User
Pass
2FA
 
 

Propuneri/Sugesti

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message889
appLy.G

[.::Pred.FreakZ.Ro::.]



Status: Offline
(since 13-03-2024 20:44)
Joined: 10 Mar 2018
Posts: 299, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 149
Votes: 14

       
Post Posted: 11-02-2019, 18:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici puteti cerere sugestii,vreau doar sa fi-ti cat mai clari si sa scrieti tot intr-un paragraf



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 14-02-2019, 01:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm..am o propunere dar cu siguranta stiu ca va fi respinsa.

sa se faca in felul urmator.

1 - Predator - Alfa
2 - Predator - omega
3 - Predator - beta
4 - Predator - Alfa - omega

*Predatorul alb sa fie Omega
*Predatorul marou sa fie beta
*Predatorul Rosu sa fie Alfa
*Predatorul verde sa fie Alfa - omega

^^Predatorul Alfa Propun sa sa abie ce a mai mare HP de cam vrea o 250 - 300 - 350 (Cat se poate numai sa abie cea mai mare viata din toti cei 4 Predatori ) si sa fie 5 sau chiar 6 daca se poate plasme.
^^Predatorul Omega Propun sa abie la HP ul normal si sa abie 4 plasme
^^Predatorul beta sa aibe maxim 200 HP si 3 plasme
^^Predatorul Alfa - Omega sa aibe HP 150 Sa aibe ce a mai putina viata si asta ar fi mult mai bine si pentru playeri i ar omara cat mai repede ca in timp sa invete treaba cu predatorul si sa aibe ori 2 plasme ori tot 3 iar viteza sa fie Normala.

AppLy nu ai putea sa faci gen 1.Predator - Snow - Omega ? Poate poti sa aranjezi tu chestia cu Alfa , omega , beta - alfa-omega ? Poate le poti pune intr o forma mai buna.
Nu stiu cum vi se pare propunerea mea dar stiu ca va fi categoric respinsa.
O zi faina in continuare
Cu respect SyncMaster !



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
appLy.G

[.::Pred.FreakZ.Ro::.]



Status: Offline
(since 13-03-2024 20:44)
Joined: 10 Mar 2018
Posts: 299, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 149
Votes: 14

       
Post Posted: 14-02-2019, 09:02:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SyncMaster wrote:
Hmm..am o propunere dar cu siguranta stiu ca va fi respinsa.

sa se faca in felul urmator.

1 - Predator - Alfa
2 - Predator - omega
3 - Predator - beta
4 - Predator - Alfa - omega

*Predatorul alb sa fie Omega
*Predatorul marou sa fie beta
*Predatorul Rosu sa fie Alfa
*Predatorul verde sa fie Alfa - omega

^^Predatorul Alfa Propun sa sa abie ce a mai mare HP de cam vrea o 250 - 300 - 350 (Cat se poate numai sa abie cea mai mare viata din toti cei 4 Predatori ) si sa fie 5 sau chiar 6 daca se poate plasme.
^^Predatorul Omega Propun sa abie la HP ul normal si sa abie 4 plasme
^^Predatorul beta sa aibe maxim 200 HP si 3 plasme
^^Predatorul Alfa - Omega sa aibe HP 150 Sa aibe ce a mai putina viata si asta ar fi mult mai bine si pentru playeri i ar omara cat mai repede ca in timp sa invete treaba cu predatorul si sa aibe ori 2 plasme ori tot 3 iar viteza sa fie Normala.

AppLy nu ai putea sa faci gen 1.Predator - Snow - Omega ? Poate poti sa aranjezi tu chestia cu Alfa , omega , beta - alfa-omega ? Poate le poti pune intr o forma mai buna.
Nu stiu cum vi se pare propunerea mea dar stiu ca va fi categoric respinsa.
O zi faina in continuare
Cu respect SyncMaster !


Când o sa refac sursa poate atunci deocamdată e plina de erori deoarece e una după vechiul server cu o actualizare mai veche, e ok dar nu o sa fie chiar asa cum zici tu




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
La_brutarie!

[Pred.Freakz.ro Owner]



Status: Offline
(since 05-05-2019 17:42)
Joined: 10 Feb 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Pai Nan

Reputation: 0.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2019, 13:40:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SyncMaster wrote:
Hmm..am o propunere dar cu siguranta stiu ca va fi respinsa.

sa se faca in felul urmator.

1 - Predator - Alfa
2 - Predator - omega
3 - Predator - beta
4 - Predator - Alfa - omega

*Predatorul alb sa fie Omega
*Predatorul marou sa fie beta
*Predatorul Rosu sa fie Alfa
*Predatorul verde sa fie Alfa - omega

^^Predatorul Alfa Propun sa sa abie ce a mai mare HP de cam vrea o 250 - 300 - 350 (Cat se poate numai sa abie cea mai mare viata din toti cei 4 Predatori ) si sa fie 5 sau chiar 6 daca se poate plasme.
^^Predatorul Omega Propun sa abie la HP ul normal si sa abie 4 plasme
^^Predatorul beta sa aibe maxim 200 HP si 3 plasme
^^Predatorul Alfa - Omega sa aibe HP 150 Sa aibe ce a mai putina viata si asta ar fi mult mai bine si pentru playeri i ar omara cat mai repede ca in timp sa invete treaba cu predatorul si sa aibe ori 2 plasme ori tot 3 iar viteza sa fie Normala.

AppLy nu ai putea sa faci gen 1.Predator - Snow - Omega ? Poate poti sa aranjezi tu chestia cu Alfa , omega , beta - alfa-omega ? Poate le poti pune intr o forma mai buna.
Nu stiu cum vi se pare propunerea mea dar stiu ca va fi categoric respinsa.
O zi faina in continuare
Cu respect SyncMaster !


Singura problema e ca toata lumea va vrea sa fie Predator Alfa. Ideea nu mi se pare rea, e doar prost explicata si lipsita de coerenta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 14-02-2019, 16:03:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu chiar toate lumea va vrea sa fie Alfa cand o sa apara in chat doar nu o sa mai apara si alte detalii.Oricum Am spus lui Apply daca poate sa faca el ceva sa le puna intr un anumit fel.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
La_brutarie!

[Pred.Freakz.ro Owner]



Status: Offline
(since 05-05-2019 17:42)
Joined: 10 Feb 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Pai Nan

Reputation: 0.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2019, 20:50:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SyncMaster wrote:
Nu chiar toate lumea va vrea sa fie Alfa cand o sa apara in chat doar nu o sa mai apara si alte detalii.Oricum Am spus lui Apply daca poate sa faca el ceva sa le puna intr un anumit fel.


E ok, am prins ideea. Se va incerca introducerea unui sistem echilibrat de alegere a tipului de predator dorit.
Multumim pentru sugestii.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 06:05:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x