User
Pass
2FA
 
 

Portofoliu SpaXx

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1731
VLAD1324

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2018 20:06)
Joined: 21 Apr 2016
Posts: 62, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 27.1
Votes: 1

Post Posted: 26-05-2018, 20:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : M-am saturat[;x]
IP(amx_showip in consola) : -
Motiv : Bun deci is mai multe faze intamplate pe doua harti.(initial nu voiam sa-i fac reclamatie dar pur si simplu omu' m-a enervat) 1.El zice ca cine nu ataca are slay, iar eu l-am intrebat de ce se da slay pe un sv de zm ca oricum poti juca tura viitoare si nu prea ii vad rostu'. (eram zm cand am intrebat si mai erau inca vreo 3 oameni tot zm) Dupa ce citeste asta omu' zice ceva de genu "3 2 1" si imi da slay. Zic ok poate ca de ce nu l-am atacat, dar nimeni din ceilalti zm nu l-au atac, dar lor nu le-a dat slay doar mie.. OK ! 2. Mi-o dat gag si nu am injurat/jignit/sau luat la misto pe niemeni nici macar pe el si mi-a spus ca motivul gag-ului e ca eu comentez prea mult. 3. Aceeasi chestie ca la 1 doar ca aici eram ultimu zm si el s-a bagat intr-un fel de casuta dar in care trebuie sa stai pe CTRL ca sa intri si si-a pus un lm, DAR lm-ul pe care l-a pus trecea afara din casa prin spawn si i-am zis sa puna lm-ul cum trebe. Si ghici ce am primit iar faza cu "3 2 1" si slay. Acuma tin sa spun ca motivul reclamatiei nu este GAG si SLAY ci doar am vrut sa va arat ce fac unii cu adminul pe sv asta si sincer nici nu imi pasa daca va fii sanctionat cu ceva sau nu. A da si i-am mai atras atentia o data cu lm-ul la care el imi zice "nu imi zice tu mie cum se pune lm-ul ca joc cs de 10 ani" - ceea ce denota multa aroganta si nu stiu daca unui admin chiar ii trebe asa ceva -
Dovada(obligatorie) : https://imgur.com/gallery/ktdAigb (am dovada doar de la ultima faza deoarece s-a schimbat harta, iar consola s-a sters si primele doua faze s-au intamplat pe prima harta)
Data și ora(exacte) : Data 26/5/2018 Ora 20:25

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M-am saturat[;x]
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-09-2018 21:30)
Joined: 23 May 2015
Posts: 343, Topics: 31
Location: Bucuresti

Reputation: -44.4
Votes: 21

     
Post Posted: 27-05-2018, 02:51:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Esti obligat sa ataci ca zombie.
2. Nu e voie la instigarea la cearta cu adminul .

Sfatul meu e sa citesti regulamentul. O seara buna.


ZpU.Freakz.Ro Best Server EU


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
m1xtuLeTs.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-07-2018 08:55)
Joined: 30 Apr 2018
Posts: 136, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -229.2
Votes: 17

Post Posted: 27-05-2018, 07:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca citesti asta nu o sa mai ai probleme -
https://forum.wow-freakz.com/Regulament-t491657.html
Succes!



Casuta vocala : m1xuLeTs

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 27-05-2018, 09:37:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie inutila ,next te sanctionez pe tine spaxx.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai89Sakalu

[Never back down]



Status: Offline
(since 30-09-2019 14:11)
Joined: 13 Jan 2018
Posts: 1211, Topics: 78
Location: Frastanz 6820

Reputation: 17737.2
Votes: 40

       
Post Posted: 27-05-2018, 10:47:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-[N!cola$]- daca tie ti se pare a fi o reclamatie inutila, te rog frumos sa-mi scoti adminul sa nu mai fiu inutil pe aici.

1. Intr-o asemenea reclamatie, jucatorul vine cu o reclamatie asupra adminul ce abuzeaza de puterea pe care o are.
2. Din ce vad eu in postul lui, are scris frumos pune LM-ul asa cum trebe, iar tu ca admin ma numerotezi si imi dai Slay.
3. Nu este pentru prima data cand din acesti noi admini fac astfel de lucruri pe server.
4. Regulament - nu ai voie sa iei nici o alta actiune asupra unui alt admin.
5. Te rog sa imi scoti adminul de pe server sau voi incepe sa intru pe server tot mai mult, si pe asemenea faze, voi face sanctiuni majore.
6. Un admin in momentul in care incalca regulamentul, ar trebui sanctionat drastic si mult mai mult decat un jucator. Tinand cont un admin trebe sa ajute un jucator si sa il invete ce are de facut pe server, sa fie un exemplu.

Mihai.



