User
Pass
2FA
 
 

Bataie de joc .

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message2322
cronoxx

[Sefu la Paladini]



Status: Offline
(since 13-05-2021 14:29)
Joined: 23 Jan 2012
Posts: 219, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 61.3
Votes: 20

 
Post Posted: 28-02-2019, 01:40:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reparam si noi clasele astea in 2019? Au trecut 3 luni de cand s-a bagat noul patch si nu au fost reparate nici macar 10% . Sunt 260 de buguri confirmate la clase si nu se ocupa nimeni de ele . Mai repara Quicksand cate 5-6 pe luna. Si nu-mi spuneti ca aveti "chestii mai importante de reparat" avand in vedere ca se repara chestii de genu` : https://forum.wow-freakz.com/FIXED-Dalaran-Krasus-Landing-Bench-missing-t552071.html . E bataie de joc. Daca o tineti tot asa o sa ma pot juca paladin in pvp peste 1 an de zile . @Shoker chiar e greu sa pui pe cineva sa se ocupe si de treaba asta exclusiv ? Au ajuns sa fie 0 arene pe freakz pentru ca pur si simplu nu te poti juca .


https://forum.wow-freakz.com/CONFIRMED-Class-spells-talents-f5551.html 260 de buguri si nu se ocupa nimeni de ele. Se repara doar Pve`ul si cam atat. 3 zile daca v-ati da interesul sa va ocupati de majoritate bugurilor de la clase le-ati termina si ne-am putea juca si noi . Mai sunt si playeri pe jocu` asta care nu vor sa faca doar chei,raiduri si farm . Cu siguranta s-ar popula iar pvp`ul daca v-ati ocupa putin si de el .



5 2
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
words
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-04-2019 23:51)
Joined: 12 Aug 2014
Posts: 44, Topics: 8
Location: Infinity

Reputation: 0.3
Votes: 5

Post Posted: 28-02-2019, 07:39:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catre Seful de Raion. -

Lasati-l pe Quick sa se ocupe doar de classe daca este posibil, inca sunt multe buguri majore ce strica anumite spec-uri atat pvp cat si pve... daca doriti filtram lista de la Confirmed si facem alta putin mai mica cu buguri care ar trebui(totusi) reparate mai "asap".

Daca nu petreci macar 3-4 ore pe zi ca simplu player nu ai cum sa stii unde sunt cele mai stupide/insuportabile probleme, sincer cred ca ar trebui sa recrutati niste "noliferi" cu exp de 3-4 ani(jucate aici) care sa va ajute la depistarea problemelor overall, ma refer la nivelul de(gameplay 1/10☆) "comfort" cu anumite sau toate clasele in pve/pvp.

Bafta fratilor.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lyan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:00)
Joined: 24 Jul 2018
Posts: 20, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 25.7
Votes: 1

Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-02-2019, 14:20:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://forum.wow-freakz.com/FIXED-Dalaran-Krasus-Landing-Bench-missing-t552071.html .Eu cred ca asta este o chestie foarte importanta.Chiar nu as putea sa imi joc clasele in pvp stiind ca banca aceea nu se mai afla acolo,adica,doar cand te gandesti la asta,nu iti mai vine nici sa deschizi wow.E foarte frustrant.

https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/Lyan
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
words
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-04-2019 23:51)
Joined: 12 Aug 2014
Posts: 44, Topics: 8
Location: Infinity

Reputation: 0.3
Votes: 5

Post Posted: 28-02-2019, 16:56:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De bugurile la clase si alte mecanici mai complexe se ocupa doar Sefu si Quick, cei cu experienta mai mica repara si ei ce pot inclusiv Benchu ala lipsa din Dalaran, nu putem sa nu apreciam si fixurile minore pentru ca aduc si alea un nivel de comfort in acest joc... deci va rog nu "amestecati" juniorii cu developerii la un loc.


Fixuri se fac, insa cert este ca patchu asta la capitolul class/talents ne miscam mult mai incet...

Probabil cerem prea mult de la 2 oameni, nu stim ce probleme au si ei Irl... iar noi ca ajutor le putem oferi doar o lista de prioritati, ca sa nu se piarda mult timp pe ceva nesemnificativ, ca fiecare spec sa fie jucabil in proportie de ~90%, ar fi bine sa ajungem la un compromis si sa ne apucam de treaba.


Nu va suparati ca lumea se plange, mai rau este cand nimeni nu zice nimic iar populatia scade.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bakuryuha
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-04-2020 07:37)
Joined: 09 Jan 2018
Posts: 110, Topics: 24
Location: United Kingdom

Reputation: -351.1
Votes: 11

 
Post Posted: 28-02-2019, 18:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

words wrote:
De bugurile la clase si alte mecanici mai complexe se ocupa doar Sefu si Quick, cei cu experienta mai mica repara si ei ce pot inclusiv Benchu ala lipsa din Dalaran, nu putem sa nu apreciam si fixurile minore pentru ca aduc si alea un nivel de comfort in acest joc... deci va rog nu "amestecati" juniorii cu developerii la un loc.


