User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie multipla:)
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3896
CrazyStyle

[why so serious?]



Status: Offline
(since 12-04-2016 00:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 643, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 343.3
Votes: 5

Post Posted: 04-12-2010, 13:24:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: CrazyStyle
Numele adminului reclamat:
FLorinakeE
Yabu

Harta, ora si data faptei reclamate: de_westwood_big(sau asa ceva) dupa care d2; in jur de ora 12:00 , 04.12
Motivul / Regula incalcata: In loc sa se ocupe de functia pe care o au, ei stau si se joaca in timp ce eu fac spam admin_page cu numele unui reclamat pe care ei nici nu se deranjeaza sa se uite.
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :

Pentru inceput am anuntat pe admin_page ca jucatorul c_walk are wall si nu s-a deranjat nici un admin sa il controleze.


C-walk isi schimba numele in incepatoru


Reiau reclamatiile pe admin_page


Adminii online


Alte reclamatii


Yabu isi dovedeste interesul si profesionalismul :crazy2: (de park ar conta scorul la un codat)


Si in final mi-am luat kick de la florinake


Uitati si demo-ul cu reclamatul, ca sa nu credeti ca imi pierd timpu chiar degeaba cu amatori ca ei.
incepatoru.dem - 6.3 Mb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yabu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2017 21:14)
Joined: 23 Oct 2008
Posts: 375, Topics: 20
Location: Brasov

Reputation: 414.9
Votes: 9

Post Posted: 04-12-2010, 14:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand te-am intrebat daca la scorul ala wall, de ce nu ai pus si continuare? Aia in care ziceam ca ne uitam? Iar la Motivul / Regula incalcata tu cu mana ta ai scris ca ai facut spam, asa ca nu te mai mira de ce ai primit kick. Ai spamat acolo intr-o veselie dupa ce ti-am zis ca ne uitam.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyStyle

[why so serious?]



Status: Offline
(since 12-04-2016 00:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 643, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 343.3
Votes: 5

Post Posted: 04-12-2010, 14:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce continuare prietenas dak mi-am luat kick, adica dupa o harta intreaga dupa ce nu ai facut nimic vii si pretinzi k te-ai uitat? Frumos.
Si nu v-am reclamat k mi-ati dat kick ci k nu sunteti capapabili sa adminati si un codat pentru voi e ala kre are scoruri mari. Desi nici kick-ul ala nu prea a fost tocmai motivat, ca nu am facut asa mare spam, dar deja incepeam sa imi pierd rabdarea cu unii ca voi.
Si daca tot pretinzi k te-ai uitat ia arata-mi tu frumos unde ai postat banul? Pentru ca se vede clar in demo-ul meu k are wall( desi cred k tu nu observi)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yabu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2017 21:14)
Joined: 23 Oct 2008
Posts: 375, Topics: 20
Location: Brasov

Reputation: 414.9
Votes: 9

Post Posted: 04-12-2010, 15:04:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrei sa nu mai suferi atat? eu am prins decat 2 runde p ww si pe alea mi le-am petecut dand votul. Iar pe dust 2 deja ai inceput cu incapabil si alte alea inca din prima runda. Invata sa respecti daca vrei sa fi tratat cu respect. Cat despre spamul de l-ai facut il poti intreba si pe warquz. Si el ti-a zis sa mai termini ca ne uitam. Nu poti acoperi 30 de playeri in 2 minute doar in 3 admini. Plus ca odata ce are scor negativ, automat te uitit pe el mai la urma profesionistule.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florinnn

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-10-2015 01:15)
Joined: 11 Mar 2007
Posts: 3372, Topics: 76
Location: pe Pamant

Reputation: 649.7
Votes: 18

Post Posted: 04-12-2010, 15:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu ti-am dat kick . ti-am zis sa termini si tu tot pe a ta o tineai ....tu ai pus doar o parte din poze ce ti-a convenit tie ... daca aveai demo tu cu wall dc nu ai cerut sa i se dea ban si tot insistai sa se uite pe el ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyStyle

[why so serious?]



