User
Pass
2FA
 
 

Best Players on the servers
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 72, 73, 74  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message216921
aprow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2012 11:47)
Joined: 02 Jul 2010
Posts: 102, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 135.8
Votes: 6

 
Post Posted: 11-10-2010, 21:09:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

postez si eu ptr prima oara aici,on topic that is

Rogue:la duel toti sunt buni,cand vine vorba de coordonare si asa mai departe soc panica soc(ma refer la arene) deci nu ma pronunt,trouble stie sa joace arena-like,chiar daca merita cateva palme...SEFU LA BANI SI FEMEI LOLOLOLOL
Warrior:era un night elf la alianta am uitat cum il cheama ,juca cu un druid la 2's,foarte frumos,Malygos din cate stiu..mi-a zis ca sunt slab pe rogue da who cares juca fain,il tin minte de pe tbc
Warlock:Hypciotic,Drainmachine(odata la vremea lui),titanlock(din ce am auzit),realbeauty ptr ca este singurul care stie sa spameze fearul pana la diminushing returns pe toti enemy players din jur (indiferent daca vrea sau nu sa faca cc pe ei,banuiesc ca ii sare tandara...e foarte funny),chiar daca doar asta face si uneori uita sa dea dmg,dar sa nu fiu rau...
Druid:Manbearcat,Skilz
Mage:Madskilz,Medoxx ptr ca sunt singurii care au o treaba cu arenele la 3's unde chiar conteaza
Death Knight:Tot mentioneaza lumea pe padurarululz(recunosc ca m-a batut la 2's in timp ce facea backpedall,deci imi dau seama ca si facand asta,dandu-mi astfel sansa sa il inving si totusi nu am putut,este puternic...k j/k),scoryllus..l-am intalnit la 3's cu tsg ...a jucat onorabil,a murit,dar a facut tot ce-a putut,setreal,desi nu am nimic cu el ma intreba cum dau eu "dmg pe dk",Kayn...backpedall nuff said ...sincer nu stiu ce vedeti voi la DK de pe srv asta ,mi-am facut unul cu scopul de a invata "lumea buna" ce inseamna BURST de dk,swap de sigilii etc. si sincer cred ca am reusit,ma astept sa comenteze cineva ceva ,dar e ok nu imi pasa
Priest:Dispelciot(e un fel de hydra el asa),Hysagi,Velocity
Hunter:Saw,n-am nimic de adaugat ptr ca nu cunosc clasa asa bine,dar din ce am vazut in arene stie sa faca cece si sa isi faca kiteul
Shaman:Scary,same ...nu ma pricep la clasa,nu stiu ce sa zic
Paladin:Hoodzstar,Yasea,Implied(singurii care au habar ca paladinul nu este 3 button class)

Si un off-topic.Sincer tot ce am vazut eu in topicul asta este "Best players gear-wise" de pe server,gear facut cand toata lumea juca in albastrele.
Am inteles ca este pentru e-peen,dar totusi,majoritatea din cei mentionati aici nu au o treaba cu ceea ce se numeste skill...arena fail,keybind fail,Backpedall to China si pot continua.Faza este ca da, esti incepator si ai gear bun ...da bai nene...nu te da cocos daca nu ai o treaba.Toata lumea care se simte,sigur o sa faca un flame mic.
Best of luck.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FreeMaNN
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2011 21:58)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 844, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 22

Post Posted: 11-10-2010, 22:12:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warrior: Crashy,Aod,Earthshaker,Enrg.
Paladin:Hoodtzar,Selevil,Implied
Hunter:E ala de face arene cu unu mafi i-am uitat numele,jert
Rogue:Probleme.Hitler
Prist:Hysagi,Dispelbot,+ altii
Warlock:Darkalex,Drainmachine,Titanlock
Shaman:Spinner,Valandu,Punctmove
Druid:Nvmjustfail(prodrood),Mbc,Insane+altii
Dk:Setreal
Mage:Capdepepene,Blessu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
garet4ever

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-06-2011 17:55)
Joined: 09 Feb 2010
Posts: 313, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 158.8
Votes: 18

Post Posted: 11-10-2010, 22:26:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumoasa cronica Aprow ..acum explicatiile :

Backpedall mai fac deoarece eu joc pe laptop si daca ai fi in locul meu sa vezi cum e sa joci pe o asemenea tastatura mica ai dezinstala wow imediat , cateodata ma mai incurc in binds ca nu am loc de degete si ma trezesc ca apas pe cate 1 macro de /y cand trebuie sa activez alt bind cu shift + tasta. Sigil swap ?..stii ca aici nu merge http://www.wowhead.com/item=45254 ?? si nu cred e greu sa faci macro cu /equip sigil + /cast death coil si dupa sa revii la http://www.wowhead.com/item=47673 .

