel. Nu ai aceasta ocazie si oportunitate de a baga panica. Pentru cele -800 rep, ai picat in pasa proasta " achivment realizat pana la capat " ... asa cum ai fost tu, era cat pe ce sa devina si altu pe urmele tale dintr-un motiv asemanator. Rest tot ce vezi cu reputatie si asa mai departe pentru mine sunt doar achivmenturile realizate.


Cu mesajul asta m-am convins de tine, decat sa port o conversatie cu tine mai bine trag o basina... ar reprezenta un lucru mai benefic.
Tu nici n-ai de ce sa "transpiri" (utilizez aceleasi cuvinte deoarece daca as folosi altele imi este teama ca nu o sa intelegi la ce fac referire), acea parte nu iti era dedica tie sub nici o forma de aici deduc faptul ca nu sti sa citesti.
Si restul tot ceea ce ai spus n-am inteles nimic, nu are nici o flegma de sens de aici deduc ca nu sti nici sa scri... modul in care tu scri nu este acela de a face cititorul sa inteleaga ceea ce citeste este acela de a scrie doar asa ca sa-si prezinte o idee. Singura banuiala care am reusit sa o traduc din ceea ce ai spus tu este ca tu mi-ai dat mie -800 pentru ca ai vrut sa completezi/indeplinesti o anume cerita...
Daca asta ai vrut sa spui mai bine taceai... mi-ai dat acea rep. Asa cum am mai sus odata mai sus deoarece esti cainele stapanilor acestui server iar eu pentru ca latru incerci sa ma "atingi" prin singurele moduri in care poti pentru a pica bine in fata stapanilor tai. Lucru care s-a si intamplat deoarece nimeni nu are cine stie ce pretentii de la acesti "stapani". (Aaa... iti reamintesc asa cum am mai spus ca nu ma afecteaza cu absolut nimic in mod personal ceea ce ai facut, sunt mai mult decat indiferent, astfel de metode le poti apkica maxim cu colegii tai de clasa banuind ca inca esti prin generala maxim primele clase de liceu. Astept replica cum ca ai copii mai mari ca mine -) )
Am incheiat cu tine, te-am expus asa cum esti (orice ai scrie nu-ti mai raspund, nu mai reprezinti un motiv de amuzament pentru mine). Altul!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
darkbullet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2018 19:37)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 1928, Topics: 98
Location: Freakz Comunity

Reputation: 1512.5
Votes: 73

           
Post Posted: 15-05-2018, 05:07:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai neataaa!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai89Sakalu

[Never back down]



Status: Offline
(since 30-09-2019 14:11)
Joined: 13 Jan 2018
Posts: 1211, Topics: 78
Location: Frastanz 6820

Reputation: 17737.2
Votes: 40

       
Post Posted: 15-05-2018, 05:14:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty wrote:
Cu mesajul asta m-am convins de tine, decat sa port o conversatie cu tine mai bine trag o basina... ar reprezenta un lucru mai benefic.
Tu nici n-ai de ce sa "transpiri" (utilizez aceleasi cuvinte deoarece daca as folosi altele imi este teama ca nu o sa intelegi la ce fac referire), acea parte nu iti era dedica tie sub nici o forma de aici deduc faptul ca nu sti sa citesti.
Si restul tot ceea ce ai spus n-am inteles nimic, nu are nici o flegma de sens de aici deduc ca nu sti nici sa scri... modul in care tu scri nu este acela de a face cititorul sa inteleaga ceea ce citeste este acela de a scrie doar asa ca sa-si prezinte o idee. Singura banuiala care am reusit sa o traduc din ceea ce ai spus tu este ca tu mi-ai dat mie -800 pentru ca ai vrut sa completezi/indeplinesti o anume cerita...
Daca asta ai vrut sa spui mai bine taceai... mi-ai dat acea rep. Asa cum am mai sus odata mai sus deoarece esti cainele stapanilor acestui server iar eu pentru ca latru incerci sa ma "atingi" prin singurele moduri in care poti pentru a pica bine in fata stapanilor tai. Lucru care s-a si intamplat deoarece nimeni nu are cine stie ce pretentii de la acesti "stapani". (Aaa... iti reamintesc asa cum am mai spus ca nu ma afecteaza cu absolut nimic in mod personal ceea ce ai facut, sunt mai mult decat indiferent, astfel de metode le poti apkica maxim cu colegii tai de clasa banuind ca inca esti prin generala maxim primele clase de liceu. Astept replica cum ca ai copii mai mari ca mine -) )
Am incheiat cu tine, te-am expus asa cum esti (orice ai scrie nu-ti mai raspund, nu mai reprezinti un motiv de amuzament pentru mine). Altul!



