User
Pass
2FA
 
 

Aplicatie pentru rank-ul de Officer !
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6401
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 22-11-2012, 21:47:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Riskanu ofiter! Riskanu presedinte!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
riskanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-11-2014 09:47)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 194, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -72.2
Votes: 25

Post Posted: 22-11-2012, 22:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am **** roz <3
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 22-11-2012, 22:42:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

riskanu wrote:
am **** roz <3


Zi-le ba! N-au facut astia din guilda atatia bossi cate fete ai ars tu de cand esti in camin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 22-11-2012, 23:01:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

He had a lot of these
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 23-11-2012, 07:20:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Flacarelu wrote:
Nume ingame : Antirius
Varsta : 16
Vechime in guilda : Vreo 3 saptamani:D
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : Sa ajut Gmii,Second Gmii cu raiduri,sau chiar sa le organizez eu,sa fac ordine pe guild chat daca este nevoie,sa ajut guilda cu absolut orice mi se cere!
Ultima guilda : Madness
Rank-ul din ultima guilda : ClassLeader
De ce ai plecat de acolo :Prea INAPTI...

Cer scuze de offtopic(mi.a activat casuta vocala si vreau sa lamuresc ceva), acest personaj nu a avut niciodata rank mai mare de member in madness, a fost de doua ori in guilda(a dat rename dupa ce a primit prima oara kick-primul nume mageblackie), iar a doua oara tot pentru acelas reason a luat kick-nab la raids faila la council in ultimul hal.
Nu am nimic cu guilda voastra, dar va sugerez sa fiti cu ochii pe el pentru ca s.ar putea sa aveti surprize la cate minciuni va poate baga doar pentru a pune mana pe ce vrea(gear).
Salut si bafta in continuare cu guilda/ sorry de offtopic inca odata.


Mersi pt informatii dar oricum nu dam rank asa usor .






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 29-11-2012, 22:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame : Shnitzelftw
Varsta : 20
Vechime in guilda : multa vreme cateva luni..eu vin si plec ca banii din buzunar..btw sa fim seriosi acuma : am cateva luni bune
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : paii in primul rand sa ajut officeri/gm/classliderii la raiduri daca este novie de o asisstenta,sa recrutez lume daca este nevoie (app. tot primesc /w de la playeri si nu este nici un officer/class lider/gm online sa le dea add in guilda,sa ajut cu una alta in raid ),fara caterinca (schimbat note si dinastea..)
Ultima guilda : AboveAll
Rank-ul din ultima guilda : Officer
De ce ai plecat de acolo : m-am transferat la Ally

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 30-11-2012, 07:25:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0by wrote:
Nume ingame : Shnitzelftw
Varsta : 20
Vechime in guilda : multa vreme cateva luni..eu vin si plec ca banii din buzunar..btw sa fim seriosi acuma : am cateva luni bune
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : paii in primul rand sa ajut officeri/gm/classliderii la raiduri daca este novie de o asisstenta,sa recrutez lume daca este nevoie (app. tot primesc /w de la playeri si nu este nici un officer/class lider/gm online sa le dea add in guilda,sa ajut cu una alta in raid ),fara caterinca (schimbat note si dinastea..)
Ultima guilda : AboveAll
Rank-ul din ultima guilda : Officer
De ce ai plecat de acolo : m-am transferat la Ally


Acum e Sfarsit de patch. Pe 4.3 Refacem Rank-urile si o sa primiti toti cei cu activitate mare si dornici de a ajuta Second Gmii






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OmeGa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2014 06:02)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 34, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.6
Votes: 3

Post Posted: 30-11-2012, 11:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unguri nu primesc rank sry



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 30-11-2012, 15:38:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am inteles.BTw omega-mama ta ii barbat ?!..NU in ungur -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noleth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2015 18:26)
Joined: 25 Aug 2012
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 13.5
Votes: 3

