User
Pass
2FA
 
 

Cerere UnBan adytza
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message5195
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 03-08-2010, 23:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul: adytza
Data + ora: 27.07.2010, era cam 12:30,13:00
Harta: de_inferno
Admini online:D3rek
Adminul:D3rek presupun k mia dat din de moment ce mi-a dat ***
Motivul: wall la buton
Dovada: http://www16.zippyshare.com/v/58739080/file.html (demo neconcludent parerea mea)
Ip-ul: nu il stiu

Vreau sa se posteze toate demo-urile care s-au facut asupra mea sa le vada si ceilalti admini/owneri care nu le-au vazut -

Mentionez ca fac aceasta cerere in speranta ca inca se mai poate remedia greseala facuta in defavoarea mea -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 04-08-2010, 00:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mie nu mi se pare ca are..
ma uit maine inca o data ca acum sunt adormit

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 04-08-2010, 00:58:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Important este ca ni se ascund niste demo-uri, care probabil exista, probabil NU exista. Am spus si in topicul precedent ca nu pot fi sigur numai privind demo-ul asta. Nu cred ca este un demo potrivit pentru a umili un admin care chiar s-a implicat. Macar sa ni se dea niste informatii privind de ce nu putem vedea si restul dovezilor...

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 04-08-2010, 01:21:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

calmeaza-te ma. daca sunt.. vor aparea.
demo-ul asta e destul de lung.. dar cam ciudat facut :/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 04-08-2010, 07:56:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba ce pana mea deschideti 20000 de mii de topicuri...cand s-a luat o decizie deja.
NU PRIMESTI UNBAN!!!
@ revox are wall ...m-am uitat pe el...imi e de ajuns..in demoul pus de mine are wall...adica asta :demo.rar.
@ ratra la urmatoare faza gen...ai 1 warn.





Last edited by TwisTer on 04-08-2010, 09:16:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 04-08-2010, 09:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca s-a implicat si a jucat pentru o secunda cu wall, degeaba s-a implicat, e egal cu zero pentru mine, mai mult e mai putin de 0.

Nu m-am inselat doar eu, s-a inselat si Twister, si eM si fearless? Ce-ar mai fi?

Eu n-am avut niciodata nimic cu el, chiar l-am sprijint atat cat am putut tocmai ca l-am vazut implicandu-se. Dar cum spuneam acum e multimea vida.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 04-08-2010, 10:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D3rek wrote:
daca s-a implicat si a jucat pentru o secunda cu wall, degeaba s-a implicat, e egal cu zero pentru mine, mai mult e mai putin de 0.

Nu m-am inselat doar eu, s-a inselat si Twister, si eM si fearless? Ce-ar mai fi?

Eu n-am avut niciodata nimic cu el, chiar l-am sprijint atat cat am putut tocmai ca l-am vazut implicandu-se. Dar cum spuneam acum e multimea vida.

daca sunteti multi nu insemna ca aveti si dreptate. am mai vazut demoul de 2 ori..
nu are nimic, fy_jungle e o harta foarte mica si daca sunteti 4-4 deaja pe oricare parte te-ai uita apare unu.
are cateva faze aiurea dar dastea fac si eu cu zecile.
nu are nimic (parerea mea)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 04-08-2010, 10:40:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati spus ca o sa faceti publice cele 3 demo-uri enumerate in topicul anterior,a trecut o saptamana de atunci si nu ati postat nimic,in cazul acesta ma faceti sa cred ca aveti ceva de ascuns fata de mine si de ceilalti,si ca a fost un complot asupra mea ca sa fiu dat afara de pe server pe degeaba -