- - - -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 15-05-2018, 09:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neata !!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 15-05-2018, 21:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna dimineata, doreste cineva sa joace? (Macar atat puteati sa adaugati, nu utilizezi doar o formula de adresare,daca voiai sa urezi doar atat aveai privat. - De "Sakalu" ce sa mai spun ca el doar a pus niste emoticoane? - )




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CWIN;x

[mijlocas central]



Status: Offline
(since 15-02-2020 12:14)
Joined: 23 Feb 2018
Posts: 505, Topics: 7
Location: seclet

Reputation: 19.7
Votes: 14

       
Post Posted: 15-05-2018, 23:29:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba copile tu sa ți vezi de treaba ta, ce ți se urca ție la cap sa vii sa comentezi pe aceasta secțiune, daca erai fata în fata nu mai aveai tupeu, așteaptă sa crești și tu în vârstă și după sa comentezi aiurea plod enervant

seclet
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 16-05-2018, 07:23:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CWIN;x wrote:
Ba copile tu sa ți vezi de treaba ta, ce ți se urca ție la cap sa vii sa comentezi pe aceasta secțiune, daca erai fata în fata nu mai aveai tupeu, așteaptã sa crești și tu în vârstã și dupã sa comentezi aiurea plod enervant


Mi-ai infrumusetat dimineata -
Fata in fata cu cine ma, cu tine? Dintr-o flegma te daram - Nu ma crezi, intreaba-ti stapanaul (Pe Nicoloaie) Cand i-am zis ca ma duc la facultate si nu ma credea asa ca i-am dat o poza cu permisul meu de conducere - (In carnetul de student n-am poza, si eram constient ca daca pe serverul vostru intra o persoana care are 18+ il venerati deoarece sigur este mai matur si mai inteligent decat voi, insa din pacate ati dat e mine care nu doar sunt mai matur si inteligent decat voi toti, cea mai buna comparatie ar fi ca va domin)
De unde replicile astea pe capul tau? - Dar crede-ma ca ma amuzi tare cand incerci sa pari pe baiatul rau din turma. -
De ce va invadez aceasta sectiune? Simplu toti va credeti sublimi si suferiti de cultul personalitatii iar aici intervin eu sa va tai sforile, sa va fac de ras in fata playerilor si aparent si in fata adminilor de pe alte servere care cand comentez se amuza incredibil insa pe seama voastra evident.
(CWIN, glumeam sa nu faci vre-o prostie. Stiu ca esti influent si foarte puternic din toate punctele de vedere te rog frumos sa NU ma cauti si sa-ti doresti razbunarea deoarece ai cele mai mari sanse ca bataia care ti-o vei lua nu ti-ai mai luat-o de cand te batea m*-*a in copilarie. Daca acelasi limbaj si aceasi logica de balta o ai si pe strada inseamna ca esti calit bine, deci duci. Aaa... stai lnistit n-o sa fac misto de tine ca esti cetatean de etnie roma cu drepturi multiple, creatorii tai au facut deja asta acum mult timp, s-a invechit aceasta gluma... - )


 
Staff message (fraNNN):
 
+1 warn.
Instiga la cearta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CWIN;x

[mijlocas central]



Status: Offline
(since 15-02-2020 12:14)
Joined: 23 Feb 2018
Posts: 505, Topics: 7
Location: seclet

Reputation: 19.7
Votes: 14

       
Post Posted: 16-05-2018, 08:45:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty wrote:
CWIN;x wrote:
Ba copile tu sa ți vezi de treaba ta, ce ți se urca ție la cap sa vii sa comentezi pe aceasta secțiune, daca erai fata în fata nu mai aveai tupeu, așteaptã sa crești și tu în vârstã și dupã sa comentezi aiurea plod enervant


