User
Pass
2FA
 
 

[4.3.4] [EN] Druid Feral DPS PvE Guide
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm
Author Message32402
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 17-08-2013, 23:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si ce ai pus tu ovidiule o sa poate sa aibe un druid de rand fara sa doneze la iarna

sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ovidiu_2311

[Mentally unStable]



Status: Offline
(since 13-08-2019 10:46)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1326, Topics: 65
Location: Medias

Reputation: 438.7
Votes: 41

 
Post Posted: 17-08-2013, 23:54:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Era vorba de BIS gear gandacel -ule, adica acel gear care il poti optine doar prin donatii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucianfear

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2013 06:34)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 1

 
Post Posted: 27-09-2013, 07:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte bun ghid XGT,si chiar a functionat,lasa lumea sa vorbeasca ca asa e la noi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
comberftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2015 11:12)
Joined: 25 Nov 2013
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 44.4
Votes: 1

 
Post Posted: 03-08-2014, 01:17:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xgt wrote:
Flaffer wrote:
Acolo la 'Bis items' parerea mea ar fi ca Wrath of Unchaining ar merge mai bine cu Starcatcher Compass ( bine inteles daca ar repara haste-u la Druid Feral @Frekz )
Iar eu unu dau mai bine cu Vial of Shadows si Fluid Death decat cu Kiroptyric Sigil si la dummy si la boss. Ma rog asta e un moft al meu ca imi place sa joc la stats masiv ( agility ) decat la un burst de cateva sec. -
Rotatia aceea pe care ai pus-o tu acolo mi se pare aiurea sincer. Adica tu vrei sa-mi spui ca dai Savage Roar (wowhead link) la 1 combo pct.? Iar daca asta da tot asa la 1 pct. + Rip (wowhead link) la 5 pct. uneori ramai fara energy si numai poti sa dai gen 3x Shred (wowhead link) si 1x Rake (wowhead link) pt. a-i da refresh.. si dupa sa mai dai si 1x Ferocious Bite (wowhead link).
Asta este parerea mea.
Oricum acest 'guide' putea fi mult mai reusit daca te implicai mai mult si daca il faceai asa cu vroiai tu sa arate ok.. nu sa copy/paste de la altcnv. -


Ok deci eu nush cum sti tu sa joci pe feral .Eu cu rotatia pe care am scriso + itemele pe care le am scot dps la toti bossi.
1.Rotatia aceea e una generala nu inteleg dc toti va legati de rotatie ,am scris acolo teoretic rotation.Puteti sa va adaptati rotatia in fct de encounter cum va vine voua mai usor.De obicei un ghid te ajuta sa pui bazele la o clasa/spec ,rotatia tio poti adapta singur repet.
2.Combinatia pe care ai spuso tu la bis trinkets nu e prea ok deoarece feral druidul e o clasa care beneficiaza de foarte mult attack power => dmg mai mare la vial + ca nu merge la fel de bine hasteu pe dudu feral cum merge pe rogue(fie ca e freakz fie ca e retail)


Cum sa fie ma vial bis trinket in momentul actual?Da feral druid se joaca la attack power dar nu cu vial.Bis trinkets la momentul actual sunt compasul + trinketul de la spine.Ce prostii spui tu vial + trinket de la spine? Ai facut tu teste sa incerci ce si cum? Daca tot vii cu teoria sa vii si cu proof cu ce e bine si cu ce nu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Swaggy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-08-2014 13:25)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 399, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 8.9
Votes: 17

         
Post Posted: 03-08-2014, 02:40:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

comberftw wrote:


Cum sa fie ma vial bis trinket in momentul actual?Da feral druid se joaca la attack power dar nu cu vial.Bis trinkets la momentul actual sunt compasul + trinketul de la spine.Ce prostii spui tu vial + trinket de la spine? Ai facut tu teste sa incerci ce si cum? Daca tot vii cu teoria sa vii si cu proof cu ce e bine si cu ce nu.

