User
Pass
2FA
 
 

Bug-uri Despre Server
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message10822
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 29-03-2018, 12:03:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba InLove, nu ma intelege gresit prin faptul ca iau partea baietilor deoarece sunt pe serverul lor insa tu esti cel care cauta scandal aici si iti dai seama ca iti inteleg si punctul tau de vedere insa nu consideri ca din moment ce faceti parte din aceeasi comunitate sa incercati sa va ajutati in loc sa va reprosati si subiecte aiurea? Din astfel de discutii pica prost ambele parti in cazul in care nu ti-ai dat seara ce crezi ca ar gandi despre aceste servere un player cu capul pe umeri nou venit si vede aceste discutii? Ca nu sunteti in stare sa va intelegeti sau sa gasiti o parte amiabila, mai creati aceste controverse si pe domeniu public unde le poate vedea oricine. Si consider ca tu cauti acest scandal deoarece din cate reiese din aceasta discutie pana in momentul de fata tu monitorizezi acest server atat pe el in sine cat si pe forum in timp ce nici un alt player sau admin de aici nu intra pe serverul tau sa ti-l verifice. Si daca ar fi 100% ca tine ar trebui sa te simti mandru ca cineva ti-a copiat creatia, inseamna ca i-a placut munca ta si ti-o apreciaza in deajuns de mult incat este dispus sa o adauge si pe propriul server -





1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:09:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici tu nu intelegi. Sa zicem ca tu compui o melodie si altul o plagiaza si isi asuma meritele pentru melodia aia. In viata "reala" te da in judecata si iti ia si banii. Eu aici vreau sa fac apel la bunul simt si sa-si realizeze singur serverul cu ideile proprii, nici mie si nici tie nu ti-ar conveni sa-ti fure ideile (si nu mai zic ca au facut si reclama la mine pe server probabil de asta nu stiai). si mai au si tupeul sa raspunda fara pic de bun simt.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:15:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

arata ma omule unde am facut eu reclama la tine pe sv inafara de treaba cu keke de atunci nu a facut nimeni reclama pe servere la tine tu crezi ca eu umblu pe servere sa fac reclama ca sa il populez? ia si verifica lista de boosturi de la server si dupa vezi de unde vin jucatori sa stii si tu ca serverul nu il populezi din reclame pe alte servere -) asta este in mintea ta ce-ia ce zici aici cu reclamele ti-am zis inafara de treaba de atunci cu keke cand a intrat pe acel sv si ia zis lui narzise nu cred ca a mai venit admini de la mine la tine pe servere dar infine vorbim ca sa ne aflam in treaba si sa facem +1.

p.s. inca ceva faza aia cu cubul de gheata de la zm eu l.am scos de pe server ca aveam erori in consola si ai vauzt ca nu il mai am eu pe server l-ai pus tu repede la tine eu atuncea ce trebuia sa fac? sa ma apuc sa deschid subiecte aiure ape la discutii generale ? nu sunt genul de om care sa intru controlez toate serverele din comunitate si sa vad ce au si ce modificar au facut.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE



Last edited by Mihai94. on 29-03-2018, 12:24:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai ce ai zis ca nu ati facut reclama dar dupa ai zis ca totusi ati facut.
Nu ma intereseaza posturile pe forum ca nici macar nu prea postez decat la mine in sectiune si nici acolo.
Incerci si tu sa bagi niste argumente fortate da nu prea iti merge.

Nu mai zic nimic oricum vede lumea ca esti fals si prefacut. In pm-uri iti ceri scuze pe forum la tine esti smardoi si dupa stergi posturi..

E ultimul post la tine facut daca mai vad ca iei vreo ceva de la mine de pe server ma asigur sa stie toti din nou de unde ai ideile sa nu cumva sa zica lumea ca esti un mic geniu.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 29-03-2018, 12:25:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Fritty , suntem din aceeasi comunitate , dar asta nu inseamna ca trebuie sa furam lucruri , sa dam parola de la FTP la owneru X ca na e din comunitate , orice are o limita iar aceea limita se numeste bun simt , Mihai nu a respectat si nu o va respecta niciodata, si eu am fost admin pe acest server , dar am vazut cu ce oameni stau pe server , prin oameni ma refer la mihai , poate iti vei dea si tu seama cu timpul , ca te "conduce" un owner fara capul pe umeri.

Prima data cand am venit pe server-ul ZP , nu stiam ca se fura in prostie , dar ca sa stii Mihai , nu ajungi nicaieri daca furi , nu vei evolua deloc , nu vei capata experienta, ba din contra mai mult ii faci o reclama la server-ul zmx.

Mihai , InLove nu are nimic cu niciun server , el are treaba doar cu server-ul lui , poate se gasesc aceste skinuri , pluginuri etc , dar totusi nu le gasiti amandoi in aproape aceeasi zi , acest lucru l-a enervat pe el , furi lucruri , te asigur eu ca daca nu furai , el nu avea nicio treaba cu tine , si pentru toti care spun ca el aduce cearta , Mihai si-o cauta . Sa vad daca ma ameninti pe la am.g sau shoc.ker pe motivul ca nu gandesti , asa imi spuneai prin trecut

Si iti postez iar postul pe care l-am pus acum ceva timp , ca vad ca te ascunzi mereu de membrii noi din staff-ul tau.

