User
Pass
2FA
 
 

Aruncati o privire.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3175
D3aGl3

[Unknown!]



Status: Offline
(since 10-01-2018 21:19)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 2296, Topics: 59
Location: Constanta

Reputation: 295
Votes: 36

   
Post Posted: 15-05-2012, 16:09:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca nici unul dintre ceilalti owneri nu si-a batut capul si am hotarat sa iau eu o decizie.
De la un timp am primit numeroase mesaje pe steam si pe mess da la unii playeri/prieteni cum ca adminii si-au cam luat-o in cap. Avand in vedere aceste lucruri sper ca din aceasta intamplare sa va mai bagati mintile alea in cap.
Dupa cum mi se pare mie si altora vad ca unii dintre voi ati ajuns la concluzia ca aveti admine doar pentru bunul vostru plac iar pentru cei din jurul vostru (playerii de pe server) nu il mai aveti.
Am observat un lucru care m-a deranjat foarte tare. Nu le dati gag jucatorilor care injura ci doar celor care va enerveza pe voi. Unii se simt in largul lor sa injure si sa faca panarama pe server caci noi nu ii pedepsim.
Deci din cauza adminilor care si-au luat-o in cap si playerii acuma fac ce vor. Si din asta rezulta ca vom fi tratati ca un server mediocru nu ca pe unul de top.
Motto-ul serverului este: Feel The Difference fiind pus asa pentru a se evidentia ca suntem niste profesionsti dar acum nu mai e cazul de asa ceva.
Pastrarea ordinii pe server fiind una din atributiile adminilor inseamna si aplanarea unor conflicte ca cel de acum. Deci in cazul in care un jucator va cere explicatii ii scrieti pe chat motivul o singura data si gata. Daca tot va streseaza ii dati ban cateva ore si se incheie toata treaba. Dar nu sa va luati 3 admini de el.



In concluzie: cei 3 admini - 1 saptamana suspendare


Caz elucidat. Decizie irevocabila si TOPIC INCHIS!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3aGl3, 15 May 2012 14:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-06-2024, 13:38:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password