User
Pass
2FA
 
 

[Aprobat] Reclamatie [FKZ]senzor ;
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message809
AceNinja
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-05-2015 14:37)
Joined: 30 Mar 2015
Posts: 146, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: -3.1
Votes: 2

Post Posted: 29-04-2015, 18:16:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu dau Pro-uri din ofticã și din supãrare etc.. Eu sunt sincer nu mã intereseazã cã i-au remove din cauza Unor founderii ce nu meritã sã aibe acel grad. Eu Spun tot adevãrul și întotdeauna am fost corect și voi fi corect. !

Și aici îți dai seama cã sunt un om corect. Am Dovedit cine sunt eu cu adevãrat și am avut curajul sã fac cerere helper cu Ninja și sã vadã toți cine sunt cu adevãrat ! , Nu Meriți sã ai Founder sã faci așa ceva pe un server pașnic - Nu vã puteți abtine sã nu înjurați , Ofticații etc.. ? Suportați consecințele și Îmi doresc ptr Aleex un founder Cât mai capabil de A avea acest grad. Și sã-și facã treaba cât și pe forum atât și pe server ! Baftã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleex Armanu

[Detinator Server]



Status: Offline
(since 16-05-2022 10:06)
Joined: 25 Feb 2015
Posts: 2285, Topics: 267
Location: Cluj Napoca

Reputation: 844.2
Votes: 96

       
Post Posted: 29-04-2015, 18:21:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vorbit cu el, s-a retras.

ZOMBIE.FREAKZ.RO # INTERNATIONAL ZM



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 29 April 2015 16:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 12-07-2024, 07:07:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x