User
Pass
2FA
 
 

Chrisfix detail masina

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Some tips regarding several acquisitions
Author Message358
Maiter

[Young&Fearless]



Status: Offline
(since 05-11-2023 14:02)
Joined: 21 Jun 2018
Posts: 693, Topics: 168
Location: Romania

Reputation: 103.4
Votes: 114

Post Posted: 26-03-2020, 00:09:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut zilele astea un videoclip facut de chrisfix despre detail-ul unei masini. M am gandit sa mi repar si eu vopseaua de pe bolidul meu(logan 1.4 2005) dar am si putine dubii inainte sa platesc aproximativ 400 de lei pe toate ustensilele necesare.
In primul rand, masina a suferit un accident si capota, plafonul si portierele din stanga au fost accidentate, au primit o vopsea foarte proasta care s a dus la soare si acum se vede o mare diferenta intre ele si cealalta parte, sunt curios daca acest "trick" ar face asta neobservabil sau ar crea aceeasi discrepanta dar mai stralucita -).
A mai incercat cineva asta si mi poate da un sfat? Ar fi de mare ajutor ca vopseaua este o problema destul de observabila pe masina si n as plati o revopsire.


Must check out!
-my profile
-my playlist
-my photo gallery
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Some tips regarding several acquisitions  


The time now is 28-03-2024, 13:05:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x