Mi-ai infrumusetat dimineata -
Fata in fata cu cine ma, cu tine? Dintr-o flegma te daram - Nu ma crezi, intreaba-ti stapanaul (Pe Nicoloaie) Cand i-am zis ca ma duc la facultate si nu ma credea asa ca i-am dat o poza cu permisul meu de conducere - (In carnetul de student n-am poza, si eram constient ca daca pe serverul vostru intra o persoana care are 18+ il venerati deoarece sigur este mai matur si mai inteligent decat voi, insa din pacate ati dat e mine care nu doar sunt mai matur si inteligent decat voi toti, cea mai buna comparatie ar fi ca va domin)
De unde replicile astea pe capul tau? - Dar crede-ma ca ma amuzi tare cand incerci sa pari pe baiatul rau din turma. -
De ce va invadez aceasta sectiune? Simplu toti va credeti sublimi si suferiti de cultul personalitatii iar aici intervin eu sa va tai sforile, sa va fac de ras in fata playerilor si aparent si in fata adminilor de pe alte servere care cand comentez se amuza incredibil insa pe seama voastra evident.
(CWIN, glumeam sa nu faci vre-o prostie. Stiu ca esti influent si foarte puternic din toate punctele de vedere te rog frumos sa NU ma cauti si sa-ti doresti razbunarea deoarece ai cele mai mari sanse ca bataia care ti-o vei lua nu ti-ai mai luat-o de cand te batea m*-*a in copilarie. Daca acelasi limbaj si aceasi logica de balta o ai si pe strada inseamna ca esti calit bine, deci duci. Aaa... stai lnistit n-o sa fac misto de tine ca esti cetatean de etnie roma cu drepturi multiple, creatorii tai au facut deja asta acum mult timp, s-a invechit aceasta gluma... - )

-, mor, chiar ești un terminat, dacã stai sa îți petreci timpul încercând sa faci server-ul de ras nu ești decat un ratat, chiar ma amuzi tu pe mine, nu cred ca eu pe tine -, off, în plus, cicã limbaj de balta, dacã ești atât de terminat încât sa nu îți dai seama ca aceasta secțiune este de socializare, nu sa ți ascultam ție romanele tale cu care crezi ca ca ești mai "inteligent", dacã erai inteligent ai fi cedat primul și ai fi renunțat, dar, nu ești decât un terminat, și de asta nu mai faci parte din staff, și apropo, vezi ca e vreo*, agramat mai ești manca-ți-as, ți am mai gãsit o calitate, hai ca te pup smechere, eu zic sa cedezi dacã te crezi inteligent, eu nu o sa mi pierd timpul ca sã ți dau ție quote încontinuu pentru ca te crezi "smecher și inteligent", te pup


 
Staff message (fraNNN):
 
+1 warn.
Instiga la cearta + limbaj.



seclet
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 16-05-2018, 09:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CWIN;x wrote:
Fritty wrote:
CWIN;x wrote:
Ba copile tu sa ți vezi de treaba ta, ce ți se urca ție la cap sa vii sa comentezi pe aceasta secțiune, daca erai fata în fata nu mai aveai tupeu, așteaptã sa crești și tu în vârstã și dupã sa comentezi aiurea plod enervant