Cu vial si trink de la spine esti bis la aoe , gen yorshaj , la restul se joaca cu compasul + trink de la spine single target , acum fiecare joaca cum crede ...





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
comberftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2015 11:12)
Joined: 25 Nov 2013
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 44.4
Votes: 1

 
Post Posted: 03-08-2014, 03:53:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Swaggy wrote:
comberftw wrote:


Cum sa fie ma vial bis trinket in momentul actual?Da feral druid se joaca la attack power dar nu cu vial.Bis trinkets la momentul actual sunt compasul + trinketul de la spine.Ce prostii spui tu vial + trinket de la spine? Ai facut tu teste sa incerci ce si cum? Daca tot vii cu teoria sa vii si cu proof cu ce e bine si cu ce nu.

Cu vial si trink de la spine esti bis la aoe , gen yorshaj , la restul se joaca cu compasul + trink de la spine single target , acum fiecare joaca cum crede ...




Vialul nu este pentru aoe. Asta am zis si eu ca "Bis trinkets la momentul actual sunt compasul + trinketul de la spine".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Swaggy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-08-2014 13:25)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 399, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 8.9
Votes: 17

         
Post Posted: 03-08-2014, 08:37:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

comberftw wrote:
Swaggy wrote:
comberftw wrote:


Cum sa fie ma vial bis trinket in momentul actual?Da feral druid se joaca la attack power dar nu cu vial.Bis trinkets la momentul actual sunt compasul + trinketul de la spine.Ce prostii spui tu vial + trinket de la spine? Ai facut tu teste sa incerci ce si cum? Daca tot vii cu teoria sa vii si cu proof cu ce e bine si cu ce nu.

Cu vial si trink de la spine esti bis la aoe , gen yorshaj , la restul se joaca cu compasul + trink de la spine single target , acum fiecare joaca cum crede ...


Vialul nu este pentru aoe. Asta am zis si eu ca "Bis trinkets la momentul actual sunt compasul + trinketul de la spine".

Spune'mi tu de ce nu se foloseste vial la aoe ? fiecare joaca cum crede .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 03-08-2014, 11:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba nu va mai certati aici..... ve zic eu ca biss trinket e vial & trinket spine.. am testat eu!!


Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
comberftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2015 11:12)
Joined: 25 Nov 2013
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 44.4
Votes: 1

 
Post Posted: 03-08-2014, 12:21:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lumineaza-ne si pe noi de ce e mai bun vial+trinket spine sa stim si noi?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xgt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2018 13:52)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 90, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.3
Votes: 27

 
Post Posted: 03-08-2014, 13:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok deci compasu nu e cine stie ce tinand cont: 1.ca la majoritate bosilor se da hero la inceput si ajungi sa ai over energy regen ceea ce e cam useless
2. procu de la vial da in jur de 8-9% din dmg done la single target si ajuta mai mult ca si trinketu de la wm
3. fiecare joaca cum vrea!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 03-08-2014, 15:13:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

comberftw wrote:
De ce e mai bun vial+trinket spine sa stim si noi?

testeaza sa vezi, sau citeste ce tia zis xgt !!!



Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 03-08-2014, 16:38:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca un + la ce a zis Xgt compasul are un proc foarte urat - procuie extrem de greu si deobicei dupa ce iti dai burst etc . Vial+Spine si daca nu aveti vial pe hc Sigil+Spine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pufarinaa

[Arch Druid]



Status: Offline
(since 23-02-2023 22:39)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 25
Location: Bucharest

Reputation: 492.1
Votes: 37

 
Post Posted: 04-08-2014, 23:20:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara a face flame nu puteti discuta? E chiar atat de greu sa discutati civilizat?
Intrebare: Credeti ca aluia care citeste acest ghid ii place sa vada cum va certati voi in x,y,z commenturi?
Am editat comenturile in care era flame si le-am sters pe cele care nu aveau legatura cu ghidul. Daca va mai prind ca faceti flame, va dau report si va luati warn.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pufarinaa, 30 August 2015 20:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 29-03-2024, 17:50:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x