User
Pass
2FA
 
 

BLACKLIST
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message9975
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 06-04-2012, 10:48:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cretzubgd wrote:
Faptul ca postati atat de des despre cei care au plecat nu demonstreaza decat ca va pare foarte rau ca au plecat si ca va e greu fara ei.
Pana acum erati foarte prietenosi si acum sunteti dusmani ? Nu a adresat nimeni (din cate stiu eu) injurii inainte sa plece din guild, asa ca nu mai atacati oamenii doar pentru simplul fapt ca au decis sa schimbe ceva (in cazul acesta guilda).



cretzu , tu nu intelegi un aspect , noi am facut black listu pentru NOI , membri guildei Awaken , iar chestia asta s-a votat. Daca Elena a ales sa le faca o scurta prezentare , e numai si numai alegerea ei , iar eu o sustin , i-a deranjat faptul ca le-a facut o mica caracterizare ?! oare de ce ?! probabil ca ii deranjeaza adevarul , zic eu . Si de acum inainte membri vechi care vor iesi din guilda si ei la randul lor vor avea o scurta descriere , caracterizare sau cum vreti voi sa ii ziceti .
Si pentru a nu stiu cata oara ma simt nevoit sa ma repet , oameni au ajutat la progresul guildei, dar si guilda i-a rasplatit cu iteme . Acum ca lor li s-a urcat la cap si au luat aiere de ''vedete'' dupa cum zicea Zagarel , e strict problema lor . Au fost niste playeri decenti , buni , dar orice si oricine se inlocuieste in timp cu un om si mai bun .
Awaken este o familie nu numai o guilda .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreif11c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2014 17:55)
Joined: 12 May 2011
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 6

Post Posted: 06-04-2012, 11:04:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca eu sunt singurul care chiar nu are ce comenta aici, dar va rog pe toti, NU VA FACETI DE RUSINE intruna, lasati-o asa cum a picat si gata, a-ti plecat felicitari, orice guilda serioasa merge mai departe chiar daca pleaca nu stiu eu cine din ea, lucru dovedit si aseara. Cei care a-ti plecat va urez succes si multa bafta oriunde va duceti, Awaken merge mai departe asta este clar.

Deci va rog incetati cu posturile prin care criticati pe nu stiu cine, sau eu stiu ce... A-ti plecat cum am facut si eu si eu nu am comentat nimica in topicul guildei de unde am iesit, acuma m-am reintors si sincer ma bucur.

Cu stima pentru toti, inclusiv pentru cei care au plecat! Va rog incetati sa postati unde nu mai sunteti BINEVENITI!! Moofy poti sa ma corectezi din punct de vedere gramatical, ca vad ca iti face placere sa faci pe superiorul si corectul...

Posturi unite automat, 06-04-2012, 12:04:22

Si daca va respectati asa cum sper eu incetati cu toate apararile inutile in care incercati sa iesiti nepatati, sau eu stiu ce, este subforumul Guildei Awaken in care voi nu mai sunteti, asa ca va rog respectuos sa nu mai postati crezand ca lumea se invarte in jurul vostru... Ma repet este subforumul Guildei Awaken si scriem ce dorim aici, Nu mai aveti treaba cu noi, BAFTA!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 06-04-2012, 11:19:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Edit: Din respect fata de respectul pe care mi-l port nu mai zic nimic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreif11c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2014 17:55)
Joined: 12 May 2011
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 6

Post Posted: 06-04-2012, 11:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ca va tot intrebati de ce a facut Elena postul... Pentru ca erati ca o familie sa zic asa, care se ajuta reciproc, in care comunicati si facea compromisuri pt toti din guilda, cei care stiu inteleg ceea ce zic, drept dovada reprimirea mea in guilda chiar daca am iesit ca un prost sa zic pe romaneste si am facut niste faze aiurea, nu conteaza motivele, asta e s-a intamplat, dar voi cei care ati iesit sa zic asa erati in grupa de elita( nu cred ca ma poate contrazice nimeni la asta), plus ca a-ti creeat prietenie, care e sau nu mai este, de atata timp cat stateati de vorba plus altele, va dati seama ca nu a picat bine plecarea voastra, daca stati si va ganditi cum se simtea ea si cum se simt si cei din guilda, ma refer la cei vechi.... Asa ca nu va mai mirati de ce a facut postul asta aici. Inca o data va zic cu respect nu mai postati aici, vedetiva de noua guilda si hai sa fim toti oameni civilizati si daca intradevar va 'atins' Elena cu ceea ce a zis inseamna ca a avut dreptate.

