User
Pass
2FA
 
 

Cerere Up *Bau*
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4144
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 08-04-2012, 21:05:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oaie neagra? uiatare pe r2 daca tot ai adus vorba sa vezi cine a fost de vina acolo.. daca tot ai adus vorba... eu rautacios? nu stiu cine pe cine a facut incompetent.. + logs alte chestii directe...tu citesti printre randuri sau doar ce vrei tu? ORICUM VA MULTUMESC PT SPRIJIN, cand nu aveam ore aveau motive, se pare ca si acu s-au gasit motive... penibil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Krazy

[Unfuckingbelievable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 14:13)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 373, Topics: 6
Location: Berceni

Reputation: 82.7
Votes: 5

Post Posted: 08-04-2012, 21:11:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bau hai sa'ti explic cum sta treaba .. Am fost foarte clar sper eu cand am zis ADMINII DE PE R1 / R2 sa'si aleaga un server si atat . La decizia asta am ajuns vorbind si cu sarpe si profet asa ca nu vad ce te tot racaie pe tine . AM decis sa isi aleaga fiecare r1 sau r2 si 80% s'au comformat restu au plecat alaturi de x pe noul srv RSPN unde am vzt ca aveai si tu grad de owner . REPET poate nu scriu suficient de mare si clar A'TI AVUT DE ALES UN SERVER iar "cativa" l'au preferat pe x-men asa ca sincer nu vad ce vrei tu sa'mi zici mie aici si incerci sa'mi bati obrazu etc. Am acceptat pana la urma sa fii si aici admin dar la gradul pe care'l aveai pentru ca dupa cum vezi malasorte cr1st1 x-men si restu de pe r2 nu au nici un fel de acces aici . Cat despre partea cu DE CE E DEFINITIV ! etc , este foarte simplu, pentru ca'l fac eu definitiv. In momentul de fata ai 4 CONTRA dintre care unu' este al meu si da am vzt ai o varsta de 28 de ani dar esti cam "ranchiunos" si rautacios pentru o astfel de varsta. Vrei sa'mi arati cat de ridicat este IQ'ul tau, cate facultati si cat de bine te pricepi in psihologia umana incat sa'ti dai seama de o persoana in cateva ore , f bine dar nu aici pentru ca nu este cazul. Nu am dat niciodata admin sau sa refuz pe cineva daca eu am dat contra si restu toti pro sau era o balanta de 6-7 la 2 doar ca aici dupa cum vezi nu sunt singurul cu parerea asta si pt a 3'a oara ca sa fie cu noroc iti repet nu'mi demonstrezi nimic mie facand tam-tam aici si incercand sa dai vine pe mine sau pe deciziile mele , ti'am zis foarte clar deja tot ce era de zis. La ora 12 voi inchide topicul , bafta



Wanna be famous? Click here -> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html

---------------------------------------------

De ce sa spargi geamul , cand bicicleta nu e a ta ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 08-04-2012, 21:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

repet ,r2 nu are cine sterge adminu, iar pe rspn nu mai sunt owner, x-men mi-a sters cererea de retragere ca nu i-a placut subiectul meu de retragere... cand cnv te face incompetent fara sa isi de-a seama la vorbe, iar altcineva imi spune ca imi mai trebuie experienta vorbind doar de plictiseala nu poti tace, poti avea 10 ani poti avea 50, atata timp cat ti se adreseaza cuvinte aruncate aiurea oricine ar avea ceva de spus cu sau fara facultate... oricum uitate atent sa vezi prima mea cerere de up de ce nu am primit up, iar dupa uitate aici, uitate si la motive de acolo si de aici.. totul este foarte penibil si pe fata .. noi sa fim sanatosi ... cererea up poate fi inchisa.. tu krazy tine minte ai spus cu gura ta contra si ramane valabil si pt up,adica nu primesc chiar si cand era 5 pro 2 contra,asa ca nu am nevoie de explicatii ca acu e 4-4 sau 1-2... a fost ceva copilaresc si putin abuziv vorbind peste parerile altora ca ,contra va ramane tu luand decizii peste alti owneri si chiar peste acele pro mai multe ca, contra.. si aici inchei ultimul meu post pt cerere up,timp pierdut... ala bala portocala 2+3= tot cu 4
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Krazy

[Unfuckingbelievable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 14:13)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 373, Topics: 6
Location: Berceni

Reputation: 82.7
Votes: 5

Post Posted: 08-04-2012, 22:10:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ala-bala-portocala 1+1=3 aia e. Cererea a fost lasata suficient cat sa'si poata da cu parearea un numar mai mare de admini nu vad ce este rau in asta .. eu am luat decizia asta pentru ca asa cred acum pe moment , cine stie maine ce gand nebun am in cap si dau up la toata lumea sau slot .. bine exagerez poate acum dar asta nu inseamna ca nu'mi dau seama sau nu realizez ce se intampla , ti'am explicat foarte clar parerea si decizia mea ti'am spus cat de frumos am putut si sa fie pe intelesul tuturor pentru a nu se crea divergente si alte certuri si cu asta am terminat. speram sa intelegi si tu chestia asta si sa vezi ca nu e atat de negru dracu pe cat pare. Oricine mertia alta sansa dar acum nu e momentul.. multa bafta in continuare , nu mai pune atata suflet ca nu merita , iti faci sange rau singur -