Status: Offline
(since 12-04-2016 00:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 643, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 343.3
Votes: 5

Post Posted: 04-12-2010, 15:17:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca spuneam k am demo al unui player cu wall oricarui admin, tu vrei sa zici k acel admin ma asculta si ii dadea ban? Fii serios!
Am insistat sa va uitati voi, deoarece cuvantul meu nu are nici o putere fiind doar un simplu player, puteam sa mint k am demo. L-am facut doar k sa fie o reclamatie fondata.
Cum vroiai sa termin daca vedeam k ala joaca linistit si ma omoara si adminii nu aveau o jena.

Quote:
tu ai pus doar o parte din poze ce ti-a convenit tie

Te rog sa imi spui ce am ascuns, care e partea aia kre nu mi-a convenit.

@Yabu. 2 ture pe ww? Daca incepeti cu minciuni nu-mi mai pierd timpu pe aici, poate se uite vre-un owner la logo-uri. Is curios cum va uitati voi pe aia 30 de playeri dak voi jucati bine merci. Nu erati nici unu spect, poate mai trageati cate o privire cand mureati, dar nici atunci nu cred.
Prioritari sunt aia reclamati, nu aia care au scorul mai mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 04-12-2010, 15:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrazyStyle wrote:
Daca spuneam k am demo al unui player cu wall oricarui admin, tu vrei sa zici k acel admin ma asculta si ii dadea ban? Fii serios!





normal ca daca spuneai ca ai demo dadea ban !!!!


Tu ce crezi ca aiurea s-a ajuns admin pe serveru asta ??
Si ai si tu un pic de rabdare ... au trecut 2 zile a lui Yabu ca admin si deja ati sarit cu reclamatie pe capul baiatului ...
As vrea sa te vad pe tine cat de mult ai face in 2 zile , cand amx_page este bombardat tura de tura cu "presupusi" codati care 90% din ei nici macar nu au cod , sunt nubi cei care scriu ...


Eu zic ca e aiurea reclamatia dar ma scuzati ca ma bag desi nu am fost pe server ...
Sfatul meu si cred ca a tuturor adminilor : ZII CA AI DEMO CU UNU IN CARE REIESE CLAR CA ARE COD SI SE DA BAN de catre oricare admin , fara indoiala ...



Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyStyle

[why so serious?]



Status: Offline
(since 12-04-2016 00:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 643, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 343.3
Votes: 5

Post Posted: 04-12-2010, 15:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Pai aici ce-am zis? Raised eyebrow
Habar nu am cine e Yabu si de cand are admin, pur si simplu el s-a nimerit sa nu isi faca treaba impreuna cu florinake.

Quote:
ZII CA AI DEMO CU UNU IN CARE REIESE CLAR CA ARE COD SI SE DA BAN de catre oricare admin , fara indoiala ...

Pe asta nu o sa o cred pana nu o s-o vad.
Nu stiu de ce ti se pare o reclamatie aiurea. Poate pentru un server fara pretentii, unde nu se pune problema in aspecte d-astea, si nu sunt alesi admini prea capabili.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warquz

[[Tata Lor]]



Status: Offline
(since 01-10-2014 12:00)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 594, Topics: 11
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 146.5
Votes: 8

   
Post Posted: 04-12-2010, 17:21:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crazystyle u ai zis ca ai demo si suspectai acel player de wall...ne-am uitat pe el si era clear ..d c sa-i dau ban ..sa fii u multumit? banurile astea nu cresc in copaci frate ..atata timp cat erau admini on singurul lucru pe care trebuia sa-l faci era sa reclami pe amx_page, nu sa stai u spec si sa ne dai indicatii !! In final ai ajuns pe forum cu o reclamatie .. - .

FreakY LikE Me !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CrazyStyle

[why so serious?]