Rogue (clasa mea favorita) : Motion
Lock : supernanny , titanlock , Drainmachine
Warr : Crashy , Rocknrolla
Druid : Manbearcat + 1 tona de druizi feral si alta tona de wannabes resto la invartit in cerc si spam de lifebloom.
Mage : Destui , stiu ei care ca ii vad in toate posturile
DK : Aprow (mai ai nevoie de gear totusi sa fi in team cu 2 healeri la 3 v3 , in rest joci bine) , Scoryllus (cred ca i-am nimerit numele) ar mai fi kayn da nu mi s-a parut cine stie ce.
Priest: Dispelbut , Hysagi (cel ars de soare - ) Bybo (sa dati pe el in arene ca pica instant + are pve gear )
Hunter : Saw , Besthunteru (ceva de genu)
Shaman : Scary , XLR cu shamanii da nu mai intra
Palac : Hoodsztar (desi l-am batut de nu mai stia de el) Coma (pve) in general pe toti ii vad full relentless MINIM si cu HP intre 29-33k la arene asa ca e cam greu sa imi dau seama care sunt mai buni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aprow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2012 11:47)
Joined: 02 Jul 2010
Posts: 102, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 135.8
Votes: 6

 
Post Posted: 11-10-2010, 22:54:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

garet4ever wrote:
Frumoasa cronica Aprow ..acum explicatiile :

Backpedall mai fac deoarece eu joc pe laptop si daca ai fi in locul meu sa vezi cum e sa joci pe o asemenea tastatura mica ai dezinstala wow imediat , cateodata ma mai incurc in binds ca nu am loc de degete si ma trezesc ca apas pe cate 1 macro de /y cand trebuie sa activez alt bind cu shift + tasta. Sigil swap ?..stii ca aici nu merge http://www.wowhead.com/item=45254 ?? si nu cred e greu sa faci macro cu /equip sigil + /cast death coil si dupa sa revii la http://www.wowhead.com/item=47673 .

Rogue (clasa mea favorita) : Motion
Lock : supernanny , titanlock , Drainmachine
Warr : Crashy , Rocknrolla
Druid : Manbearcat + 1 tona de druizi feral si alta tona de wannabes resto la invartit in cerc si spam de lifebloom.
Mage : Destui , stiu ei care ca ii vad in toate posturile
DK : Aprow (mai ai nevoie de gear totusi sa fi in team cu 2 healeri la 3 v3 , in rest joci bine) , Scoryllus (cred ca i-am nimerit numele) ar mai fi kayn da nu mi s-a parut cine stie ce.
Priest: Dispelbut , Hysagi (cel ars de soare - ) Bybo (sa dati pe el in arene ca pica instant + are pve gear )
Hunter : Saw , Besthunteru (ceva de genu)
Shaman : Scary , XLR cu shamanii da nu mai intra
Palac : Hoodsztar (desi l-am batut de nu mai stia de el) Coma (pve) in general pe toti ii vad full relentless MINIM si cu HP intre 29-33k la arene asa ca e cam greu sa imi dau seama care sunt mai buni

am testat si merge -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skilz

[Roguetakeszeroskillz]



Status: Offline
(since 28-11-2018 15:28)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 621, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 122.9
Votes: 38

   
Post Posted: 11-10-2010, 23:26:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue : xtreamer nr1 for ever
Dk: paduraru ( acu sincer e beton.)
Warrior : crashy fara discutii
Warlock : Firemagician
Priest: Consuelo
Shaman: DEEKHORSE
Druid: COBREL
Hunter : Wyrn
Paladin : Demonica
Mage : YREPROSABIl


ASTA E TOPU ADEVARAT DE PE FREAKZ RESTU ... L2p scrubz





Last edited by skilz on 11-10-2010, 23:38:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aprow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2012 11:47)
Joined: 02 Jul 2010
Posts: 102, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 135.8
Votes: 6

