User
Pass
2FA
 
 

reclamatie mjj

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1358
State_boss_de_Romania

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2013 11:02)
Joined: 20 Sep 2009
Posts: 183, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 48.7
Votes: 7

Post Posted: 11-03-2011, 23:58:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : blowMe
ip player : 93.113.86.104
nume admin : MJJ
motiv/dovada/argument : [ ex: print screen cu abuzul adminului ] http://img858.imageshack.us/i/awpbycastor320000.png/
http://img140.imageshack.us/i/awpbycastor320001a.png/
concluzii :sufera de admin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 12-03-2011, 00:03:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

State...depasesti orice limita a bunului simt.
In ultima saptamana ai jucat cu N nick-uri,martori fiind okk si /b/...Eu seara ma chinui cu okk si /b/ sa prindem codatii,si tu stai pe alte nick-uri ca sa joci si sa nu adminezi. In seara asta te-am prins de 2 ori cu alt nick http://img853.imageshack.us/i/snap0125.jpg/ http://img862.imageshack.us/i/snap0130.jpg/

Cu nick-ul Asda cand te-am prins era si /b/...pai bai baiatule daca nu ai chef de adminat lasa'ne in pace,dute pe alt server ca stiu ca ai admin si pe alte servere...nu intri si esti spectator la cum ne chinuim ceilalti admini sa adminam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
State_boss_de_Romania

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2013 11:02)
Joined: 20 Sep 2009
Posts: 183, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 48.7
Votes: 7

Post Posted: 12-03-2011, 00:07:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar nu inteleg dc trb sa iti dau tie explicati?cine esti u?u esti un simplu admin ca si mine....explicatii le dau owner`ilor nu tie


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 12-03-2011, 00:22:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa..... deci eu nu tin partea niciunuia dintre voi..... dar:
State: Mjj are dreptate am fost de fata knd de 2 ori erai intrat cu alt nume pe server! Mie mi-ai zis k e fratele tau, eu nu am de unde sa stiu k e asa sau nu! Oricum asta nu cred k e o greseala dar dak sunt multi intrati pe server treci admin si ajuti!!!
Mjj: REGULI DE BAZA ADMINI (REGULAMENT RKO): 6.Nu abuzati de comenzi ; 12.Nu reprosati altui admin deciziile luate! In cazul in care considerati ca nu sunt corecte veti lua legatura cu un OWNER <- asta se refera la orice considerati k un alt admin greseste cu ceva. deci nu e voie sa se ia masuri impotriva altor admini decat ownerii au acest drept!!!
O sa mai discut si cu ceilalti owneri sa vedem ce masuri luam!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
okk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 21:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1675, Topics: 21
Location: Pantelimon

Reputation: 101.7
Votes: 17

Post Posted: 12-03-2011, 00:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi se pare destul de logic state!Adica hai sa vedem1suntem cativa care seara/noaptea au grija de sv si altii din cate vad prefera sa joace cu alte nikuri doar pt funn!Nu mi se pare nici mie normala chestia asta!Trb sa fi zis de la inceput ca numai vreai admin si cu asta basta!nici modul de actionare al lui mijj nu este de laudat...dar in totalitate ii dau dreptate.Sa vedem ce spun ceilalti "mai mari'!Bafta

just mee,just okk


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 12-03-2011, 00:33:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@/b/: de 2 ori erai tu cand l-am prins cu alte nick-uri..iti ziceam pe u@ "Stai sa vezi ca asta e State cu alt nick" si ti-am dovedit..odata in seara asta si odata acum 2-3 seri....In seara asta l-am prins de 2 ori...ori data erai tu..si odata erati si tu si okk....si cu inca odata acum 2-3 seri...se face ca l-am prins de 3 ori.
Apoi...faza ca era fratisu..daca era fratisu,dupa ce i-am schimbat nick-ul pe train nu continua sa joace cu nick-ul state,si'l schimbat inapoi,dar am print-ul de la finalul hartii,respectiv cel in care i-am schimbat nick-ul:
1.Print-ul cu schimbarea nick-ului http://img853.imageshack.us/i/snap0125.jpg/
2.Print-ul salvat de cs la finalul hartii http://img855.imageshack.us/i/detrain320000.png/
Daca juca fratele tau de pe nick-ul tau si'l schimba inapoi in al lui,nu continua cu nick-ul tau...nu e logic?