Status: Offline
(since 12-04-2016 00:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 643, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 343.3
Votes: 5

Post Posted: 04-12-2010, 17:27:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai....am facut ce zici tu ca trebuia sa fac, dar..surpriza nu s-a intamplat nimic. Tu in locul meu presupun k te jucai cu codatul in continuare k adminii ori il vad clear ori nu se uita deloc. Tu nici macar nu stiu knd te-ai uitat k atunci ai intrat. Stiu ca vreti sa va aparati, cunosc situatia, dar incercati sa fiti mai obiectivi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 04-12-2010, 18:14:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de reclamat l-a reclamat .. de uitat nu v-ati uitat .. replica lui Yabu e monumentala "la scoru ala .. " .. dupa ce i-a facut demo codatului in locul vostru i-ati dat kick pentru spam ca nu erati in stare nici sa iti dati ban .. ii ceva normal sa faca reclamatie

@ Dire : a avut destula rabdare dak pana la urma a ajuns el sa faca demo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 04-12-2010, 18:40:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spiritul de echipa este de inteles, dar macar trebuie sa recunosti ca reclamatia nu e facuta degeaba...eram si eu pe srv la momentul respectiv si cum spune si crazy admini chiar nu aveau nici o treaba cu acel codat...un advertisment verbal tot merita


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 04-12-2010, 18:57:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VM wrote:
@ Dire : a avut destula rabdare dak pana la urma a ajuns el sa faca demo



Nu stiu ce a facut florinake ... dar yabu nu are comanda de ban ... ca sa stiti si voi ...
Si daca ar fii vrut sa dea nu ar fii putut ...


Si am observat ca a zis warquz ca nu avea wall cum insinuezi tu ... deci daca cineva dadea ban dadea aiurea -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 04-12-2010, 19:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasand spiritul de echipa la o parte si analizand dovezile (pana la aparitia logurilor concrete) , reiese ca respectivii mei colegi nu s-au miscat destul de repede incat sa starneasca simpatia ta .

Da , au gresit (poate nu toti au o experienta asa de vasta in prinsul codatilor) , insa asta nu inseamna ca iti da tie dreptul , domnule jucator , sa incepi sa incalci regulile acestui server (spam pe admin_page) si sa ii iei peste picior (din cate reiese din printurile facute de dumneata) . Daca doreai atat de mult sa faci o reclamatie fondata , era suficient sa le zici de 2 ori , la un interval de timp destul de maricel incat sa observe (poate jucau si dansii la o adica) si numai atunci puteai sustine cu atat inversunare ca nu si-au indeplinit atributiile .

In cel mai bun caz (pentru tine desigur) ei vor fi mustrati verbal si vor fi mai atenti pe viitor . Cat despre tine , iti pot spune , prieteneste , sa iti revizuiesti comportamentul si sa iti tii in frau testosteronul si implicit , atitudinea care denota din nivelul acestuia . Bafta .

P.S : nu se da ban pe spusele unei jucator , chiar daca are demo . Adminul/adminii prezenti pe server pot doar sa verifice veridicitatea spuselor , iar daca playerul reclamat joaca codat , se poate da ban fara a se face demo de catre alt admin, utilizandu-se demoul facut de catre reclamant (doar in cazul in care sunt indeplinite cele 2 conditii , veridicitatea spuselor si demo) .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 04-12-2010, 20:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
VM wrote:
@ Dire : a avut destula rabdare dak pana la urma a ajuns el sa faca demo



Nu stiu ce a facut florinake ... dar yabu nu are comanda de ban ... ca sa stiti si voi ...
Si daca ar fii vrut sa dea nu ar fii putut ...


Si am observat ca a zis warquz ca nu avea wall cum insinuezi tu ... deci daca cineva dadea ban dadea aiurea -


nu ii vorba ca n-a dat ban .. ii vorba ca nu s-a pus spec 2 3 4 runde sa ii faca demo si sa ii spuna lui florinake sa dea ban .. cred ca ii in interesul lui sa mai puna un post la lista de codati daca e la inceput -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dudette, 06 December 2010 17:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 17-04-2024, 01:35:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x