 
Post Posted: 11-10-2010, 23:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

skilz wrote:
Rogue : xtreamer nr1 for ever
Dk: paduraru ( acu sincer e beton.)
Warrior : crashy fara discutii
Warlock : Firemagician
Priest: Consuelo
Shaman: XLr
Druid: xp
Hunter : Wyrn
Paladin : Demonica
Mage : YREPROSABIl


ASTA E TOPU ADEVARAT DE PE FREAKZ RESTU ... L2p scrubz

RAULE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 11-10-2010, 23:39:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

skilz wrote:
Rogue : xtreamer nr1 for ever
Dk: paduraru ( acu sincer e beton.)
Warrior : crashy fara discutii
Warlock : Firemagician
Priest: Consuelo
Shaman: DEEKHORSE
Druid: COBREL
Hunter : Wyrn
Paladin : Demonica
Mage : YREPROSABIl


ASTA E TOPU ADEVARAT DE PE FREAKZ RESTU ... L2p scrubz



hate the game, not the player - ti-am zis, nu a fost loc de doi druizi si ti l-ai sters sa ramana doar cel mai bun ( /point cobrel ) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 12-10-2010, 00:08:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue : Motion, altu care sa iasa in evidenta la 3v3 nu prea vezi :/ poate trouble(nu zic k nu stie juca, dar sufera prea mult de el)
Dk: Setreal "se misca" destul de bine, Aprowsan la fel, Scoryllus(+1for personality)
Warrior : Enrg le da bine$, degeaba ziceti voi k, crashy e boostat de mbc knd omu face cu orice healer 2200+ ma rog... nu zic k nu sufera dar nah...
Warlock : Drain si, si... atat
Priest: Dispelbot . Zec and that's all
Shaman: Spinner
Druid: MBC deschide si incheie topul la druizi
Hunter : Besthuntereu
Paladin : Belakor, Implied
Mage : Madskill

Nho likes "Aprow's Top"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 12-10-2010, 01:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Rogue: Motion (PVP) / Rofly (PVE)
Mage: Madskill/Capdepepene/Hanry duelistu' (PVP) / Drekyl (PVE) (abia asta dadesarepresulsideaianuarepresincasablablabla)
Priest: Dispelbot (PVP) pur si simplu joaca perfect / Consuelo (PVE)
Shaman: Mondieux (PVP) singurul care este in top de cand e srverul / Shamycow (PVE)
DK: Scoryllus/Padu (PVP) / Napolactdk (PVE) 26k DPS
Warrior: Crashy (PVP) de ce tot spuneti ca Aod e zeu si Crashy e carat in spate de MBC cand Aod a facut tot cu MBC arene? / Landor (PVE) @dps
Paladin: Belakor (PVP) / Sunsorrow/Vulpoaica (1xHeal=55k) (PVE)
Warlock: Drain (PVP) / - (PVE) ~ Shocker te vrem inapoi sa le arati astora cum se joaca un warlock in PVP
Hunter: Saw/Jert (PVP) / - (PVE) hai sa fie Bluff in PVE
Druid: MBC (PVP) / Cobrel/Napolactd/mai era unul restro care avea numele Pr... (PVE)


Cateva adaugari:
Druid: Honourless, Predator
Priest: Coccolino, Zec
Paladin: Gangsterr
Shaman: Shamyz
Mage: Nignug
Warrior: Lou


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unbanat

[Gladiator]



Status: Offline
(since 26-04-2012 07:15)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 56, Topics: 15
Location: Pleshcoy

Reputation: 139.3
Votes: 3

   
Post Posted: 12-10-2010, 02:18:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@garet4ever: merge sigil swap, desi SotVH nu functioneaza in cazul Death Coil-ului, doar pt FS, am pe fiecare attack ability cate un sigil - deci ce e asa de greu sa faci swap? ca nu inteleg. pur si simplu ai un macro pe bara in loc de un spell simplu.
Pai ori suntem GOLani ori ce naiba-n doamne iarta-ma?
Si eu joc de la laptop, de 7 luni incoace, dar nu fac backped. - si sti dc? pt ca POT -

Faza cu sigil swap am mentionat-o acuma 10-15 pagini in urma pe topicu' asta, cand Aprow mi se pare ca nu era aici. Ma bucur ca cineva a deschis din nou subiectul, pt a-i invata pe sarmanii dk sa faca si eu 'stats' mai multe in timpul unei batalii.
+1 Aprow.
app Aprow: cand m-ai vazut in tsg? cu cine faceam?

ON: nimic special, doar ca il adaug pe aprow la DK Class.



