User
Pass
2FA
 
 

Ce e mascariceala asta?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show all posts
Author Message5257
Nerd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-11-2014 19:20)
Joined: 26 Aug 2012
Posts: 1212, Topics: 222
Location: United Kingdom

Reputation: -107.3
Votes: 51

 
Post Posted: 31-07-2014, 00:35:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=JRzx_sLXbjk:



Bai fratilor ce i-ati facut la fire mage? Uitati-va si voi mai sus. Feral bis kiril etc, paladin la fel, cate 100k si 200k dmg ,spriest 100k iar magu 700k + intr-un singur minut?? ? ??. La secunda 0:18 imi ia 100k intr-un global, dupa cirturi non stop, pyro proc 24/7 ?????? Asa ceva nu am vazut nici cand era pyro buguit si procuia unu din altu.

Imi dau wall barkskin , paladinu da numai heals de 100k si ma omoara prin tot si pe mine si pe el????????????

Nu stiu daca baiatu ala foloseste vre-un exploit sau ceva, dar dao dracu de treaba. Nu sunt vreun player retardat sa nu stie sa dea dmg / sa nu stie sa previna dmg, dar mizerie ca asta nu am patit. A si pe deasupra a avut 2 casturi toata arena si 10 procuri de pyro.

Casuta : Astia care va ocupati de clase/exploits ce mai exista zohl/ravenous/shocker s.a.m.d.

PS: Mi se pare si mai incredibil deoarece din arenele in care l-am intalnit e player mediocru, da ccuri pe langa, fuge fara noima, se loveste de pereti, in nici un caz nu are habar sa dea dmg.

LE: Pana la secunda 0:16 nu casteaza nimic/nu foloseste nici un impact, nu are nici un crit (Uitati-va ca NU ARE NIMENI IGNITE PE EL. Casteaza 1 SINGUR SCORCH (se vede 9k crit cu roz si 7k crit cu rosu de la living bomb) pe paladin care nici macar nu e frozen si are direct pyro proc.

LE2: 0:19 pyro pe mine, impact si alt proc de pyro????????????

S.a.m.d . Se vede ca asa a decurs toata arena. Imi pare rau ca nu am facut print in prima arena cand mi-a dat living bomb combust de 10k, fara sa am ignite pe mine. Cu ignite cand Dumnezeu imi dadea , ca ala boosteaza combust cel mai mult, 20k?




"Munca l-a creat pe om, dar nici lenea n-a omorat pe nimeni."


Last edited by Nerd on 31-07-2014, 01:59:20; edited 19 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 01-08-2014, 10:46:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa ma uit peste mag fire dar pana sa aparã Pepsi nimeni nu s-a plâns de fire spec!
Multe jigniri si unii vã dați in spectacol fãrã rost! Când ajung acasã o sa vad
Unii aveți mare noroc ca nu-s moderator...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 01 August 2014 10:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 16-05-2024, 19:37:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x