Mi-ai infrumusetat dimineata -
Fata in fata cu cine ma, cu tine? Dintr-o flegma te daram - Nu ma crezi, intreaba-ti stapanaul (Pe Nicoloaie) Cand i-am zis ca ma duc la facultate si nu ma credea asa ca i-am dat o poza cu permisul meu de conducere - (In carnetul de student n-am poza, si eram constient ca daca pe serverul vostru intra o persoana care are 18+ il venerati deoarece sigur este mai matur si mai inteligent decat voi, insa din pacate ati dat e mine care nu doar sunt mai matur si inteligent decat voi toti, cea mai buna comparatie ar fi ca va domin)
De unde replicile astea pe capul tau? - Dar crede-ma ca ma amuzi tare cand incerci sa pari pe baiatul rau din turma. -
De ce va invadez aceasta sectiune? Simplu toti va credeti sublimi si suferiti de cultul personalitatii iar aici intervin eu sa va tai sforile, sa va fac de ras in fata playerilor si aparent si in fata adminilor de pe alte servere care cand comentez se amuza incredibil insa pe seama voastra evident.
(CWIN, glumeam sa nu faci vre-o prostie. Stiu ca esti influent si foarte puternic din toate punctele de vedere te rog frumos sa NU ma cauti si sa-ti doresti razbunarea deoarece ai cele mai mari sanse ca bataia care ti-o vei lua nu ti-ai mai luat-o de cand te batea m*-*a in copilarie. Daca acelasi limbaj si aceasi logica de balta o ai si pe strada inseamna ca esti calit bine, deci duci. Aaa... stai lnistit n-o sa fac misto de tine ca esti cetatean de etnie roma cu drepturi multiple, creatorii tai au facut deja asta acum mult timp, s-a invechit aceasta gluma... - )

-, mor, chiar ești un terminat, dacã stai sa îți petreci timpul încercând sa faci server-ul de ras nu ești decat un ratat, chiar ma amuzi tu pe mine, nu cred ca eu pe tine -, off, în plus, cicã limbaj de balta, dacã ești atât de terminat încât sa nu îți dai seama ca aceasta secțiune este de socializare, nu sa ți ascultam ție romanele tale cu care crezi ca ca ești mai "inteligent", dacã erai inteligent ai fi cedat primul și ai fi renunțat, dar, nu ești decât un terminat, și de asta nu mai faci parte din staff, și apropo, vezi ca e vreo*, agramat mai ești manca-ți-as, ți am mai gãsit o calitate, hai ca te pup smechere, eu zic sa cedezi dacã te crezi inteligent, eu nu o sa mi pierd timpul ca sã ți dau ție quote încontinuu pentru ca te crezi "smecher și inteligent", te pup


In replica "limbaj si logica de balta" a fost accentuata cu adevarat modalitatea de exprimare inferioara oricarei societati contemporane, crezi ca sunt agramat? Mi-as pierde timpul incercand sa-ti demonstrez superioritatea mea lingvistica intr-o comuitate ca aceasta in care trebuie sa traduc/descifrez ceea ce marea majoritate (in special ownerul, cea mai importanta functie) va chinuiti sa legati doua fraze. Eu initial incerc sa impartasesc cu voi un limbaj cat mai simplist, mediocru sa fiu sigur ca imi intelegeti insultele care va sunt aduse, daca folosesc termeni elocventi cu voi o sa va sporesc inteligenta si sincer nu-mi doresc asta deoarece nu va doresc binele. Intradevar aceasta sectiune este pentru socializare, tu ce consideri ca fac acum? Socializez cu voi, insa modul in care doresc sa o fac depinde de mine. "nu sa ți ascultam ție romanele tale cu care crezi ca ca ești mai inteligent" eu personal sunt constient de mult ca pentru voi sa cititi este o teroare de aceea eu prefer sa creez aceste "romane" va ajut sa va exersati cititul deoarece aveti nevoie de asta la cei 18 ani care pretindeti ca-i aveti, deci vezi? Nu sunt chiar atat de bulangiu... Iti dau dreptate in proverbul "cel mai inteligent cedeaza" (insa nu pentru ca este spus de tine ci de William James Sidis care a luptat in America impotriva violentei fizice si a discriminarii fata de rasele "inferioare" considerate de statul aflat la putere) insa nu consideri ca depinde de caracterul unei persoane momentul in care aceasta se decide sa renunte? Si sincer sa renunt la ce? Ceea ce fac eu cu voi nu se numeste lupta ci comedy show -
Nu mai fac parte in staff deoarece sunt un terminat? Curios eu imi aduc aminte ca eu am renuntat... si in cazul in care ti-a fost lene sa citesti, am renuntat datorita comunitatii actuale de pe acest server care ma facea sa ma simt inferior din punc de vedere intelectual doar pentru ca impartaseam acelasi joc cu voi... (copii nematurizati, incuiati).
"manca-ți-as" Aprob. Manca-mi-ai...
Referitor la vip... chiar crezi ca ma intereseaza pe mine acel vip? - Doar va fac de ras prin toate mijloacele existente. Asa cum am mai spus pe serverul vostru eu nu mai intru decat ca sa vad ce-ati mai furat (la voi nu se pune problema de "a crea" doar de "a fura". Pur si simplu m-a amuzat faptul ca mi-a scos acel vip ca sa demonstreze cat de frustrat poate sa fie -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai89Sakalu

