User
Pass
2FA
 
 

Ban pe nedrept
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4072
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2011, 23:13:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dmc24 wrote:
bombelico problema nu este votul, pentru ca s-au modificat hartile, s-a schimbat hostul, a crapat hdd la host, s-au mai scos din hartile care nu se joaca, sunt cvazii motive din care se putea ca harta sa nu mai fie pe server, sau sa fie cu un nume diferit, problema a fost faptul ca ai fost de fata cand 3 admini l-au luat peste picior pe richi, chiar tu ai inceput respectiva cearta (precizez ca ai facut-o neintentiont), ai vazut reactia lui si cat a putut sa se enerveze fiind luat peste picior de catre 3 colegi, cum poti face acelasi lucru si tu dupa cateva ore si sa te astepti ca nu o sa aiba nici o repercursiune asupra ta, chiar nu te inteleg!



Ai dreptate...totusi eu in locul lui nu m-as fi suparat..asta e un defect al meu:), ma gandesc ca daca eu nu m-as supara, nici celalalt nu o sa se supere...si nu cred ca a fost o cearta intre admini...doar niste copilarii..

Posturi unite automat, 10-02-2011, 23:10:31

Adytzza wrote:
Hai sa terminam cu off-topic,ti s-a spus simplu si clar ca nu mai ai voie aici,te rog sa nu mai postezi ca si asa esti degeaba -



Adytzza tu cam ai chef de cearta -...noroc ca eu nu am.. si cu chestile alea de genul "te fac sa plangi"...esti cam penibil..nu o spun cu rautate..

Posturi unite automat, 10-02-2011, 23:13:39

Acum ca sa inchei..sa-i transmiteti lui richi scuzele mele. Si va urez la toti spor la fraguri -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 10 February 2011 21:21



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-04-2024, 00:52:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x