Spoiler:



DISCORD: Sabee#0428


4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:27:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Tocmai ce ai zis ca nu ati facut reclama dar dupa ai zis ca totusi ati facut.
Nu ma intereseaza posturile pe forum ca nici macar nu prea postez decat la mine in sectiune si nici acolo.
Incerci si tu sa bagi niste argumente fortate da nu prea iti merge.

Nu mai zic nimic oricum vede lumea ca esti fals si prefacut. In pm-uri iti ceri scuze pe forum la tine esti smardoi si dupa stergi posturi..

E ultimul post la tine facut daca mai vad ca iei vreo ceva de la mine de pe server ma asigur sa stie toti din nou de unde ai ideile sa nu cumva sa zica lumea ca esti un mic geniu.




Eu cred ca tu nu stii ca skinurile is free pe net

Update @ 29-03-2018, 13:27:36

Sabecky wrote:
@Fritty , suntem din aceeasi comunitate , dar asta nu inseamna ca trebuie sa furam lucruri , sa dam parola de la FTP la owneru X ca na e din comunitate , orice are o limita iar aceea limita se numeste bun simt , Mihai nu a respectat si nu o va respecta niciodata, si eu am fost admin pe acest server , dar am vazut cu ce oameni stau pe server , prin oameni ma refer la mihai , poate iti vei dea si tu seama cu timpul , ca te "conduce" un owner fara capul pe umeri.

Prima data cand am venit pe server-ul ZP , nu stiam ca se fura in prostie , dar ca sa stii Mihai , nu ajungi nicaieri daca furi , nu vei evolua deloc , nu vei capata experienta, ba din contra mai mult ii faci o reclama la server-ul zmx.

Mihai , InLove nu are nimic cu niciun server , el are treaba doar cu server-ul lui , poate se gasesc aceste skinuri , pluginuri etc , dar totusi nu le gasiti amandoi in aproape aceeasi zi , acest lucru l-a enervat pe el , furi lucruri , te asigur eu ca daca nu furai , el nu avea nicio treaba cu tine , si pentru toti care spun ca el aduce cearta , Mihai si-o cauta . Sa vad daca ma ameninti pe la am.g sau shoc.ker pe motivul ca nu gandesti , asa imi spuneai prin trecut

Si iti postez iar postul pe care l-am pus acum ceva timp , ca vad ca te ascunzi mereu de membrii noi din staff-ul tau.

Spoiler:



Te rog nu mai fa reclamã ai report.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE



Last edited by Mihai94. on 29-03-2018, 12:29:04; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 29-03-2018, 12:28:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se vede cat de intelectual esti , ce am facut eu nu este reclama , daca eu am facut reclama , tu ce ai facut tot timpul asta pe aici?


DISCORD: Sabee#0428


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:30:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sabecky wrote:
Se vede cat de intelectual esti , ce am facut eu nu este reclama , daca eu am facut reclama , tu ce ai facut tot timpul asta pe aici?


uitate ce ai scris mai sus intelectualule.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:30:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai94. wrote:
arata ma omule unde am facut eu reclama la tine pe sv inafara de treaba cu keke de atunci nu a facut nimeni reclama pe servere la tine tu crezi ca eu umblu pe servere sa fac reclama ca sa il populez? ia si verifica lista de boosturi de la server si dupa vezi de unde vin jucatori sa stii si tu ca serverul nu il populezi din reclame pe alte servere -) asta este in mintea ta ce-ia ce zici aici cu reclamele ti-am zis inafara de treaba de atunci cu keke cand a intrat pe acel sv si ia zis lui narzise nu cred ca a mai venit admini de la mine la tine pe servere dar infine vorbim ca sa ne aflam in treaba si sa facem +1.

p.s. inca ceva faza aia cu cubul de gheata de la zm eu l.am scos de pe server ca aveam erori in consola si ai vauzt ca nu il mai am eu pe server l-ai pus tu repede la tine eu atuncea ce trebuia sa fac? sa ma apuc sa deschid subiecte aiure ape la discutii generale ? nu sunt genul de om care sa intru controlez toate serverele din comunitate si sa vad ce au si ce modificar au facut.


Cubul de gheata de pe zm e pus pe zmx din 2015 tu nici nu stiai de freakz atunci.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:32:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

inainte sa imi fac sv am jucat la tine pe sv si te asigur eu ca nu aveai acel cub de gheata cum zici tu, poate il aveai in trecut dar eu cand am jucat la tine nu exista acel plugin.

@Sabecky nush ce legatura ai tu de te trezesti vorbind esti cumva avocat... ai venit ca sa faci reclama la alte servere , cand o sa fii bagat in seama atunci sa postezi, stiu ca umbi numai dupa +1 dar nici chiar asa.

