User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Killua

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message969
T3m!n@tor4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2019 06:05)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 171, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 10.3
Votes: 17

Post Posted: 26-03-2019, 23:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : T3m!n@tor4
Numele adminului reclamat : Killua
Data si ora : 23:00 PM
Motiv reclamatie : Am primit slay pe motivul "nu ai atacat dupa ce mi-ai dat drag, cand am pus saci" sau ceva de genu asta (e la final in video imediat dupa figurile lui de admin "matur")

In video se poate vedea ca el era in primul tub (00:19) si abilitatea mea era in cooldown dupa cum scrie si in chat. Se mai poate vedea si ca mai erau 2 smokeri acolo.
Dupa ceva timp am luat slay, il intreb de ce si incepe cu figuri gen "am demo" / "poti face reclamatie nu imi pasa" + mark care probabil e prieten cu el si comenta....

Mi-a placut ca erai viu acolo, nici spec nici nimic si imi dai slay aiurea . Definititia adminului incapabil.
Probabil ca v-ati pus pe mine dupa ultima reclamatie si incercati sa ma prindeti cu ceva... Sa iti spun ceva baietas, cred ca daca ar fi sa contabilizez vechimea care o am cu specimene ca tine si altii, nu ti-ar ajunge anii de scoala ar trebui sa mai intri si in aia de gradinita.

Daca e ceva neclar explic cu placere. Te astept aici ca pe server te-ai dat "grande" ca nu iti pasa.

Tin sa spun ca in locul meu putea sa fie oricare player, primind comenzi aiurea si probabil care nu ar fi avut dovezi, ca nu toti stau demo on.

Dovada (Screenshot) : https://youtube.com/watch?v=E1QpB_IShd8:







Last edited by T3m!n@tor4 on 26-03-2019, 23:32:54; edited 1 time in total
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robotcs

[am viteza pe zmx]



Status: Offline
(since 11-02-2020 22:39)
Joined: 04 Dec 2014
Posts: 372, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 1030.8
Votes: 23

Post Posted: 26-03-2019, 23:39:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate vezi cand ti am dat slay mai erau 2 smokeri in viata, tu cu balgaraski(sau cum are numele lui de ungur). Eu eram discord cu balga si mi a zis ca nu m a atacat el, singura varianta era sa fii tu. Ti am dat slay, stii ca ti am mai dat cu o hharta inainte pe acelasi motiv, doar ca acolo nu aveam eu demo on, de data asta am fost totusi si iti pot demonstra ca am fost atacat de un smoker, cand balga a zis ca nu a fost el era clar ca esti tu, se pare ca ori a mintit ori nu si a dat seama pe cine a tras.

onnnnnn.dem





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T3m!n@tor4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2019 06:05)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 171, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 10.3
Votes: 17

Post Posted: 26-03-2019, 23:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu baiatas, acolo erau 3 smokeri se vede clar in video. Mie nu imi pasa ca erai tu cu nustiu cine pe discord, puteai sa fi si cu Iohanis. Ai dat slay fara nici o dovada clara, cum s-ar spune "dupa ureche". Imi mentin punctul de vedere ca nu nu meriti admin.
Daca tu nu vezi din acel video decat 2 smokeri inseamna ca trebuie sa te gandesti serios la asta.




2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 26-03-2019, 23:44:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu sunteti siguri cine a incalcat regulile nu mai dati slay aiurea sa va faceti de ras pe aici. Dai cand esti 100% sigur ca el a fost iar daca nu a fost el iti asumi.

E ultima data cand mai accept sa faceti chestii de genul,asa se pierd jucatorii daca-i tineti in comenzi aiurea si ei nu fac nimic.

+ nu mai ascultati ce zic ceilalti admini ca asa s a intamplat si aseara si au luat 2 remove asa ca ..

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by InLoveCs, 26 March 2019 21:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 28-03-2024, 13:01:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x