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
M-am saturat[;x]
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-09-2018 21:30)
Joined: 23 May 2015
Posts: 343, Topics: 31
Location: Bucuresti

Reputation: -44.4
Votes: 21

     
Post Posted: 27-05-2018, 12:19:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atata atentie intr-o reclamatie in care se presupune ca playerul ar fi inocent cand ei pe sv (cu sorinel martor) iti dau peste nas si sunt neascultatori si agresivi in limbaj.
Daca voi chiar puneti botul la teatrul lor ieftin eu singur imi cer remove nu este nevoie sa desfaceti problema , multumesc . Zi faina


ZpU.Freakz.Ro Best Server EU


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai89Sakalu

[Never back down]



Status: Offline
(since 30-09-2019 14:11)
Joined: 13 Jan 2018
Posts: 1211, Topics: 78
Location: Frastanz 6820

Reputation: 17737.2
Votes: 40

       
Post Posted: 27-05-2018, 13:56:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am saturat[;x] wrote:
Atata atentie intr-o reclamatie in care se presupune ca playerul ar fi inocent cand ei pe sv (cu sorinel martor) iti dau peste nas si sunt neascultatori si agresivi in limbaj.
Daca voi chiar puneti botul la teatrul lor ieftin eu singur imi cer remove nu este nevoie sa desfaceti problema , multumesc . Zi faina



Daca stau bine sa privesc aceste lucruri, din cate stiu eu Sorinel are Administrator pe server nu ? ... este un exemplu de Admin pentru jucatori si cei din jur. Doar ca acest exemplu nu este cel care trebe sa fie, insa nimeni nu ia masuri. Si din acest punct isi permite sa faca tot ce vrea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M-am saturat[;x]
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-09-2018 21:30)
Joined: 23 May 2015
Posts: 343, Topics: 31
Location: Bucuresti

Reputation: -44.4
Votes: 21

     
Post Posted: 27-05-2018, 14:13:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai , din exterior treaba de helper pare usoara , insa esti luat in ,,14'' de playeri orice sanctiune le faci spun ca gata reclamatie , iar pe forum cand se dau neindreptatiti si lasa o idee de suferinta care influenteaza si pe cei de varf intristandu-i ca dupa sa te ia si ei putin in ,,14'' . Nu stiu , daca mergeti pe ideea ca sa lasam un admin care munceste pt server pentru orice player minor , eu doar mi-am facut responsabilitatea de admin cu care am fost inzestrat , multumesc de intelegere.
Zi faina.


ZpU.Freakz.Ro Best Server EU


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
m1xtuLeTs.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-07-2018 08:55)
Joined: 30 Apr 2018
Posts: 136, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -229.2
Votes: 17

Post Posted: 28-05-2018, 08:32:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati cu offtopicul
Discutii libere ati auzit de ele ? In caz contrat va pun eu linkul si discutiati cat vreti acolo , asta este un portofoliu nu Spam Zone : https://forum.wow-freakz.com/Discutii-Libere-t518914-225.html



Casuta vocala : m1xuLeTs

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SnowM.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2018 17:22)
Joined: 20 Mar 2017
Posts: 930, Topics: 33
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 247.5
Votes: 37

     
Post Posted: 28-05-2018, 08:33:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai89Sakalu wrote:
M-am saturat[;x] wrote:
Atata atentie intr-o reclamatie in care se presupune ca playerul ar fi inocent cand ei pe sv (cu sorinel martor) iti dau peste nas si sunt neascultatori si agresivi in limbaj.
Daca voi chiar puneti botul la teatrul lor ieftin eu singur imi cer remove nu este nevoie sa desfaceti problema , multumesc . Zi faina



Daca stau bine sa privesc aceste lucruri, din cate stiu eu Sorinel are Administrator pe server nu ? ... este un exemplu de Admin pentru jucatori si cei din jur. Doar ca acest exemplu nu este cel care trebe sa fie, insa nimeni nu ia masuri. Si din acest punct isi permite sa faca tot ce vrea.

Am citit tot ce ati scris(voi) si am realizat ca tu, sakalu, ai dreptate. Si dupa mai intrebati de ce nu sunt playeri pe server? Daca ai helper asta nu inseamna ca esti Dumnezeu, un helper trebuie sa atraga playerii si sa ii ajute deaia il cheama "Helper" adica ajutator. In aceasta intamplare adminul ar trebui sa primeasca +1 warn si sa fie mai atent data viitoare.

Despre tine sakalu, chiar imi pare rau ca ai plecat, poate o sa ne mai intalnim. Mie mi-a parut bine ca te-am cunoscut, esti un om cinstit si cu o inima mare -. Bafta.



Discord: Sn0wM#6415
Casuta vocala: SnowM
c++ skill: ?%(quitted)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkbullet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2018 19:37)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 1928, Topics: 98
Location: Freakz Comunity

Reputation: 1512.5
Votes: 73

           
Post Posted: 28-05-2018, 10:39:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te rog sa iti faci alt portofoliu asta este mai multa concersatie decat reclamatii.
Mult succes.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by darkbullet, 28 May 2018 08:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 08:44:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x