User
Pass
2FA
 
 

Buna seara dragi colegi ! (O mica-mare problema cu adminii)
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016

Cataloghezi acest post ca fiind unul de interes?
DA
82%
 82%  [ 32 ]
NU
17%
 17%  [ 7 ]
Total Votes : 39

Author Message5311
ZeNN*

[Account disabled]



Status: Offline
(since 07-04-2013 10:26)
Joined: 30 Dec 2012
Posts: 518, Topics: 39
Location: TM

Reputation: 32.8
Votes: 50

Post Posted: 13-03-2013, 20:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma repet inca odata, duceti-va pe mess.
Daca vreti sa va certati!



Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z
N7CORRKFNC6H7CXE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
muftufu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2013 13:29)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 110, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -39.4
Votes: 5

Post Posted: 13-03-2013, 20:40:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iar te bagi pt +1.
nu se cearta nimeni, eu am venit cu o opinie si el o critica, dar nu e critica constructiva, e doar critica


buy the ticket, take the ride
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ralukita

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2016 08:48)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 185, Topics: 12
Location: London

Reputation: 279.6
Votes: 7

Post Posted: 14-03-2013, 00:55:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ehe, uite in sfarsit un "semnal de alarma"

Chiar daca nu sunt activa pe server, pe forum intru zi de zi. Nu mai am timp si nici chef de joaca. Unul din owneri stie despre ce este vorba.

DAR ! Va bateti joc de ceea ce a fost mai demult war3!

Cum spunea si dire, nu mai e demuuult aceea comunitate pe server, forum... Erau seri cand nu simteam cand trece timpul, acum... Vai si amar! Inainte "socializam" (daca pot spune asa) mai mult. Nu era important numai rank-ul. Erau harti intregi cand se juca la caterinca. Se glumea mult. Acum daca iti permiti sa faci o gluma, hop! reclamatie! Uitati ca suntem intr-un mediu virtual unde intram sa ne simtim bine, sa scapam de stres, nu sa ne varsam nervii si sa ne aratam muschii.

Am intrat intr-o seara (sambata sau duminica, pe la 11 ora ro). Nu era nici un admin on, o harta de 2 lei, 22 jucatori. Aveam chef sa ma joc. Am putut??? Normal ca nu. 2 ore am stat numai spectator. Am reusit (cred!) sa joc 5 minute. Acum spuneti-mi voi mie, de ce as mai intra pe server daca in 2 ore nu apuc sa joc decat 5 min? De ce sa nu ma duc pe alt serv?

Ps: stiu ca nu e treaba mea, imi asum cele spuse si accept orice sanctiune.
DAR sunt prea multe "prietenii" si "pupincurisme". Incercati sa nu mai favorizati pe nimeni doar pentru simplu fapt ca si cunoasteti (real, virtual) o persoana. Daca intr-adevar v-ar fii prieteni nu ar incerca sa abuzeze de "rangul" pe care il aveti pe server (si aici vorbesc de la slot la owneri!)
Au fost prea multe decizii proaste pentru ca cineva a tinut partea cuiva care a gresit grav. (- asta a fost unul dintre motivele pentru care nu am mai intrat pe server).

Fara resentimente. Make love not war! -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 14-03-2013, 02:26:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ca nu e bine ce fac dar vreau sa vada si restul adminilor .

Code:
SharK killed SHARP. with ak47

*DEAD* SHARP. :  ce vb ma
(Admin) SHARP.:
(Admin) SHARP.: f**
(Admin) SharK: asa imi vorbesti ma ?
(Admin) SHARP.: ai invatat tu sa tragi prin pereti


Stiu ca or sa sara anumite persoane si sa faca gura ca si eu am vorbit urat si am jignit dar din cate imi amintesc eu nu mi'am jignit niciodata un coleg in halul asta !


Din cauza unor admini carora noi le am dat o sansa sa devina ceea ce sunt acum s'a ales praful de tot ceea ce au construit altii cu ani in urma !

Exact cum spune si Raluka erau seri in care stateam si radeam cu gura pana la urechi ore intregi era totul asa frumos era o mare placere sa stai pe srv in momentele alea .

Acum nu mai exista asa ceva s'a dus totul ca si cum nu ar fi existat ...