Fixuri se fac, insa cert este ca patchu asta la capitolul class/talents ne miscam mult mai incet...

Probabil cerem prea mult de la 2 oameni, nu stim ce probleme au si ei Irl... iar noi ca ajutor le putem oferi doar o lista de prioritati, ca sa nu se piarda mult timp pe ceva nesemnificativ, ca fiecare spec sa fie jucabil in proportie de ~90%, ar fi bine sa ajungem la un compromis si sa ne apucam de treaba.


Nu va suparati ca lumea se plange, mai rau este cand nimeni nu zice nimic iar populatia scade.



dark arbiterul meu se opreste din castat daca targetul se misca , cica l-a ''reparat'' de 3 ori .

sunt ratat daca vreau sa mi se repare clasa , mai ales ca mi-am donat full char? astept de 3 luni sa il repare , cand o sa pot sa joc specul cel mai puternic pt single target ???cand se termina patchul?

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 01-03-2019, 11:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Devii din staff au task-uri diferite, unul repara clase, altul repara pve, altul repara quests, etc. Din moment ce stiti deja ca doar Quick se ocupa de clase, nu inteleg frustrarea de a face astfel de shit posts cand un alt dev fixeaza orice altceva, chiar si o banca in Dalaran.

cronoxx wrote:
Reparam si noi clasele astea in 2019? Au trecut 3 luni de cand s-a bagat noul patch si nu au fost reparate nici macar 10% . Sunt 260 de buguri confirmate la clase si nu se ocupa nimeni de ele . Mai repara Quicksand cate 5-6 pe luna.


S-au reparat peste 60 de class bugs in februarie. Pe langa multe altele.

cronoxx wrote:
E bataie de joc. Daca o tineti tot asa o sa ma pot juca paladin in pvp peste 1 an de zile .


"Clasa mea are bugs => tot serverul are bugs si nu se fixeaza nimic"

cronoxx wrote:
E bataie de joc.


Bataie de joc este ca inca ti se permite sa fii toxic pe forum.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cronoxx

[Sefu la Paladini]



Status: Offline
(since 13-05-2021 14:29)
Joined: 23 Jan 2012
Posts: 219, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 61.3
Votes: 20

 
Post Posted: 01-03-2019, 12:29:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@k0s Corect. 60 de class bugs reparate in luna februarie(asta in luna in care s a reparat cel mai mult) . Avand in vedere ca mai sunt inca 280 care asteapta sa fie reparate.. inseamna ca eu sa ma pot juca arene pe freakz in 4 luni jumate. Corect? Sunt curios daca astia din pve ar astepta atata timp sa scriptati primu` boss . In 3 luni de cand s`a schimbat patchu au fost reparati "N" bosi si aproape nimic in PVP. Te-ai uitat de curiozitate sa vezi ce rate e pe freakz acum ? 4.5K RATE . Absolut totul e BROKEN in pvp . Jumatate din clase te bat in 3 secunde. Altele dau 0 damage. Procuie concordance de 6k IN ARENA. Sunt si persoane care pur si simplu nu vor sa bata doar bosi si sa farmeze ap si mai stiu eu ce . Au trecut 3 luni de zile si sezonul de pvp este inchis inca.. si cu siguranta o sa mai asteptam mult si bine pana cand o sa ii dati drumu`

 
Staff message (Denim):
 
+3 warns, inceteaza cu dramele de genul peste tot. Data viitoare iei ban pe forum/ingame.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tweety44

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2019 20:53)
Joined: 23 Aug 2017
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 35.9

Post Posted: 02-03-2019, 06:09:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ma intreb ce mai cauti tu pe Wow dupa atata timp. Pe langa asta, faci topicul asta din nostalgia de a plange de lucruri PVP related? E mort pe freakz, du-te pe retail.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 04:59)
Joined: 16 Aug 2011
Posts: 126, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 466.9
Votes: 12

Post Posted: 02-03-2019, 07:49:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta e deja e nesimtire,sa-i ceri lu sockeru sa repare bugurile ca sa poti juca tu,sistemu de play and win e sa platesti ca sa fi invingator,romanu e specimenu ala" dc sa platesc eu pt un serviciu,cand ma pot plange ca o muiere ca unu gratis nu functioneaza corespunzator"persoanele care chiar au chef sa joace wow s-au dus sa-l joace pe oficial,persoanele care doar vor sa se planga de wow au ramas pe freakz -)
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 02-03-2019, 11:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Enough drama.


Retired

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Denim, 02 March 2019 09:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 23:38:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x