User
Pass
2FA
 
 

Tharkum 2 TR
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message15338
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:00:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai ....trebuie sa-ti desenez ca la baietii cu dunga rosie pe buletin.Ok iti fac un desen.
Cum explici tu ba ca la same comp RMP vs RMP Hydra pierde 5 meciuri contra lui Flyn.OK BUN LA RMP nu se vede dar apoi a mai pierdut si cand flyn JUCA pe paladin...asta cum drq o mai numesti? conspiratie ? Sper ca te-ai lamurit.Nu compar skillul pvp al magului ( flyn) cu al priestului ( hydra) ci coordonarea in arena.Se pare ca flyn le "are "mai bine.


In legatura cu " depinde numai de 1 om victoria":Hydra a jucat cu kalimist unul dintre cei mai buni rogi ( @ LK )+1 relentless gladiator mage de pe retail.Iar flyn a jucat cu 2 amici gladiatori pe blizz.

@Failed Asta ai inteles din toata discutia...? Drain spunea ceva de genul ca skillul se vede in duels .Daca tu ai inteles ca ma intereseaza pe mine vlead...go shoot urself.



Last edited by Crashy on 26-01-2011, 22:05:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
failedd

[nicu gheara]



Status: Offline
(since 04-12-2012 13:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 266, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 14

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:03:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
am inteles si ca vlead ti-a dat 40 - 0 la duels..

daca pana si vlead a ajuns subiect de discutie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Bai ....trebuie sa-ti desenez ca la baietii cu dunga rosie pe buletin.Ok iti fac un desen.
Cum explici tu ba ca la same comp RMP vs RMP Hydra pierde 5 meciuri contra lui Flyn.OK BUN LA RMP nu se vede dar apoi a mai pierdut si cand flyn JUCA pe paladin...asta cum drq o mai numesti? conspiratie ? Sper ca te-ai lamurit.Nu compar skillul pvp al magului ( flyn) cu al priestului ( hydra) ci coordonarea in arena.Se pare ca flyn le "are "mai bine.


In legatura cu " depinde numai de 1 om victoria":Hydra a jucat cu kalimist unul dintre cei mai buni rogi ( @ LK )+1 relentless gladiator mage de pe retail.Iar flyn a jucat cu 2 amici gladiatori pe blizz.

Cum dracu poti sa spui ca un mag se coordoneaza mai bine ca un alt player care e priest? tu esti batut in cap? NU AU ACELEASI SPELLURI, singurele lucruri care le poti compara sunt pozitionarea si fake-casts. Si chiar si atunci nu ii poti compara pentru ca Flyn n'are de dat SWD la poly, n'are de pus shielduri pe party, n'are de dat heal, are de dat CS, damage, cc, si sa fuga ca de dracu cand e main target, deci lucrurile ce trebuie sa le faca sunt foarte diferite intre ele. Hydra trebuie sa faca pillar hug, flyn trebuie sa stea pe target sa faca damage ceea ce usually inseamna open area. Hydra trebuie sa fuga langa target pt. cc, flyn poate da poly de la distanta mult mai mare. Poate imi spui cum compari tu pozitioning intre mage si priest. Singurul lucru care il poti compara e fake-castul, domeniu in care nu cred ca esti asa prost sa zici ca Hydra e bota. Probabil acuma imi spu ica erai pe skype cu amandoi si ii auzeai cum coordonau teamul, dar n'ar fi mare lucru la cate chestii incepi sa bagi de la tine, auzi acolo first RMP-ul lui Hydra, apoi era si Kalimist, si acum e si un Rglad mage.
Si mai nou RNG nu isi are locul in arene sau ce? Ca nu inteleg ce e cu "NUMI ZICETI MIE DE RNG".

Also, esti batut in cap, nu am zis ca skillul se vede in duels, era o remarca la comparatia ta dintre 2 clase diferite folosind statistici privind victoriile in 3v3, poate imi arati unde am zis ca skillul se vede in duele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba tu esti cel mai mare prost pe care l-am vazut .Conteaza duels ? Bun cat e scorul dintre duels pe care le-am avut noi? Eu zic ca e 4 - 0. Ce inseamna asta ? NU AI SKILL BA UITA-TE IN OGLINDA DA CU MINGEA DE PERETE etc.Sincronizarea la tine daca tine de spelluri inseamna ca trebuie sa te inscriu la campionatul mondial de minesweeper , facem performanta cu tine.Am citit doar ce ai zis la inceput..nu stau sa citesc toate ***** pe care le-ai scris ca esti o aberatie a naturii.L2p & Stay small son. ( daca stii ce o fi si asta)

Also? Te-ai murdarit la bot de engleza.... E clar :s


Repet tampitule cum sa spui "Coordonarea tine de spelluri" Tu ori vrei sa-mi demonstrezi ca esti cel mai prost din lume ori habar n-ai pvp.Bai numai de spelluri tine coordonarea? Restu coechipierilor tai nu trebuie sa stie si ei ce sa faca? Asa s-a coordonat...omg a apasat spell /y BA VEDETI CA AM DAT POLY PE POPA NU DATI PE EL.
Jn3b00n tu drain...daca tu imi zici de coordonare la spelluri e clar.