Pacat ca am uitat sa apreciem munca altora ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 14-03-2013, 07:57:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa stiti ca fac bine astfel de discutii, aici e ca la psiholog (nu ca am fost -) mai intai constientizezi problema si spui tot ce gandesti, iar pe urma incerci sa o rezolvi..
Eu as propune un barem minim pentru a deveni admin:
1. minim 3 luni vechime pe server
2. minim 3 pagini de codati

In felul asta am fi siguri ca dupa 3 luni, persoana respectiva este chiar ok (la comportament), si in al doilea rand, dupa 3 pagini de codati, stim cu siguranta ca este destul de bun la prins codati..
Unii or sa zica ca exagerez, totusi ganditi-va ca fara reguli scrise este numai haos si interpretari de tot felul.. Dovada - modul in care se dau admine acum (cu zero codati si la o luna dupa ce au luat slot..)

In legatura cu adminii vechi, nu stiu ce sa zic, dar tare mi-as dori sa intre mai multi si mai des..



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 14-03-2013, 11:28:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca daca intervin si eu nu o fi foc ... intr-adevar multe admine degeaba , am dat si eu pro la multi care au facut cerere , cu gandul ca poate vor fi de ajutor . Dupa ce au primit admin i-am vazut foarte rar pe war3 .
A doua problema : nesimtirea - cum sa ii spui unui coleg (SharK) asa ceva , out din start ! Altul care intra cu tupeu pe server si imi zice " dai si tu un vot !" , dar tu de ce mai ai admin daca intri de 3 minute si ceri colegului sa dea vot ? Si eu la randul meu am incercat sa trec peste anumite impertinente ale unor "colegi" , dar se pare ca toleranta ucide respectul .

Off:
Zenn* vorbesti aiurea , s-au facut posturi lungi pentru a explica situatiile , tu dupa ce ai primit admin aici te-am vazut foarte rar ... Si eu am facut alt server , dar war3 mi-a ramas un punct de reper .

Problema este si a staff-ului , lipsa lor pe server creeaza spatiu acestor "nereguli".
Sile - plecat in uk
Bobby - intra rar
El3na - inca nu s-a impus asa cum trebuie
Ese - este inca prezent , dar totusi ar trebui sa fie mai incisiv .

Clar ca fiecare avem si o viata reala , dar in astfel de situatii cand te angajezi sa conduci un server e nevoie de prezenta !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 14-03-2013, 12:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multe lucruri de aici sunt adevarate, dar sa zic si eu ceva, daca tot ne spunem pareri:
-NU mai este serverul ca acum 3-4 ani, multi admini vad ca is FOARTE indulgenti cu playerii, adica nu ii ard pe masura, sa nu mai zic ca multi is practic "obligati" sa fie mai indulgenti, ceea ce nu ii bine
-Cum a spus si cineva de aici, daca glumesti putin....ajungi pe forum si pielea este trasa de pe tine apoi, chestie ce nu se intampla acum 3-4 ani
-O mare parte din ceea ce a zis Dutu, exceptie facand jucatul cu alt nick, poate juca si undercover, in caz ca vrei sa te uiti pe posibilii codati, ca daca codatul vede adminul, imediat isi scoate codul
-Baremul de ore, o medie de o ora si ceva pe zi, avantajos pentru cei care au si de mers la munca, ca nu cred ca multi din ei ar sta 3-4 ore/zi, dar totusi, acest barem este necesar, ca asa pot toti adminii sa intre odata la o luna, iar in rest sa se joace cu codati, trebuie sa ii "obligi" cumva pe admini sa activeze, daca nu rezisti sa indeplinesti baremul de 40 ore/2luni, asta de la 55 ore/2luni, atunci poti simplu sa renunti la admin
-Lumea poate se plictiseste de CS, ii totusi un joc vechi de vreo 14 ani, dar totusi, ai 2 variante, ori iti faci chef, ori te intrebi asa: "Dc mai joc? Si dc am ales sa fiu admin"? Doar ca sa arate ca are admin si in rest il vedem din an in paste?
-Downgrade-uri/Suspenduri/Upgrade-uri, foarte rar, si cum a zis si Mastermind, la astia care muncesc mult, trebuie sa ii motivezi cumva, sa ii dai upgrade si sa arati ca munca lor le este rasplatita
-"Nepotismele", aici pot sa zic ca is peste tot, mai ales in vremurile astea, si greu se va putea schimba acest lucru
@Mastermind Nu cred ca exagerezi deloc, baremu de ore sa ramana asa cum ii, sau sa fie intre 40-50 ore/2 luni, dar celalalt, ar trebui sa se modifice, pentru blood iti trebuie cam 2 luni vechime, 3 luni nu ar strica, adica, pentru slot, o luna vechime, pentru cerere de marire, 2 luni, valabil si pentru cand face cerere de marire pentru champion. Sau poate fi 4 luni, o luna slot, 3 luni admin, sau 2 luni slot si 2 luni admin, sau sa fie si asa, o luna slot, 2 luni blood, 3 luni champion, sau 2 luni. Iar cu lista de codati, 3 pagini, ii ceva, ar putea ramane si la o pagina, sau chiar doua, dar nici 3 pagini nu ar strica, stiind ca poti posta si ca playerul X nu a predat pozele, le faci cam repede, etc.
Ownerii ar trebui sa isi faca timp si sa faca curatenie, poate sa mai faca si un mic update la regulament si la cerintele pentru admin, sa fie mai severi cu astia care gresesc, mai ales cu astia care gresesc urat de tot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZeNN*