In apararea mea...este prima reclamatie de cand mi-am recuperat adminul de prin august...si destroy-ul l-am datorita faptului ca tin la server si nu vreau sa vad cum si adminii ajuta la degradarea lui....!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 12-03-2011, 01:08:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dap, repet... am fost de fata in doua dati diferite knd State era intrat cu alt nume! A 2-oara chiar eu i-am schimbat numele, asta fiind inainte de destroy!
Si mai repet: nu tin cu niciunul dintre voi... dar, vine mai rar, in vizita, un nepot de-al meu la mine de 13 ani si sta cate 2 - 3 ore la calculator si ii schimb numele, apoi il bag in cs pe rko cu alt nume! Si eu merit destroy?
Intradevar nu am de unde sa stiu dak era fratesu` sau chiar el in cazul lui State doar k inainte de ai schimba eu numele mi s-a adresat pe admin chat si mi-am dat seama k e el!
Gata nu mai postez nimic aici sa zica si altii pareri!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2016 20:47)
Joined: 15 Dec 2009
Posts: 437, Topics: 58
Location: Costesti-Arges

Reputation: 334.7
Votes: 8

Post Posted: 12-03-2011, 01:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ca ma bag...dar scrie undeva ca nu e voie sa folosesti mai multe nick-uri?!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 12-03-2011, 04:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ bec: nu nu scrie nicaieri. dar state are admin si trebuie sa'l foloseasca
@ mjj : ai exagerat cu destroy parerea mea
@ state: intr'adevar este funny sa joci undercover, sa dai bn si sa vada lume apoi cine esti.....dar totul are o limita.
@ offtopic: no offence celor mentinati mai sus! pace! ciuS!


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 12-03-2011, 08:19:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa sa elucidez misteru. State tu nu ai ce cauta pe alte nick'uri daca sunt multi codati pe sv si adminii nu pot sa se uite pe toti...daca au nevoie de ajutor treci pe admin/ stai pe nick'ul curent anunti adminii si te uiti pe un codat. In legatura cu 2 admine este o regula ... - sa nu ai admin si pe alt(e) server(e) ... si iti sugerez sa renunti la un admin. Micha si eu persecutam adminii care nu respectau regulile dar nu dadeam destroy. Daca imi urmezi exemplu incearca sa o faci ca la carte:P. NU mai da destroy la alti admini si apoi dami mie pozele ca rezolv eu treaba... Revenim la state...destroy'ul l'ai primit la ora 23:53:13 adica atunci juca fratele tau? Pai daca poate sta pana la ora 24 atunci inseamna ca stie sa scrie name "ZZZ" in consola nu?


Acuma revenim la owner?- b tu trebuia sa te ocupi mai bine de sv:) de state...si pe micha sa il opresti din avant:)... lu state ii ziceai simplu ... faci treaba de admin sau renunti la ea? Daca zicea ca face treaba de admin ii ziceai sa ramana pe admin cand sunt mai multi codati si daca are chef sa stea pe alte nick'uri treaba lui dar sa se uite pe codati.


Deci sa inchei... State ai 3 zile sa renunti la un admin ... timp in care ai adminul suspendat pe rko... micha tu primesti avertizare deoarece nu ai incalcat aproape nici o regula si nu ai reclamatie/ warn de mult. NU mai da destroy la alti admini indiferent de ce se intampla...daca vb urat pe say spui sa vb frumos pe admin chat daca continua dai gag apoi daca scoate dai ban cu asta basta.


Astept si alte pareri?


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Taz|ManIaK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-09-2011 07:00)
Joined: 21 Dec 2009
Posts: 385, Topics: 18
Location: Campina

Reputation: 235.8
Votes: 8

Post Posted: 12-03-2011, 09:44:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

State - warn +1


Michael.Joseph.Jackson-- warn +1


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"

Daca nu exista electricitatea, am fi fost nevoiti sa ne uitam la televizor pe intuneric
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Taz|ManIaK, 12 March 2011 07:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 08:05:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x