Da ba bun 1 meci a fost rng..a fost si al 2-lea ..a fost si al 3-lea hai si al 4-lea ..dar si al 5-lea ba? Tu crezi in teoria penisului bleg .

Avem 1 castigator.Drain e cel mai bun warlock


























Din casa lui desigur.



Last edited by Crashy on 26-01-2011, 22:18:53; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:18:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Ba tu esti cel mai mare prost pe care l-am vazut .Conteaza duels ? Bun cat e scorul dintre duels pe care le-am avut noi? Eu zic ca e 4 - 0. Ce inseamna asta ? NU AI SKILL BA UITA-TE IN OGLINDA DA CU MINGEA DE PERETE etc.Sincronizarea la tine daca tine de spelluri inseamna ca trebuie sa te inscriu la campionatul mondial de minesweeper , facem performanta cu tine.Am citit doar ce ai zis la inceput..nu stau sa citesc toate ***** pe care le-ai scris ca esti o aberatie a naturii.L2p & Stay small son. ( daca stii ce o fi si asta)

Also? Te-ai murdarit la bot de engleza.... E clar :s

UNDE AM ZIS CA CONTEAZA DUELS? Am zis ca daca tu compari 2 clase diferite in arena in meciuri de 3v3 ce'ar fi sa comparam si duelele. La asta m'am referit, esti chiar asa de bou?
Ce o dai cu sincronizare. Prima dat ai zis "HYDRA<FLYN", sincronizarea implica si ceilalti playeri, daca implica si ceilalti playeri paote imi spui tu mie de unde scoti ca RMP-ul lui Hydra a pierdut din cauza lui Hydra pt. ca e mai praf decat Flyn. Nici nu stiu la ce dracu postezi aici cand toata lumea stie ca de abia ai fost in stare sa faci umerii. Hf pe AT, unde se i'au umerii la 2v2, oh shit rank 19 is *** big (stay small son?), ca la 3v3 n'are rost sa discutam, e ironic cum esti praf tocmai acolo unde zici ca se vede skillul.
REPET CA PENTRU PROSTI:
pentru boul din tine faptul ca teamul lui Hydra "sa zicem" se sinconizeaza mai prost decat teamul lui Flyn inseamna ca Flyn>Hydra, rite?



Last edited by Drain on 26-01-2011, 22:20:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:20:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba daca nu conteaza duels atunci de ce dracu ai zis pe pagina trecuta ca lui flyn i-a fost frica sa dea duel cu hydra? Bai tampitovici...esti sarit de pe fix.Ai probleme grave cu capul ceva nu merge bine acolo...ori sar prea multe scantei cand gandesti ceva..ori nu sare deloc



@At sa mori tu ca am avut rank 19 pe at? Eu zic ca am avut rank 3 cu 2560 rating daca vrei pun si ss,dar ce sa stie o eroare a naturii ca tine care mai devreme zicea duels si acum o da la intors.Btw nu mai joc pe at de mult...ultima arena pe care am facut-o acolo a fost acum 2 luni -

"Stim cu toti cat te-ai chinuit sa faci umerii" Cati draini sunteti in camera frate? 3-4 de stiti toti?Surprise Daca vrei ti-l scot si pe al 5-lea de pe teava de esapament cat ai zice LEGEA ( apropo vezi ca se scrie "iei " nu "i'ei ", nu ma lua cu teoria tastatului repede ca nu te cred.)



Last edited by Crashy on 26-01-2011, 22:22:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:22:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Ba daca nu conteaza duels atunci de ce dracu ai zis pe pagina trecuta ca lui flyn i-a fost frica sa dea duel cu hydra? Bai tampitovici...esti sarit de pe fix.Ai probleme grave cu capul ceva nu merge bine acolo...ori sar prea multe scantei cand gandesti ceva..ori nu sare deloc

tocmai pentru ca tu blegovici consideri ca daca pe tine te bate un alt team si teamul ala are un rogue in team la 3v3 ala e mai bun ca tine, ca altfel vad ca nu pricepi. asta ai zis tu. nici acuma n'ai prins aluzia?
n'ai facut umerii inainte de sezoane la 3v3 ca v'am farmat noi, asta inseamna ca eu>you rite? ce dracu esti prost, nu te stii sincroniza, drept urmare te'ai carat pe arena tournament.
inca mai ai rank 19, np stai mic.