Cu stima, Andrei!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 12:10:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DECI STOP...
VOI NU AVETI NICI UN DREPT SA POSTATI LA ACEST TOPIC..SPUNETI DE NOI CA SUNTEM COPII ? CAND VOI O DATI DIN COLA'N SPRITE SI DIN FANTA'N COLA..
DACA BAIETII DIN GUILDA AU PAREREA ASTA DESPRE VOI ...CARE E PROBLEMA VOASTRA??
SPUNETI DE NOI CA NU PUTEM TRAI FARA VOI...DC INCA POSTATI AICI?
O DATA AVEATI UN RESPECT DE LA NOI...DAR VOI ATI PLECAT EXACT PE USA DIN DOS...STIATI CA O SA LASATI IN SPATE INTREBARI SI OAMENI CARE AU TINUT LA VOI SI V-AU ADMIRAT...
NU ATI FOST IN STARE SA LE SPUNETI UN "PA "...DUPA ATATA TIMP MERITAU O EXPLICATIE...
VOI SINGURI V-ATI FACUT-O CU MANA VOASTRA ....ATI DEZAMAGIT OAMENII DIN GUILDA...SI EXACT ASTA FAC ACUM ISI EXPRIMA DEZAMAGIREA..!!!
TOPIC-UL O SA RAMANA AICI PANA CAND UN GM O SA SPUNA CA ESTE UN TOPIC NEADECVAT SI O SA DECIDA EL SA IL STEARGA..NU AM INJURAT ....AM SPUS DOAR CE SIMTIM DESPRE VOI..NU ATI VRUT SA DATI EXPLICATII? FOARTE BINE ...NI LE-AM DAT SINGURI...!!
AM FACUT TOPIC'UL EXACT SA VADA SI ALTE GUILDE CE FEL DE PERSOANE SUNTETI...V-ATI BATUT CU PUMNUL IN PIEPT...SI ACUM PERSOANE GEN MOOFASA -EX RAID LEADER IN AWAKEN NE REPROSEAZA CA SI-A SCHIMBAT SPECUL DE MII DE ORI...LASA UN LINK DE LA ARMORY MOOFASA SA VADA TOATA LUMEA CE ITEME AI TU PE TOATE SPEC'URILE..OARE NU TE-AM RASPLATIT PT ASTA..?
INCETATI O DATA SA VA BAGATI PESTE ACEST FORUM...DEJA MI SE FACE SILA...SA VAD NUMELE VOASTRE..!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Simmis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 12:08)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 216, Topics: 24
Location: Behind your back

Reputation: 99.4
Votes: 7

 
Post Posted: 06-04-2012, 12:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AM FACUT TOPIC'UL EXACT SA VADA SI ALTE GUILDE CE FEL DE PERSOANE SUNTETI...

Ok, daca tu ti-ai rezervat dreptul asta sa faci povesti despre noi ( si inflorite pe deasurpa) o sa zic si eu despre guilda awaken sa stie playerii care intra la ce sa se astepte.

O mama al carei copil urla "mama, mi-e foame" si ea zice "lasa-ma ca ma joc".

O dezordine de numa pe ts. In care toti urla cum vor. Nu e nevoie de disciplina totala, in care sa nu se auda musca, dar nici haosul care este, in care mai bine ti-ai pune mute pe boxe, ca oricum stii script-ul si nu intereseaza sa ii auzi pe toti cum barfesc si isi dau duhul cand se ia wipe.

Idei de wanna be HKP gen cu guilda de alt-uri, care defapt a fost facuta sa stam mai mult pe main chars. Eh, pana la ora raid-ului bate vantu in Awaken. Daca vreti sa comunicati cu restul persoanelor din guilda, recomand sa aveti si alt sa il bagati in guilda Twice, pana la ora raid-urilor desigur. Sa nu uitam de stilul cu 50 de playeri in toata guilda nu va faceti mari sperante ca o sa ramaneti in guilda. Nu raman decat cei "loiali". Restul primesc kick pentru a se conserva pana la 50 de playeri.

