User
Pass
2FA
 
 

BORING ! (scris in majuscule pt a atrage atentia)(serios?)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show all posts
Author Message4537
Ciorapdelana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2011 11:27)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Arad

Reputation: 99.9
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2011, 15:14:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inceput sa ma plictisesc de ICC de BG...pur si simplu mie scarba sa le mai fac...Asa ca am niste idei:


1. Cei care s-au saturat de raidurile gen icc,toc,rs sa posteze aici ce altceva ar avea chef sa faca, eu unul as vrea BWL, AQ40, Kara, Naxx, (Ulduar ar fi fain dupa ce se repara) si altele.


2. Twinks!

Sa faci WSG, si arenele la lvl 19 sau sa intri in queue pt RFC, Deadmines si tot asa ii o schimbare. Sigur unora le place sa faca acelasi lucru asa ca de ce si-ar pierde vremea cu asa ceva cand pot intra pe charu lor de 6k gs si si sa farmeze in fiecare zi aceleasi lucruri...
Gmii pot ajuta aici cu un event pt twinks cu un pet ca premiu pt incurajare, nimic sofisticat.


Cei care sun interesati sa trimita un ingame mail la "Crixus", este twink-ul meu si vreau sa fac o ghilda pt asa ceva.




Cei care n-au ceva bun sau acceptabil de zis in legatura cu twinks ii rog sa se care inapoi in ICC.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 09-03-2011, 23:43:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WG provoaca lag cand sunt 500 de playeri la gramada

La celelalte se lucreaza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-04-2024, 21:04:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x