[Never back down]



Status: Offline
(since 30-09-2019 14:11)
Joined: 13 Jan 2018
Posts: 1211, Topics: 78
Location: Frastanz 6820

Reputation: 17737.2
Votes: 40

       
Post Posted: 16-05-2018, 09:39:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty wrote:
CWIN;x wrote:
Fritty wrote:
CWIN;x wrote:
Ba copile tu sa ți vezi de treaba ta, ce ți se urca ție la cap sa vii sa comentezi pe aceasta secțiune, daca erai fata în fata nu mai aveai tupeu, așteaptã sa crești și tu în vârstã și dupã sa comentezi aiurea plod enervant


Mi-ai infrumusetat dimineata -
Fata in fata cu cine ma, cu tine? Dintr-o flegma te daram - Nu ma crezi, intreaba-ti stapanaul (Pe Nicoloaie) Cand i-am zis ca ma duc la facultate si nu ma credea asa ca i-am dat o poza cu permisul meu de conducere - (In carnetul de student n-am poza, si eram constient ca daca pe serverul vostru intra o persoana care are 18+ il venerati deoarece sigur este mai matur si mai inteligent decat voi, insa din pacate ati dat e mine care nu doar sunt mai matur si inteligent decat voi toti, cea mai buna comparatie ar fi ca va domin)
De unde replicile astea pe capul tau? - Dar crede-ma ca ma amuzi tare cand incerci sa pari pe baiatul rau din turma. -
De ce va invadez aceasta sectiune? Simplu toti va credeti sublimi si suferiti de cultul personalitatii iar aici intervin eu sa va tai sforile, sa va fac de ras in fata playerilor si aparent si in fata adminilor de pe alte servere care cand comentez se amuza incredibil insa pe seama voastra evident.
(CWIN, glumeam sa nu faci vre-o prostie. Stiu ca esti influent si foarte puternic din toate punctele de vedere te rog frumos sa NU ma cauti si sa-ti doresti razbunarea deoarece ai cele mai mari sanse ca bataia care ti-o vei lua nu ti-ai mai luat-o de cand te batea m*-*a in copilarie. Daca acelasi limbaj si aceasi logica de balta o ai si pe strada inseamna ca esti calit bine, deci duci. Aaa... stai lnistit n-o sa fac misto de tine ca esti cetatean de etnie roma cu drepturi multiple, creatorii tai au facut deja asta acum mult timp, s-a invechit aceasta gluma... - )

-, mor, chiar ești un terminat, dacã stai sa îți petreci timpul încercând sa faci server-ul de ras nu ești decat un ratat, chiar ma amuzi tu pe mine, nu cred ca eu pe tine -, off, în plus, cicã limbaj de balta, dacã ești atât de terminat încât sa nu îți dai seama ca aceasta secțiune este de socializare, nu sa ți ascultam ție romanele tale cu care crezi ca ca ești mai "inteligent", dacã erai inteligent ai fi cedat primul și ai fi renunțat, dar, nu ești decât un terminat, și de asta nu mai faci parte din staff, și apropo, vezi ca e vreo*, agramat mai ești manca-ți-as, ți am mai gãsit o calitate, hai ca te pup smechere, eu zic sa cedezi dacã te crezi inteligent, eu nu o sa mi pierd timpul ca sã ți dau ție quote încontinuu pentru ca te crezi "smecher și inteligent", te pup


