User
Pass
2FA
 
 

Propunere semnatura

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message737
Maiter

[Young&Fearless]



Status: Offline
(since 05-11-2023 14:02)
Joined: 21 Jun 2018
Posts: 693, Topics: 168
Location: Romania

Reputation: 103.4
Votes: 114

Post Posted: 08-09-2018, 22:26:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am putea sa nu punem limita de scris pentru codulBB? Cel putin, nu la fel de mare.
De exemplu, sa imi pot pune link pentru mai multe lucruri.
-profil
-galerie foto
-playlist
-etc etc.
+ Sa poti folosi O singura imagine pentru semnatura, sa nu trebuiasca sa dau scroll mult pentru ca are cineva doua semnaturi sau ceva foarte lung.
A doua idee s-ar putea sa nu mearga neaparat, dar in cazul primei propuneri ar merge. Eu nu pot sa mai adaug mai mult de 3 link-uri la ceva.


Must check out!
-my profile
-my playlist
-my photo gallery
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 10-09-2018, 17:27:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maiter wrote:
De exemplu, sa imi pot pune link pentru mai multe lucruri.
-profil
Eu nu pot sa mai adaug mai mult de 3 link-uri la ceva.


Uhm... de ce ai avea nevoie sa-ti pui profilul la semnatura cand ai deja link direct catre el chiar sub fiecare post?
E o semnatura la urma urmei, nu un custom info box unde sa treci link-uri si imagini si date personale si tot felul de chestii.

Maiter wrote:
Sa poti folosi O singura imagine pentru semnatura, sa nu trebuiasca sa dau scroll mult pentru ca are cineva doua semnaturi sau ceva foarte lung.


Exista reguli privind semnaturile si avatarul.
Spoiler:

Si cine are mai multe/mai mare decat e cazul, se da report.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 29-03-2024, 04:04:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x