Last edited by Drain on 26-01-2011, 22:25:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu..esti batut in cap.Bun sa zicem ca m-a batut un rogue la 3v3 ( fiind main charul lui) ..sa zicem ca mi-a dat 5 -3 ,iar apoi intra pe Paladin ( offchar sau alta clasa) si sa imi dea 4 - 1 .Atunci chiar e mai bun ca mine .Hydra a jucat acelasi comp vs ambele teamuri ale lui flyn si a pierdut ambele partide.Ce nu intelegi ca flyn a fost si pe mag si pe UN CHAR NOU? Aduc ciocanu sa-ti trag una in cap poate te mai..luminezi?


ROFL m-ai batut la 3v3 dar apoi cand am schimbat compul si am jucat cu lightmode + manbearcat CE AI FACUT BA? Ai fost facut NAC AUT ( cum zice ala pe youtube =) ) Bun acum o dai pe bracketuri...la 2v2 sau 1v1 m-ai batut vreodata in viata ta de gamer amator? da , cand aveam ress sickness.JK si atunci tot eu castig.



Last edited by Crashy on 26-01-2011, 22:26:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:26:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Nu..esti batut in cap.Bun sa zicem ca m-a batut un rogue la 3v3 ( fiind main charul lui) ..sa zicem ca mi-a dat 5 -3 ,iar apoi intra pe Paladin ( offchar sau alta clasa) si sa imi dea 4 - 1 .Atunci chiar e mai bun ca mine .Hydra a jucat acelasi comp vs ambele teamuri ale lui flyn si a pierdut ambele partide.Ce nu intelegi ca flyn a fost si pe mag si pe UN CHAR NOU? Aduc ciocanu sa-ti trag una in cap poate te mai..luminezi?

DA TU CE NU INTELEGI CA NU DEPINDE NUMA DE HYDRA DACA II PIERDE TEAMUL. Ce dracu tu de fiecare data cand pierzi in 3v3 inseamna ca tu esti de vina?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:28:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ba nu era hydra de vina....era kalimist de vina ma ca nu i-a bagat daggeru in cur lu flyn.Asta "IERA" .E clar ma ca daca un team pierde TOTI au o parte din vina nu numai 1 ..dar in cazul lui hydra el a fost de vina.Daca n-ai vazut meciurile nu te baga ca musca la rahat ca pute rau.
Inca mai am rank 19 ROFL -) e chiar o performanta daca ultima data cand am facut arene acolo a fost acum vreo luna sau doua.Acum joc pe retail ( nu sufar)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:31:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Nu ba nu era hydra de vina....era kalimist de vina ma ca nu i-a bagat daggeru in cur lu flyn.Asta "IERA" .E clar ma ca daca un team pierde TOTI au o parte din vina nu numai 1 ..dar in cazul lui hydra el a fost de vina.Daca n-ai vazut meciurile nu te baga ca musca la rahat ca pute rau.

oh poate ne areti niste dovezi ca au existat meciurile macar? funny cum tu il faci pe hysagi fanboy si tu o dai pe wank la streamurile lui Hydra. Poate ne spui si ce greseli a facut Hydra daca tot faci asa de mult pe desteptul, si poate ne povestesti faptele de eroism ale lui Flyn din meciurile care ti'au dat un sens vietii.
Also, cand m'ai batut tu la 3v3 cu lightmode si mbc? Ca nu tin minte sa fi jucat vs voi vreodata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:33:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba in primul rand livestreamul nu ramane inregistrat....creier de papagal neimblanzit ce esti.A fost livestreamul daca l-ai vazut bine daca nu fii sanatos .Acum vrei sa-ti chem vreo 5-6 romani sa-ti zica ca hydra a gresit la meciurile de 3v3 ca sa ma crezi? Si mai desteptul gazetei " Tragaciul" vezi ca livestreamul putea fi vizionat de absolut oricine care intra pe siteul AT .Nu ma lua cu vrajeli cu livestreamuri sau alte chestii ca nu hydra a inregistrat...ci un gm de acolo. (gladiator mage de pe retail , name Ziqo)