[Account disabled]



Status: Offline
(since 07-04-2013 10:26)
Joined: 30 Dec 2012
Posts: 518, Topics: 39
Location: TM

Reputation: 32.8
Votes: 50

Post Posted: 14-03-2013, 16:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Ca daca intervin si eu nu o fi foc ... intr-adevar multe admine degeaba , am dat si eu pro la multi care au facut cerere , cu gandul ca poate vor fi de ajutor . Dupa ce au primit admin i-am vazut foarte rar pe war3 .
A doua problema : nesimtirea - cum sa ii spui unui coleg (SharK) asa ceva , out din start ! Altul care intra cu tupeu pe server si imi zice " dai si tu un vot !" , dar tu de ce mai ai admin daca intri de 3 minute si ceri colegului sa dea vot ? Si eu la randul meu am incercat sa trec peste anumite impertinente ale unor "colegi" , dar se pare ca toleranta ucide respectul .

Off:
Zenn* vorbesti aiurea , s-au facut posturi lungi pentru a explica situatiile , tu dupa ce ai primit admin aici te-am vazut foarte rar ... Si eu am facut alt server , dar war3 mi-a ramas un punct de reper .

Problema este si a staff-ului , lipsa lor pe server creeaza spatiu acestor "nereguli".
Sile - plecat in uk
Bobby - intra rar
El3na - inca nu s-a impus asa cum trebuie
Ese - este inca prezent , dar totusi ar trebui sa fie mai incisiv .

Clar ca fiecare avem si o viata reala , dar in astfel de situatii cand te angajezi sa conduci un server e nevoie de prezenta !

Nu e vorba ca nu mai intru, am si eu problemele personale, scoala, am de invatat, si de accea intru rar, dar orele le fac , si codatii la fel.
Unii au explicat situatiile altii nu prea...citeste bine.



Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z
N7CORRKFNC6H7CXE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ganja*

[Shameless]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 13651, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 812
Votes: 155