P.S Sabecky stiu ca esti supãrat ca nu ai mai fost acceptat ca admin si acum incerci sa ma pui intr-o lumina rea si nu iti merge - asa ca te rog lasa +1 post.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE



Last edited by Mihai94. on 29-03-2018, 12:43:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 29-03-2018, 12:42:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai94. wrote:
inainte sa imi fac sv am jucat la tine pe sv si te asigur eu ca nu aveai acel cub de gheata cum zici tu, poate il aveai in trecut dar eu cand am jucat la tine nu exista acel plugin.

@Sabecky nush ce legatura ai tu de te trezesti vorbind esti cumva avocat... ai venit ca sa faci reclama la alte servere , cand o sa fii bagat in seama atunci sa postezi, stiu ca umbi numai dupa +1 dar nici chiar asa.


Sincer sa fiu am o legatura , poate una dintre cele mai mari legaturi , si ce reclama am venit sa fac "domnule nu stiu sa vorbesc bine" ? Chiar vreau sa vad, ca am scris zmx? Stai calm aia nu e reclama suntem pe forum nu am zis intrati pe server-ul x y ca e cel mai misto, asa si tu faci reclama ca ai zp.freakz.ro la semnatura , oriunde postezi faci reclama, asta nu inseamna ca trebuie sa-ti dau report . Daca umblam dupa +1 nu imi bagam nasu' si postam la pariuri , jocuri sau nu scriam romane pe aici de luni bune incercand sa-ti deschid creierul , dar e o inutilate ce fac fiindca este egal cu 0.

Din ce vad nu stii regulamentul de pe forum , atat cel general cat si cel de CS , e o rusine.

EDIT : Sincer chiar nu-mi pasa daca trebuia sa fiu acceptat sau nu , sunt chiar fericit ca n-am fost iar acceptat , e mai bine sa fiu un player normal decat sa fiu sclavul unui om care nu stie ce face.



DISCORD: Sabee#0428


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:47:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sabecky wrote:
Mihai94. wrote:
inainte sa imi fac sv am jucat la tine pe sv si te asigur eu ca nu aveai acel cub de gheata cum zici tu, poate il aveai in trecut dar eu cand am jucat la tine nu exista acel plugin.

@Sabecky nush ce legatura ai tu de te trezesti vorbind esti cumva avocat... ai venit ca sa faci reclama la alte servere , cand o sa fii bagat in seama atunci sa postezi, stiu ca umbi numai dupa +1 dar nici chiar asa.


Sincer sa fiu am o legatura , poate una dintre cele mai mari legaturi , si ce reclama am venit sa fac "domnule nu stiu sa vorbesc bine" ? Chiar vreau sa vad, ca am scris zmx? Stai calm aia nu e reclama suntem pe forum nu am zis intrati pe server-ul x y ca e cel mai misto, asa si tu faci reclama ca ai zp.freakz.ro la semnatura , oriunde postezi faci reclama, asta nu inseamna ca trebuie sa-ti dau report . Daca umblam dupa +1 nu imi bagam nasu' si postam la pariuri , jocuri sau nu scriam romane pe aici de luni bune incercand sa-ti deschid creierul , dar e o inutilate ce fac fiindca este egal cu 0.

Din ce vad nu stii regulamentul de pe forum , atat cel general cat si cel de CS , e o rusine.

EDIT : Sincer chiar nu-mi pasa daca trebuia sa fiu acceptat sau nu , sunt chiar fericit ca n-am fost iar acceptat , e mai bine sa fiu un player normal decat sa fiu sclavul unui om care nu stie ce face.


da dar vezi tu ti-e ciuda ca ti-am blocat contul si de asta te plangi si faci +1 post pe aici.. ai o ciudã ceva ca nu imi dau seama dc tot postezi pe aici.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE



Last edited by Mihai94. on 29-03-2018, 12:48:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 29-03-2018, 12:48:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici macar nu-mi mai pasa de server si nici de cont - , de ce crezi ca mi-am dat toate creditele inainte , nu cred ca-i logic pentru tine , si orice post fac e +1 post?

"tu ti-e ciuda"

Sincer nu o sa mai postez pe aici , ca imi e ciuda , imi cer scuze de deranj sa o tii tot asa cu server-ul .



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 29-03-2018, 12:49:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sabecky wrote:
Nici macar nu-mi mai pasa de server si nici de cont - , de ce crezi ca mi-am dat toate creditele inainte , nu cred ca-i logic pentru tine , si orice post fac e +1 post?

"tu ti-e ciuda"



Bun si daca nu iti pasa de server de ce tot postezi?.. suferi de ne bagare in seamã




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 29-03-2018, 14:21:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ajunge baieti gata,daca aveti de discutat aveti de discutat prim PM sau pe fb ,Skype undeva nu mai faceti spam aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -[N!cola$]-, 30 March 2018 18:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 29-04-2024, 01:04:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x