User
Pass
2FA
 
 

Adminul vietii
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4311
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 30-07-2010, 02:49:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti "putin" cam plin de tine , se vede ca esti din bucuresti (ps. nu toti sunt asa) . vii aici sa acuzi admini si playeri ca incalca regulile cu toate ca tu nu esti chiar ala sfant . eu zic sa te calmezi ca poate chiar o sa primesti ce ai dorit (interdictie pe war4).


sa ai o zi cat mai buna. sal


De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hNs # gen0-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2014 06:35)
Joined: 15 May 2010
Posts: 364, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 8

 
Post Posted: 30-07-2010, 07:37:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt din Bucuresti sunt din Moldova,Bacau mai exact ....si cand stiu ca nu gresesc cu ceva si am dreptate e normal sa te bati cu pumnu in piept....nu sunt plin de sine cum spui tu poate asa las sa para da nu's deloc asa....nu zic ca nu am incalcat reguli pe srv dar,DAR sunt alti admini pe care le incalca si nu au nici o consecinta pe cand eu suport 16 ore ban Surprise... deja numar orele ce urat am ajuns -...gata nu mai zic nimic ca apoi ma mai trezesc cu 16 ...nu poti sa sti la ce te poti astepta din partea ownerilor Dosent Matter



dnd...doar PsychoBoT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 30-07-2010, 18:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

banul cred ca a expirat.
Din partea ownerilor, sau cel putin din partea te poti astepta sa fii pedepsit de cate ori o comiti pe server si ai un limbaj vulgar, de la 100 minute pana la ban permanent, depinde cat de vulgar esti capabil sa vorbesti, adminii nu scapa nepedepsiti daca ni se atrage atentia, despre fearless se discuta daca se ia vre-o masura sau nu, nu este ceva atat de grav cum ai zis si tu. sper sa fii multumit.

topic closed



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 30 July 2010 16:25



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 01-05-2024, 18:08:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x