Post Posted: 14-03-2013, 17:59:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun ca pentru avansare cum ati spus si voi, nu 3 pagini ci un numar de codati ( verificati ca au avut cod ), gen 50-100 codati, activitate pe forum/server si comportament decent.
Ownerii ar trebui sa adauge o noua regula : "Avem tot dreptul sa ne alegem adminii", adica ar trebui tinut cont daca aceea persoana in trecut a luat ban-uri/gag-uri/avertismente pentru limbaj/comportament si in perioada cand face cerere de upgrade se face 'mielusel' ca unii sa-si schimbe parerea.Stiu multe cazuri dar nu vreau sa deschid alt subiect pe langa cel curent.
Sper ca ownerii sa intervina cu o schimbare majora in regulament, si aplicat regulamentul pe orice persoana din staff cand 'calca stramb'.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 14-03-2013, 18:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ganja, asa a fost in trecut, ownerii alegeau ei adminii, am vazut de cateva ori, acum cativa ani, ca vehii owneri au dat respins si la astia care au avut mai mult de 80% Pro-uri. Iar cu avansarea, aici te referi de la slot la blood, nu? Ca despre asta se discutase, dar se mai discutase si despre avansarea gradelor champion->generals, generals->warlord, iar asta din cate am observat se face in mare parte dupa numarul de pagini de codati, de exemplu la champion->generals, 20+ pagini de codati, plus activitatea, plus comportamentul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 14-03-2013, 18:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu de vreo 3 ani tot spun ca se dau sloturi/admine prea usor,si cand dadeam contra toti spuneati ca sunt eu al dreacu.
Probabil ca o sa urmeze si o curatenie de primavara.
Intradevar, multe reclamatii inutile din cauza noilor jucatori care (wow) nu ne mai permit sa avem caterinca intre noi pe server,vezi domne ce limbaj si ce comportament, cand nici ei nu sunt usa de biserica.
Desigur, si noi adminii avem partea noastra de vina in unele cazuri, pentru ca nu toti le trateaza cum ar trebui, ori sunt indulgenti cand nu trebuie ori sunt prea aspri cand nu e cazul. Desiguri, exista si greseli, suntem oameni. Desigur,exista si nervi,si cand nu avem dreptate suntem sanctionati.
Mi-e dor de serile in care eram cel putin 10 admini pe server,si nici nu mai jucam serios la ce caterinca iesea. Mi-e si mai dor de zilele cand puteai sa faci o caterinca decenta si cu playerii obisnuiti pe server. Din pacate acum nu prea mai ai cu cine, observ un val de HATERI (atat intre playeri,cat si intre admini),care cauta nod in papura ca noi adminii sa fim sanctionati dupa bunul lor plac.(sfatul si tactica mea pentru astia: le spui de 2-3 sa termine-gag-ban-injuratura=***. scurt si la obiect)
In cazul meu,mereu reclamatii pentru ban-uri...cu mine e greu,nu se poate, poate altii va accepta anumite chestii, eu nu, mai ales daca nu avem nicio tangenta. / Mereu reclamatii pentru limbaj... care limbaj tipilor? atata timp cat nu jignesc direct vreun player si spun doar 'dumnezeii'/'marsh'/'hai marsh' care e problema voastra? Cred ca ati observat ca eu pentru reactiile astea indirect nu dau gag,pentru ca nu consider o jignire.
Ma rog, plus multe altele.
O idee ar fi ca dupa curatenia de primavara, sa se faca niste liste cu admini care pot sa-si ia angajamentul urmator...
1. Admini de dimineata
2. Admini de seara
Cutarica X intra la liceu/munca dupa-amiaza,deci in general este pe server dimineata. Isi ia angajamentul ca dimineata intra macar 1h pe server pentru a juca si pentru a-si face treaba.
Cutarica Y intra la liceu/munca dimineata,deci in genral este pe server dupa-amiaza/seara. Isi ia angajamentul ca dupa-amiaza sau seara sa intre pe server pentru Nh etc.
Sa se faca un barem minim pentru astea 2 categorii, si gata.
Asta ar fi o solutie sa avem admini in mare parte a zilei pe server.
Bineinteles este o idee,nu o luati ca pe o obligatie sau ceva de genu.

