User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere helper-Dark Neon

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message384
DarkFoxYoutube

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2019 19:24)
Joined: 27 Oct 2019
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 27-10-2019, 09:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[?] Numele tãu:Adam Mihai Christian
[?] Numele în joc:Dark Neon
[?] Vârsta ta(minim 16):17 fac 18
[?] Primele 7 cifre din CNP:5020221
[?] Steam ID(verificati pe steamrep.com):STEAM_0:0:437775511
[?] Steam Profile Link:https://steamcommunity.com/profiles/76561198835816750
[?] Ai citit regulamentul?-a
[?] Ai intrat în grupul nostru de steam?-a
[?] De ce dore?ti grad pe server?:Deoarece doresc sa ajut comunitatea, si ma simt pregatit pentru acest grad
[?] Ce informatii utile ne po?i spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE):Salut, eu sunt Adam Mihai Christian, am 17 ani, am o pasiune legata de calculator. Sunt o persoana hazile, am simtul umorului, sunt un baiat mai ciudat de fel, care este foarte plin de secrete. Locuiesc in Bucuresti un oras destul de frumos cu multe chestii distractivie si atractivie. Cum am zis si mai devreme sunt ambitios, pus pe treaba. Am niste defecte aiurea, sunt destul de pesimist, multi spun ca nu e bine pentru mine, nu stiu ce sa zic despre asta, dar asa sunt si sincer nu prea imi place, dar eu cred ca nu am sanse in nimic cateodata. Imi place sa ma mai joc si League Of Legends,nu joc de competitie, joc pentru distractie. Nu stiu ce rost ar avea sa joci un joc si sa il joci pentru a ajunge cel mai bun cat timp nu te distrezi cu prietenii tai. Eu am niste prietenii grozavi in felul lor, ma fac sa rad, ne mai certam noi, dar asa fac toti prietenii. Invata la un liceul destul de bun acela fiind Colegiul Tehnic Media. As mai putea spune si putine despre Sa:MP, am incercat pe serverle mari, nu dau nume, dar as putea spune ca nu cred ca are rost sa va zic, in fiecare factiune care am facut aplicatie am fost respins, stiu motivul, dar sunt sigur de chestia cu pilele. Mai multe nu cred ca pot spune, cred ca am zis in deajunse chestii, pentru mai multe va trebuii sa ma cunoasteti cu timpul. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, prietenos, calm si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc.Caracterizare fizica:Sunt un baiat inalt si putin mai grasut,am parul negru,ochii caprui, fumez,si am problem cu piciorul stang deoarece am avut deplasare de rotula de 2 ori din cauza ca practicam fotbal bashet si MMA.
[?] De ce te-am alege pe tine?:Deoarece ma inteleg ok cu playerii iar cand sunt pe server radem impreuna
[?] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?:Prin popularea lui facand live uri pe youtube
[?] De cât timp joci pe server?:2 luni
[?] Orele jucate pe server(orele nu conteaza):17
[?] Cât timp po?i dedica serverului zilnic?:3-4h
[?] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore):https://imgur.com/spH2uuT
[?] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord):DarkNeone#1615
[?] Cod campanie:ARENA2010

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nxs_Roby

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 18:02)
Joined: 26 Oct 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 27-10-2019, 09:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA 
nu ai cam citit regulamentul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
replayTM

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 14-12-2019 06:34)
Joined: 26 Dec 2018
Posts: 134, Topics: 13
Location: Germany

Reputation: 34.3
Votes: 2

 
Post Posted: 27-10-2019, 10:16:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS Regulament necitit + la intrebarea nr. 10 ti s-au cerut informatile utile, nu toata biografia. T/C


Last edited by replayTM on 27-10-2019, 10:20:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by replayTM, 27 October 2019 08:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 18-04-2024, 10:59:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x