@ revox: am incredere k macar tu vei lua decizia corecta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 04-08-2010, 11:01:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost plecat la mare,ultima grija a mea erau demo-urile tale.
Ai jucat cu wall,cand erai blood mai putin,cum ai dat de champ ai rump wallu-n doua,erai actiat dupa /rank.Nu mai veni cu povesti de 2 lei pe forum,numai eu stiu 100 de faze in care mergeam walk si ai iesit pe mn.
O sa ii dau demo-urile lui em pe mess ca s-a facut update la valve si nu mai imi merg si am peste 20 cu tine.nu mai stiu care sunt bune.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 04-08-2010, 11:29:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Am fost plecat la mare,ultima grija a mea erau demo-urile tale.
Ai jucat cu wall,cand erai blood mai putin,cum ai dat de champ ai rump wallu-n doua,erai actiat dupa /rank.Nu mai veni cu povesti de 2 lei pe forum,numai eu stiu 100 de faze in care mergeam walk si ai iesit pe mn.
O sa ii dau demo-urile lui em pe mess ca s-a facut update la valve si nu mai imi merg si am peste 20 cu tine.nu mai stiu care sunt bune.


Pana acum ai zis k activam wallu pe tab,acum spui ca il activam dupa /rank.vai Fearless uite cum iti schimbi parerea la fiecare topic si te mai bate si romana.

Si nu sunt demo-urile mele man k nu mi le-am facut eu singur,voi mi le-ati facut si a zis eM k o sa le faceti publice si ati facut burebista sa ne cante -

Daca nu le-ati postat inseamna ca aveti ceva de ascuns - si stai linistit ca vorba lui revox: daca sunteti multi nu inseamna ca aveti si dreptate si chiar asa e...dar tu te oftici ca prea te luam de nicaieri si am jucat curat mereu,nu am nevoie de cod ca sa te pot lua,si mai repet odata (E PRIMA DATA CAND AUD DE WALL LA BUTON) :-J ....stiu cum e wallu atunci cand intri direct cu el si vezi prin pereti non-stop doar atat stiu despre wall -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 04-08-2010, 11:35:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Actiat=disperat
Activat e altceva
Invata sa citesti inainte sa imi spui ca ma bate limba romana -
Ce sa am de ascuns ma?,crezi ca am avut eu orgasm ca ai fost banat?,mi-a parut bine ca s-au convins multi ca ai jucat cu wall.
Ai jucat identic cu M.Eminescu de pe war3,cu wall la buton bine mascat,nu erai tu ultimul prost sa te uiti prin pereti ca ultimul incepator care joaca cu wall,dute cu textele astea si canta la alta masa.
Nu ma asteptam sa vii pe forum sa zici "Recunosc ca am avut wall,nu o sa se mai intample,imi asum responsabilitatea" sunt cuvinte prea mari pentru un om de nimic ca tine.
Cum iti explici ca urmatorii te banuiau de wall:
3>TheChamp,eM,D3rek,Twister,Eu,Ilussion si lista continua?.Pe mn dc nu m-a banuit nimeni niciodata,pe twister dc?,pe revox dc?
Daca aveam ceva cu tn,te postam de la inceput cand ti-am facut primele poze si aveai LanT,te banam eu personal de atunci pentru LanT,termina cu figurile astea de mare PGL-ist -





Last edited by Tw on 04-08-2010, 11:49:39; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 04-08-2010, 11:36:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Ati spus ca o sa faceti publice cele 3 demo-uri enumerate in topicul anterior,a trecut o saptamana de atunci si nu ati postat nimic,in cazul acesta ma faceti sa cred ca aveti ceva de ascuns fata de mine si de ceilalti,si ca a fost un complot asupra mea ca sa fiu dat afara de pe server pe degeaba -

@ revox: am incredere k macar tu vei lua decizia corecta -

eu nu am ce decizie sa iau ca nu mai sunt owner.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 04-08-2010, 12:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Actiat=disperat
Activat e altceva
Invata sa citesti inainte sa imi spui ca ma bate limba romana -
Ce sa am de ascuns ma?,crezi ca am avut eu orgasm ca ai fost banat?,mi-a parut bine ca s-au convins multi ca ai jucat cu wall.
Ai jucat identic cu M.Eminescu de pe war3,cu wall la buton bine mascat,nu erai tu ultimul prost sa te uiti prin pereti ca ultimul incepator care joaca cu wall,dute cu textele astea si canta la alta masa.
Nu ma asteptam sa vii pe forum sa zici "Recunosc ca am avut wall,nu o sa se mai intample,imi asum responsabilitatea" sunt cuvinte prea mari pentru un om de nimic ca tine.
Cum iti explici ca urmatorii te banuiau de wall:
3>TheChamp,eM,D3rek,Twister,Eu,Ilussion si lista continua?.Pe mn dc nu m-a banuit nimeni niciodata,pe twister dc?,pe revox dc?
Daca aveam ceva cu tn,te postam de la inceput cand ti-am facut primele poze si aveai LanT,te banam eu personal de atunci pentru LanT,termina cu figurile astea de mare PGL-ist -