EDIT: PS: sunt de acord in mare parte cu tot ce sa spus pana acum de catre neo,mastermind,ganja si mai ales ralukita. + ceilalti.
Ar trebui sa se traga o idee din acest topic,si in curand sa se ia o decizie si niste fapte.
Intre timp cred ca ar fi cazul sa ne mai uitam si la noi si sa ne revizuim anumite greseli,pentru a fi un 'exemplu' de urmat pentru adminii mai mici/cei noi.(Aici ma refer la adminii cu vechime de peste 3-4 ani pe server,indiferent de grad.)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 14-03-2013, 18:38:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer, daca regulamentul mi-ar permite, ar ploua cu ***, si nu numai pentru cod, ci si pentru limbaj din asta, in care injuri un membru al familiei, sau injuri mortii unuia, direct *** le-as da, cu o doza de superss, dar din pacate, asta ii doar pentru codati, dar oricand s-ar putea intelege ownerii intre ei sa mai schimbe ceva la regulament, sa vezi apoi ce "dresaj" facem noi cu multi playeri care se simt, ce indulgenta, fie ca ii prima sau a nush cata abatere, ce atata intelegere, ai pus fierul incins pe ei si sa vezi apoi ce frumos vor sta in banca lor, sa vezi apoi cum vor avea parte de un curs gratuit in care o sa invete sa se auto controleze. Putini is acum asa zisii "veterani" care stiu cum era srv-ul acum 4-7 ani, ei stiu cum erau vremurile frumoase si adevarate. Am mai vazut reclamatii cand anumiti playeri s-au simtit si ei si s-au trezit sa faca reclamatii la adminul X si adminul Y pentru ca glumeau intre ei, stiind ca isi permit unul altuia sa glumeasca intre ei, chiar si la un nivel mai ridicat. Ii generatia asta noua, care se cred si ei "zei", generatia "Stupid Questions" o numesc eu, de ce? Pentru ca o foarte mare din ei nu stiu altceva decat sa intrebe bazaconii (pentru ei google-ul nu s-a inventat), sa se dea mari, sa ameninte mai ceva ca acum cativa ani si sa se creada mai presus decat unul care i-ar putea da clasa doar uitandu-se la el. Pentru ca de fiecare data, vad un pitic din ala care se apuca sa puna intrebari de 2 lei, nu au habar sa isi faca un cont pe forum, dar el desigur, ca te intreaba cum si vrea sa ii zici detaliat, de 2-3 ori daca se poate, etc.
Eu zic ca acest topic sa fie analizat si de catre owneri, sa se inteleaga intre ei, sa decida, DAR sa decida ceva, macar ceva, ceva totusi, si acest topic sa reprezinte un "nou inceput", si asa vine primavara, multa lume face curatenia de primavara, nu ar strica si putina curatenie aici si ceva modificari.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 14-03-2013, 19:36:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Sincer, daca regulamentul mi-ar permite, ar ploua cu ***, si nu numai pentru cod, ci si pentru limbaj din asta, in care injuri un membru al familiei, sau injuri mortii unuia, direct *** le-as da, cu o doza de superss, dar din pacate, asta ii doar pentru codati, dar oricand s-ar putea intelege ownerii intre ei sa mai schimbe ceva la regulament, sa vezi apoi ce "dresaj" facem noi cu multi playeri care se simt, ce indulgenta, fie ca ii prima sau a nush cata abatere, ce atata intelegere, ai pus fierul incins pe ei si sa vezi apoi ce frumos vor sta in banca lor, sa vezi apoi cum vor avea parte de un curs gratuit in care o sa invete sa se auto controleze. Putini is acum asa zisii "veterani" care stiu cum era srv-ul acum 4-7 ani, ei stiu cum erau vremurile frumoase si adevarate. Am mai vazut reclamatii cand anumiti playeri s-au simtit si ei si s-au trezit sa faca reclamatii la adminul X si adminul Y pentru ca glumeau intre ei, stiind ca isi permit unul altuia sa glumeasca intre ei, chiar si la un nivel mai ridicat. Ii generatia asta noua, care se cred si ei "zei", generatia "Stupid Questions" o numesc eu, de ce? Pentru ca o foarte mare din ei nu stiu altceva decat sa intrebe bazaconii (pentru ei google-ul nu s-a inventat), sa se dea mari, sa ameninte mai ceva ca acum cativa ani si sa se creada mai presus decat unul care i-ar putea da clasa doar uitandu-se la el. Pentru ca de fiecare data, vad un pitic din ala care se apuca sa puna intrebari de 2 lei, nu au habar sa isi faca un cont pe forum, dar el desigur, ca te intreaba cum si vrea sa ii zici detaliat, de 2-3 ori daca se poate, etc.
Eu zic ca acest topic sa fie analizat si de catre owneri, sa se inteleaga intre ei, sa decida, DAR sa decida ceva, macar ceva, ceva totusi, si acest topic sa reprezinte un "nou inceput", si asa vine primavara, multa lume face curatenia de primavara, nu ar strica si putina curatenie aici si ceva modificari.



De ar fi asa de usor -. Nu voi dati PRO la cereri ca oile ??
Curatenia se va face.

Ganja* wrote:
Propun ca pentru avansare cum ati spus si voi, nu 3 pagini ci un numar de codati ( verificati ca au avut cod ), gen 50-100 codati, activitate pe forum/server si comportament decent.


Cine verifica 50-100 de demo-uri la fiecare cerere in parte? Te ocupi tu ?

muftufu wrote:

problema nu e doar a serverului ci a intregului joc, care la fel ca restul jocurilor vechi si-a pierdut din popularitate, asta cu adminii noi e un babau care-l folositi voi sa va simtiti mai importanti pentru a va satisface vreun fetish dubios,


Are dreptate,jocul nu mai este la fel de popular ca in anii trecuti. Cei ce au jucat acum 3,4 ani,cand serverul era "altfel" s-au retras,pentru ca au inceput sa joace doar copii jocul asta.

S-au schimbat multe,nu mai intrii sa te distrezi,intrii sa-ti faci nervi cu toti frustratii. Si inainte glumeam,dar glumele erau acceptabile,nu ne apucam sa ne injuram ca in ziua de astazi. E timpul sa pun ghetele in cui,sa las "noua generatie" sa-si faca treaba -.
Ideea e ca nu putem trai in jocul asta,intram doar se ne distram,sa ne relaxam.Am avansat,ne-am luat steam,crezand ca jocul va fi mai linistit....se pare ca se gasesc cai pentru orice solutie -. Nu putem sta cu ochii pe voi 24/24,7/7 si nici sa va parati intre voi nu e bine. Nu stim ce e in capul fiecaruia,nu stim cu cine stam de vorba,nu putem decide concret la o cerere de admin. E un teren virtual,unde fiecare poate fi ce isi doreste.




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eT | Bobby, 14 March 2013 17:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-09-2024, 15:06:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x