Wanna be famous? Click here -> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html

---------------------------------------------

De ce sa spargi geamul , cand bicicleta nu e a ta ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 10-04-2012, 10:54:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,ma scuzati ca postez aici...Bau daca ti-am sters cererea a fost pentru ca:
-cererile de retragere nu au nevoie de Pro sau Contra si se vor discuta direct cu Owner-ul
-nu ne spalam rufele in public pentru ca avem numai de pierdut
-dupa cum ai vazut ti-am publicat pe scurt motivul retragerii
-motivul tau a fost ca nu am vrut sa cumpar DROP-uri si tin sa te anunt ca redirectele sau VPS-ul pentru servere virtuale sunt mult mai eficiente si am rezolvat acest aspect
-si meritai UP aici pentru ca indeplinesti conditiile dar dupa cum vezi si ei iti zic aceleasi chestii care ti le-am zis eu cand am vorbit pe mess cand iti ziceam ca nu toti vor sa arunce banii aiurea pe DROP-uri ceea ce nu ti-a convenit desi ti-am explicat foarte clar ca eu unul nu platesc doar hostul serverului ci si altele,ti-am zis sa-mi dovedesti ca sti o firma serioasa de DROP-uri dar ai zis ca nu mai conteaza si etc
-P.S. respawn.freakz.ro => sunteti prea duri si aiurea uneori,respectati in totalitate totul,va stie tot freakz cand faceti asa,i-am zis si lui PropheT,lasati certurile si mergeti mai departe,raspundeti scurt si la obiect,puteti discuta pe mess despre nemultumirile lor,raspundeti pe forum numai daca e cazul,cum a fost intre mine si Tero sau alte cazuri ale tuturor.


INCA O DATA MA SCUZATI PENTRU ACEST POST SI AS PREFERA SA NU IMI MAI FIE SCRIS NUMELE IN ASTFEL DE CERTURI PENTRU CA NU MAI AM NICI O TREABA CU ACESTE SERVERE. MULTUMESC.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 10-04-2012, 10:58:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra!......alege`ti un server apoi faci cereri....cuvintele nu reflecta realitatea in momentul de fata. o zi buna
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 10-04-2012, 11:02:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nimeni nu se cearta cu nimeni si daca unii sunt contra unei cereri nu vad dc se fac atatea discutii. nu trebuie sa ai NUMAI orele ca sa iei admin sau up daca era asa trebuia sa aibe tot serveru admine..cat despre Bau o persoana care se da dupa cum bate vantu`..acum e pe r2 ,numai merge se duce pe rspn ala,nu merge treaba nici acolo vine pe r1.. - sincer mie nu`mi inspira deloc incredere lasand deoparte discutiile dintre mine si el.
P.S. nu stiu dc tot zici de certuri in public pe respawn.freakz.ro pt k noi aici pe srv nu ne`am certat NICIODATA intre noi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 10-04-2012, 13:52:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am zis ca nu ma mai lungesc cu cererea asta, pe langa topicul a fost inchis,dar se pare ca s-a redeschis, sa lamuresc niste lucruri ,am sa scriu 2-3 randuri pt clarificare..

1. nu mai am admin decat pe r1, pe RSPN. am renuntat pt ca nu ne-am inteles in a cumpara impreuna dropuri,oricum respect decizia lor, iar eu cred ca si ei o respecta pe a mea motiv pt care m-am si retras..iar pe r2 am facut cerere de retragere acu 2 saptamani,dar adminul pe r1 il am de 2 luni , asa ca oana nu veni cu varianta ca o ard si aleg intre servere pt ca am admin pe r1 de 2 luni,

2. iar pe r2 am facut cerere retragere acu 2 saptamani pt ca nu mai exista owneri pe acel server deci e paraseala,simplu... asa ca te rog trage concluziile... repet inca odata sa inteleaga si 60s .. singuru admin este pe r1,si daca am cerut up am facut-o nu doar pt ca am orele, ci si pt ca imi fac treaba cum trebuie :activ, curat si in liniste, multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 12-04-2012, 15:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa ma bag si eu in seama: Contra! Ai destule comenzi pentru moment. Poti face destule si cred ca e cazul sa se schimbe regula asta cu orele. Mai sus de administrator sa se dea pe merit .

O zi placuta tuturor!


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Krazy, 13 April 2012 06:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 05-06-2024, 10:59:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password