Nu sunt figurist ma calmeaza-te,mai degraba tu esti prea plin de tine si suferi pe nimicuri (a se vedea banul pe care i l-ai dat lui PaZuZu atunci pe mill doar ca ti-a zis "putin spus" )

Ma banai pentru LanT??pentru mintea ta de mare experimentat la CS....nici nu stiam k LanT-ul este interzis pe war4 cand am venit pe server....mi-a spus D3rek de chestia asta pana sa fiu marit la Champions si apoi am scos LanT-ul si am luat cs-ul de la revox de pe forum - ...si nu am ce cuvinte marete sa spun aici...si nici nu imi pasa cine cum si ce ma banuia de wall...eu personal stiu ca nu am jucat cu wall si nici nu ma asteptam sa ma creada vreunu Dosent Matter ...dar tu te bati cu pumnii in piept ca am avut eu wall - ...si de M.Eminescu ala de zici tu nu prea l-am intalnit ca sa pot spune ceva despre el....si voi sunteti fericiti fiindca credeti k ati scapat de un codat cand de fapt ati scapat de unul nevinovat - ...stii vorba aia "mai bn lasi un vinovat sa scape decat sa pedepsesti unul nevinovat" -

@ revox: stiu ca nu mai esti owner...dar chiar daca esti WarLord tu vezi adevarul -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 04-08-2010, 12:57:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
ba ce pana mea deschideti 20000 de mii de topicuri...cand s-a luat o decizie deja.
NU PRIMESTI UNBAN!!!
@ revox are wall ...m-am uitat pe el...imi e de ajuns..in demoul pus de mine are wall...adica asta :demo.rar.
@ ratra la urmatoare faza gen...ai 1 warn.


Celebrul actor Constantin Tanase s-a nascut la 5 iulie 1880, la Vaslui, si a murit la Bucuresti in 1945. Moartea i s-a tras din curajul de a spune lucrurilor pe nume. Dupa invazia sovietica, el a mai jucat inca un an pe scena. Intr-unul din spectacolele sale satiriza… pasiunea ostasilor sovietici pentru ceasuri de orice fel. Acestia ii jefuiau pe oameni in plina strada, ziua in amiaza mare, somand victimele: „Davai ceas!” (Da-mi ceasul). Iata celebrul monolog compus de Tanase pe aceasta tema:
Rau era cu „der, die, das!”
Da-i mai rau cu „davai ceas!”
De la Nistru pan’ la Don
Davai ceas, davai palton
Davai ceas, davai mosie
Haraso tovarasie!
Dupa mai multe reprezentatii, Constantin Tanase a fost arestat de catre autoritatile sovietice, amenintat cu moartea si i s-a ordonat sa nu mai joace piesa. In urmatorul spectacol, actorul aparu in scena intr-un pardesiu imens, cu manecile captusite de sus pana jos cu ceasuri de mana. Publicul il aplauda frenetic, desi actorul nu scotea niciun cuvant. Apoi si-a descheiat pardesiul si a scos la iveala un ceas cu pendula! A aratat cu degetul la el si a spus doar atat: „El tic, eu tac, el tic, eu tac”... Doua zile mai tarziu, marele actor a fost gasit mort.

El tic, eu tac, el tic, eu tac...


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 04-08-2010, 18:11:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra iti sugerez sa iti vezi de treaba ta ...si fati treaba cum trebuie pe server.
stii vorba aia ..."Cainele moare de drum lung si .....de grija altuia."
poate ajungi in situatia asta...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3rek, 04 August 2010 20:00



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 13-05-2024, 08:11:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x