Last edited by unbanat on 12-10-2010, 11:16:51; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aprow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2012 11:47)
Joined: 02 Jul 2010
Posts: 102, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 135.8
Votes: 6

 
Post Posted: 12-10-2010, 10:18:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unbanat wrote:
@garet4ever: merge sigil swap, desi SotVH nu functioneaza in cazul Death Coil-ului, doar pt FS, am pe fiecare attack ability cate un sigil - deci ce e asa de greu sa faci swap? ca nu inteleg. pur si simplu ai un macro pe bara in loc de un spell simplu.
Pai ori suntem GOLani ori ce naiba-n doamne iarta-ma?
Faza cu sigil swap am mentionat-o acuma 10-15 pagini in urma pe topicu' asta, cand Aprow mi se pare ca nu era aici. Ma bucur ca cineva a deschis din nou subiectul, pt a-i invata pe sarmanii dk sa faca si eu 'stats' mai multe in timpul unei batalii.
+1 Aprow.
app Aprow: cand m-ai vazut in tsg? cu cine faceam?

ON: nimic special, doar ca il adaug pe aprow la DK Class.


cand faceam 3's pe rogue,parca jucai cu crashy...sau poate te confund ,oricum joci ok...fata de shitlulz care il cara gearul.Adica,cand iti dai anti magic shell la cd iti dai seama ce player joaca,la fel si de faptul ca 99% din dk de pe srv joaca blood de parca cine stie ce utilitati ar avea...word of advice, nu mai sunteti in 3.1,e timpul de o schimbare

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 12-10-2010, 11:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu merge sigil of vengeful heart la death coil!
testat fara gear/procuri/buffs


http://www.youtube.com/user/cypyy2 <- o hy

http://www.freakz.ro/forum/Cel-mai-shaman-imba-t96651.html - win.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unbanat

[Gladiator]



Status: Offline
(since 26-04-2012 07:15)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 56, Topics: 15
Location: Pleshcoy

Reputation: 139.3
Votes: 3

   
Post Posted: 12-10-2010, 11:57:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aprow wrote:
99% din dk de pe srv joaca blood de parca cine stie ce utilitati ar avea...word of advice, nu mai sunteti in 3.1,e timpul de o schimbare


Lol da, asa e, ma lua un dk la rost ca 'dc dom'ne nu's subspec pe blood si-s pe frost?' L-am intrebat dc blood? Iar el a rasp ca pt rune tap si pt ap de la bladed armor. Nu i-am mai zis nik ca am vazut ca era vai steaua lui. Daca era destept isi dadea seama ca Black Ice e de 10 ori mai buna decat apu ala si scaleaza bine cu apu pe care-l ai.
Sau altu ca-s noob ca am decat 5400 ap - si el are 5700. dar ma intreaba la ce foloseste pestilence WTF!?!?!?

Numai specimene din astea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
soulflames

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2022 15:02)
Joined: 13 Sep 2010
Posts: 223, Topics: 28
Location: Germany

Reputation: 617.6
Votes: 22

 
Post Posted: 12-10-2010, 12:01:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warlock:Drainmachine(mi se pare ca joaca mai bine decat ceilalti locki asa zis buni)
Druid:Shapeshifter,Obrys,Honourless
Rogue:Motion si Trouble (mi se par cei mai buni,stiu si 1vs1 si arena-like play)
Mage:Madskill,Medoxx,Infalol(are gear foarte slab,dar joaca f bine)
Warrior:Brox(cand juca Bounce pe el,cei care-l cunosc stiu)
Death Knight:Aprowsan(cik Padurarululz e un DK bun,cand el se lauda ca e cel mai bun Que DODGER -)
Hunter:Saw,Hanta
Priest:Dispelbot,Hysagi
Shaman:Scary,Drolysh
Paladin:Hoodzstar

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infa

[sefu la magi!!!]



Status: Offline
(since 21-04-2013 23:19)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 105, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -126
Votes: 13

Post Posted: 12-10-2010, 13:40:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa copii incepeti sa ziceti si mie mn - si dak tot nu am gear si merit vreau si eu un inel marrowgar -

on topic

war:crashy
mage:eu
rogue:trouble
priest:hysagi
druid:mbc
shaman:...
hunter:saw
paladin:zypher:-??
warlock:titanlock...sa zicem
dk:padurice

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 15 January 2011 19:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 72, 73, 74  Next    


The time now is 06-07-2024, 19:43:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x