Tu cand ai pierdut la 3s nu iti mai aduci aminte..ca sa vezi .Mi se rupe mie ca nu-ti amintesti,dar ca fapt divers hydra a pierdut de la acelasi om care a jucat 2 compuri diferite...si 2 clase diferite...iar eu cand am pierdut de la cineva , acel cineva nu m-a batut de pe 2 clase diferite..intelegi? Daca nu du-te drq si impusca-te ca esti prost rau.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Ba in primul rand livestreamul nu ramane inregistrat....creier de papagal neimblanzit ce esti.A fost livestreamul daca l-ai vazut bine daca nu fii sanatos .Acum vrei sa-ti chem vreo 5-6 romani sa-ti zica ca hydra a gresit la meciurile de 3v3 ca sa ma crezi? Si mai desteptul gazetei " Tragaciul" vezi ca livestreamul putea fi vizionat de absolut oricine care intra pe siteul AT .Nu ma lua cu vrajeli cu livestreamuri sau alte chestii ca nu hydra a inregistrat...ci un gm de acolo. (gladiator mage de pe retail , name Ziqo)

Oh right, si tu priestul ala pro ai vazut toate greselile, ai comentat mai ceva ca aia de la blizzcon.
Poi ba boule daca nu stii nici macar ce s'a intamplat taci din fleandura, ai vazut si tu ca a castigat ala si poc magu' e mai bun ca priestu'.
Cand am dat noi de voi la 3v3 ba? Pana acuma o ardeai ca noi v'am facut dodge si acuma miraculos ne'ati batut defapt?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 26-01-2011, 22:40:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba taci dracu ca a zis Ziqo ( cel care comenta meciul) ca din cauza lui Hydra au pierdut....taci in pzdania m@tii de spart ca habar n-ai .2 Boabe nu stii cu warlockul sau cu vreo alta clasa.Sterge-te la ciocolata ca pute tare , te-ai murdarit rau de tot la bot cu atata engleza...SPIC INGLISH SAN ? Masina de supt TROLOLOLO.Ai niste teorii basiniste sa moara gibilan daca am vazut un prost mai mare ca tine .De fapt cred ca e drain machine Senior.Prostovanule taci ba dracu ca esti prost.Daca nici pe ziqo ala de 2800+ pe retail nu-l crezi inseamna ca trebuie sa-ti dai foc.

Ba vrei acum sa-l sun pe manbearcat pe skype sa imi zica daca v-am batut sau nu la 3v3? Du-te ba dracu si spanzura-te ca plangi dracu daca mai ma iau de tine -
Cand am zis eu ma ca ne faceai dodge?=))Eu chiar vroiam sa dati join ca aveam nevoie de rating cand faceam turtle cleave. Bai vezi ca spitalul 9 e in alta parte...

Tu te bagi ca albina in stup ca nici macar nu ai vazut meciurile dar iti dai si tu cu parerea "BA CE DRQ IA SA IMI TRAG O PARERE PE FREAKZ FORUM CA EU DOAR SUNT MASINA DE SUPT "(Dumnezeu stie ce tot sugi de vreo 3 ani de zile de cand joci warlock..sau cat oi fi avand.)



Last edited by Crashy on 26-01-2011, 22:46:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 26-01-2011, 22:45:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Ba taci dracu ca a zis Ziqo ( cel care comenta meciul) ca din cauza lui Hydra au pierdut....taci in pzdania m@tii de spart ca habar n-ai .2 Boabe nu stii cu warlockul sau cu vreo alta clasa.Sterge-te la ciocolata ca pute tare , te-ai murdarit rau de tot la bot cu atata engleza...SPIC INGLISH SAN ? Masina de supt TROLOLOLO.Ai niste teorii basiniste sa moara gibilan daca am vazut un prost mai mare ca tine .De fapt cred ca e drain machine Senior.Prostovanule taci ba dracu ca esti prost.Daca nici pe ziqo ala de 2800+ pe retail nu-l crezi inseamna ca trebuie sa-ti dai foc.

Ba vrei acum sa-l sun pe manbearcat pe skype sa imi zica daca v-am batut sau nu la 3v3? Du-te ba dracu si spanzura-te ca plangi dracu daca mai ma iau de tine -

u mad?
teoretic toata lumea spune ca esti un closet ambulant in care se pisa toti minerii din mers, deci daca ar trebui sa ma ghidez dupa teoria referitoare la prostia umana a lui einstein pe care tu o aplici de parca ti'ar aplica tactu palmi la buci, chiar asa este.
l'am intrebat pe xlr, prima replica a fost "cine e crashy? tampitul ala ce ne facea dodge impreuna cu fratii racheta: smithy si ynck?"
ba, deci lu maica'ta cred ca i'a dat Tolea p!#i pa suflet de ai iesit asa de prost. Te'am intrebat ce a gresit Hydra in meciuri, tu habar nu ai, concluzia, esti un retardat care se baga in seama pe forumuri cu aceeasi drama de *****, ca el a vazut hydra vs flyn la 3v3. Sunt curios aca s'ar face topic cu alte filme d'alu' Hydra daca ti'ai intra iar in rol.



Last edited by Drain on 26-01-2011, 22:50:16; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 29-09-2024, 13:17:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x