In replica "limbaj si logica de balta" a fost accentuata cu adevarat modalitatea de exprimare inferioara oricarei societati contemporane, crezi ca sunt agramat? Mi-as pierde timpul incercand sa-ti demonstrez superioritatea mea lingvistica intr-o comuitate ca aceasta in care trebuie sa traduc/descifrez ceea ce marea majoritate (in special ownerul, cea mai importanta functie) va chinuiti sa legati doua fraze. Eu initial incerc sa impartasesc cu voi un limbaj cat mai simplist, mediocru sa fiu sigur ca imi intelegeti insultele care va sunt aduse, daca folosesc termeni elocventi cu voi o sa va sporesc inteligenta si sincer nu-mi doresc asta deoarece nu va doresc binele. Intradevar aceasta sectiune este pentru socializare, tu ce consideri ca fac acum? Socializez cu voi, insa modul in care doresc sa o fac depinde de mine. "nu sa ți ascultam ție romanele tale cu care crezi ca ca ești mai inteligent" eu personal sunt constient de mult ca pentru voi sa cititi este o teroare de aceea eu prefer sa creez aceste "romane" va ajut sa va exersati cititul deoarece aveti nevoie de asta la cei 18 ani care pretindeti ca-i aveti, deci vezi? Nu sunt chiar atat de bulangiu... Iti dau dreptate in proverbul "cel mai inteligent cedeaza" (insa nu pentru ca este spus de tine ci de William James Sidis care a luptat in America impotriva violentei fizice si a discriminarii fata de rasele "inferioare" considerate de statul aflat la putere) insa nu consideri ca depinde de caracterul unei persoane momentul in care aceasta se decide sa renunte? Si sincer sa renunt la ce? Ceea ce fac eu cu voi nu se numeste lupta ci comedy show -
Nu mai fac parte in staff deoarece sunt un terminat? Curios eu imi aduc aminte ca eu am renuntat... si in cazul in care ti-a fost lene sa citesti, am renuntat datorita comunitatii actuale de pe acest server care ma facea sa ma simt inferior din punc de vedere intelectual doar pentru ca impartaseam acelasi joc cu voi... (copii nematurizati, incuiati).
"manca-ți-as" Aprob. Manca-mi-ai...
Referitor la vip... chiar crezi ca ma intereseaza pe mine acel vip? - Doar va fac de ras prin toate mijloacele existente. Asa cum am mai spus pe serverul vostru eu nu mai intru decat ca sa vad ce-ati mai furat (la voi nu se pune problema de "a crea" doar de "a fura". Pur si simplu m-a amuzat faptul ca mi-a scos acel vip ca sa demonstreze cat de frustrat poate sa fie -



Esti copil, traieste in continuare in basmele tale personale cu zane si printi . Nu vad nici un rost sau farmec de a sta sau a pierde timp pretios pentru a scrie cateva cuvinte pentru tine. Acel emoticon lasat intr-un coment este atentia mea pentru tine - cateva secunde si am plecat mai departe.

Sper ca la acest capitol o sa pui punct chiar aici.

Mihai. Nerd



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-05-2018, 09:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca mai vad comentarii inutile si certuri aici, se lasa cu mai multe warn-uri. Sper ca m-am facut inteles.

Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nirolf

[Nirolf]



Status: Offline
(since 29-01-2021 22:54)
Joined: 28 May 2016
Posts: 1255, Topics: 22
Location: Braila

Reputation: 2104.8
Votes: 87

     
Post Posted: 17-05-2018, 18:27:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce mai fac băieți. Cu tot respectul domnului fraNNN. Te salută si floc3@ .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 17-05-2018, 21:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut @Nirolf ,pe aici man tu ?
vezi ca ti-am dat un pm ,daca ai timp sa te uiti -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkbullet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2018 19:37)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 1928, Topics: 98
Location: Freakz Comunity

Reputation: 1512.5
Votes: 73

           
Post Posted: 18-05-2018, 05:24:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nirolf wrote:
Ce mai fac băieți. Cu tot respectul domnului fraNNN. Te salută si floc3@ .
ooo nirolf ce faci mane?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Party3r

[Account disabled]



Status: Offline
(since 02-06-2018 11:02)
Joined: 02 Oct 2017
Posts: 759, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 0.5
Votes: 54

Post Posted: 19-05-2018, 14:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-am uitat parola la cont (sau nu mai merge,ori o fi blocat) sunt sanse sa il recuperez :?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mihai94., 16 June 2018 12:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 28-03-2024, 21:54:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x