Asta a fost parerea mea. Fiecare persoana se poate schimba. Daca voi v-ati schimbat fata de cum va stiu eu, nu uitati ca si noi putem la fel -

Avem tranqulizing shot pentru tine, daca e nevoie in caz ca iei enrage.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 06-04-2012, 13:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Simmis wrote:
Avem tranqulizing shot pentru tine, daca e nevoie in caz ca iei enrage.

thess vezi ca de cand joci wow , s-a descis un mall nou , MARITIMO se numeste.....
Inteleg ca jucati wow , sunteti playeri , dar ca sa ajungi acum sa bagi intr-un dialog talente de wow , deja ai ajuns departe , mult prea departe:)))
This is my opinion !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreif11c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2014 17:55)
Joined: 12 May 2011
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 6

Post Posted: 06-04-2012, 13:02:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

thess sau cum teo chema.. esti de toata jena, de fapt nici nu stiu daca esti fata dupa ce voce ai.... eu zic sa iti vezi de lungu nasului si sa nu comentezi de viata personala ale unei persoane( elena) care este mai buna ca tine din toate punctele de vedere.... dar de ce sa ii ceri unui copil ca sta non stop in wow..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Simmis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 12:08)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 216, Topics: 24
Location: Behind your back

Reputation: 99.4
Votes: 7

 
Post Posted: 06-04-2012, 13:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te rog spune-i si elenei asta... sa isi vada de viata persoanala si sa nu mai faca istorioare cu noi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 13:08:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O mama al carei copil urla "mama, mi-e foame" si ea zice "lasa-ma ca ma joc".

Copilul meu nu a murit de foame pana acum...si bv mie ca am PARINTI care ma ajuta...pt ca am o varsta si am facut acest pas..
Dar in ceea ce priveste persoana ta.. cu tot cu mama ta langa tine ..care nu a jucat wow...Nu ii pare rau ce a crescut?..
Adica persoana ta lasa de dorit....FATO MAI IESI PE AFARA ...SI MAI CUNOASTE PERSOANE CA SE VEDE CA AI NEVOIE....Daca vrei sa vb despre real life...adu-ti aminte ca de majoratul tau stateai pe wow...- ..In loc sa iti traiesti anii care ii ai ..ma cataloghezi pe mine...
Nu imi baga copilul la mijloc ...cand e vb strict despre noi..!!...Se vede cat te duce mintea...daca ai postat aceasta propozitie..-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreif11c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2014 17:55)
Joined: 12 May 2011
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 6

Post Posted: 06-04-2012, 13:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Simmis wrote:
Te rog spune-i si elenei asta... sa isi vada de viata persoanala si sa nu mai faca istorioare cu noi.





Thess existo o vorba intre batrani..

ADEVARUL DOARE!!


Veziti ce ciorba din fata ta si lasane cu comenturi de genu asta... ca esti total neinteresanta.. ca deobiciei... Moofy corecteazama ca nu te poti abtine!!!! stiu asta
---



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Simmis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 12:08)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 216, Topics: 24
Location: Behind your back

Reputation: 99.4
Votes: 7

 
Post Posted: 06-04-2012, 13:11:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am vrut decat sa stie si restul persoanelor din alte guilde care se mai uita aici ce fel de guilda este asta.

Si am zis clar, dar nimeni nu vrea sa citeasca.

Asta a fost parerea mea... cum a fost parerea ta cu evolutia noastra in guilda.

Incercam sa te fac sa intelegi ceva...

Si tu pui nici nush ce cauti aici in dicutie, ai intrat in guilda (din nou) dupa iesirea noastra... nici macar nu stii povestea. Sau daca o stii, o stii ditntr-un anumit punct de vedere.

Elena, ok. Ai parintii care te mai ajuta, felicitari. M-am inselat la faza cu copilul atunci, imi pare rau. Mi-a spus doar opinia perosnala fara sa stiu tot adevarul - ( daca nici acu nu te-ai prins...)



Last edited by Simmis on 06-04-2012, 13:16:05; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreif11c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2014 17:55)
Joined: 12 May 2011
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 6

Post Posted: 06-04-2012, 13:13:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la o persoana care nu stie decat sa stea in fata calculatorului si sa se oftice ca nu stiu ce nu a facut la nu stiu ce boss ca nu e scriptat cum trebuie si tot felul asta de tampenii, eu zic sa ne lasi ca nu avem ce invata de la tine decat sa fim roboti si sa fim fara prieteni in real life....


thess vezi ca te omoara un mob in joc dute acolo -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 13:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atata timp cat tu imi bagi copilul la mijloc..un copil de 3 ani... Nu ai demonstrat absolut nimic..Ai demonstrat ca esti de toata Jena ..-...
SI PUNCT..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
babaharca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2012 21:44)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 3

Post Posted: 06-04-2012, 13:19:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SA VA CHIS IN FREZA

THESS dupa cum vad ati place sa te iei de elena dar am o mica intrebare
u cand te trezesti de dimineata te uiti in oglinda sincer ?


 
Staff message (aste):
 
+1 warn pentru limbaj


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 06 April 2012 14:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 04-07-2024, 11:02:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x