 
Post Posted: 25-01-2013, 20:36:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame :Klays
Varsta :18 fac in 10 martie 19:)
Vechime in guilda ": intre 2 -3 luni
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer :Vreau sa ajut pe Gm,Second Gm sa faca raiduri sa organizez si eu,sa mentin Gchatul fara injuraturi jigniri etc...-
Ultima guilda :Madness
Rank-ul din ultima guilda :Classleader
De ce ai plecat de acolo : M-am certatul cu unul dintre second gm ca am facut un raid si a fost un player (Prietenul second gmului) care nea dat wipe la Ods 10h de 5 ori si am zis ca nu ii dau dkp pentru acel boss si nici la restul la care greseste:D Eu sunt de parere ca daca nu meriti nu primesti imfine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 25-01-2013, 20:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noleth wrote:
Nume ingame :Klays
Varsta :18 fac in 10 martie 19:)
Vechime in guilda ": intre 2 -3 luni
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer :Vreau sa ajut pe Gm,Second Gm sa faca raiduri sa organizez si eu,sa mentin Gchatul fara injuraturi jigniri etc...-
Ultima guilda :Madness
Rank-ul din ultima guilda :Classleader
De ce ai plecat de acolo : M-am certatul cu unul dintre second gm ca am facut un raid si a fost un player (Prietenul second gmului) care nea dat wipe la Ods 10h de 5 ori si am zis ca nu ii dau dkp pentru acel boss si nici la restul la care greseste:D Eu sunt de parere ca daca nu meriti nu primesti imfine.


too soon, eu sincer nu am vazut de ce esti in stare.. vreau sa te vad dezlantuit o data, de doua ori chiar -


"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2020 15:11)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 84, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 148.1
Votes: 6

 
Post Posted: 27-01-2013, 18:30:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame :aaxu
Varsta :18
Vechime in guilda : 8 luni
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : ajut gm secon sa organizez raidurile si sa fie tptul bun in guilda
Ultima guilda :opus dei
Rank-ul din ultima guilda :class lider
De ce ai plecat de acolo : na mai tinut si nu mai e cea fost pe lk

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 27-01-2013, 18:35:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex96 wrote:
Nume ingame :aaxu
Varsta :18
Vechime in guilda : 8 luni
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : ajut gm secon sa organizez raidurile si sa fie tptul bun in guilda
Ultima guilda :opus dei
Rank-ul din ultima guilda :class lider
De ce ai plecat de acolo : na mai tinut si nu mai e cea fost pe lk



O sa primesti o saptamana proba cand o sa bage ceva boss sau ceva dungeon-uri cand o sa fie ceva mai multa treaba si nu o sa ma descurc singur .






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 09-03-2013, 18:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WtbtongueFTW wrote:
b0by wrote:
Nume ingame : Shnitzelftw
Varsta : 20
Vechime in guilda : multa vreme cateva luni..eu vin si plec ca banii din buzunar..btw sa fim seriosi acuma : am cateva luni bune
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : paii in primul rand sa ajut officeri/gm/classliderii la raiduri daca este novie de o asisstenta,sa recrutez lume daca este nevoie (app. tot primesc /w de la playeri si nu este nici un officer/class lider/gm online sa le dea add in guilda,sa ajut cu una alta in raid ),fara caterinca (schimbat note si dinastea..)
Ultima guilda : AboveAll
Rank-ul din ultima guilda : Officer
De ce ai plecat de acolo : m-am transferat la Ally


Acum e Sfarsit de patch. Pe 4.3 Refacem Rank-urile si o sa primiti toti cei cu activitate mare si dornici de a ajuta Second Gmii


Cum ramane cu asta ?.. de cand sa bagat pach 4.3.4 tot organizez raiduri si nu are cine sa dea dkp,sunt mult in wow..pe langa raiduri mai ajut oameni din guilda ( o maslina,un gem,o pruna,gold etc ) - poti sa intrebi playeri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 09-03-2013, 18:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0by wrote:
WtbtongueFTW wrote:
b0by wrote:
Nume ingame : Shnitzelftw
Varsta : 20
Vechime in guilda : multa vreme cateva luni..eu vin si plec ca banii din buzunar..btw sa fim seriosi acuma : am cateva luni bune
Cu ce crezi ca poti ajuta guilda ca officer : paii in primul rand sa ajut officeri/gm/classliderii la raiduri daca este novie de o asisstenta,sa recrutez lume daca este nevoie (app. tot primesc /w de la playeri si nu este nici un officer/class lider/gm online sa le dea add in guilda,sa ajut cu una alta in raid ),fara caterinca (schimbat note si dinastea..)
Ultima guilda : AboveAll
Rank-ul din ultima guilda : Officer
De ce ai plecat de acolo : m-am transferat la Ally


Acum e Sfarsit de patch. Pe 4.3 Refacem Rank-urile si o sa primiti toti cei cu activitate mare si dornici de a ajuta Second Gmii


Cum ramane cu asta ?.. de cand sa bagat pach 4.3.4 tot organizez raiduri si nu are cine sa dea dkp,sunt mult in wow..pe langa raiduri mai ajut oameni din guilda ( o maslina,un gem,o pruna,gold etc ) - poti sa intrebi playeri


Iti dau , poate iti mai revizuiesti limbajul pe viitor...






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 08-08-2024, 05:45:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x